Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТАРТАР-ът се намира под Беласица!  (Прочетена 5940 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 425
Ние сме очите на небето.

« Отговор #240 -: (Неделя) 31 Януари 2016, 20:03 »

Също както на теб не ти пука за затворените в "астрала", така и на мен не ми пука какво е твоето естествено хилене.  
  Нямаш претенции да си компетентен, но имаш претенции да познаваш "Господ" и брат му,  чудно кой претендира за такова нещо?

Още един въпрос, ти колко пъти прекрачи личното пространство на някой и какво целеше? Отвъд подигравката, ако за теб съществува такова състояние, макар и само въображаемо?
 Всички спомени ти изчезнаха, как ли е, удобно?

Защо пък да нямам претенции, я ми дай една основателна причина? Ако твоята уста се е разчекнала от свиркане и подхилкване, моята не е и мога да преценя, а който най-много крие, не може най-много да знае. Нали се сещаш, че в дупката при теб никой не иска да влиза.

Любопитни сме просто, понеже все забелязваш как на някой му лъсва *ъза, а това че твоя направо блести не се сещаш.

Активен
Гост
« Отговор #241 -: (Неделя) 31 Януари 2016, 21:34 »

Grin
Ало, селяндурите!
Цитат
Защо пък да нямам претенции, я ми дай една основателна причина? 
Аре селото у лево!
Къв си ти бре, кавал? Laugh
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #242 -: (Неделя) 31 Януари 2016, 22:08 »

Grin
Гъливер
Цитат
Също кви "троянски коне"  им вкарвате в телата, като ги заключите в Астрала, като разбойници
Аааа  моля нека си имаме уважение,троянските коне са приоритет на данайците.Ако нещо та коси, към тях.Иначе другото им име е демони.За жалост са реалност,за която аз не съм виновен, а потърпевш. Астрала е капан,който го е направил,отнеси се към него.Тука един са изявява като спец по страла,именува се глас.Питай него,ма да та светна,няма да видиш  файда,и може да ти докара главоболия.
Цитат
Разкажи подробностите, как ги вкарват и заключват  Cool, ще ни е интересно.
Кога съм казал че заключвам  хора във астрала??? Напротив винаги съм бил против излизане от тялото и ходене във астрала. Откъде искаш подробности от мене,и защо?Аз като вляза там,резултата е пищене и ма гледат на кръв.Що?
Antistar
Цитат
 Още един въпрос, ти колко пъти прекрачи личното пространство на някой и какво целеше? Отвъд подигравката, ако за теб съществува такова състояние, макар и само въображаемо?
 Всички спомени ти изчезнаха, как ли е, удобно?
Не си спомням да съм прекрачвал личното ви пространство.Ако имате във предвид някой ваш близък,моля кажете кой за да ви отговоря.А и нещо друго,може да се влиза във личното  пространство на някой ако имате причина и дупе за да поемете щетите.Навярно се сещате че не бих го направил ако нямам причина и не съм готов да си платя.Що? Е вече това не е ваша работа.Като жена вашите възможности и отговорности са различни от  тези на мъжа.И не смятам да спорим по тая тема.
Като жена няма да те задоволи отговора,а пъкна мен ми е през оня.
Цитат
Ако твоята уста се е разчекнала от свиркане и подхилкване, моята не е и мога да преценя
От сърце ти пожелавам да ти се разчекне устата от свиркане и да са хилиш на корем,все пак си маркирала жена под ника.
И не съм ти душманин,ма пък ти си явно жена.Нищо лично.
Цитат
Любопитни сме просто, понеже все забелязваш как на някой му лъсва *ъза, а това че твоя направо блести не се сещаш.
Roll Eyes
Любопитни сте??А колко сте? И отдавна съм казал че си джиткам по голо дупе.Нормално е да блести щом не го крия и са кефя че съм по гол *ъз.А покажи твоя де.М?
 Cool
« Последна редакция: (Неделя) 31 Януари 2016, 22:27 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Гост
« Отговор #243 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 07:10 »

За астрали и мъстрали има отделна тема.

каквото човек сам си направи никой друг неможе. който иска да си чупи глъвътъ -  прав му път.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #244 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 08:35 »

Grin
 Гъливер
Цитат
Разкажи подробноностите, как ги вкарват и заключват  Cool, ще ни е интересно.
Чай и аз да та питам нещо.Кои сте вие,и защо ви е интересно.
Друго,ти лично колко си видяла заключени във астрала.И как са заключени,с вериги,или белезници.
А за протокола аз лично нито съм заключвал някой,нито съм виждал във астрала подобни неща.Има такива като глас които ползват техники за обездвижване,но не съм срещал за заключване.
Тъй че бива да шушнеш,даже щом можеш да ги виждаш би трябвало и да ги попиташ как са се докарали до там.
 Cool
Активен

Гост
« Отговор #245 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 09:50 »

Grin
Гласе, айде да рахатясаш, ЪПдейтнЪх си ника. Cool
Виж къв съм убав, да та таковам..... Grin
Снощи са рових из малоумните ти писания, и изрових едно......бисерче.
Мамина гугутка!
Цитат
  Ооооооооооо,аз съм си МНОГО добре даже там където съм си-„джъткам“ си из Астрала,имам си ДОСТЪП до ОФИЦИАЛНАТА информация и позиция,която ми носи ПАРИ и възможност да продължавам да ЖИВЕЯ БЕЗ да се налага да се БИЯ с околните за да ЗАЩИТАВАМ възгледите и НЕ на последно място да работя СРЕЩУ Системата използвайки САМАТА НЕЯ,а не да се КРИЯ като ДИРНИК по форуми и сайтове за да СПАМЯ с неща,от които ДОРИ и [НЕ РАЗБИРАМ!Какво повече мога да ИСКАМ на този етап от живота си,а? 
Коригирах тук-там някои правописни грешки, щото и ДОкторантите някой път грешат, като бързат да изядат л....та. Grin
Кат споменах л..на, та да си кажа правичката кво мисля за теб.
От ония редките си, Гласе. Докторантските Grin Дето на лопата не стоят. Grin
Чи и понамирисват.
На СТРАХ.....
Страхувай се, Гласе!
Страхувай се!
Нооооооооооо, ше се видим като му дойде времето, както правилно отбеляза колегата.
И ТОГАВА......жална ти майка! Cool
Активен
Гост
« Отговор #246 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 10:10 »

Grin
Въх, Гласе!
Ми аз забравих най-важното бре!
Едно "птиченце" ми каза, че онлайн кънектът ти с ВА, бил в дисейбъл режим. Shocked
Какво ша правиш сега?
Няма връзка-няма папу.
Ами сега?
Позволи ми да та СВЕТна.
Форума нал беше твой? Шарани-бол.
Дърпай! Grin
Ако можеш, де.... Tongue
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #247 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 10:29 »

Ми той хубу ше дърпа,ама кво?Правия ток чеп за зеле не става,освен да си лекува акнето с него.. А тук само прав ток,братче..Cool
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #248 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 10:49 »

Grin
 Гъливер
Цитат
Разкажи подробноностите, как ги вкарват и заключват  Cool, ще ни е интересно.
Чай и аз да та питам нещо.Кои сте вие,и защо ви е интересно.
Друго,ти лично колко си видяла заключени във астрала.И как са заключени,с вериги,или белезници.
А за протокола аз лично нито съм заключвал някой,нито съм виждал във астрала подобни неща.Има такива като глас които ползват техники за обездвижване,но не съм срещал за заключване.
Тъй че бива да шушнеш,даже щом можеш да ги виждаш би трябвало и да ги попиташ как са се докарали до там.
 Cool
hi

Областта  астрал  може  да  се  нарече  и  първата  област  в  която  попада  душата  след  раздалата  с  физическото  тяло.  След  редуциране  на  астралното  тяло  душата  продължава  пътя  си  нагоре  или  надолу.  Следователно  астралната  област  е  нещо  като  разпределителна  станция  /чистилище/.  В  астрала  става  и  първото  осъзнаване  на  Постоянният  АЗ.  Времето  за  пребиваване  в  астрала  е  индивидуално  –  До  пълното  скъсване  на  емоционалната  обвързаност  между   инкарнационната  същност  и  живота  на  земята.  Следователно  емоцията  е  онази  котва  която  ни  задържа  в  тази  област.  Емоцията  може  да  бъде  от  всякакво  естество  –  любов,  омраза,  алчност  и  за  каквато  се  сетите  друга,  според  мен  всяка  пристрастеност  води  до  задържане  в  астралната  област.  Майки  оставили  малки  деца  почти  винаги  се  задържат.  Нормалният  срок  за  пребиваване  е  около  40/50 дни
       Следователно  ние  задържаме  себе  си  в  астрала,  а  не  някой  друг  да  ни  е  надянал  веригите  и  да  ни  държи  там  насила.  Избора  си  е  наш.  
        Казвам,  че  там  задържалите  се  са  онези  които  наричам  тъжните.  За  душите  които  говорят  Гласеца  и  компания  не  са там,  а  в  доста  по-негативни  енергийни  области.  
       Повтарям  въпроса  на  Меандър  --   “Чай и аз да та питам нещо.Кои сте вие,и защо ви е интересно„.    
       Аз  също  съм  бил  в  астрала  няколко  пъти,  прецених,  че  не  съм  за  там  и  си  направих  стаята  и  толкоз.  Предпочитам  да  питам  Паалла  и  Хоол  за  нещата  които  ме  вълнуват.

Волевото  излизане от  физическото  тяло  не  е  нито  вредно  нито  опасно,  въпроса  е  в  мотива.  Защо  излизам???
       Излизането  винаги  става  при  умиротворено  тяло,  това  може  да  се  постигне  чрез  медитация,  с  помощта  на  наркотици  или  с  вещества  действащи  като  упойки.  По  молба  на  Мира  ходих  в  гробища  /три  пъти/,  до  кланица,  в  травматология,  в  реанимация,  и  в  операционна.  Единственото  място  където  видях  души  извън  телата  бе  в  операционната  /под  пълна  упойка/.    Приемаха  ме  като  нещо  съвсем  нормално  даже  се  запознах  с  една. Отговора  на  въпроса  защо  нямаме  спомен  от  това  излизане  /доста  от  нас  са  били  в  това  състояние/  е,  че  спомен  може  да  остане  само  когато  душата  е  на  границата  между  живота  и  смъртта  на  тялото,  но  и  тогава  не  е  сигурно,  решават  наставниците.  

Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #249 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 10:57 »

40 дни,Митко..не 50..

40 дни трае разпада на астралното тяло след физ.смърт,и 40 дни след раждането на бебето,това тяло все още се уплътнява..

Е,сега..На който му харесва престоя,си намира начини да си захранва астралното тяло и да не допусне неговия разпад..

Когато е осъзнато,в повечето случаи говорим за тези..кви им викаха.."черни магьосници"..Миткат у астрала,че и у физ.свят понякога и се хранят с енергията на другите,за да могат да продължат съществуването си на това ниво..

Онези неосъзнатите,просто си се хранят със собствената си емоция(Както казваш,било любов към отрочето,било омраза към съседа,все тая)..Та тези пък не могат да се разградят като астрално тяло,просто щото не съзнават че сами захранват това си състояние..

Нали..Има си и тако и вако..Не е всичко еднородно с една фаца..Много образи,много каузи,много ситуации..

Следователно  ние  задържаме  себе  си  в  астрала,  а  не  някой  друг  да  ни  е  надянал  веригите  и  да  ни  държи  там  насила.  Избора  си  е  наш. 

Тц..Нищо не е следователно,логиката ти издиша от всякъде..

Едно неразвито съзнание,неосъзнато,не е отговорно за фазата на която се намира..Какви избори,след като не знаеш,че имаш,че можеш да избираш?
И един такъв мушмул,много,ама много лесно може да бъде вкаран в заблуда,манипулиран,подведен,от друго по-развито съзнание..

Ама то па по-развитите не правели така..Да бе да..По-развит,значи именно по-развит,не по-съвършен,не по-добър,не по-извисен..Също толкова близко/далеко са си от Бога,колкото и всеки друг..

И тук във физ.свят и там в астрала,е едно и също..В по-голямата си част нещата си стоят така..Който може,цака другите с топла бира..

« Последна редакция: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 11:03 от Psyhea » Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #250 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 11:15 »

Grin
Гачили има синхроничност.
Ко ма питат и на какво попадам-
http://bradva.bg/bg/article/article-72034#.Vq8X_LKLTZ5
 Cool
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #251 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 11:23 »

Abe я кажете неква техника,как да се предпазва физ.тяло?
Оня ден..Да кажем,че "паднах" лошо "на сън"и рамото ме боли зверски вече 2ри ден..Уж внимавам,ама..нещо се увлякох,разсеях..И за миг стана "белята"..

Меандере,шушни бре.. Tongue
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #252 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 11:51 »

Grin
Ко.Мчи веднага.Я си дай ушето-шуш шуш шуш. Ся няма как да ти го издърпам,ма викни твоя да ти го опъне, и да ти тури един шамар против уроки.
Май споменах че ако си загубиш примерно ръката след като си щъкал по енергийно тяло.Ще ти изсъхне същата ръка материалната.
За това не се излиза от тялото,и ако се наложи да се ходи там да сте заедно.Тялото има огромен резерв от енергия и поема травмата.
Пък и пипирутки нямат работа там,затуй си имат зъркели.Щото мръсотията на голо им действа ужасно и трудно се чисти.И са получава катран и перушина.
Тъй че седи си на Дто и не миткай насам натам,щото може да съжаляваш горчиво.Умните жени си имат мъже,и ги пращат там дето е мръсотията за да не се омажат.Па после си ги пощят доволно.
 Cool
« Последна редакция: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 11:58 от meander » Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #253 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 11:58 »

Ооо,ми глупава съм,мъж нямам..

А да бъда пеперуда,просто е по-силно мен.. Huh?
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #254 -: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 12:05 »

Grin
Ми найди си  и си пърхай връз него.Безопасно е.Гаранция.
Е ако се увлечеш и разсееш най много да дигнеш популацията ни.
 Cool
П.п. А сетих са нещо.Що не питаш гласа за ляк,щото пред очите ми хубаво си падна на главата.Или още го боли зверски,или е намерил мехлем.
 Wink
П.п.2 А и да не та скося,жена кат пострада сама не може да се оправи,само мъж,може.И не всеки де.Мъжете могат сами да си оправят такива наранявания,стига да имат дух.
Ако си събрала имунната система и са ти отворени чакрите на дланите.Пробвай като си сложиш чакрите на зърната на голо,и ако имаш енергия може и да си помогнеш.
Ако не става пробвай и във поза Х.И при двата начина само се услушвай не се меси.
« Последна редакция: (Понеделник) 01 Февруари 2016, 12:24 от meander » Активен

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: