Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До bojinkata:Стига лъжи бе ПЕДАЛ!  (Прочетена 864 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #15 -: (Четвъртък) 18 Февруари 2016, 16:42 »

Ае Глас ти правиш отново това ,което можеш най-добре сам да си вкарваш филми и да си изливаш злобата тук.Това за фащ,честните фамилни бизнесмени...ти сериозно ли..жалка история,но както и да са мнения на човека ,а ти нападаш на лична основа за това ,че мнението на някой е различно от твоето.Защо налагаш твоята истина?Ако някой я оспори бил педал,боклук и тем подобни епитети...сега какво аз като не съм съгласен с теб да почна да те псувам и обиждам ли е Айнщайн?Пак трол логика.Защо не се фокусираш към даването на информация ,ако това искаш да правиш в форума ,ако искаш да се заяждаш с всеки ,който те гледа на криво,защото както каза това е манталитета на българина,може да те пребият на улицата ,защото си гледал някой лошо,излизай навън и почвай да търсиш лошо гледащи,само да не си бит там.Та мисълта ми е ,че всеки може да говори за всичко каквото си иска ама да нападаш някой лично "защото мнението му,или информацията му не съвпада с твоето" е меко казано маууууумно.Пак това за меандар,форум...и др. как те се държали с теб ,като гледам и твоето държание към тях не е цветущо ,даже твоите обиди са доста повече към тях от обратното ,аз не съм видял твое мнение да се обръщаш към някой и да няма някой жаргон...ама това говори за теб ,човек използва обиди като няма какво да каже от яд,каро е наранен.И дали аз ще се махна от форума си е лично моя работа ,ще правя каквото си пожелая ,като не ми харесва нещо пиша ти директно без да изпадам в истерии като теб и да псоооом като мангал....
Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 18 Февруари 2016, 17:23 »

Ооо, Кумец, гепи  gimmefive !
Направо го размаза Божинката, ще ми манипулира той прогресивната общественост ! Добре, че си ти Глас, та рабрах, че ние произлизаме от траките, те от атлантите, те пък от орионците ! Брависимо ! Ей тва е Глас на истината! Само дето си мислех, че това е тайна на произхода, а ти нали бачкаше и за ЦРУ, викам си, че са те учили на конспирация ?! Ама няма как, щом трябва да защитаваш кралицата от наглите лъжи на Божинката , за*баваш конспирацията. Сириус, а ? Бахти манипулацията !
Слушай, кумец, и без това си даскал, да се заемеш с образователната реформа ! Кво ша кажеш, а ? Тя щото истината трябва да се популяризира, твоите разкази да влезат в учебниците на децата, още от първи клас, нещо с картинки, че не могат още да четат и да се ограмотяват във форума. И току-виж си се изстрелял в академичните висоти, пък може и министър да станеш. Тъй де, таз година доктор, догодина доцент... и твоие като ударят едно рамо си готов министър. Ама в следващия кабинет, сега изчакай. Е тогава ще се развихриш, че тоя форум ти е тесен, с малка аудитория и не проявяват разбиране. Че как да не псуваш !
 А, кумец, щях да забравя: и аз като Пацо 1 да питам за изпита, онва за полимерите, кво стана, нали не са те изплющяли, а ?
Айде кумец, със здраве ! Да погалиш рогата на кумицата, че нещо ми липсва !
П.П.
Направо забравих да ти благодаря, че върна Форум във форума ! Ми то иначе скука ! А бе къде е тръгнал тоя пич с мечка дренки да бере, с магаре хуя си да мери ! Той е като хипотетична точка в пространството, а ти си цяла Вселена !
Активен
Гост
« Отговор #17 -: (Четвъртък) 18 Февруари 2016, 18:41 »

За първи път пиша тук! От доста време отварям форума най-вече заради Форум, щото сме стари познати от един друг сайт, първообраз на този.

Имам да кажа само следното:

Админи, опомнете се! Това същество, дето се е нарекло "Гласът на истината" вече е крайно време да бъде баннат завинаги! За какво го държите тоз психясал тип още? Заради такива като него, дето им давате трибуна и така те постигат власт да ни манипулират сме та това дередже в България.
Активен
Гост
« Отговор #18 -: (Четвъртък) 18 Февруари 2016, 18:54 »

Гласът на истината

Да,бе,да,бил СЪМ Ти ограничавал СВООДАТА Mmm,така ли!?А той СЪЩИЯ „божи човек“ Ти лично ВИЖДАЛ Ли си Го КАК СЕ ДЪРЖИ когато някой тръгне да говори за ЗВЕРСТВАТА,които са извършили „неговите герои“ от Русия?Виждал ли си Го как БЕЗумно защитава ЧИСТО ПОЛИТИЧЕСКИ АМБИЦИИ НА ДИКТАТОРИ,които ИЗБИВАТ ЦИВИЛНИ от СОБСТВЕНОТО си население И ДОРИ НАРИЧА УБИЙЦИТЕ ГЕРОИ!Я ОТВОРИ Любимата му тема за ВОЙНАТА В СИРИЯ да видиш Ти какво пише за Руснаците и техният *ъзоЛИЗЕЦ Башар Асад и как било ПРАВНО и ЗАКОННО да ИЗБИВАШ СОБСТВЕНОТО СИ НАСЕЛЕНИЕ,стига КОЙТО ТРЯБВА да Те Е ИЗБРАЛ ЗА ДИКТАТОР!И после виж как коментира когато Американците правят СЪЩОТО!Питам ДАЛИ ще познаеш,че те двете са от ЕДИН И СЪЩИ ЧОВЕК,А? Значи СПОРЕД СЪЩИЯ Тоя индивид когато Руснак УБИЕ ЧОВЕК,то той Е Герой,а когато Американец Го направи,то Той Е ЗЛОдей!Ай,да тъ питам сега един въпрос с ПОнижена ЛЕСНОСТ-Кой Живее ПО-ДОБРЕ-Русия или Америка?Къде има ПОВЕЧЕ СВОБОДА И ПРАВА!?Щото,ако просто СЕ ВЪРНЕШ НАЗАД в И сторията на форума и Ги видиш КАКВИ Ги Е ПИСАЛ „Въпросния индивид“ ще видиш Той каква „свобода“ би Ти дал,ако беше на мястото на Администрацията!(Жокер-от Съветски тип!    Grin   )

И Ти си тръгнал да ЗАЩИТАВАШ Тоя СЪЩИЯ „индивид“!?    

Форумеееееееееееее,кат' съм толкова БЕЗплоден,ЩО Тогава щом напиша нещо и СЕ ИЗРЕЖДАТ 10 ЧОВЕКА,да Го коментират и темите Ми са баш НАЙ-обсъжданите във форума в последно време,А?Изключително съм БЕЗИнтересен,нали?Ма напраууууууууууууууууууууу на НИКОЙ Не му пука ЗА МЕНЕ!   Grin Те,хората просто,така Си Пишат,нали!?Щот нямали кво да праят и Те ЗАТУЙ одили по Темите на Гласът1сигурно от скука?  Grin  То по същата причина И Ти почна да „дърдориш“ за сънища,астрали-мастрали и за туй как Си Бегал в Нищото СЛЕД като Аз пуснах теми по въпроса!Чудно,ма ЧУДНО МИ Е,ако Аз ПРЪВ НЕ бях писал по въпроса,то дали И Ти ЩЕШЕ да го сънуваш „Ония сън с Медумата“ или сега форума щеше да има СЪВСЕМ ДРУГО СЪДЪРЖАНИЕ!Ааааааааааааааааааааааа!?Ши „Шушнеш“ Ли И Ти по тоя ВЪПРОС,АААААААААААААААА!?  Grin  Или нещо от ИСТИНАТАНЕ ТИ СТИСКА,аааааааааааааааааааа!?  Cool

П.П.А на тебе „Голяма Мама“ мога само да Ти кажа,че ВСЕ ПАК като МАХНЕМ ироничните забележки Си БЛИЗО ДО ИСТИНАТА-Ахххххххххххххххххххххх,КЪДЕ Ли щеше да Е Този форум ДНЕС БЕЗ мене?

П.П.2А що се отнася до изпитите-онова беше Физика на полимерите и го държах още миналата седмица.Взех го с Отличен!А вчера държах Квантова химия,ма една пюрстия МРЪСНЪ  Evil Ми писа 4-ка,ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ!?Не съм ѝ бил ПЯЛ учебника ѝ!Аз Коооооооооооооооооооооооолко неща ЗНАМ,пъ да ми пише 4-ка!Ма НИЩО-шъ има и други изпити докато завърша,тоя няма да е нито първия,нито ПОСЛЕДНИЯ!Може да се живее и С 4-ка,нали?
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #19 -: (Четвъртък) 18 Февруари 2016, 19:18 »

Точно така, Глас. От скука.
Хората четат всичко, ако имат достатъчно време. И четат всичко особено когато няма нищо ново. Има около 45 човека, които четат всяко ново нещо, без значение какво е. Елементарно е да забележиш цифрите.

Не можеш обаче да знаеш какво се случва в главите им. Какво мислят. Какво мислят си остава за тях, и какво правят в света също остава за тях. Убеден ли си, че знаеш какво мислят за теб?

Това са стари неща, които съм сънувал много преди ти нещо да пишеш. А за астрала започнах да си отварям устата не заради теб, а заради това, че някой се регистрира, за да попита нещо. И от дума на дума се стигна до там. Може много да ти се иска да се говореше заради теб, но твоята "тема" заби, защото нямаше какво да кажеш.

Още някои въпроси? Сега тъкмо имам време.

П.П.

Живееш в някакъв детски свят. Определено личи отсъствие на родителско внимание, когато е трябвало да получаваш такова.
Активен

Гост
« Отговор #20 -: (Четвъртък) 18 Февруари 2016, 19:47 »

Гласът на истината

Анонимний 7,като 7-морката,нашето Число-Числото на ОриоН!(С-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-слава ТЕБЕ Орионе!С-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-слава!)Ако НАИСТИНИ ИСКАХ Да НАВРЕДЯ на този Форум,досега..................................................Ти за Магия,Чувал ли си?А що Се Отнася до България,то както казва биг мама.та,Ти ми дай едно Министепство,пък тогава  Laugh  Grin 

П.П.Не на шега,мъ,все повече и повече Си Мисля,Че Съм ДОСТАТЪЧНО НАГЪЛ За Да Ставам за ПОЛИТИК,АААААААААААААААААА?Един ден,ВСИЧКИ ши искате ДА МИ СЕ ИЗРЕДИТЕ,ако СЕ ИЗДИГНА!Така,че ПОМНЕТЕ МЕ СЕГА докът съм ОЩЕ „малко гласче“,Че кат ПОРАСТНА Аз шъ Въ Забравя!  Laugh

П.П.2admine,виждаш Ли Колко съм ПОЛЕЗЕН За форумът-НЕпрекъснато карам все нови и НОВИ хора да започват ДА ПИШАТ ТУК!Ай,ся кажи,че НЕ съм иб Увеличавал АУДИТОРИЯТА НА ФОРУМА!
Активен
Гост
« Отговор #21 -: (Четвъртък) 18 Февруари 2016, 20:17 »

Тука сега на Русия и САЩ го обръщаш , ами ок ,първо мен ми писна от русофилски,американофилски,турскофилски и кви ли не още привърженици,май забравихме ,че сме българи.Преди да ти дам моето мнение за  сащ и русия,искам да те питам нещо ,което ми направи впечатлени от твоите изказвания последно време...доста остро се изказваш против българите с не много добри чувства ,ОК ти твърдиш ,че си Туат ,но преди време имаше едни патриотични изказвания ,как трябва да спасим родината си от Анунаките ,как сме били велика нация,но трябвало да се събудим и тем подобни неща,цитирам по памет ..не за първи път сменяш палачинка ,но както и да.Та за въпроса за сащ и Русия ,аз не съм някой русофил ,който ,че вярва как Русия ни  е освободила от братска любов и ,че само добре сме видяли от нея , НО в сравнение с сащ ,ДА аз съм ЗА Русия и против сащ,за мен сащ са империята на злото и заслужават да бъдат унищожени!Къде живеят по-добре хората ли?10000% в Русия ,да ако за теб да си тъпа овца , без морал ,сбирщина от престъпници и долната класа на цял свят събрана там ,с разредено ДНК , със сатанински празници и традиции,където парите им са целите със символи,дори и Вашингтон е построен по масонски модел,улици,сгради И със пълни джобове с долара(явно ти това е добър живот според теб) е щастие....явно доста скапана ценностна система имаш.За темата за диктаторите ,кой избива собствен народ ?Асад ,че избива ИДИЛ ?това ли? Я виж снимки на “диктаторските държави" Либия,Ирак,Сирия преди намесата на сащ?Либия една от най-развитите държави на изтока ,сега какво е ?Хората ходеха там да работят за по-добър живот ,а сега? *ба*а майката на изтока твоита сащ ,ама какво се обеснявам ,то с теб диалог не може да се прави ,едно баба знае ,едно баба бае.Какво Русия е имала диктатори които са избивали народа си ,ем ок имала е и заради това сега да ги мразим,еми по твоята трол логика ,защо сега сме с Германия ,нали Хитлер е бил германец ,дай Германия вечно да е най-мразената държава ,каква е разликата ми кажи?
Активен
Гост
« Отговор #22 -: (Четвъртък) 18 Февруари 2016, 21:04 »

Само да попитам ти КОЙ от четиримата пешещи в Анонимния под  името "глас на истината" си? Щото като чета темите пуснати от  "теб" имам чуството че ги пишат различни хора Grin
Личи си по някои дребни детайли.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: