Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топене на камъни в и вън от бъбреците  (Прочетена 17480 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6799
мислите определят съдбата ти

« Отговор #75 -: (Сряда) 06 Юли 2016, 08:29 »

Практиката е критерий за истината!
Активен

bojinkata
Неактивен ymberta
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #76 -: (Петък) 23 Декември 2016, 21:24 »

Привет и от мен,искам да споделя и моя опит.Септември месец ми сложиха стенд в бъбрека и декември месец трябваше да ходя на литроскопия за разбиване на двата камъна вътре.Първата в началото на месеца беше неуспешна,единственото което стана освен ужасната болка е че единия камък падна в уретера.Миналата седмица почнах да пия чай от мечо грозде,чай от билката пелин и по няколко чаши зелен чай на ден.Днес беше поредната литроскопия и камъка в уретера го нямаше......сякаш се е изпарил,доктора ми не можеше да повярва даже ме праща и на рентген....ми няма и няма никакъв камък.Как е излязъл не знам,а другия камък буквално за 50 минути се разби на сол.Не знам кое подейства или комбинацията от всичко но  на някой може да му е от полза.Живи и здрави
Активен
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1563
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #77 -: (Петък) 23 Декември 2016, 21:38 »

Привет ymberta, благодаря за споделеното и да не те спохождат повече такива ядове.
Активен
Неактивен усмивка
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #78 -: (Вторник) 07 Февруари 2017, 16:32 »

Здравейте! Аз съм нова във форума и чета с интерес всичко, което сте споделили за топенето на камъните в бъбреците, защото и при мен има този проблем. Наред с камъните при ехографски преглед се установи и пиелонефрит. Въпросът ми е дали наред със сока от магданоз да пия и билки за пиелонефрита. Моля, ако някой може да ми даде съвет.
Активен
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 417

« Отговор #79 -: (Вторник) 07 Февруари 2017, 17:17 »

За утайките в бъбреците и пикочния мехур пия бира... по възможност без царевичен грис и в стъклена бутилка.
Ако имаш болки в бъбреците можеш да си намериш плочки от минерала нефрит(жад) но не са много евтини мисля че около 20 лв. 5 на 5 см. дебелина 0, 5 см. и да налагаш или масажираш.
......а ето тука открих http://www.minerali-bg.com/index.php?route=product/product&product_id=72

За магданоза незнам не го обичам по дефолт макар и да е много полезен.
« Последна редакция: (Вторник) 07 Февруари 2017, 17:33 от umbra » Активен
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 392
Ние сме очите на небето.

« Отговор #80 -: (Вторник) 07 Февруари 2017, 18:59 »

Здравейте! Аз съм нова във форума и чета с интерес всичко, което сте споделили за топенето на камъните в бъбреците, защото и при мен има този проблем. Наред с камъните при ехографски преглед се установи и пиелонефрит. Въпросът ми е дали наред със сока от магданоз да пия и билки за пиелонефрита. Моля, ако някой може да ми даде съвет.
Здравей, мога да ти препоръчам хомеопатът с който се консултирах аз/и при който смятам да се обучавам, при негова добра воля/.
 Пиелонефрита е сериозно състояние, никой от форума не може да ти даде адекватен съвет. Чаят от глухарче е полезен и за камъните, и при пиелонефрит. Както и полския хвощ. Но трябва да се определят личните ти характерови особености, за да се изпише точното лекарство.
 Ще трябва да си промениш начина на живот от тук нататък, ако искаш да си здрава.
Активен
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1563
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #81 -: (Четвъртък) 09 Февруари 2017, 16:28 »

Здравей усмивка. Рецептата с магданоза е сравнително кратка - за три дни. Ако имаш притеснения, направи я самостоятелно за три дена, а след това продължи приема и на другите неща. Поне аз бих постъпил така, ако съм в тази ситуация. Успех и бързо оздравяване ти желая.
Активен
Неактивен усмивка
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #82 -: (Четвъртък) 09 Февруари 2017, 20:47 »

Благодаря за съветите на Страшкоу, Антистар и Умбра. Привърженик съм на хомеопатията и при здравословни проблеми моя лекар, хомеопат ме лекува успешно с хомеопатичните глобули на Боарон.  Препоръчаха ми проф. Недева за ехографски преглед и тя установи камъета и в двата бъбрека и пиелонефрит. Насочи ме към г-н Георгиев - Хисарския лечител, пия неговите билки вече месец и половина. Още на третия ден отшумяха силните болки в кръста и слабините и в момента се чувствам добре. Ще пия билките още месец и половина. Целта е да се размият камъчетата и да се изхвърлят безболезнено, а заедно с това да се лекува и пиелонефрита.След месец и половина ще съм на контролен преглед и ще споделя за резултатите. А магданоз ми е любима подправка, обичам дори да си правя салата само от него с лимон и зехтин. Умбра, посетих сайта, който ми препоръча. Ще си взема нефритена плочка. Може би трябва да я закрепвам в областта на бъбреците?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: