Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странджа  (Прочетена 883 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #15 -: (Понеделник) 18 Януари 2016, 12:17 »

Цитат

Когато се поставите на мястото на Янус, тогава къде са останалите три лица? 

Ти не се опитвай  да си представяш лицата на боговете, щот не мойш ги стигна и видя, много си ниско на Земята.

hi
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #16 -: (Понеделник) 18 Януари 2016, 13:11 »

Цитат

Когато се поставите на мястото на Янус, тогава къде са останалите три лица? 

Ти не се опитвай  да си представяш лицата на боговете, щот не мойш ги стигна и видя, много си ниско на Земята.

hi

Много обичам някой като почне да обяснява да друг човек,кво може и кво не може..И кво да прави и кво да не прави..

Ех,дивани,софи,канапета....

Ми нали колкото повече практикуваш,толкова повече усвояваш занаята..
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #17 -: (Вторник) 19 Януари 2016, 07:39 »

С две мозъчни половини, човешкото същество също има Теслов скаларен интерферометър между ушите си. И тъй като процесите на мозъка и нервната система са лавинообразни разряди (заряд-разряд, бел.прев), те могат да произвеждат (и да прихващат) скаларни Теслови вълни поне в ограничена степен. По този начин човешкото същество понякога може да предизвика аномални пространствено-темпорални ефекти на разстояние и отвъд времето.

Та... да се върнем на двуликия Янус, и какво представляват лицата напред и назад, и наляво и надясно. Виждате, че "третото" око се образува от две от лицата (страничните). А другите две определят вектора на намерението.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/60/Corpus_callosum.png
Странджа

А какво общо има със Странджа?
Активен

Гост
« Отговор #18 -: (Вторник) 19 Януари 2016, 09:18 »

Undecided
Форуме.
Тая загадка си я бива. hi

Цитат
   Другите две лица се виждат трудно, защото не се гледат в профил, а в амфас.

Третото лице е лицето на наблюдаващия. То гледа през собствените си очи, а четвъртото лице гледа в очите на наблюдаващия. Тези двете са насложени едно върху друго.

Когато е бог на Портите, има две лица и държи ключ. Когато е бог на Кръстопътя, има четири лица, и трето око.

Когато води от място на място, е с две лица. Когато води от "място" на "място", е с четири. Когато води от място на място, окото е ключ. Когато води от "място" на "място", ключът е око.

България е кръстопът в повече от три измерения, така че е тук. И е било тук преди Бастет да бъде погр*бана на същото място. Въпросът е също "Защо това е било направено".

Подозирам обаче, че не ми достига багаж/знание, за да я разбера.
Иначе казано, иска ми се да направя "връзката", ма явно съм малко неук.
Благодаря все пак за старанието ти!
 hi
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: