Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Който ми СПРЯ Интернета мама** ши му иб*!  (Прочетена 1106 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #15 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 15:26 »

Гласът на истината

Я,не се прави на УДАРЕН!Пирони щял да ми забива У Ковчега,па после съм Го бил и „заплашвал“!Аз,ако иках НАИСТИНА да Те Запалша досега ДА СЕ НАПЪЛНИЛ ГАЩИЧКИТЕ,форума!  Grin  Cool

Ти,ако знаиш,Аз „в Арсенала си“ кви работи имам досега 100% ДА СИ СЕ ИЗПЛАШИЛ!  Grin

Значи,първо,ши казваш на хората КВО да били чели,КВО да били чували и КВО да били мислили,а после кът НЕ Е на твойта,та били „заплшвали“,май само ИСТИНТА те ЗАПЛАШВА!Аааааааааааааааааааааааааааааааа!?Я,въри,са СКРИЙ в Църковното МАЗЕ откъдот си Изпълзял и Ти с „Креационизма“ си да не вземе СВЕТЛИНАТА на НАУКАТА/ИСТИНАТА да те Заслепи,Яяяяяяяяя!?   Grin
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #16 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 15:50 »

Ти нямаш нищо, Глас. Предъвкал съм те като антикварно списание.
Наблюдавам те, защото до сега не съм виждал подиумът, върху който разни хора танцуват, да осъзнае че е подиум, и да спре да бъде. Убеден съм, че е възможно, и ако е възможно, искам да го видя, за да опозная процеса.
Активен

Гост
« Отговор #17 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 15:59 »

Гласът на истината

Ши уПОЗНАЕШ „бая“ процеси,ако ма видиш,ма да видиш НЕЩО или НЯКОЙ „да танцува“ върху мен НЯМА ДА МОИ'Ш!Твърде съм МОГЪЩ за да мога ДА ПОЗВОЛЯ на такова нещо да се случи!

От друга страна,обаче,Гледай ВНИМАТЕЛНО за да видиш КАК СЕ ПРАВИ в РЕАЛНИЯ СВЯТ!А Не кат' тебе-прочел 2 книжки и видял 3 клипа в Ю-Теб и вече-МАЙСТОР!Муахахахахахахахахахахахаха  Grin  Laugh

П.П.Познай от НАС Двамата тука Кой Е смешката!?  Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #18 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 16:14 »

Мхм... с въздишка трябва да призная, че ще позная. Неща като това ги знам предварително.
Активен

Гост
« Отговор #19 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 16:18 »

Гласът на истината

Спооооооооооооооооооооооко...Аз съм Човек ПЪЛЕН с ИЗНЕНАДИ!  Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #20 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 16:25 »

Знаеш ли, хората, които постоянно се изненадват в днешно време, зле управляват вярата си. Ако някой постоянно те разочарова, вместо да инвестираш вярата си в случайностите, просто започни да вярваш, че ще те разочарова. И ще спреш да се изненадваш.
Активен

Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #21 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 18:31 »

О-о-о, кумец, гледам пак си включил турбото ! Grin
Тоя пич, Форум, кво си праи ташак с теб, я вземи да постнеш една диплома, да се види, че имаш ВИШУ !!!
Гледам, че се залисваш по мъжки ласки, ама недей така, аз на гей сватба кум не ставам ! Evil По-добре си удари една злодейка, стига да не ти се разфокусира образа, ама недей напъва към отсрещния бряг.
А, да питам нещо из твойто вишу: Кумец, а бе защо материята има маса ?
Активен
Гост
« Отговор #22 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 19:47 »

Гласът на истината

Форумееееееееее,сори чи ши тряя да те РАЗочаровам,ма НЕ сэм минал още „на другия Бряг“ кат теби  Grin

За „оная рбота“ си имам ...........(знаиш Коя жена  Wink  )!Аз(за РАЗЛИКА от теб НЯМАМ проблеми с жените,така че,ако „си зажаднял“ оди се обръщай към Миндила и Титана/Насрана ли беше там ония другия и към „техния бряг“!Муахахахахахахахахахахахаха  Laugh 

П.П.Аз може и МНОГО недостатъци да имама,ма педрстията НЕ е един от тях-откак СЕ ПОМНЯ винаги съм вървял СЛЕД ЖЕНИ!  Cool
Можеш да ме наречеш „Женкар“,ма пидраст-НИКОГА!

П.П.2Форумееееее,на тебе може и да Ти Липсва ВЯРА,затова и СИГУРНО си се хванал така за „творбите на Креационистите,то Човек без Вяра Другаде Я ТЪРСИ,нали?  Cool  Ма на мени-НИКАК,щот ЗА РАЗЛИКА от теб Аз имам ПОСТОЯННА ВЯРА в СЕБЕ СИ!От това ПО-ХУБАВА ВЯРА-здраве МУ кажи!

П.П.3-Що се отнася до материята биг мама,туй СМЕ Го учили У Университета,има едно нещо дето се нарича инерция,ей това Е причината за масата!(поне според СЪвременната наука,а ако питаш нас-Туат-ите,то повече причина може да се посочи и НАВЛИЗАНЕТО на Взлюка в нищото!-ма,ако тръгна сега да Ти обяснявам точно КВО имам предвид,баааааая МАЗАЛО,че са получи В Тая тема,няма да е „У Компетенциите“ на наш форум да се включи с „библейските“ си ПРОСТОТИИ!  Laugh  Трябва да мислим и за него,Човека има нужда от ВНИМАНИЕ,нали,НЕ трябв да му Го отнемаме!   Grin  Cool  Tongue

Активен
Гост
« Отговор #23 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 19:52 »

П.П.4Еййййййййййййййййй,как щях ДА ЗАБРАВЯ!Честит свети Валентин и на тебе galaxis!Мноууууууууууууууууууууууу си Убава(ДУХОВНО имам предвид)    Cool

Ще се радвам на още ДЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛГИ срещи с тебе във форума и на ПЛОДОТВОРНА СЪВМЕСТНА ни ДЕЙНОСТ!

Как мъ „отнесахте“ значи Мискини ОБРАТНИ-без малко щях ДА ЗАБРАВЯ да честитя ПРАЗНИКА на Galaxy-ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ!?
Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #24 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 20:35 »

А, кумец, ша черпиш ! drinks Добре, че ти заговорих за любов, та се сети за кумицата, иначе щеше да пре*беш ситуацията!
Благодарско за отговора, тва за инерцията, дето сте го учили в Университета. То си е сериозна работа, не са като клиповете и интернета на Форума.
Ама кумец, аз щото не съм Ентелектуалец, пак да питам: Що ония капути и псевдоучЕни построиха големия андронен колайдер да търсят отговор на въпроса, който ти зададох ?! Ми то можело просто да прочетат твоите буквари, или още по-лесно, направо да те питат ! Я виж мен ! Питам - отговаряш ! Е, отне време докато малкия ми  мозък предаде на големия, но ми светна поз шапката !
И да вземеш да изплющиш кумицата, така празнично и предбрачно, в астрала !
Активен
Гост
« Отговор #25 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 21:06 »

Grin
А дано, ма надали. Huh?
Цитат
И да вземеш да изплющиш кумицата, така празнично и предбрачно, в астрала ! 
То за тая работа само акъл не стига.
И друго чувам, че понатрябва. Cool
Да не казвам кво, че ше си загубим детската аудитория. Grin Tongue
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #26 -: (Понеделник) 15 Февруари 2016, 12:03 »

Гласе, има ли научни доказателства за съществуването на ония изкривените птицечовки? Туатонещо си? Чудех се за установената научна позиция по този въпрос.
Активен

Гост
« Отговор #27 -: (Сряда) 17 Февруари 2016, 13:07 »

Глас на истината

Мъ,благодаря,мъ НЕКА ДА НЕ коментираме личния живот на galaxis,става ли!?Тя жената има ПРАВОТО на УЕДИНЕНИЕ,все пак!  Cool

(galaxis,НИЩО против теб НЯМАМ!Просто искам да се спре с ПРОСТОТИИТЕ в темата!Това Е!)

Що се отнася до Колайдера има едно нещо дето му викат Симетрия и Супресиметрия,дет съ опитват уж ДО ГО ДОКАЖАТ,ма да Ти кажа Професионалното си мнение-на мене тоя „модел“ ми излежда мааааалко „блудкава работа“,а И НЕ Само на Мене!Доколкото знам от колайдера излиза информация,че някой от хипотезите са били потвърдени,а други-не!Ма все още не са АНАЛИЗИРАЛИ цялата информация дето са я получили.Това на „езика на физиката“ всъщност означава,че експериментът е протекъл успешно,тоест опита,който са искали да извършат всъщност е И Бил извършен,но резултатът НЕ е бил това,което са очаквали.Това е малко все едно да кажеш,че хвърляш топка в небето и съответно спрямо физиката,която ЗНАЕШ очакваш да падне еди къде си на земята,ма тя всъщност тръгва да ЛЕТИ във въздуха  Laugh  .Но това „на Физически“ му се вика-експериментът беше успешен,тоест успяхме да ХВЪРЛИМ топката,ма все още „анализираме“ ДАННИТЕ,тоест това дето стана НЕ Е това дето Го Очаквахме и сега ще „поседим“ малко преди да Го публикуваме за да „анализираме данните“,тоест ДА РЕШИХ какво,ад жи бъ ЩЕ НАПИШЕМ в публикацията!  Grin Що си мислиш,че вече ще минат почти 2 години от тоя експеримент дето Го откриха Х-бозонът,ма още „им се бавят публикациите нещо“  Grin.Значи освен бозона и нещо друго са открили,ма какво е то и ДАЛИ изобщо ще кажат за него,тове вече Е ДРУГ ВЪПРОС!  Cool

Форуме тия „птицечовки“ май само в ТВОЯТА човка ВИРЕЯТ,аааааааааааааа!?Какво птицечовки слагаш при ВЕЛИКАТА Туат-ска „раса“ ни Тъ Знам,маааааааааааааа като Т Гледам науката дето я „шириш“ из форума ПРЕДИ да кажеш нещо земи са „консултирай“ така със СВЕТОТО ПИСАНИЕ,да видиш там КАКВО ПИШЕ по въпросите дето та интересуват,че нещо напоследък си станал баааааааая НАБОЖЕН май,аааааааааа!?Цитираш Креационистите,отричаш Астрала,сега остава да мъ анатемосаш само  Grin и вече шъ ти „препоръчам“ НАЙ-накрая да ВЗЕМЕШ ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ-в СЕМИНАРИЯТА!  Grin  Cool
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: