Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Форумен спам , форумни анализи и самоаналиази  (Прочетена 2891 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #15 -: (Петък) 19 Февруари 2016, 22:56 »

Grin
Форуме, мойте уважения към интелекта ти, ма си мноо проз.
Забравяш, че сме у хоремага.
Местя го у другия крачол и продължавам анонимен да рахатясаш. Grin Tongue
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #16 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 00:06 »

Де да можеше "местенето" да го прави всеки, само че не е универсална техника, както я изтъкваш и ти и други. Ето на - де да можеше и Гласа така да го мести, но не може.

Както знаеш вече... различните човешки "раси" всъщност се получават по различни начини на обедняване на човешкия ДНК басейн.  Правиш ли си изводи от тези неща?

Аз отдавна си направих един извод -   Хората са различни в ограниченията си. Ограниченията ни, а не свободите ни, са това което ни прави различни. Тоест това, което ни изгражда като личности.

Така че колкото и да го местиш от единия в другия, има и един крачол, в който не можеш да го преместиш. Това е онова първично ограничение, което прави мен и теб различаващи се хора.
Активен

Гост
« Отговор #17 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 08:13 »

Grin
Бре Форуме
Цитат
Това е онова първично ограничение, което прави мен и теб различаващи се хора.   

Да не би да намекваш, че си мангал? Undecided
Не мязаш на такъв. Huh?
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #18 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 09:25 »

Това ли е начинът ти да ме попиташ какво по-точно искам да кажа? Паци, придържането на всяка цена към един стил на изказване, дори и когато е очевидно непрактичен, е позьорство. Не е нужно да ме провокираш, за да имаме диалог.

Абсолютно съм наясно, че това е метод за заявяване на принадлежност към група и обозначава заемане на политическа позиция. Меандър обаче преценява на кого и по какъв начин говори. Така че може да оцени политическата ти позиция дори и без да носиш нашивките на изказа постоянно.

Това, което исках да кажа, е че хората са различни, защото всеки е ограничен по различен начин. Когато множество неща са еднакви, те са едно. За да станат различни, трябва да разрежеш тортата на малки парчета. Така че всички хора са еднакви в Човека. Но всеки човек е различен, защото всеки е по различен начин ограничен от пълния потенциал.

И различния начин, по който ти и аз сме ограничени, е непреодолим. Мести си го колкото искаш от единия в другия - няма да станеш мен, и аз няма да стана теб.

И точно както местенето от единия в другия не може да преодолее първичните ограничения, които дефинират всяка личност като неповторима, по същия начин Гласа не може да стане някой, който не е, и поради това не може току така да си направи нова регистрация, защото самата му личност е дискредитирана, а не само прозвището.
Активен

Гост
« Отговор #19 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 11:10 »

Форуме, така вече съм по-съгласен.
Цитат
    И точно както местенето от единия в другия не може да преодолее първичните ограничения, които дефинират всяка личност като неповторима, по същия начин Гласа не може да стане някой, който не е, и поради това не може току така да си направи нова регистрация, защото самата му личност е дискредитирана, а не само прозвището.

Предполагам си се светнал, че пребиваването ми тук е с причина.
Гласа е причината, и ще му помагам да се дискредитира докогато е нужно.
Въобще не се шегувам, когато твърдя, че е изключително опасен човек.
Вероятно съм на по-ниско интелектуално ниво от теб, но знам неща, за които и идея си нямаш.
Не ги пише в твоите книжки. Не завиждай, не пречи, успокой се и ме остави да си свърша работата.
Нищо лично! Smiley

Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #20 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 11:27 »

Форуме, така вече съм по-съгласен.
Цитат

Предполагам си се светнал, че пребиваването ми тук е с причина.
Гласа е причината, и ще му помагам да се дискредитира докогато е нужно.
Въобще не се шегувам, когато твърдя, че е изключително опасен човек.
Вероятно съм на по-ниско интелектуално ниво от теб, но знам неща, за които и идея си нямаш.
Не ги пише в твоите книжки. Не завиждай, не пречи, успокой се и ме остави да си свърша работата.
Нищо лично! Smiley

Единствената причина, поради която аз не дискредитирам теб, Паци, е, че като човек, си имам предпочитанията. Това, че предпочитанията ми клонят в определена посока, не означава, че с Гласа нямате нищо общо. Имате много общо. В моите очи, просто единия е мангал, а другия не е.

П.П.
Ако обичаш, не ме карай да анализирам за пред всички какво означават горните цитирани думи. Не само, че не искаш, но на мен понякога ми писва да го правя.
Активен

Гост
« Отговор #21 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 11:46 »

Целият съм в слух. Grin
Активен
Гост
« Отговор #22 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 14:18 »

Гласът на истината

paci,радвам се,че поне на „тебе Ти светна“,че Аз СЪМ мноооооооооооооого ПОВЕЧЕ,от това,което СЪМ!

Ма се В ГООООООООООООЛЯМА ГРЕШКА,ако мислиш,че съм тук заради това дето Ти си мислиш,че си!Още от как тръгна да говориш,че Крус-втората НАЙ-ВЕЛИКА РАСА в Галактиката били „диваци с дървени копия“,разбрах,че „дистанцията“ до която “Дистанционното Ти Виждане“ може „да се протегне“ Е равна на тази между единия и Другия Ти крачол!  Grin Мнооооу „способен“ си нема що,Муахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха  Laugh  Grin

Ако искаш „жокер“ щтИ Дам-оди ВИЖ оная „планетка“-ПЕМБЯНАТА,дето се са върти около Черната дупка в центъра на Галактиката,ма вътре НЕ пада!Що!?Ши нъ „светнеш“ ли щом кат светиш кат „ламба“ или Те вашти НЕ тъ пускат да одиш там,А!?    Grin

Пък после разправяй,че НАВСЯКЪДЕ си можел да ходиш-то твойто „НАВСЯКЪДЕ“ е нещо като „свободата“ в съвременната „демокрация“ май,май-уж имаш ВСИЧКИ Тия СВОБОДИ ПО ЗАКОН,пък тогава що “слушкаме“ и “папкаме“ квото НАЧАЛНИЦИТЕ дадът и свободата НИ е това,което ДРУГИТЕ ИЗБИРАТ ЗА НАС!Усещаш ли къде Ти е ХОМОТЪТ,АААААААААААА!?  Cool
Пъ,после ИДИ ходи и РАЗПРАВЯЙ колко СВОБОДЕН „БОЕЦ“ на светлината си бил!?Долкоз „свободен“ колкото са били Агентите на ДС навремето!То все пак,нали,Демокрацията Вие Я измислихте?

П.П.Ма,нали знаеш КАК ще СВЪРШИ ВСИЧКО НАКРАЯ,ааааааааааааааааааа!?Вие сами ще СЕ ОСЕРЕТЕ,както сте Го правили толкова МНООООООООГО пъти ДОСЕГА!А победата ще бъде за ИСТИНАТА!Да прав си,че Не мога да изоставя „имиджъ си“,ма ТОТАЛНО Си сбъркал ПРИЧИНАТА!Не съ ли научи И Ти от Миндилът,че колкото повече вървиш СРЕЩУ Мен,толкова повече ВЪРВИШ СРЕЩУ СЕБЕ СИ!Я Го питай кво стана декември и що сега сега съ КРИЕ КАТ МИШКЪ по форума И Смее да се обажда САМО когато Аз НЕ СЪМ наоколо и що РЕВЕШЕ КАТ МАГАРЕ Кой му „ибал мамътъ“ на „едно от телцата му“ миналата Година,да видиш Ти дали вече Е НЯМАЛО Астрални битки между мене и него и КОЙ СПЕЧЕЛИ!  Cool

Да,прав СИ за ЕДНО-Аз В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ защитавам ДУМИТЕ Си с ДЕЛА!Мъ си твъъъъъъъъъъъъъъъъъъъърде проЗт да разбереш НА КЪДЕ отивам и Кой за Какво ВОДЯ!  Grin  Cool Така,че Успех С Преследването!

Ш'ти трябва!
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #23 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 15:27 »

paci,радвам се,че поне на „тебе Ти светна“,че Аз СЪМ мноооооооооооооого ПОВЕЧЕ,от това,което СЪМ!

Нима. Тогава какво правиш в тая забравена от Бога дупка?

Да бяхте луди, човек да ви нарече ненормални. Но вие сте толкова обикновени и никакви люде, че сте просто едни глупаци. Заобиколните начини да бъдете известени за това злощастие явно не работят.

Активен

Гост
« Отговор #24 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 15:53 »

Още един П.П.paci,НЕДЕЙ му съ „връзва“ на форумъ!

Той нали някъде САМ си беше писал,че съ „самозадоволява“ със „Свободна енергия“!Ти от човек дет „съ самозадоволява“ КВО искаш-той Ти вика „трошил“ Си „симетрията“ и оттам съ изкарвало „Свободната енергия“!Той кат' мои да изкара толкоз мноу „Свободна енергия“ кво си мислиш,чи шъ занимаа с такиа ЛУМПЕНИ кът нас!Ти човек дет Съ Самозадоволява нещо да му ЛИПСВА ВИЖДАЛ ли си!?  Grin
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #25 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 16:24 »

Това ли е единственото, с което можеш да ми отговориш, Глас? Единствения ти опит да се предпазиш от думите ми, който все повтаряш, и все не сработва? Не можеш да вържеш две думи на кръст, даже не можеш да спишеш две правилни изречения заради някаква шизофрения или нещо подобно.

Срама, който бере Гласа, е твой срам, Паци. Надявам се, че го осъзнаваш.

Само се погледнете. Не ми се мисли на по колко години сте. Самата представа, че сте гласоподаватели, нежели да имате и семейства, ме отчайва от човечеството. И като цяло, и като народ.
Активен

Гост
« Отговор #26 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 19:47 »

Grin
Упс! Дислоцирането южно от пъпа пак е на лице....
 Cool
Активен
Гост
« Отговор #27 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 20:22 »

Grin
Форуме, Гласе.
Толкоз сте заслепени от егоцентризмът си, че хич не се усещате как леееекичко въ водя за носа.
 Grin
Искрено се забавлявам с вас.
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #28 -: (Неделя) 21 Февруари 2016, 07:55 »

Колко пъти други хора се опитват да ми подражават пред очите ти? Доста пъти. Доста пъти хората научават от мен разни неща - и това е чудесно, доволен съм от това - и колко пъти винаги решават да се пробват първо на онзи, от който са ги научили? Доста пъти.
Някой ден, някой ще си даде сметка, че за да се отърси от културната си повлияност, която е възприел, трябва да обиколи света.

Добър опит. И в името на учебните занятия може да се престорим, че е бил успешен. Имаш нужда от това, а пък аз имам нужда ти нещо да научиш. Но ако искаш наистина да сработи срещу източника, от който си взел, трябва да "обиколиш света". С това имам предвид, че трябва да се върнеш към мен, да... но не назад. Светът е кръгъл. Трябва да продължиш напред, и да се върнеш на същото място, но от другата страна. Само тогава ще успееш да ме поведеш за носа.

Нямам нищо против тренировките за онзи "някой ден" в бъдещето.

Но имаш и пропуск.

Ако ще водиш някой за носа, не можеш да го правиш на дребно. Ако го правиш в рамката на няколко коментара, или в рамката на само една тема, си създаваш изключително неблагоприятна позиция извън това кратко събитие, когато краткото събитие приключи.
Трябва да имаш визия, защото воденето някого за носа е пагубно, ако самата тази манипулация не е реинвестиране.

Воденето за носа има цена. Така че, ти трябва да се погрижиш то да е инвестиция - да доведе до определени плодове, които да покрият цената, и нещо да остане. И дори при това има риск. Ако искаш да имаш пълната свобода на поведение в една процедура по водене на носа, трябва да водиш за носа с нереални неща - тоест с ресурсите, които все още не си получил от предна инвестиция, и да ре-инвестираш тези още неполучени ресурси във воденето на носа.

А така, както ти се опита да го направиш, се водиш към фалит. Водейки другите за носа на дребно, води самия теб до фалит. Накрая при одита излиза, че онези, които си водил на дребно, са могли да си го позволят, за разлика от теб. Това те поставя в изключително висок риск някой да те блъфира, защото ако някои от онези, които искаш на дребно да поведеш за носа, реши да блъфира и да се остави, защото може да си го позволи, тогава той ще се върне към теб, за да те поведе за носа тогава, когато ти не можеш да си го позволиш, защото ще си във фалит.

В момента използвам покерната динамика, за онагледяване, но надявам се разбираш.

Допускаш и грешката, че не преценяваш ролите добре. Преди да поведеш ситуацията, трябва да прецениш кой е позивната, кой е двигателя и кой е последователя. В случая сме тъкмо трима. И понеже тримата имаме различни роли, при такъв малък мащаб (трима) това прави ситуацията максимално разнообразна (всички роли са разпределени на всички елементи, така че има 100% разнообразие спрямо броя участници). И в такава ситуация не можеш да действаш на едро. Към позивната, двигателя и последователя се действа различно.

Още повече, че ти не идваш отвън, ами идваш в ситуацията с точно определена роля. Така че не може да се случи управление на ситуацията отвън, а ще правиш управление на ситуацията отвътре - тоест изхождайки от определена роля. И всяко изхождане също е различно спрямо ролята.

Тези две грешки - че не използваш правилно позицията, от която играеш, и че манипулираните могат да си позволят манипулацията, която манипулатора не може да си позволи - те поставят в много, много неблагоприятна позиция, когато маломащабното предприятие приключи.

Защото... какво се получи накрая:
- ти ми разкри много неща за себе си (които избрах да изиграя в по-късен момент, за да спечеля по-добре)
- Гласа разбра, че няма от какво да се опасява от теб
- загуби всичко, което беше натрупал до сега

И това, което пожъна, е обедняване и несигурност. Защото аз имам много, мога да играя дълго и с размах, и ти дори не знаеш точно колко ресурс имам и точно колко мога да продължавам. Ако бях в лошо настроение (което е малшанс) можеше да направя така, че за теб всичко да е безсмислено оттук насетне. Понеже ти щеше да си ме поканил да го направя.

Добрият избор... доколкото познавам ситуацията, в която си... е да се оттеглиш. Не можеш да спечелиш по друг начин, освен да се оттеглиш строго, и да чакаш благоприятна възможност за включване (която не може да е твърде близо до сегашния момент). Виж galaxsis например. Тя поне знае основните неща и ги ползва колкото й е по силите.
Активен

Гост
« Отговор #29 -: (Неделя) 21 Февруари 2016, 10:23 »

Cool Wink
Много си нагъл, ма щи мине. Вселената не се върти около теб, както ти се иска. Хич биля... Grin
Съвет: Виж са в огледалото. Резултата ще е настръхнала коса. Даваш пример с галаксито. Не смятам нито от теб да уча  нещо, хеле пък от живи демони.
Съвет втори:  Виж там направи си едно хубуу Българско водно почистване, сто процента си тъпкан до ушите. Wink
Айде и трети: Научи са да мислиш Wink
Сърбят ма ръцете и за четвърти: Да земиш да са ожениш и да рахатясаш. Ако ни щеш доброволно, тя жена ти ща вкара в пътя. Grin (Да ти шушна нещо-жените го могат  Cool)
Стига ти толкоз за днес, чети, умувай и пиши. Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: