Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малки форумни джихадчета  (Прочетена 1785 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #45 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:49 »

Имаш просто нужда от помощ.

Паяжината ти не може да те направи свободна.

Знам ти нещастието  Smiley

Че за кво ми тази "свобода"?Скука..По-добре да си плета паяжинки.. Tongue

Ти спомена, пред Ключаря, веднъж че нямаш желание повече да живееш  Smiley

Затова реших да ти помогна с паяжините ти.

Поздрави Георги   Smiley
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #46 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:00 »

Ама аз помощ не съм искала..Не сте ли научени да не се завирате дето нямате работа..
Не помня кво съм казала на Ключаря..
Но..Може пък да съм размислила и да съм осъзнала,че ако искам да си се кефя на благата на плътната материя,то ще трябва и да бъда в нея..Арманяк, Сен-Жак с черен трюфел" и белгийски шоколад..Ми как да устоя..
Пък тя еволюцията не е заек,че да ми избяга..Не бързам за никъде..
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #47 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:08 »

blush  Grin
Оооо мангал
Цитат
Този ПЪТ ще ви ГО ВЪРНЕМ за ПРЕВЕЛИКАТА!
Превеликата ви залезе.И, огледалце, огледалце, коя е най великата,то отговаря, Земята.
Тъй като третия вид се обади пак ,да ва светна откаде произлиза третия вид/прайда.
Та, женското проявява пола на детето,без женското няма пол, а е трети вид,-безродници.Такъв е мангала.Обаче трети вид няма във живота, има само в минуса,т.е. при обърнатата  пирамида.Те посегнаха на "майка" си ,същото правят и тука,но спрямо Българите са само едни пикльовци,и ги чака голям ухилен Български *ур/чучур/чурка.Откога ги чакаме. Laugh Ши са напият с пълни шепи,ма май няма да им хареса, хич.
Всеки който е нехранимайко, става *едерас,а за да не е,тука(на Земята) трябва да достигне до Дух.Майката може и работи със духа на сина си.Затова жените се натискат да раждат деца,просто им е необходимост, за да могат да растат.Но не и от други чужди нам."Прецакаха" ги чрез троянските коне,ма жена валат/голям шлем/ няма.И няма да има,отдавна сме им шушнали нещо.
 Cool
П.п.
Цитат
Друго  -  За  да  не  ходя  в  астрала  съм  си  направил  стая  в  там.
Не искам да та закъхарявам , Ма, кво, каиш?   blush
П.п 2 А и трътке телата ни са барем 13,що, ми ба ли му мама**.Т.е. Питай мама Земя,що.
« Последна редакция: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:25 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 649
Помни края

« Отговор #48 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:09 »

Глас,  черпя ама виртуално,  че празниците свършиха и трябва да сме трезвени или нещо подобно Smiley

drinks
Активен

Живота е свещен.
Гост
« Отговор #49 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:24 »

Grin
Оооо мангал
Цитат
Този ПЪТ ще ви ГО ВЪРНЕМ за ПРЕВЕЛИКАТА!
Превеликата ви залезе.И огледалце, огледалце, коя е най великата,то отговаря, Земята.
Тъй като третия вид се обади пак ,да ва светна откаде произлиза третия вид/прайда.
Та, женското проявява пола на детето,без женското няма пол, а е трети вид,-безродници.Такъв е мангала.Обаче трети вид няма във живота, има само в минуса,т.е. при обърнатата  пирамида.Те посегнаха на "майка" си ,същото правят и тука,но спрямо Българите са само едни пикльовци,и ги чака голям ухилен Български *ур/чучур/чурка.Откога ги чакаме. Laugh Ши са напият с пълни шепи,ма май няма да им хареса хич.
Всеки който е нехранимайко става *едерас,а за да не е,тука(на Земята) трябва да достигне до Дух.Майката може и работи със духа на сина си.Затова жените се натискат да раждат деца,просто им е необходимост, за да могат да растат.Но не и от други чужди нам."Прецакаха" ги чрез троянските коне,ма жена валат/голям шлем/ няма.И няма да има,отдавна сме им шушнали нещо.
 Cool

Здравейте меандър, Георги съм и ми е приятно да се запозная с вас, като представител на " българите"  Smiley

Може ли да ми дадете подробности и информация за това, което Вие смятате за "българско", .. територия....държавата, рода

Smiley

Благодаря Ви!   

Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #50 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:34 »

Меандере,онези другите за които ти говориш,са фазите на Астрала..За трите знам,демек 12,за 13-то само бегла идея..кажи де,моля

И друго искам да питам,ако някой знае.
Казват,че нашето земно ядро е 33,5 % от теглото на планетата ни..

Аз мисля,че е 33,3..

Освен това се чудя дали това съотношение е модел?  Huh?

« Последна редакция: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:43 от Psyhea » Активен
Неактивен kikaha1
Newbie
*
Публикации: 13

« Отговор #51 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:56 »

Регистрирах се тук, както и в оня "стария" форум само за да чета, и от време на време да разглеждам профилите на някои потребители - такива които ми харесват с изказа и идеите си. Чета сравнително редовно, но избягвам да пиша, колкото и да ме "сърбят пръстите" да го направя. Считам че всеки има право да изказва и отстоява мнението и идеите си и безкрайно уважавам хората които го правят без да го натрапват на останалите. Знам че знанията, идеите и вярванията които имам сега, в настоящия момент, ще претърпят развитие с времето и затова избягвам да давам категорично мнение по каквито и да било въпроси. Само помислете - в какво сте вярвали и за какво сте се "борили" преди 10 год, ами преди 15 или 20 год. А можете ли да предположите какви ще бъдете след 5-10-15 год.
Нещото което знам със сигурност е че "живота не свършва със смъртта" - как звучи само  Grin , иде реч за физическата смърт. Безсмъртната ни душа отива някъде след смъртта на тленното тяло , но къде точно, и как се назовава това място - въпрос на гледна точка. Собствено съм виждал бялата светлина и за мен много библейски термини от сорта на "рай" , "бог" , "ангел" имат абстрактно звучене. Астралът също е вид абстракция - не мога и не искам дори да се опитвам да я разбера , хеле пък да я обяснявам на други.
 За какво пиша всичко това - за да дам 2 минути почивка на четящите, 2 минути без личностни нападки и обиди. Това е моето малко форумно джихадче - не ми пука дали го харесвате или не, ваша си работа.
ПС. оня ден слушах една готина компилацийка на мейдън в тубата и от там си краднах аватарчето - Еди  Tongue Не е рептил  hehe1
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #52 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 21:01 »

Само помислете - в какво сте вярвали и за какво сте се "борили" преди 10 год, ами преди 15 или 20 год. А можете ли да предположите какви ще бъдете след 5-10-15 год.

Астралът също е вид абстракция

Хахха..Аз много обичам да се забавлявам със старите си постове,дето все се мъча нещо да кажа и все не успявам..Забавно е..А някои дори ми звучат непознато..сякаш ги е писал филанкишията ..смях..

Всяка абстракция е съставена от "неабстракции",следователно нейната абстрактност е само въпрос на лично/индивидуално възприятие..
Активен
Неактивен kikaha1
Newbie
*
Публикации: 13

« Отговор #53 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 21:17 »

Мдааа, Психея, на прима виста се сещам за едно влакче на ужасите - ако имате възможност да се пуснете 3 пъти , един след друг , опитайте първия път да си запушите ушите(да не чувате абсолютно нищо), втория път си затворете очите(и не ги отваряйте до края) , и чак на последния трети път слушайте и гледайте всичко  Wink . Това за абстракциите и неабстрактните неща, за това което знаем априори и за онова което очакваме.  hi
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #54 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 21:26 »

Ми същото е..Ама моето влакче е купонджийско и весело..
Щото то и ужасите са въпрос на лично възприятие..
Активен
Гост
« Отговор #55 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 23:53 »

Гласът на истината

Миндил-е,meandrе,Иване,Аз тече та ПРОБИХ декември месец,ма ти че не НЕ можа,нъцCool  та затуй ли сега разправяш НА ЦЯЛ ФОРУМ ЛЪЖИ за мене и околните МИ,АААААААААААААААААА?Превеликата може и да е ПОТЪНАЛА,ама НИЕ-Туатауан-ите ВСЕ ОЩЕ сме Си ТУКА!Както казвахме "едно време-И да ПОТЪНЕМ,пак ще ИЗПЛУВАМЕ!      
На ПУК на ВАС!Аз тебе ОТДАВНА те РАЗКРИХ!   Cool  Ма,ТИ мене още дори НЕ СИ БЛИЗО да Ме разбереш КАКЪВ СЪМ!И тия простотии за *едерастите са ПРОДУКТ само на БОЛНИЯ ТИ МОЗЪК!  Cool  От колко време Ти говоря за Туатауан,аааааа?А Ти реакция-НИКАКВА!Що ли?Щот МАЙ-МАЙ НЕ ЗНАЕШ,аааа?Българино(от Нормански произход!)!Ай,питай ТВОИТЕ "Пазители"(Анунаки)КОЙ БИ ЗЕВС(вашиииют Бог)ПО МЪДИТЕ И ЧИЯ беше ТАЯ ПЛАНЕТА преди Вие да се НАСТАНИТЕ тука!?Без да питате за "Добре дошли!" илиииииииии...нещо та Е СТРАХ,че може Би хората ЩЕ ОСЪЗНАЯТ КОЙ Е НАШЕСТВЕНИКЪТ ТУК и НА КОЙ ПРИНАДЛЕЖИ "МАМА ТИ" Земя??!Страх ли Та Е,а,ЛЪЖЕЦО?

Казах Ти Го преди,ще Ти Го кажа И Отново-ТИ НЕ ЗНАЕШ НА КОГО СЛУЖИШ!Това Е разликата ти с МЕН!Да,можеш да твърдиш,че съм се бил "продал" на Кралицата,ма,С тях сме си дружки от повече време отколкото ваш'то синьо семе се рее из безкрая,така че НАИСТИНА се питам КОЙ КОГО "използва" в този случай-Ние нея или Тя насНЕ Е като при Вас СИНИТЕ-ПЪЛНО ПОДЧИНЕНИЕ и ТОТАЛНО ОГЛУПЯВАНЕ!Ти дори НЕ знаеш НА КОГО СЛУЖИШ(за огромна РАЗЛИКА от МЕН!),а си тръгнал ДРУГИТЕ да ПОУЧАВАШ!Постигни първо вътрешно ПОзнание за СЕБЕ СИ,пък тогава въри да "учиш" ОСТАНАЛИТЕ!Чи ша вземи "мама Ти"-НЕземната да Ти покаже НА КОГО служиш ВСЪЩНОСТ и кой Е "тати Ти"(Бога Ти)и тогава ще настане такъъъъъъъъъъъъъъъъъъъв РЕВ,че напрао НЯМА да моиш си опази и 133-те "тела" от ОТРАЖЕНИЕТО в ОГЛЕДАЛОТО,което ще Ти покаже колко Си проЗт!

Нямаш нито ПО/ЗНАНИЯТА,нито СИЛАТА да СЕ МЕРИШ С МЕН!И ако пробваш ще вземеш да свършиш като "светията Си".Ай,питай "Вашите" кво стана с тия дето уж ми Ги беше пратил да ме "окошарят"-сега ТЕЛАТА СИ НЕ МОГАТ ДА НАМЕРЯТ!  cool1  Затова,почивай си,почивай докато още има КЪДЕ да си почиваш,щото ТАКА както съм Ви почнал В СКОРО ВРЕМЕ НЕ само,че няма да има КЪДЕ ДА СЕ СКРИЕШ,ма няма ДА ИМА И ПРИ КОГО ДА ОТИДЕШ!Ай,питай Кво СТАНА с войнствата Ви,де,ай,питай ЩО съм още ТУКА!?Ако Ти СТИСКА,разбира се?  Cool

Хем ЛЪЖЕЦ,хем НЕвежа!Господ да ПАЗИ България от такива КАТО meander,че вземат ли таквиз "индивиди" да ни "закрилът" НЯМА да Я има България още дълго време зарад СИНЬОТО РОБСТВО!

П.П.Psyhea,много добре знам какво направихте ЛЯТОТО,ей на,ако искаш питай Цветето да Ти Разправи!Просто тогава реших да НЕ предприемам НИКАКВИ действия срещу Вас,щото инааааааааааааааче днес можеше да си "у Астрала" още?И тогава КОЙ щеше да ти гледа детето,а?Затова Ми бъде БЛАГОДАРНА,че тогава НЕ предприех ДЕЙСТВИЯ срещу Вас,че можеше да стане "От Играчка-ПЛАЧКА!"
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #56 -: (Четвъртък) 14 Януари 2016, 10:13 »

Имам  един  въпрос  с  понижена  трудност!  Дали  има  нещо  положително  написано  от  Гласеца  и  компания?  Чета  всички  ви,  но  да  не  съм  пропуснал  случайно.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Гост
« Отговор #57 -: (Четвъртък) 14 Януари 2016, 10:25 »

Lips Sealed
Цитат
 Просто тогава реших да НЕ предприемам НИКАКВИ действия срещу Вас,щото инааааааааааааааче днес можеше да си "у Астрала" още?И тогава КОЙ щеше да ти гледа детето,а?Затова Ми бъде БЛАГОДАРНА,че тогава НЕ предприех ДЕЙСТВИЯ срещу Вас,че можеше да стане "От Играчка-ПЛАЧКА!"  

Ми от това по-положително не можах да открия.
Извинявам се, че се намесих в темата. hi
Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #58 -: (Четвъртък) 14 Януари 2016, 11:08 »

Вместо форумни джихадчета, дайте да направим една форумна сватба !
Да оженим Гласа и Галакси, а ?! Laugh Той и без това каза, че била "най-яката пичка във форума", а тя, горката, надали е получавала по-мил комплимент, та ще му върже.
И веднага се сещам да една анимация. Помните ли "Семейство Адамс"? Мортиша (Галакси) и Гомес (Гласа) Адамс. Представяте ли си какво потомство ще наравят  Grin
Хайде, наздраве за младоженците  drinks!
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #59 -: (Четвъртък) 14 Януари 2016, 11:54 »

Браво,  но  помисли  и  за  кумовете.  Предлагам  Форум  и  коя  дама  си  избере.   Сещам  се  за  една  но  избора  си  е  негов. drinks 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: