Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Форумна и реална самоличност  (Прочетена 1712 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #45 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 11:15 »

Homer Cat горните коментари  на "V" и "форум" ме подсетиха за нещо което каза за книжките и прещракването (нищо лично), но нещо гледам  че и мен  ме припознават ,че и в женски род се обръщат към мен. Голям цирк и параноя  в тоя форум .
Активен
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #46 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 11:51 »

123,
Тематиката на форума предполага(според мен) известно ниво на параноя.
А против прекомерното ѝ нарастване бих предложил превод на едно изречение,което намерих на английски.
В скоби е добавка от мен.И увеличението на три букви в оригинала.

Don't beLIEve everything you think.

Не вярвай на всичко,което си мислиш(че знаеш за потребители,с които общуваш през монитора,без да си ги срещал наживо).

Е,малко длъжко се получи.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #47 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 11:52 »

Homer Cat горните коментари  на "V" и "форум" ме подсетиха за нещо което каза за книжките и прещракването (нищо лично), но нещо гледам  че и мен  ме припознават ,че и в женски род се обръщат към мен. Голям цирк и параноя  в тоя форум .

О, моля ти се. Не само че оставяш същите следи като онова животно, но и миришеш като онова животно. Когато свикнеш с характера на човек, той оставя миризма в ума. Може да душа като куче, но не съм тъп като куче, за да се водя единствено по миризмата. Не съм и тъп като човек, за да се водя единствено по следите.

Специално към теб, за разлика от който и да е друг, отношението ми е лично. Понеже съм отмъстителен, така е. И до края на света ще ти напомням колко лоша балерина си. Като не можеш да танцуваш, не ставаш балерина. Ставаш перачка. Толкова е просто.
Активен

Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #48 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 12:02 »

Форум,използвах цитат от теб в подписа си,а също и го включих в един монтаж с илюстрации от "Пинокио".
Ще ми се да използвам и  някои други твои изречения,включени в картинки,които да публикувам във форума.
Ако не възразяваш,разбира се.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #49 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 12:09 »

Щом ги смяташ за добри идеи...
Активен

Гост
« Отговор #50 -: (Събота) 20 Февруари 2016, 20:54 »

О, моля ти се. Не само че оставяш същите следи като онова животно, но и миришеш като онова животно. Когато свикнеш с характера на човек, той оставя миризма в ума. Може да душа като куче, но не съм тъп като куче, за да се водя единствено по миризмата. Не съм и тъп като човек, за да се водя единствено по следите.

Специално към теб, за разлика от който и да е друг, отношението ми е лично. Понеже съм отмъстителен, така е. И до края на света ще ти напомням колко лоша балерина си. Като не можеш да танцуваш, не ставаш балерина. Ставаш перачка. Толкова е просто.

Ей голяма наглост неспасяма. НЕ СЪМ 123 !!! РАЗБРА ЛИ?  Излагаш се като кифла и човекът го каза.

Ще ми отмъщвал...? Само дето не разбрах за какво?

Но понеже не спираш  да издевателстваш върху собственото си нищожество, ставайки за посмесище пред целия форум, въобразявайки се че всеки анонимен съм АЗ и продължаваш да обиждаш безпричинно из целия форум, разнасяйки
емоционалните ти тамас  проблеми, явно дължащи се на ферментиралата храня с която се храниш, откъдето и съзнанието ти ферментира и не възприема реално нещата. Ще ти кажа че все още не разбирам аз кво общо ЛИЧНО имам с теб, че ме заплашваш ...с края на света....Никога не съм се запознавала и виждала с теб и нямам вземане даване  -( парични, материални и там каквито още си ги избереш), дългове към теб също нямам, че да съм ти длъжница. Единствено съм обменила 15-20 , ЛС и то неща обсъждани във форума, лична информация за себе не съм ти давала ( общи нахвърлени от тук, от там неща, свързани с тематиката тук) .Цяла тема пуснах за да спреш веднъж завинаги с простотиите си, и разбереш че тук съм като всички останали участници във форума и не ми се занимава постоянно с отмъстителния ти нрав и емоционалните ти проблеми. Живея в спокойна страна и хората тук са уравновесени, възпитани и спокойни и твойте постоянни емоционални взривове не ми понасят.

Ето примерно за да си промениш форумната и реална самоличност и започнеш да ставаш  поносим във форума ще ти препоръчам да намалиш тамастичните храни в ежедневието си. Имам предвид Темата ТИ ЗА ФЕРМЕНТАЦИЯТА за  стари опрделено консервирани, в процес на гниене храни те са разрушителни за човека, съзнанието  му и психиката му особено ако присъстват основно в менюто му, според ведическите текстове. А ти доколкото знам само с такава храна се храниш според темата (ТИ )и така си натрупваш  известните

ТАМАС ГУНА – Grin  Качества: 
(Тъмнина,  Леност, Мързел,, Мръсотия, Депресия, Завист, Ревност, Агресия, Гняв, Инертност)

п.п. И Айде спри да ме бъркаш с всеки втори анонимен пишещ по въпроси които и аз съм писала,  както и да обиждаш безпричинно, че се излагаш конспиративно и лично.

Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #51 -: (Неделя) 21 Февруари 2016, 08:12 »

Ей голяма наглост неспасяма. НЕ СЪМ 123 !!! РАЗБРА ЛИ?  Излагаш се като кифла и човекът го каза.

Ще ми отмъщвал...? Само дето не разбрах за какво?

Ахааа... но, виждаш ли, ти все пак сама разбра, че говоря за теб. Това е добре - значи че си помниш всичките имена. Похвално, в твоя случай.

Ще разбереш за какво. Ще ти дойде акъла.

П.П.
Само внимавай... там... с онази спокойната страна и с уравновесените и възпитани хора. Не говоря за бежанците, а искам да те подканя да ми повярваш, като казвам, че познавам добре тези хора (имам професионална история с тях) и знам на какво са способни, когато счупиш черупката.

Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #52 -: (Неделя) 21 Февруари 2016, 09:04 »

Eeeх, galaxsis. Но редно е, все пак, и ти наред с всички да се облаготодетелстваш от доброто ми настроение. Ще ти разкрия истинския образ на ситуацията.

Няма значение дали ти си "123". Няма значение и дали ти си "V".

Разбираш ли... те достатъчно приличат на теб. Трябва им само мъничко от моя страна, за да ги оприлича напълно на теб.

Разбери обаче, че ако аз правя това без никакво право, ще се дискредитирам. Определени хора ми вярват за определени неща, защото винаги се старая да бъда прав, и държа това лице "форум" да бъде прав, за да може да се разчита на него. Така че, когато дооприличавам "123" и "V" на теб, аз искам все пак да се опра на нещо, на което може да се разчита.
Така че аз преценявам, че ако човек се държи с тези две имена така, все едно говори на теб, за този човек няма да има никаква разлика. Дори и "123" и "V" да не са наистина "galaxsis", ако човек се държи с тях така, все едно наистина са "galaxsis", няма да има никаква разлика. Защо? Защото такава е преценката ми... а аз вярвам на себе си. И защото онези, които вярват на лицето "форум", вярват именно на преценката му. Защото тя винаги се стреми да се приближи до истината (и това е така).

Така че... РЕАЛНО погледнато... аз съм много повече "123" и "V", отколкото си ти. Парадоксално, нали?

И по този начин, ти ме приемаш. Като вирус. Аз навлизам в собствените ти образи, ако те са твои... или правя толкова добри твои образи със същите имена (ако не са твои), че ти без да го искаш ме приемаш в себе си, защото ги приемаш за свои.

Така че няма значение, дали "123" и "V" си ти или не. Много повече значение има, че аз съм тях, по-скоро.

Така че няма значение. Не мога да се изложа по никой начин, защото, ако се окаже, че "123" и "V" все пак наистина не са "galaxsis" (шанса за което е пренебрежително малък), то тогава дори и да съм убедил някого, че това си ти... и този някой се държи с тях като с "galaxsis"... резултатът от това ще е абсолютно същия, така сякаш наистина говори със самата теб.

Защото "123" и "V" са ти двойници.

И това е само увода. На това стъпвам - на една твърда основа без риск, на едно място, където нищо не ме заплашва в гръб. И чак от този момент нататък започвам да пиша коментар публично.

И го пиша към теб, гворейки на теб. Призовавайки те навън.

Дали навън от образите "123" и "V"... или навън от мълчанието... няма значение. Няма значение, разбираш? Въпросът е в това, че те призовавам. Ако ти не си "123" и "V" (шансът за което е пренебрежително малък), тогава в отговор на моето призоваване ти ще излежеш от мълчанието... и ще се вселиш в тези образи. Така че ЩЕ СТАНЕШ тях. А пък ако наистина ти самата си "123" и "V" (което си е така), тогава ще се обадиш от тези образи в отговор на моето призоваване.

Така че... когато кажеш "Аз не съм тях", ти ще излъжеш. Това е една сигурна лъжа. Защото ще излъжеш независимо дали не си била тях, но си станала тях, или наистина си била тях. Няма значение.

Така че това е една лъжа, която дори не правиш самата ти. АЗ поставям тази лъжа в твоята уста. За да можеш да започнеш с лъжа като първи думи. Ако пък пропуснеш въпроса изцяло и не кажеш нищо, тогава мълчанието ти ще се приеме за съгласие.

И мълчанието ти няма да се приеме за съгласие от страничния читател - не. Въпросът е, че ТИ ще се примириш с това, премълчавайки, и ще приемеш единия мой крак в себе си, осигурявайки ми опорна точка, за да преместя света ти.

Единственият начин да контрираш това, е като намериш правилното нещо за казване. Мълчанието не е решение. Признанието не е решение. Лъжата, която съм ти осигурил, също не е решение. Кое да е друго нещо също не е решение.
Решение е единствено правилното нещо, което трябва да кажеш в началото.

А кое е то? - Аз самият си нямам никаква представа.

Разбираш ли... аз залагам на това, че не познаваш себе си. Защото само ти можеш да откриеш правилното нещо за казване.  То ще те освободи от цялата провокация, която съм ти създал, ще ти възвърне суверенната позиция, затова няма как аз да го знам - то е твое. Само ти можеш да го знаеш, защото свободата ти е само в твоите ръце (в моите ръце са юздите, а не свободата ти).

Но аз знам, че не познаваш себе си достатъчно добре. Знам го, защото сме говорили достатъчно дълго, за да имам това наблюдение. Така че знам, че разчитайки на воето себепознание (което е слабо), играя на сигурно.

Така че аз не залагам на нещо външно. Аз залагам на теб самата. Парадоксално, нали?

А ако ти успееш да излезеш от ситуацията, в която си се вкарала... ако успееш да ме излъжеш, че не си "123" и че не си "V"... тогава ще си станала нещо повече. Ще си опознала себе си. Защото ще можеш да ме излъжеш и да ти мине номера само, ако опознаеш повече себе си.

И това е шанс, който отново аз ти давам. Още един парадокс.

Но ти самата си ме натоварила с това. Ти самата си ме натоварила с това да ти дам шанс да опознаеш себе си, защото си се поставила под ботуша ми доброволно. После казваш - "От теб зависи дали да решиш да се махнеш от лицето ми". Ти си обсебена от това, което съм и което правя, и се чувстваш постоянно предизвикана, раздразнена, провокирана, призована... манипулирана...

Ти самата не можеш да се освободиш от мен или от онова, което приписваш на мен. И ти самата се навираш под ботуша ми, след което ревеш, че съм дискриминатор и не си отмествам крака от теб.

Виждала си това поведение. Всеки го е виждал. Всеки в България поне - това е именно циганското поведение. Или поведението на провинциалните лихвари, сводници и по друг начин феодали. Вижда се и в Русия - онези пешеходци, които се мятат театралон пред преминаващите коли, за да изнудват шофьорите после, заради строгите пътни закони в Русия.

Така че ти през цяяяялото време ме изнудваш.

Просто не си правиш сметката. Понеже веднъж след като си постави лицето под ботуша ми, в опит да ме изнудваш... се оказа, че се хвана в матирана ситуация. Оказа се, че нито имаш силите да ме изнудиш по този широко разпространен начин... нито пък аз имам каквото и да е желание да те махна изпод краката си, ами се забавлявам с теб и си играя като котка с умираща мишка.

Знаеш ли откъде познавам това? - От Монарх.. хаха. Да, това е един от механизмите на Монарх програмата. Ти си просто един Джери, опитващ се да изнудва околните като че ли са един Том. Така че ти първо ги вкарваш в ролята на Том, за да може после да са уязвими за твоето поведение на Джери.

Още преди ти казах. Целият проблем се оказа, че не можеш да ме вкараш в ролята на Том, защото по принцип е трудно някой да ме вкара в роля. Такъв ми е характера.

П.П.

Още преди казах, че "в Анонимния раздел може да оцелее само онзи, който знае достатъчно неща". Ти не разбра какво искам да кажа. Ти си помисли, че Анонимния раздел е само за знаещи... и че онези, които пишат в Анонимни раздел, са знаещите. Боже, каква заслепеност.

За да ти покажа какво имах предвид, сега ще видя дали ти знаеш достатъчно, за да оцелееш в Анонимния раздел.
« Последна редакция: (Неделя) 21 Февруари 2016, 09:16 от форум » Активен

Гост
« Отговор #53 -: (Неделя) 21 Февруари 2016, 09:39 »

Гласът на истината

Ей,форуме КЕЛЕМЕ ТАКОВА!Я,остави НА МИРА ЖЕНАТА!

Винаги мъ Е учудвало как тръгваш да съ заяждаш баш С НАЙ-СЛАБИТЕ ХОРА!Кво ИЗИБИВАШ КОМПЛЕКСИ ЛИ!?

Да НЕ би като си бил МАЛЪК твойта МАЙКА да тъ Е БИЛА и сега да си Го изкарваш на ВСИЧКИ ЖЕНИ?

Къв Мъж СИ когато ТРЪГВАШ  баш срещу НАЙ-БЕЗЗАЩИТНИТЕ хора,които успееш да ИЗнудиш Да се ПРИБЛИЖАТ до ТЕБ!Те,затова си и ЕДНО КЕЛЕМЕ!ЧОВЕК БЕЗ МОРАЛ,БЕЗ ЛЮБОВ,БЕЗ ЧУВСТВА,БЕЗ БЪДЕЩЕ!
Активен
Гост
« Отговор #54 -: (Неделя) 21 Февруари 2016, 09:50 »

П.П.Нищо чудно,че ще си останеш ДЕВСТВЕН до КРАЯ НА ЖИВОТА СИ!  Grin
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: