Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За Sungirl:Искаш ли ПОМОЩ!?  (Прочетена 333 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 15:12 »

Sungirl,извинявай,че НЕ мога да пиша в темата ти,но заради НЕзаслуженото ми изгонване от този форум от страна на СЛЯПАТА за ИСТИНАТА администрация преди време ми се наложи „да се преселя“ в Анонимния раздел,където си стоя и до ден днешен.

Аз съм Гласът на ИСТИНАТА-вероятно НАЙ-ДОБРИЯТМАГ",който този форум НЯКОГА е виждал и прочетох за „Проблемите Ти“!Ако искаш мога да „пусна Разследване“ и да видя,така „По-отблизо“ какво Те Гложди и дали мога да направя нещо по въпросаТрябва да знаеш,че работата с мен НАИСТИНА може да бъзе ОПАСНА,защото Аз имам връзки,както „горе“,така и „долу“ и познавам Локалното ни „обкръжение“(имай предвид тия демони,ангели,духове и прочее,които са ПРЯКО свързани с Кармата на България)може би ПО-ДОБРЕ ОТ ВСИЧКИ в този форум,така,че ако искаш мога да „видя“ какво има около теб.За това НЕ ми е нужно да знам името ти или рожденната ти дата-Аз НЕ съм Екстрасенс-поне НЕ И от ония дето се ракламират по телевизията  Cool .Аз работя ДИРЕКТНО с „началниците“ на тая държава,така че имам мнооооооого по-пряк „достъп до Информация“ от хората пишещи тук.Трябва само да ми дадеш „Насока“,тоест географски район,в който се случват тези ти „преживелици“ и ,ако е възможно времето на денонощието по което Те обикновенна стават.След това Аз мога да „Изпратя Съгледвачи“ на посочените време и място и да разбера КАКВО ТОЧНО „витае“ там!

Съгласна ли си!?
Активен
Гост
« Отговор #1 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 15:40 »

П.П.Все пак за да съм ЧЕСТЕН,трябва да Те Предупредя,че,ако СЕ СЪГЛАСИШ с преложението ми,„моите хора“ ще имат БЕЗпрепятствен „достъп“ до твоето лично пространство и може да ги Видиш „без да искаш“!Просто трябва да Им кажеш,че си на страната на Гласът на ИСТИНАТА и Те ВЕДНАГА ще се оттеглят!Това Го казвам,да не вземеш нещо да „объркаш СИЛИТЕ“,че моите могат да приличат за НЕтренираното съзнание както на ангели,така и на демони.Но пак Ти казвам,че,ако ИСКАШ мога да Ти пратя “Съгледвачи“ за да разбера срещу КАКВО си изправена и дори,ако е НЕОБХОДИМО,мога да Ти пратя и Ескорт,ако това са някакви много ГАДНИ привидения или пък(НЕ дай Боже-Демони)!Последните са ми „специалност“  Cool и смея да твърдя,че съм Единственият човек в този форум,който има Практически опит с тях и знае как се ВАРДИ дума от Демони!

Като такъв,бих могъл да ти бъда ПОЛЕЗЕН и пак повтарям-ако ИСКАШ мога да проверя „Какъв е случая Ти“ и да ти окажа ПОМОЩ,ако се стигне до Кютек-Аз какво ли НЕ съм ПОБЕЖДАВАЛ до сега,така че още един повече и ли по-малко!.....................

П.П.2Ако ИСКАШ мога да Ти дам няколко съвета какво се прави в такава ситуация,от позицията на,така ПО-знаещ Човек!Но пак Ти повтарям,че НЕ МОГА да направя НИЩО без твоето ИЗРИЧНО СЪГЛАСИЕ-Аз ВИНАГИ уважавам СВОБОДНАТА ВОЛЯ,за разлика от онова КЕЛЕМЕ форумът дето се вре къде му Е и къде НЕ му Е „работата“ без да УВАЖАВА ОКОЛНИТЕ!

Така,че,ако ИСКАШ СЪВЕТ-Питай мен,няма Кой ДРУГ в този форум да знае ПОВЕЧЕ за „битките“ и „разправиите“ от Оня свят,които касаят и ТОЗИ от МЕНЕ!  Cool
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: