Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Форумен спам , форумни анализи и самоаналиази  (Прочетена 2784 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« -: (Неделя) 31 Януари 2016, 11:38 »

Grin

Да ви отворя една тема, където да си прехвърляте спама и анализите, коментарите извън темите, бисерите .

Абсурдите в някой преводи и теории.

Видях, че няма такава тема във форума, а се числи към най -проспеиртетните и развити теми и е необходимо да се отвори една обща такава, която да обхваща всички теми във форума и раздели.

Като имам повече време и аз ще се включа с някой от парадоксите, които открих и противоречат на интуитивната логика, както и на вътрешното познание и вселенско такова, че поне да се посмеем заедно. Grin

Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #1 -: (Неделя) 31 Януари 2016, 11:58 »

Ех. Някой път наистина трябва да те науча как се блъфира. Изморяваш ме всеки път като прочета поредния самоотвержен, но неук опит. Просто... блъфирай за нещо, което си сигурна, че не знам... а не за нещо, което знаеш, че знам... как по-просто да го кажа.

Мдаа, за времето си права обаче. Системата напоследък ви натиска, нали? Щом сте в нейно име, ще търпите.
Активен

Гост
« Отговор #2 -: (Неделя) 31 Януари 2016, 13:51 »

Браво, Галаксис!
Оня ден и на мен ми хрумна подобна идея да се създаде отделен раздел, подобен на анонимният, дето наволя да се спами, па белким народа рахатяса.
Примерно раздел "Говорилня", или нещо подобно.
Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 649
Помни края

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 04 Февруари 2016, 17:03 »

Първо дефинирай понятието спам.
 unknown  Wink
Активен

Живота е свещен.
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #4 -: (Четвъртък) 04 Февруари 2016, 17:39 »

Нещо ми се приспами(и съм забелезАл,че 'секо мое писанье се предхожда от това чувство).

"Примерно раздел "Говорилня", или нещо подобно."

'Ми оно и думата "FORVM"(оригиналното латинско изписване) в по-широк смисъл значи вид говорилня.
С'бират се 'ората и си говорат за нещо си,тоже и за други неща.

П.П.:Те сега видОх у заглавието непозната за мен дума,а уж съм начетен ,да с'е'а у начетения,да с'е'а.

"самоаналиази"

И дека му са тура ударението на т'ва?Само предполагам,че е на болднатата(новобългарска дума) буква.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #5 -: (Четвъртък) 04 Февруари 2016, 18:03 »

Спами  всеки  който  няма  какво  да  каже  по  темата,  ама  вижте  ме!
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Гост
« Отговор #6 -: (Сряда) 10 Февруари 2016, 19:26 »

;

противоречат на интуитивната логика, както и на вътрешното познание и вселенско такова, че поне да се посмеем заедно. Grin

А твойте познания са толкова големи,  че тефтера на Господ немой ги побере.
Ако искаш да се смееш на някого застани пред огледалото и първо се засмей на себе си.

Активен
Гост
« Отговор #7 -: (Сряда) 10 Февруари 2016, 20:46 »

;

противоречат на интуитивната логика, както и на вътрешното познание и вселенско такова, че поне да се посмеем заедно. Grin

Ако искаш да се смееш на някого застани пред огледалото и първо се засмей на себе си.

А ти "Българино",  дето обичаш да сурвакаш с дрян у всяка тема ,
  що ми мязаш на ония рязаните башибозуци с османско потекло, дето са унищожили всичко възможно около  себе си,  и сега си търсят " националност" и " гражданство " (защита), всред форумните овце и България ?!?
Активен
Гост
« Отговор #8 -: (Сряда) 10 Февруари 2016, 21:17 »

;

А ти "Българино",  дето обичаш да сурвакаш с дрян у всяка тема ,
  що ми мязаш на ония рязаните башибозуци с османско потекло, дето са унищожили всичко възможно около  себе си,  и сега си търсят " националност" и " гражданство " (защита), всред форумните овце и България ?!?

Българин + българин = ?
Активен
Гост
« Отговор #9 -: (Петък) 19 Февруари 2016, 21:26 »

Гласът на ИСТИНАТА

Тъй като така и така НЕ ми се отварят нови теми-В момента СЧИТЕМ,че това само ще доведе до ЗАДРЪСТВАНЕ на форума,щото и без другото вече си имаме достатъчно вече ОТВОРЕНИ теми във ВСИЧКИ раздели,които си се развиват що-годе добре,та затова и Аз реших да НЕ СПАМЯ повече с нови теми и да понеже тая тема е отворена така „един вид“ именно ЗА СПАМ да пиша тука!

Та,за какво става на въпрос,както знаете,въпреки,че Аз лично НЕ мога да пиша във форума и админът „един вид“ Ме Е ИЗТЛАСКАЛ САМО в Анонимния раздел,то на мене ВСЕ ОЩЕ ми остава възможността да ЧЕТА какво пише в останалите раздели и затова лично ВИДЯХ,че Вие Амсалаци ПРОКЛЕТИ СИ Го „изкаравет“ на едно НЕВИННО МОМИЧЕ,чиито ПРОБЛЕМИ ДОРИ НЕ МОЖЕТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ!Да,говоря ИМЕННО за Sungirl_,за която говорите,че ЕДВА ЛИ НЕ ми била паднала „в ръцете“ понежа Аз ОТ ДОБРО СЪРЦЕ съвсем ЧИСТО И БЕЗКОРИСТНО ѝ предложих ПОМОЩ,която ИМЕННО ВИЕ-ПРОСТАЦИ ТАКИВА просто НЕ можете да ѝ осигурите,или просто ѝ ОТКАЗВАТЕ!Първото важи за форума и „неговите хора“,а второто за meander и „неговата тайфа“!И на всичкото отгоре моято ДОБРОНАМЕРЕНА ПРОТЕГНАТА РЪКА била „.......................“(НЕ ми стигат ДУМИТЕ да опиша какво ЧУВСТВАМ КЪМ ВАС   Evil  )Ай,кат'сте тоооооооооооооооооооооооооооолкоз „НАВЪТРЕ“ що да НЕ вземете,навместо да ИЗДЕВАТЕЛСТВАТЕ в темата на ГОРКОТО МОМИЧЕ,както САМИ се изразявате и да говорите кво бил ѝ бил НАПРАВИЛ Гласът да СЕ ОПИТАТЕ ПОНЕ да ѝ ПОМОГНЕТЕ,ААААААААААААААА!?Или вашият “МОРАЛ“ се простира САМО до там да си направите СЕИР-ът С някого,Аааааааааааааааааааааа после?Уй,а?  Angry

Искам да Ви ЗАЯВЯ НАЙ-ТВЪРДО,че Аз и Sungirl_ НИКОГА НЕ СМЕ РАЗГОВАРЯЛИ ПОМЕЖДУ СИ!Никога НЕ сме се срещали и никога НЕ сме се ВИЖДАЛИ ДОРИ!Така че СПРЕТЕ Да ИЗДЕВАТЕЛСТВАТЕ върху ГОРКОТО момиче и ѝ помогнете или просто НЕ ѝ ПРЕЧЕТЕ,щото можете като едното НИЩО в този случай да направите ГОЛЯМА БЕЛЯ!За разлика от мене и останалите ПРОСТАЦИ,които пишеме тука Вие просто НЕ ВИЖДАТЕ ли,че МОМИЧЕТО НЯМА ЗАЩИТНИ МЕХАНИЗМИ срещу това,което Е ТРЪГНАЛО СРЕЩУ НЕЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?Така,че Вие на практика се гаврите с един БЕЗзащитен Човек!Тя поне на този ЕТАП ОТ РАЗВИТИЕТО СИ НЕ Е КАТО НАС.свикнала с всякакви простотии и мизерници,за да може да стани и да им каже в лицата:
-Я,си еееееееееееееееееееееееееееееееееее(такова) МАЙКАТА!
Вие НЕ МОЖЕТЕ Ли да видите,че момичето в момента преживява ПЪЛЕН УЖАС и има нуждата от ЕМОЦИОНАЛНА ПОДКРЕПАНЕ от „на форума“ ПРОСТОТИИТЕ!Айде,МЕНЕ ме псувайте,кълнете,заплашвайте,...,квот Си Искате правете С МЕН!Както се казва-Аз съм Голям МЪЖ и “МОГА ДА СЕ ГРИЖА ЗА СЕБЕ СИ“.Но да тръгвате срещу едно БЕЗзащитно Съзнание само,защото Аз съм ѝ бил подал РЪКА ЗА ПОМОЩ-Вие сте за бой,бе................................     
Активен
Гост
« Отговор #10 -: (Петък) 19 Февруари 2016, 21:39 »

Sungirl_ = nilgiri

Ами то  съформкута си го е написала в Аватара с разбъркани букви, ама кой да й го обясни?
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #11 -: (Петък) 19 Февруари 2016, 22:10 »

Huh?
Ще цитирам, за да не ме смятат за голословен:
Цитат
Трябва да знаеш,че работата с мен НАИСТИНА може да бъзе ОПАСНА,защото Аз имам връзки,както „горе“,така и „долу“ и познавам Локалното ни „обкръжение“(имай предвид тия демони,ангели,духове и прочее,които са ПРЯКО свързани с Кармата на България)може би ПО-ДОБРЕ ОТ ВСИЧКИ в този форум,така,че ако искаш мога да „видя“ какво има около теб.За това НЕ ми е нужно да знам името ти или рожденната ти дата-Аз НЕ съм Екстрасенс-поне НЕ И от ония дето се ракламират по телевизията  Cool .Аз работя ДИРЕКТНО с „началниците“ на тая държава,така че имам мнооооооого по-пряк „достъп до Информация“ от хората пишещи тук.

П.П.Все пак за да съм ЧЕСТЕН,трябва да Те Предупредя,че,ако СЕ СЪГЛАСИШ с преложението ми,„моите хора“ ще имат БЕЗпрепятствен „достъп“ до твоето лично пространство и може да ги Видиш „без да искаш“!Просто трябва да Им кажеш,че си на страната на Гласът на ИСТИНАТА и Те ВЕДНАГА ще се оттеглят!Това Го казвам,да не вземеш нещо да „объркаш СИЛИТЕ“,че моите могат да приличат за НЕтренираното съзнание както на ангели,така и на демони.Но пак Ти казвам,че,ако ИСКАШ мога да Ти пратя “Съгледвачи“ за да разбера срещу КАКВО си изправена и дори,ако е НЕОБХОДИМО,мога да Ти пратя и Ескорт,ако това са някакви много ГАДНИ привидения или пък(НЕ дай Боже-Демони)!Последните са ми „специалност“  Cool и смея да твърдя,че съм Единственият човек в този форум,който има Практически опит с тях и знае как се ВАРДИ дума от Демони!  

Това е за "опресняване" паметта на съфорумците, пък и на потърпевшата девойка.
Нищо лично. Просто за едно наум. Wink

п.п. Гласе, не че нещо, ма подочувам, че дъртата нещо хич не била добре. Нещо въздух ли не стига, друго ли? Undecided
Викат, че си имал ляк за нея, ма не мож и го дадеш. Що ли?
Май края на тунела зе да свети. Cool
« Последна редакция: (Петък) 19 Февруари 2016, 22:24 от paci1 » Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #12 -: (Петък) 19 Февруари 2016, 22:22 »

Кумец, кротко пич, ааа, стига истерии де ! Никой не се гаври със Слънчевата мацка, ама и ти не си навирай хобота там! Помощ щял да предлага, виж го ти! Тя кумицата ако разбере,  ще ти върже макарите на възел ! Айде не създавай още проблеми.
Малката е улашена, защото има преживявания, които МОЖЕ да има !!! А ти й предлагаш, сама, доброволно, изразявайки свободна воля, да ти се пльосне, та ти да я оправяш! Ай стига де ! Бахти оправяча ! В момичето има потенциал и ти не се бъркай, щото те подозирам, че вече си направил някаква заварка.
Нищо лично, кумец, ама взе да пи писва от теб, пак пресоли манджата!
Като си толкова отворен, заеби демоните на Малката, ами удари една словесна схватка с Форума, или астрална с Меандър !  Тогава пиши във форума. И Психея нещо изчезна ?!
Що ли оставам с впечатление, че все ти нацепват хемороидите !?
И си направи една регистрация, да мога да те хокам на "лични". То по лексика  и цветнописа ще е ясно, че си ти.
Активен
Гост
« Отговор #13 -: (Петък) 19 Февруари 2016, 22:35 »

Виж paci 1, пак нищо не каза.  Излишни и безмислени са натоварванията ти по въпросът.

Sungirl = nilgiri !!!

Схващащ ли изобщо за какво ти се говори и връзката с nilgiri?....Чувал ли си за месмеризъм, хипноза, кръговете които вижда съфорумката? Кой ги пренася в Европа от Сините планини....Все въпроси?Отиди на картинки с хипноза и ще откриеш доста съвпадения с подобни кръгове, на Алфа състояние.Повече информация няма да ти давам, но след като се пишеш на толкова вещ би трябвало да боравиш с повече конкретни данни по-въпросът, но явно нямаш такива!!!
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #14 -: (Петък) 19 Февруари 2016, 22:39 »

То това е. Ако можеше - щеше. Не че е привързан към производните на "Х на Истината" прозвища, ами не може да се прави на друг, просто зле играе. Така че admin ще го бушонира пак, дори и да възприеме друго прозвище, няма смисъл. Затова единствения начин е като някой му приеме разкаянията... само дето той пък се доказва все повече като насекомо вредител.

Така че, колкото има в момента, това ще си остане. Admin няма да затвори Анонимния раздел заради един човек, нито ще го реформира заради един човек.

Гласа е затворник. Няма какво раздвижване да се очаква там.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: