Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Който ми СПРЯ Интернета мама** ши му иб*!  (Прочетена 1062 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« -: (Вторник) 19 Януари 2016, 12:57 »

Проооооооооооооооооооооостаци!МАГЬОСНИЦИ ДОЛНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!

Мислите Си,че НЕ ЗНАМ КАКВО ПРАВИТЕ ЛИ!?ПРИЗНАЙТЕ СИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!КОЙ ОТ ВАС МИ СПРЯ ИНТЕРЕНЕТА!И то баш на 17.01.2016година?Кво' МИСЛИТЕ,ЧЕ НЕ знам за двете 9-ки ЛИ?

Знам,че БЕШЕ НЯКОЙ ОТ ВАС ПИШЕЩИТЕ ТУКА!Значи баш КОГАТО ТЕМАТА МИ СЕ РАЗВИ ДА МИ СПРЕТЕ ИНТЕРНЕТА,АААААААААААААААААААААА,БОКЛУУУУУУУУУЦИ!Вие знаете,ле че НЕ само МЕНЕ оставихте без Интернет,ами цял БЛОК,БЕ?Може ли да сте ТАКИВА Гамени,а!?Колко народ оставихте БЕЗ Интернет САМО ЗАРАДИ МЕНЕ!И ЗА КВО-САМО ДА МИ НАСПАМИТЕ ТЕМАТА ЛИ!?

ЗНАМ,че сте тук и МЕ ЧЕТЕТЕ,затова И ЗНАЙТЕ,че НЯМА ДА ВИ ОСТАВЯ ТОКУ-ТАКА И КАТО ВИ НАБАРАМ..........................................!
Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 649
Помни края

« Отговор #1 -: (Вторник) 19 Януари 2016, 13:09 »

Урагана. То и сега има места без ток още какво остава за нет.
Активен

Живота е свещен.
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #2 -: (Вторник) 19 Януари 2016, 15:12 »

Урагана. То и сега има места без ток още какво остава за нет.
Шшшт..Тихо не издавай четата сега.. Cool
Активен
Гост
« Отговор #3 -: (Вторник) 19 Януари 2016, 15:52 »

хахахахаахха е не вече съм обеден ,преди не бях на 100 % ,че гласа повечето му е филми .....ем глас то по твоята логика половин България заради 9ките са им спрели нета.Снеговалеже и ти проклети вятъре знам ,че четете тук и знам ,че заради това и аз нямах нет на 17ти ,не Ви ли е срам ! Глас всичко е срещу нас ,какъв е тоя сняг и студ в средата на зимата е?Huh? Да може гласа да му замръзнат пръстите е да не може да пише в темите за някое планувано клане за 2 февруари нали?Глас с теб сме братле не се предавай пред заговора на тази престъпна групировка наречена ЗИМА!
Активен
Гост
« Отговор #4 -: (Вторник) 19 Януари 2016, 16:45 »

Гласът на истината

Ост,вятърът и снегът СА си зимни „даденостти“,ама Я Се Замисли,КОЙ Ги Праща,и то що точно на 17-ти  Cool

Вселената Е НЕвероятно МЯСТО!Нищо случайно НЕ Е Случайно!
Активен
Гост
« Отговор #5 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 00:56 »

Ей,БОКЛУЦиииииииииииииииии много ДОБРЕ знам какво ми ПРАВИТЕ Магьосници ДОЛНИИИИИИИИИИИИИ!

Ши спирате ИСТИНАТА,а!?

Да,вярно е,че тези седмици имах да вземам два изпита и трябваше да се „поотстъпя“ малко от активна дейностТУКА,ама да МИ СПИРАТЕ ТОПЛОТО ЗНАЧИ!?Да ми разваляте успеха и ДА МИ ПРАЩАТЕ ДОПЪЛНИТЕЛНИ *урСОВИ РАБОТИ КАК НИ ВЪ Е СРАМ,БЕ!?Успяхте да ЯДОСАТЕ ТУАТ-а!И ся ши Ви Го ВРЪЩАМ ТЪПКАНО,да знаити!

Въпреки МАГИИТЕ Ви взех изпита по физика на полимерите с 6-НЕКА ВИИИИИИИИИИИИИ ЗЛОСТОРНИЦИ!  Grin  Cool  И сега в сряда като ми мине И Изпита по квантова химия Въ ПОЧВАМ!По цял ден САМО с ВАС шъ съ ЗАНИМАВАМ,да знаиииииииити!Квото МИ НАПРИХТИ 100ПЪТИ ШИ ВИ ГО ВЪРНА!Така Е като вървите ПРОТИВ ИСТИНАТА!
Активен
Гост
« Отговор #6 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 10:38 »

Grin
Ооооо, Гласе!
Привет.
Хубу, че си земаш изпитите, ма ни забравяй да си земаш и хапчетата.
Ай честит празник на сички!

п.п. Пък кой си няма половинка, да си вземе.....литър. Grin good2
Активен
Гост
« Отговор #7 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 11:58 »

Гласът на ИСТИНАТА

ЗЛОВРЕДНИКО мангалски!Казвам Ти,че си ЗЛОВРЕДНИК и мангал,щото Използваш ИМЕТО НА ПРЕВЕЛИКАТА без РАЗРЕШЕНИЕ и НАМЕРЕНИЕ!Само ДОЛНИ цигани и простаци могат „да се кичат“ с НАШЕТО Име по такъв МАЛОУМЕН начин като ТЕБЕ,затова и ще ПРОДЪЛЖАВАМ да те слагам в „лагера“ на „Видните передасти“ в този форум като форуму,Миндилъ,Руксите „чикии“ и още Неколко „видни“ люде!(Тъй и тъй си говорим за сексуалната Ти Ориентация-Я,„шушни“ как беше на 2-ри фивруари,аааа!?Добре ли „отпразнува“ с „Мастера“ ти-Миндила и компания?Якоуууууууууууууууууууу Sex ли Ебеше!?Та ся и за 14-ти ми говориш!  Cool  )

П.П.Май,май ОЩЕ искаш „мъжки ласки“ от Майстера(meanderа),аааааааа!?  Grin  Laugh  Wink
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #8 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 12:14 »

Гласе, имаш ли хора в живота си, на които да се похвалиш, че си си взел изпитите?

Дори и на друг да не му пука, наистина ли ти пука на теб самия? Или го правиш (взимането на изпити), само за да облекчиш острото усещане, че си нищожество, и за да прогониш натрапчивата мисъл, че личността ти няма съдържание, което някой да цени.
Активен

Гост
« Отговор #9 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 12:38 »

Глас на истината

Правя Го,щото ЗА РАЗЛИКА ОТ „езотриката“,в която Ти ЖИВЕЕШ,при НАС в реалния СВЯТ НЯМА КАК ДА ТА ПУСНАТ в добре оборуднвана лаборатория без ПРЕДИ това да си си взел ЕДИН КУП ИЗПИТИ!

То това да НЕ Ти Е като да отвориш Интеренета и да прочетеш две статии на „богофилите“(НАРОЧНО с МАЛКА Буква)за „Плоската Земя“ или „хоризонталните дървета“ или там квот беше и вече “УбогАтен“ от това „познание“ да си мислиш,че ЗНАЕШ всичко,щото Си ПРОТИВ ИСТИНАТА(смятай НАУКАТА,щото от НЕЯ ПО-ГОЛЯМА ИСТИНА НЯМА в СЪВременния ни свят-забележи,е ГОВОРЯ САМО за СЪВременния ни свят,иначе Тиахуанопан-ът си е СЪВСЕМ ДРУГО общество и там,Да,имаше СИСТЕМИ НА ЗНАНИЕ ПО-ДОБРИ от СЪВременната наука,ма това вече Е,както се казва,ДРУГА ТЕМА)!

За РАЗЛИКА от „такиа кат Теб“ Ние-ИСТИНСКИТЕ ХОРА на ЗНАНИЕТО НЕ мажем остави ПРОФАНЩИНАТА и ПРОСТОТИЯТА-сиреч Креационизмът да остават СВОБОДНИ от УМЕЛАТА СЪПРОТИВА на ЗНАЕЩИТЕ ХОРА!И именно ЗАТОВА си залягаме НАД учебниците и си вземаме Изпитите за да можем да ПОБЕДИМ във ВОИНАТА срещу ЛЪЖАТА и РОБСТВОТО представлявани от „съ“врменните Религия и Езотерика!

А ся разбра Лисмисъла на битието“,А,форумЧо!?  Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #10 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 12:53 »

Глас на истината

Правя Го,щото ЗА РАЗЛИКА ОТ „езотриката“,в която Ти ЖИВЕЕШ,при НАС в реалния СВЯТ НЯМА КАК ДА ТА ПУСНАТ в добре оборуднвана лаборатория без ПРЕДИ това да си си взел ЕДИН КУП ИЗПИТИ!

То това да НЕ Ти Е като да отвориш Интеренета и да прочетеш две статии на „богофилите“(НАРОЧНО с МАЛКА Буква)за „Плоската Земя“ или „хоризонталните дървета“ или там квот беше и вече “УбогАтен“ от това „познание“ да си мислиш,че ЗНАЕШ всичко,щото Си ПРОТИВ ИСТИНАТА(смятай НАУКАТА,щото от НЕЯ ПО-ГОЛЯМА ИСТИНА НЯМА в СЪВременния ни свят-забележи,е ГОВОРЯ САМО за СЪВременния ни свят,иначе Тиахуанопан-ът си е СЪВСЕМ ДРУГО общество и там,Да,имаше СИСТЕМИ НА ЗНАНИЕ ПО-ДОБРИ от СЪВременната наука,ма това вече Е,както се казва,ДРУГА ТЕМА)!

За РАЗЛИКА от „такиа кат Теб“ Ние-ИСТИНСКИТЕ ХОРА на ЗНАНИЕТО НЕ мажем остави ПРОФАНЩИНАТА и ПРОСТОТИЯТА-сиреч Креационизмът да остават СВОБОДНИ от УМЕЛАТА СЪПРОТИВА на ЗНАЕЩИТЕ ХОРА!И именно ЗАТОВА си залягаме НАД учебниците и си вземаме Изпитите за да можем да ПОБЕДИМ във ВОИНАТА срещу ЛЪЖАТА и РОБСТВОТО представлявани от „съ“врменните Религия и Езотерика!

А ся разбра Лисмисъла на битието“,А,форумЧо!?  Cool

И таз добра, Глас. Изкопа си гроба в два сбити, откровени абзаца.

Цитирам го, понеже си анонимен, и е трудно да се търсят точни цитати... а пък после ще ми трябва да го намеря по-лесно с търсачката.

След тази смърт си свободен и имаш хубава възможност (благодарение на мен, разбира се, както винаги). Бих те посъветвал да оставиш мъртвия образ, да направиш нова регистрация и да започнеш нов образ. Ако се възползваш от тази възможност в правилния момент (сега), ще ми благодариш след това, че съм наредил така нещата.
Активен

Гост
« Отговор #11 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 13:02 »

Гласът на истината

ФорумЧо,Ти Чувал ли си приказката:

„Който Гроб копае,САМ В него ПАДА!“

Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!?

Не съм Ти нито ПОДчинен,нито СЛУГА,че да ПРАВЯ квото Ти ИСКАШ,разбираш Ли!?Ила да Тъ „светнЪ“ по ТРУДНИЯ начин,а!?

Активен
Гост
« Отговор #12 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 13:03 »

П.П.По-КРАСНОРЕЧИВ Отговор Искаш ли,ааааааааааааааааааа!?  Cool
Активен
Гост
« Отговор #13 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 13:05 »

Глас на истината

Няма как да СПРЕШ ИСТИНАТА вече в Този ФОРУМ,защото Гласът ѝ ВЕЧЕ е ТУК!  Cool  Grin  Laugh
 Wink
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #14 -: (Неделя) 14 Февруари 2016, 13:31 »

Не си еди какъв си, не мога да спра еди какво си...

Но все пак ме заплашваш.
Но все пак си объркан.
Но все пак се опитваш да се утвърдиш.

И все пак не успяваш с никое от тези. Замисляш ли се какво си загубил с течение на времето?
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: