Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТАРТАР-ът се намира под Беласица!  (Прочетена 5939 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #255 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 19:28 »

Колко пъти да го казвам. Спри да се храниш, спри да пиеш вода, спри да приемаш каквото и да е през отверстията, освен въздух, и се опитай да умреш от въздържание.

Преди да си умряла, ще се оправиш от каквото и да е.
Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #256 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 19:50 »

Да не говорим, Психо, че си кекава. Рамото може да те боли съвсем индиректно, заради застой на тялото и липса на волтаж.

С "липса на волтаж" искам да кажа липса на поляризирано напрежение в тялото. Липса на стресове. Когато в тялото не се случва пълно отпускане един ден и крайно напрежение другия ден, когато в тялото не се случва дълбоко дишане в тази мунита и пълно въздържание от дишане в другата минута, когато в тялото не се случва високо вътрешно загряване в този момент и силно външно изстудяване в следващия момент, тогава тялото губи екстремуми.

Да губиш екстремумите означава да губиш разликата в потенциалите вътре в тялото. Това означава да загубиш волтажа в тялото. Означава, да събираш границите на различни части от скачените системи и метаболизми, и това представлява загуба на комфорт в макро-метаболизма.

Това, че на разни хора телата им са развалини и от това си създават неудобни и опасни обстоятелства в енергийното, е частен проблем и частен случай. (Колкото и да е масов, защото астрало-излизащите или подобно настроените масово са невежи за употр*бата и приложимостта на това тяло, което им е дадено.)
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #257 -: (Вторник) 02 Февруари 2016, 13:16 »

Forume,mersi za pojasnenieto..

Meandere,ako vuzstanovish energiinia krajnik,vuzstanoviavash I fizicheskia..Ama kojto moje de..ima energyto ..
Активен
Гост
« Отговор #258 -: (Вторник) 02 Февруари 2016, 13:57 »

Гласът на истината

Ай,и,Аз да се обади поне един път в темата си,като за „празника“ и само тоя път да си оспамя сам!

И така,на форума,Миндила и прочее гости дето НИЩО НЕ ЗНАЯТ,ма мноооооогу Обичат да ГОВОРЯТ(Имам предвид говори,па НЕ знае,и Той за какво говори)им пожелавам ЧЕСТИТ Ви 2-ри ФЕВРУАРИ,по народно му Петльовден,ай със здраве дано днес поне Ви „огрее късмета“ и Си Получите заслужените „мъжки ласки“.Въпреки,че съм МНОГО зает, тези дни,то може ли да не Ви поздравя за Ваше добро такъв Ведър празник!    Grin   
Ай,със здраве и внимавайте да не прекалите,че после кой ще ви шие червата!?  Laugh  Cool

П.П.А на тебе Гъливер ще ти кажа,че ВСИЧКО ще ви разкажа само да се по-освободя малко,че ТОЧНО СЕГА съм МНОГО зает-лекции и упражнения,кът свършат пак ще съм „на линия“!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: