Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малки форумни джихадчета  (Прочетена 1783 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #30 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 14:15 »

Астрал  -  това  е  област  където  става  редуцирането  на  астралните  ни  тела  след  смъртта.  Следователно  -  всички   ние  попадаме  в  астрала.  Някои  от  нас  остават  в  астрала  по  простата  причина,  че  са  емоционално  свързани  със  Земята.  Емоциите  може  да  са  най-различни  -  любов,  омраза,  но  каквито  и  да  са,  те  държат  личността  до  изчезване  на  обекта  който  ги  поражда.   Другите  отърсили  се  от  земните  възприятия  продължават  по  пътя  си  към  менталнто  ниво.   Редуцирането  на  астралното  тяло  във  времето  е  строго  индивидуално  от  дни  до  години.   Във  всички  случаи  обаче,  става  деформиране  на  астралното  тяло  като  първи етап  от  редуцирането  му!  Колкото  по-дълъг  е  престоя  ни  там  толкова  по-гротесково  ще  изглежда  то.  
        Деформацията  започва  веднага  независимо  от  това  че  може  астралното  тяло  да  е  на  още  жив  човек.   Тази  реакция  не  може  да  не  се  отрази  и  на  душевната  ни  аура.  
        Затова  съм  съгласен  с  Меандър,  че  астрала  не  е  място  за  посещение,  камо  ли  да  се  разхождаме  там.
        Нямам  нищо  против  излизане  от  физическото  тяло,  но  само  ако  можем  да  контролираме  маршрута  на  разходката  /например  до  банката,  до  библиотеката,  може  и  до  съседката/  Представете  си  един  лекар  който  владее  излизането  до  съвършенство,  ами  той  не  може  да  сбърка  диагноза!  Протяга  си  ръката  и  готово!    
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #31 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 14:40 »

Grin
МИТКО
Цитат
Нямам  нищо  против  излизане  от  физическото  тяло,  но  само  ако  можем  да  контролираме  маршрута  на  разходката  /например  до  банката,  до  библиотеката,  може  и  до  съседката/  Представете  си  един  лекар  който  владее  излизането  до  съвършенство,  ами  той  не  може  да  сбърка  диагноза!  Протяга  си  ръката  и  готово!
Уважавам ти мнението но има една малка подробност,която явно не са ти я казали.
Астрала започва от кота нула на земята,и се използва за изтласкване нагоре на нормалните земни енергии които се виждат в дъгата.
А мене лично ми е по добре лекаря да не ходи в лайната/астрала и после да ме лекува.А ако може като жените,просто да вижда енергиите без да ходи кадето и да е.Не напразно се приказва че сме на дъното,ма на блатото астрал.И трябва да си надуем като бърбуничка аурата за да можем да изплуваме.А аурите на повечето са като гевгир,и текат и се пълнят със астрални лайна.И няма изплуване.А като излизате от телата си ще видите зор за аурата.Нищо лично,всички техники са срещу нас.
Наложи ми се за да опазя тялото от страхотен удар(енергиен) да застана до него.Пълен мрак е,тъй че от тялото си не мърдам.Да не говорим че докато си джиткаш извън тялото във астрала какви ли ги вършат троянските коне във твое отсъствие?
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #32 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 16:55 »

Меандре,  защо  смяташ,  че  щом  излезеш  от  физическото  тяло,  е  задължително  да  отидеш  в  астрала? Не  е  задължително!  Можеш  да  се  разхождаш  и  в  физическият  свят.  Можеш  да  си  извадиш  само  едната  ръка  например  да  погалиш  болен  орган  да му  кажеш,   че  го  обичаш  помага  винаги.  Личната  лекарка  винаги  ме  пита  дали  съм  си  поставил  диагнозата?
      Друго  -  За  да  не  ходя  в  астрала  съм  си  направил  стая  в  там.
« Последна редакция: (Сряда) 13 Януари 2016, 17:01 от МИТКО » Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #33 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 17:17 »

Не напразно се приказва че сме на дъното,ма на блатото астрал.И трябва да си надуем като бърбуничка аурата за да можем да изплуваме.А аурите на повечето са като гевгир,и текат и се пълнят със астрални лайна.

Добре го каза..Аз все се чудех за някво сносно обяснение,че ми убягваше..Точно като балон се раздуваш и се издигаш..Йес..

Астрал  -  това  е  област  където  става  редуцирането  на  астралните  ни  тела  след  смъртта.  Следователно  -  всички   ние  попадаме  в  астрала.  Някои  от  нас  остават  в  астрала  по  простата  причина,  че  са  емоционално  свързани  със  Земята.  Емоциите  може  да  са  най-различни  -  любов,  омраза,  но  каквито  и  да  са,  те  държат  личността  до  изчезване  на  обекта  който  ги  поражда.   Другите  отърсили  се  от  земните  възприятия  продължават  по  пътя  си  към  менталнто  ниво.  

Това просто не е вярно,защото никой "обект" не поражда емоции..Ние сме това което излъчва емоцията,а не нещо друго..Докато не стане промяна отвътре,няма прогрес..А не да чакаш обекта да "изчезне"..Егати..Ако съм скулптор създал красива статуя,обаче си умра пристрастен и обсебен от творението си,какво тогава?Трябва да чакам някой да унищожи обекта на страстта ми?!?Ми ако пък го забият в Лувъра и решат да го съхранят за "вечни времена"?..  Huh?
Трансформацията е само отвътре
Освен това,като хвърлиш астралната дрешка,не почваш да движиш автоматично само с ментално тяло..Тц..Имаш и емоционално,па после ти е менталното..
Но за да започнеш да оперираш с менталното,не значи,че тряя "разградиш" емоционалното (то не е и възможно),щото то е част от тва дето те съгражда из основи,за разлика от астралното тяло,което е само временно и го придобиваш само когато влезеш в  плът ..

Освен това,има астрал и Астрал?
Разлика някой прави ли?Меандере,ти барем знаеш,що траеш ми не ги светкаш?
« Последна редакция: (Сряда) 13 Януари 2016, 17:38 от Psyhea » Активен
Гост
« Отговор #34 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 17:35 »

И не само това, но някои хора просто не са се занимавали със себе си и не знаят какво значи да се откажеш от битова наркомания. Не знаят, че когато обекта на емоцията изчезне, си намираш друг обект, за да си оправдаеш емоцията с него. Толкова е просто.

Промяната, както казва Psychea, е отвътре, и се прави със съзнателна воля. Хората, които чакат обекта да изчезне, чакат да получат свободата си в дар от неволята. А свободата, Санчо, е на друго място.
Активен
Гост
« Отговор #35 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 18:23 »

И таааааааааааааааааааааааааака,дойде време на ИСТИНАТА да навлезне И В Тази тема! Cool

За това и ще Ви карам подред:
herrian,ши трябва да черпиш ЕДНА БИРА,май! Cool
Нали Ти обещах,че ще върна форумът във форумЪт??! Smiley
Емммммммммми,питай Гост-а кой Е да видиш дали вече НЕ съм си ИЗПЪЛНИЛ ОБЕЩАНИЕТО!

Анунаке,И Ти ЛЪЖЕШ като НАЧАЛНИЦИТЕ СИ!Да,да,ЗНАМ Ви МНОООООООООООГО ДОБРЕ НОМЕРАТА!Успяхте да си "овардите" Е-дема,а МА НОЯ ПЪТ НЯМА ДА ВИ ПОЗВОЛИМ ДА СЕ ИЗМЪКНЕТЕ!
Значи викаш хората ДА СИ СТОЯТ във физическото,ДА СИ ПИЯТ ракийката,ДА СИ ГЛЕДАТ телевизийката и ДА СЕ "НАСЛАЖДАВАТ" на живота,който ВИЕ ИМ ИЗБРАХТЕ и да се "ЩАСТЛИВИ" под ВАШЕ КОМАНДВАНЕ,ТАКА ЛИ??!Е,НЯМА да Я бъде на ВАШЕТО!И ти самия(ПРОДАЖНИК Аннунакски)твърде добре ЗНАЕШ,че хората НЕ са създадени ДА ОСТАНАТ ВЪВ ФИЗИЧЕСКОТО 3D измерение,нали?Ние СМЕ ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА,КОЕТО СЕ ВИЖДА!И това И ЩЕ БЪДЕМ!   Cool    Без ЗНАЧЕНИЕ дали на теб и на СИНЯТАТА ТИ СГАН това им ХАРЕСВА ИЛИ НЕз съм СЕ КЛЕЛ ДА ЗАЩИТАВАМ ИСТИНАТА,а НЕ да БЛИЖА задните части на нечии ПОРОБИТЕЛИ,разбра ли?!Знам Ги вашите "игрички" ПРЕдобре!Първо "предупреждавате" хората за "опасността" от Астралът,после ЛЪЖЕТЕ какво Е Астрал(щото ако СТЕ ми ЧЕЛИ другата тема,то И Ти,И МИТКО трябва доооооооста ДОБРЕ да ЗНАЕТЕ,че това,което Аз наричам Астрал НЕ Е това,което ВИЕ наричате Астрал,защото "оня" свят,за който И ДВАМАТА говарите,както вече Аз казах Е само една МИНИАТЮРНА част от Астралът и ДОЛНИТЕ Ти ЛЪЖИ само показват,че си тук НЕ за да ПРОСВЕЩАВАШ,А за да ПОРОБЯВАШ,ма НЯМА да Я бъде вече ВАШ'ТА!Хората ВЕЧЕ СЕ СЪБУДИХА!Дашите на Земята започват ДА РАСТАТ и ЧАСТ от този РАСТЕЖ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО минава ПРЕЗ Астрала!Те това ТЕ И ПЛАШИ,нали?!Плаши ТЕ САМАТА ИДЕЯ,че хората МОГАТ да Ви станат РАВНИнали?Искате,оуууууууууууууу,КАК ИСКАТЕ САМО ВИЕ ДА УПРАВЛЯВАТЕ Земята,нали?Замята,Луната,звездите,ако може И ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА,нал'тъй?!Амааааааааааааа тоя път НЯМА да Го бъде НА ВАШЕТО!Хората ВЕЧЕ НЕ СА РОБИ!Събуждат се!И заедно с това ТЕ ЩЕ започнат да се ИНТЕРСУВАТ и от ДРУГИТЕ измерения ОТВЪД това,ЩЕ започнат да ПЪТУВАТ за да ВИДЯТ и ДРУГИТЕ форми на живот ОСВЕН тази,ЩЕ започнат да ЗНАЯТ И ОТВЪД представите СИ и НАЙ-ВАЖНОТО-ЩЕ СЕ ПРЕВЪРНАТ В ПОВЕЧЕ от това,което СА!И НИЕ ще бъдем ТАМ ЗА ДА ГИ ВОДИМ!
Туат суаюютлюк!

Този ПЪТ ще ви ГО ВЪРНЕМ за ПРЕВЕЛИКАТА!
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #36 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 18:45 »

Глас,преди няколко месеца (юни,август някъде беше),веднага след като започна да пишеш тук..Имаше посещение от три дами..
Помниш ли ни?Изсипахме се да те разгледаме "от близо",след като те засякох тук ..
Елементарни сте за отбичване,щом и лаик успя с  проста стара практика..А ти беше "урока"..

Стига толкоз драпане..

п.п.Прав си за астрала,но знаеш ли,че всъщност описваш Астрала с главна буква?

А за астрала/блато що нищо не казваш? И даваш ли си сметка,че повечето хора ходят в блатото,не в Астрала?
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #37 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 18:47 »

СЕДЕМТЕ ЕНЕРГИЙНИ ТЕЛА НА ЧОВЕКА
Човек се състои от девет (9) тела или меркаба, които са подобни на пластове, слоеве, от които седем (7) са ни известни, а останалите две, 8 и 9 са тела, които отговарят на аватарите, чиито произход в матричното пространство, към което са свързани не е 3D, а други пространства съответстващи по-високи реалности. Тези седем тела се наричат по различен начин в зависимост от духовната философия, която ги каталогизира, но представляват едно и също-превозни средства за контакт и предвижване в съответният пласт или реалност.
Това са следните тела:
Физическото тяло.
Емоционална или астрално тяло.
Менталното тяло.
Духовното или каузалното тяло.
Душевно тяло, атмическо или тяло на висшите емоции.
Будическо или тяло на висшата менталност.
Самадхическо или висше духовно тяло.
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #38 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 18:48 »

Ами..Който и да ги е "подреждал,бърка!

А 8 и 9 са едно и също нещо в случая..Ще опитам след малко да обясня какво имам предвид..

Eto...

Второто етерично/или астрално е изградено от астралното поле на съответната планета и е различно от Астралното тяло,което е над емоционално и ментално тяло

Ot тази графика,телата са само 8-сем..Нещо обаче липсва,нали?И навсякъде на всички подобни изображения,винаги нещо липсва,защото физическото тяло не е перлата ,а само още една обвивка.Вътре във физическото ни тяло,онзи Ану,Вихър/Аз,който никога не се вижда..9-тото тяло..

И защо казах,че е = 8 в случая?

Признавам,не мога да обясня още..Опитвам се..Пиша и трия..Но не се получава с думи..За сега явно си оставам на фазата,че просто си знам,че е така,без да мога да го обясня адекватно.. Huh?

Ето тук намерих нещо..Не са всички тела,но идеята е ясна..

Най-външната обвивка,celestial body,това е 8 и от същата тази "материя" е изградено онова 9,дето е нарисувано вътре в човешкото тяло,spirit(a source of live...)

Хрумна ми така..Ето този тороид..

Вихъра в средата му е 9,а периферията е 8..в пространството между център и периферия,са всички останали 7 тела,макар,че то всяко тяло само по себе си е тороид,и всъщност са множество тороиди един в друг,но вихъра по средата им,е един..нещо такова.. Huh?
« Последна редакция: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:50 от Psyhea » Активен
Гост
« Отговор #39 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:21 »

Глас,преди няколко месеца (юни,август някъде беше),веднага след като започна да пишеш тук..Имаше посещение от три дами..
Помниш ли ни?Изсипахме се да те разгледаме "от близо",след като те засякох тук ..
Елементарни сте за отбичване,щом и лаик успя с  проста стара практика..А ти беше "урока"..

Стига толкоз драпане..

п.п.Прав си за астрала,но знаеш ли,че всъщност описваш Астрала с главна буква?

А за астрала/блато що нищо не казваш? И даваш ли си сметка,че повечето хора ходят в блатото,не в Астрала?

Психо, ти за дама ли се смяташ или за  бурка  с паяжина, дет Арри вика ?
Може да ни помогнеш да разкрием "бурките в астрала"  .

Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #40 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:23 »

Ми бурка още не съм си купила,ама парео си имам Tongue

п.п.На сакати не помагам..Аз да не съм Господ?
Активен
Гост
« Отговор #41 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:30 »

Имаш просто нужда от помощ.

Паяжината ти не може да те направи свободна.

Знам ти нещастието  Smiley
Активен
Гост
« Отговор #42 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:40 »

Гошко поведението ти  по-скоро подобава на човекоподобно с името австаропитек Lips Sealed
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #43 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:41 »

Имаш просто нужда от помощ.

Паяжината ти не може да те направи свободна.

Знам ти нещастието  Smiley

Че за кво ми тази "свобода"?Скука..По-добре да си плета паяжинки.. Tongue

Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #44 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:44 »

И таааааааааааааааааааааааааака,дойде време на ИСТИНАТА да навлезне И В Тази тема! Cool

За това и ще Ви карам подред:
herrian,ши трябва да черпиш ЕДНА БИРА,май! Cool
Нали Ти обещах,че ще върна форумът във форумЪт??! Smiley
Емммммммммми,питай Гост-а кой Е да видиш дали вече НЕ съм си ИЗПЪЛНИЛ ОБЕЩАНИЕТО!

Анунаке,И Ти ЛЪЖЕШ като НАЧАЛНИЦИТЕ СИ!Да,да,ЗНАМ Ви МНОООООООООООГО ДОБРЕ НОМЕРАТА!Успяхте да си "овардите" Е-дема,а МА НОЯ ПЪТ НЯМА ДА ВИ ПОЗВОЛИМ ДА СЕ ИЗМЪКНЕТЕ!
Значи викаш хората ДА СИ СТОЯТ във физическото,ДА СИ ПИЯТ ракийката,ДА СИ ГЛЕДАТ телевизийката и ДА СЕ "НАСЛАЖДАВАТ" на живота,който ВИЕ ИМ ИЗБРАХТЕ и да се "ЩАСТЛИВИ" под ВАШЕ КОМАНДВАНЕ,ТАКА ЛИ??!Е,НЯМА да Я бъде на ВАШЕТО!И ти самия(ПРОДАЖНИК Аннунакски)твърде добре ЗНАЕШ,че хората НЕ са създадени ДА ОСТАНАТ ВЪВ ФИЗИЧЕСКОТО 3D измерение,нали?Ние СМЕ ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА,КОЕТО СЕ ВИЖДА!И това И ЩЕ БЪДЕМ!   Cool    Без ЗНАЧЕНИЕ дали на теб и на СИНЯТАТА ТИ СГАН това им ХАРЕСВА ИЛИ НЕз съм СЕ КЛЕЛ ДА ЗАЩИТАВАМ ИСТИНАТА,а НЕ да БЛИЖА задните части на нечии ПОРОБИТЕЛИ,разбра ли?!Знам Ги вашите "игрички" ПРЕдобре!Първо "предупреждавате" хората за "опасността" от Астралът,после ЛЪЖЕТЕ какво Е Астрал(щото ако СТЕ ми ЧЕЛИ другата тема,то И Ти,И МИТКО трябва доооооооста ДОБРЕ да ЗНАЕТЕ,че това,което Аз наричам Астрал НЕ Е това,което ВИЕ наричате Астрал,защото "оня" свят,за който И ДВАМАТА говарите,както вече Аз казах Е само една МИНИАТЮРНА част от Астралът и ДОЛНИТЕ Ти ЛЪЖИ само показват,че си тук НЕ за да ПРОСВЕЩАВАШ,А за да ПОРОБЯВАШ,ма НЯМА да Я бъде вече ВАШ'ТА!Хората ВЕЧЕ СЕ СЪБУДИХА!Дашите на Земята започват ДА РАСТАТ и ЧАСТ от този РАСТЕЖ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО минава ПРЕЗ Астрала!Те това ТЕ И ПЛАШИ,нали?!Плаши ТЕ САМАТА ИДЕЯ,че хората МОГАТ да Ви станат РАВНИнали?Искате,оуууууууууууууу,КАК ИСКАТЕ САМО ВИЕ ДА УПРАВЛЯВАТЕ Земята,нали?Замята,Луната,звездите,ако може И ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА,нал'тъй?!Амааааааааааааа тоя път НЯМА да Го бъде НА ВАШЕТО!Хората ВЕЧЕ НЕ СА РОБИ!Събуждат се!И заедно с това ТЕ ЩЕ започнат да се ИНТЕРСУВАТ и от ДРУГИТЕ измерения ОТВЪД това,ЩЕ започнат да ПЪТУВАТ за да ВИДЯТ и ДРУГИТЕ форми на живот ОСВЕН тази,ЩЕ започнат да ЗНАЯТ И ОТВЪД представите СИ и НАЙ-ВАЖНОТО-ЩЕ СЕ ПРЕВЪРНАТ В ПОВЕЧЕ от това,което СА!И НИЕ ще бъдем ТАМ ЗА ДА ГИ ВОДИМ!
Туат суаюютлюк!

Този ПЪТ ще ви ГО ВЪРНЕМ за ПРЕВЕЛИКАТА!

Може религията да им е такава. Всичко което за тях е в противоречие с волята на господарите им да го считат за богохулство за което ще бъдат наказани. Сигурно и затова действат като програмки в които е заложено - търси и унищожи. Всички като тях - унифицирани безмозъчни клонинги за които думата свобода не съществува.

Ако си мислят, че господарите им, ловците на души ще ги спасят от съдбата им на ресурс за консумация, успех по пътя който са си избрали! empathy3

Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: