Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Xwасаwут-ът  (Прочетена 691 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« -: (Сряда) 27 Януари 2016, 19:39 »

Поради засиления ИНТЕРЕС,и в името на двама потребители(те си знаят КОИ са  Cool  ),които от доооста време ме питаха какво е Хуасаут-ът и дали ще мога да разкажа по „нещо жт него“ отварям тема СПЕЦИАЛНО за ВАШИ ВЪПРОСИ относно този ТООООООЛКОВА ДРЕВЕН И ВАЖЕН ЕЗИК!

Моля,ЗАПОВЯДАЙТЕ!
Активен
Гост
« Отговор #1 -: (Сряда) 03 Февруари 2016, 20:26 »

Гласът на истината

ЦцццццццЦ,значи по ВСИЧКИ ДРУГИ теми може ДА СПАМИТЕ,ама като става дума за темата ТОЧНО за хуасаут-а НИКАКВИ не се ОБАЖДАТЕ!Мноооооооооооого „разумно“ поведение-НЯМА ЩО?!То,се види И Колко „сериозни“ ПОТРЕБИТЕЛИ СТЕ!

По ВСИЧКИ останали теми като почна на хуасаут и мЪ Засипвате с ВЪПРОСИ,а в темата за хуасаут-а ЦЯЛА седмица-НИЩО!То започва да си личи така кой е тук заради ИНТРЕСА и кой е просто СПАМЕР!
Активен
Гост
« Отговор #2 -: (Сряда) 03 Февруари 2016, 20:39 »

Добре де разкажи за хуасаут.
Слушаме те  Smiley
На мен лично ми е интересно на какъв език са се разбирали примерно различните видове птици и животни, риби и морски обитатели, насекоми....и т.н...?!?!
Също и първите създадени човешки същества.
Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 649
Помни края

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 04 Февруари 2016, 17:00 »

ами давай.  езиците са вежно нещо.
Активен

Живота е свещен.
Гост
« Отговор #4 -: (Сряда) 10 Февруари 2016, 18:44 »

Сега щъ оспамя Wink

Имай предвид,  че единния праезик е нашия. Гледай да не е някой инджикитайски,  че много странаха и всички умряха поради несъответствие с фактите.
Активен
Гост
« Отговор #5 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 12:09 »

Гласът на ИСТИНАТА

Българин ли си,КЕЛЕМЕ ли си НЕ тъ знам,Мааааааааааааааааааааааааааааа ако си мислиш,че „конните Калпазани(Българе)са ПЪРВИТЕ ОРА на Земъта,ил си ПРОСТ,ил си НЕУК!Кое от двете?  Cool

Кога НИЕ бяхме „шефовете“ Тука на ИСТИНАСКАТА „Майка Земя“,НЕ оная МАЩЕХА на която СЕ КЛАНЯ Миндила,НИКОЙ НЕ можеше ДА ПОСЕГНЕ!А сега НАС кат нъ няма Глей КО СТА'А Тукъ!?Тъй кат мъ „слушъш“ КОЙ е ПО-ЦЕНЕН за ИСТИНСКАТА „Майка Земя“,ааааааааааа,„Булгаристана“ или Тиахуанопан-ът,Аааааааааааа!?  Cool  Grin

Дотук с великия „вълчи“ ли беше,„мангалски“ ли беше,„булгарски“ ли беше,ТАТАРСКИ ли беше „език!

Туат суаюютлюк!
Активен
Гост
« Отговор #6 -: (Понеделник) 15 Февруари 2016, 10:45 »

Grin
Направих си труда да проследя кои са групичката на гласеца.  Undecided
Май ги поуцелих, ма сигур има още такъви герои.
Порадвайте им се: Laugh
mira(солташака), bojinkata(прай са на луд, ма и той така), peppone1(леко под въпрос), galaxsis(с двата крака),dorssay(много нагъл, като даскала си).
Кат отворени книжки са, ма скоро ше им хлопнем кориците(кепенците). Tongue

п.п. И гласе, ни ми съ натискай толкоз де. Няма та огрей. Ни си мой тип, пък и по ДЪРТАЦИ ни си падам. Kiss
Ако искаш, почеши са нейде! Cry
Активен
Гост
« Отговор #7 -: (Сряда) 17 Февруари 2016, 13:17 »

Гласът на истината

O,sancta simplicitas!
Ако мЪ слагате при mira и bojinkata значи или СЪВСЕМ сте ИЗГУБИЛИ ВРЪЗКА С РЕАЛНОСТТА,или РЕАЛНОСТТА СЪВСЕМ Е ИЗГУБИЛА ВРЪЗКА С ВАС!?

Кое ЩЕ Бъде,А!?  Grin

Продължавайте да се мъчите да мъ НАМЕРИТЕ(па,ощи ПО-МАЛКО и да мъ ЗАглъхнете),начинанието Ви Ще Е толкова „успешно“ колкото преброяването на дивите зайци ли бяха,патки ли бяха,ТИКВИ ли бяха,нещо от ТОЯ РОД-накратко Описание на „КЪПЪЦИТЕТЪ Ви!Муахахахахахахахахахахахахахахаха  Grin  Cool
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: