Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЕЗПЛАТНА енергия НЯМА!  (Прочетена 1865 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #15 -: (Събота) 16 Януари 2016, 15:21 »

Гласът на истината

kjhu,ако имаш някакви забележки защо Ти НЕ кажеш защо тези "машинарийки" са измислени и защо да НЕ работят!?На мен поне ми изглежда,че докато има Гравитация те си работят съвсем нормално.Тя осигурява "горивото" за тях.(С изключение разбира се на последния пример,където "горивото" се осигурява от магнитната взаимодействие.)
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #16 -: (Събота) 16 Януари 2016, 15:37 »

Кратката ми провокация към бившата "galaxsis" вече приключи, така че вече не пиша в анонимния раздел. Но след като ме питаш толкова учтиво, ще ти отговоря.

След малко ще обясня принципа на специално този тип апарати (частен случай на общовалидния за всички апарати принцип за допускане на супер-системата в микро-системата, или "отварянето" на системата), в една от вече отворените теми по въпроса.

В YouTube е фрашкано с илюзии и трикове. Това се прави поради много причини - едни го правят, за да изкарват пари от посещенията; други го правят, защото е забавно, а и от обич към изкуството на илюзията, което винаги е било една чисто технологична актьорска дисциплина; трети го правят, защото целят да се подиграят на всичко това; четвърти го правят като целенасочена пропаганда за прикриване на истината и обезсърчаване на интересуващите се; ... а пети го правят без да искат, заблуждавайки се в резултата от експериметите си.

ИМА истински неща в YouTube, да. Но неподготвения човек трудно отсява целия талаш. Най-уязвим да се заблуди е онзи, който не знае какво точно търси и просто разглежда.

Интернет е коварно място.
Активен

Гост
« Отговор #17 -: (Събота) 16 Януари 2016, 15:44 »

Глас на истината

форуме,Не знаех,че Си от "скептиците" по отношение на БЕЗПЛАТНАТА енергия!Не спираш да ме изненадваш ВСЕКИ ден.  Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #18 -: (Събота) 16 Януари 2016, 15:53 »

Цялата тая драма тука, както и всяка една твоя тема, е нагласена и измислена. Не ти писах на призивите, понеже начинът, по който се опитваш да се разграничиш от мнението ми, е прекалено детински. Каквито и нюанси да си измисляш за думите, няма да се получи, понеже в момента, когато те оставя сам, ти вече нямаш какво да кажеш.

Просто... няма как да стане, след като всичко, което знаеш за свободната енергия, го знаеш от мен. Както и друг път се е случвало, просто те оставих да се изненадаш сам от себе си. Ти се опитваш да си създадеш погрешна илюзия за мен, и после се опитваш да повярваш в нея, защото искаш да прекъснеш авторитета, който подсъзнателно ми отдаваш. Вътрешо не успяваш да се почувстваш независим от това, което четеш в моите публикации. Минава се само малко време, преди да започнеш да ме преоткриваш отново, и нарочно измислените от теб погрешни илюзии да се разпаднат - оттам и изненадата.

Казвам ти го вече не веднъж - научи се на търпение. Докато имаш нужда да питаш - питай. Когато изконсумираш мнението на някой друг по даден въпрос в достатъчна степен, личното ти независимо мнение само ще изкристализира. Но още е твърде рано за това.
Активен

Гост
« Отговор #19 -: (Събота) 16 Януари 2016, 16:11 »

Гласът на истината

форуме ПРЕДСТАВЯШ ли си,ЧЕ ти НЕ си в ЦЕНТЪРА на света и НЕ всички се водят по мнението,вниманието и МИСЛИТЕ ТИ!?Или ЗА ТЕБ е НЕвъзможно да си Го представиш,а?

П.П.И после КОЙ бил ЕГО-центричен!?  Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #20 -: (Събота) 16 Януари 2016, 16:13 »

Напълно вярно. Въпрос на време е било да срещнеш някой по-егоцентричен от теб. Това ли е идеята, с която не можеш да се примириш? Че имало и по-голяма риба в това отношение? Ключаря сигурно му е много забавно в момента.
Активен

Гост
« Отговор #21 -: (Събота) 16 Януари 2016, 17:07 »

Гласът на истината

За Ключарят НЕ знам,ама ти забелязал ли си,че в Този форум просто НЯМА потребители,които да могат да направят По-дълбоки,смислени и истински теми от НАС двамата!?Ти,че четеш много,четеш ма проблемът Ти е,че от това което четеш НИЩО не разбираш(имаш УСПЕХИ тук-там,това поне Ти Го ПРИЗНАВАМ,ама даже и тогава НЕ знаеш какво да правиш с тях),добре,е Че ИСТИНАТА се намесва да Ти ги "обясни" нещата.С малко помощ можеш МНОГО да напреднеш,знаеш ли?Ма,трябва ИСТИНА за тая работа НЕ само YouTube!

Като например тук в тая тема що Не обясниш на хората откъде идва тая "БЕЗПЛАТНА" енергия(даже и в английския не те бива много щом превеждаш free като свободна-не видя ли в речника тая дума още колко значения ИМА!?),при положение,че "инструментите" НЯМАТ ИЗТОЧНИК който да ги захранва след първото "подбутване",щот Аз имам една така доста добра "хипотезка" за тая работа-викат ѝ Гравитация.Даже мога да ти РАЗкажа и още доста неща "по въпроса",ма САМО ако искаш!?  Tongue

П.П.И на Шеербарт "машината" ли ще кажеш,че е измислица-https://www.youtube.com/watch?v=qYyVRU5Z0so,или пък това СЪЩО е измислица-https://www.youtube.com/watch?v=RkLfpXpO5sQ,както и това-https://www.youtube.com/watch?v=tFiwf5EQros,или пък КЛАСИЧЕСКИТЕ машини на Редхефър-https://www.youtube.com/watch?v=r-qfY0sUAqA и Беслер-https://www.youtube.com/watch?v=rnKjv9hnepE,които са БУКВАЛНО на Стотици години!И те ли са ИЗМИСЛИЦИ според тебе!?

Илииииииииииииииии щом нещо НЕ Е било публикувано ПЪРВО от форум,то То Е ЛЪЖА,АААААААААААААААААА?
Активен
Гост
« Отговор #22 -: (Събота) 16 Януари 2016, 17:12 »

Глас на истината

А за това пък както ще кажеш-Поредната Лъжа ли!?  Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #23 -: (Събота) 16 Януари 2016, 18:01 »

Начинът, по който се опитваш да се съревноваваш, е на първокласник. Но пък е очарователен с това, че е искрен. И аз съм убеден, че както се опитваш да се съревноваваш тук с мен, така се опитваш да го правиш и "там" с разни други хора. Така че, когато Меандър казва, че си "най-големия идиот в енергийното", знам точно какво има предвид... не защото съм бил в енергийното, а защото знам на какъв голям идиот се правиш тука в материалното.

Другия път, като си помислиш че съм ти оставил вратичка да се правиш на велик на нечий чужд гръб, по-добре се върни назад да провериш да не би да си пропуснал нещо.

Времето е енергия, от 23 октомври 2014г

Технологията, от 30 ноември

Реципрочната система, от 6 декември

Прочети за времето от 2014та, обясни си го по-добре с Реципрочната система от 6 декември тая година, за да разбереш по-добре за какъв преливник ти говоря на 30 ноември в темата "Важните неща".

Колкото до това какво представлява астрала... добре си го подкарал... но в този форум обсъждаме математическите допустимости за наличието на астрално, както и на етерно поле, доста преди ти да се регистрираш тук. Но е хубаво, че преоткриваш нещата. Не са един или двама хората от аудиторията на този форум, които могат "всеки ден да те изненадват", ако си вдигнеш носа от земята.

Да смея ли да се надявам, че поне си се светнал за взаимовръзката между етерното и астралното поле?
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #24 -: (Събота) 16 Януари 2016, 18:40 »

Колкото до това какво представлява астрала... добре си го подкарал... но в този форум обсъждаме математическите допустимости за наличието на астрално, както и на етерно поле, доста преди ти да се регистрираш тук. Но е хубаво, че преоткриваш нещата. Не са един или двама хората от аудиторията на този форум, които могат "всеки ден да те изненадват", ако си вдигнеш носа от земята.

Да смея ли да се надявам, че поне си се светнал за взаимовръзката между етерното и астралното поле?
Ооо,не разваляй купона,моля те! Roll Eyes
Активен
Гост
« Отговор #25 -: (Събота) 16 Януари 2016, 20:41 »

Гласът на истината   Cool

форуме,ама,понякога си мноооого прозт!По-големи ГЛУПОСТТИ от тези НЕ можа ли да НАМЕРИШ из Нета,а!?   Laugh

Времето било съдържало ЕНЕРГИЯ(много рядко ми се случва да използвам италъкът,знаеш ли?),Слънцето щяло да почернее,центърът на Земята бил излъчвал Отрицателна гравитация,етери-метери,малиииииииииииииииии,Ти май си Колекционер на ПРОСТОТИИ из Нета,ААААААААААААА!?  Cool   Я "шушни" да Та Чуя,нещо напоследък много почна да Заобичаш миндил-ът и ти.Да не Та е удостоил с "анални" ласки!?   Laugh

Аз съ чудих що все за *едерасти говори,а пък То..................    Cool
Вие двамата да нямате "нещо" По между си!?
Я "шушни" малко?
 Grin

Чудя се дали и едно диференциално уравнение СИ РШАВАЛ през живота си,че да ми говориш за метрика на Минковски и "потенциала на полето" в Квантовата мехавика или Го прочете от някъде и Го копира щото така било пишело в Интернет  Cool  ,а нета е ПРОТИВ официалната наука,както и Ти.Това Ви сближава,нали?И щом нещо Е ПРОТИВ нещо,за което и Ти си ПРОТИВ,то значи Ти си ЗА него,така ли!?Иззззззззззззззззключителен критерии за ИСТИНА няма що,чудно КОЙ ли Е останал на ниво първи клас?  Laugh
Същата работа и с РЕципрочната,ОТточната система ли беше,няква система беше ма за фекални,за "астрални" "води" ли беше за кво беше,тъй не разбрах!Ши шушнеш ли!?   Cool  Нещо Слънцето минавало през центъра на Галактиката ли беше,на Вселената ли беше НЕ разбрах  Grin  ма се пълнило с некви космически БОКЛУЦИ,нали така?И после ставала по-голямо на обратната на това дета науката Го била казвала(май Ти по тоя критерии си избираш ИСТИНАТА-на обратното на това,което Е ВЯРНО и ДОКАЗАНО,аааааа!?Той мангал ли е ,миндил ли е дето ти я е измислил тая РЕципрочна/ОТточна теория да му ка'иш бая Е Прекалил с марихуаната  ли е било,с хашишът ли е било или с нещо още по-ТВЪРДО  Cool  ,та почнал да вижда нещата НАобратно,па може и от "другият бряг" да е минал,знае ли Ва вече вас двамата с Миндилът кво можете "да натворите" и ДОкъде са стигнали "(съ)отношенията Ви!?  Grin
То това,ако имаше за 5 пари ПОзнания! щеше да ЗНАЕ,че има цял КУП за точно ТОЗИ вариант на Еволюцията на звездите(казвам Ти го като Астрофизик,щото ЗА Разлика от теб Аз в Академия СЪМ СТЪПВАЛ!)и това е ОТЛИЧНО обоснована и ЗАЩИТЕНА теза за разлика от това:
-Ми прашно Е,значи Слънцето грее!  Laugh
Май,май,"прахът" е влязъл на някого у "Тиквата",ааааааа?  Cool  Нали,знаеш когато НАУКАТА Говори и БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!Ма не и форумът чисто и просто Егото му НЕ може да приеме,че ГРЕШИ,а хората СА ДОКАЗАЛИ ИСТИНАТА преди него!Какъв СРАМ и ПОЗОР форумни братя и сестри!НАИСТИНА!?   Grin  Виждаме ИСТИНСКОТО лице на потребителя форум-Долен,Плосък,Заядлив на ИСТИНАТА вечен ВРАГ щом Е в Негов УЩЪРБ!С Фактите ще се пребори,само и само неговото Той да СТОРИ,че Не мож "вирее" Той в СВЕТЛИНАТА на ИСТИНАТА на Душата!(Която изва чрез Гласът ѝ  Grin  )

П.П.Форумееееееее,колкото повече Те чета толкова повече осъзнавам,че си като контейнера пред(в Едно Нещо да си ОТпред  Cool  )-Всичкият боклук събираш!Муахахахахахахахахахахахахахахаха  Cool
Къде видиш боклук У Нета просто ВЕДНАГА го Прибираш,нали!?Напомняш ми малко за една баба във входа  Roll Eyes  Вехтошарка,стара жена-НИЩО Не изхвърля,ВСИЧКО прибира!И Ти така с нета,а!?Няма НУЖДА ОТ ДОКАЗАТЕЛСТВА,важното Е Да Ми(На мен Ми  Cool  )става ПРИЯТНО като Чета нещо,дори И Не Е важното да Го разбирам,само да Ми доставя УДОВОЛСТВИЕ,че щом съм Го прочел И Приел,значи ЗНАМ ПОВЕЧЕ от тия пусти Учени дето стоят в БАН за 400 лева запалата САМО и САМО да останат ВЕРНИ на ИСТИНАТА,ама Тя За Форума НЕ Е ВАЖНА!Важно е ЧУВСТВОТО,че Той бил ЗНАЕЛ!Ми ЩО!?Щото БИЛ гледал КЛИПЧЕ В Интеренет!Може би да има По-СОЛИДНО ДОКАЗАТЕЛСТВО ОТ ТОВА,а форумни БРАТЯ и СЕСТРИ!?Няма НАУКА,няма ЕКСПЕРИМЕНТИ,няма ДОКАЗАТЕЛСТВА,има Клипчетаааааааааааааааа,Урааааааааааааааа!Вече НЯМА НУЖДА да доказваме КАКВОТО и да е било трябва просто да проснем един Гол черетж в Интернет и да КАЖЕМ
-Направете Си го У Дома,РАБОТИ и ИСТИНАТА,пърдон форумът  Cool  ще Дойде,оооу,Ще ДОЙДЕ да разкаже на Целият СВЯТ!Пък ако можете и по някой лев да "изкярате" от чертежите и "патентите",ОЩЕ по-добре!Безплатна реклама Дами и Господа,от наш ФОРУМ!

За ФАКТИТЕ Не пита,само ДОВЕРЧИВИТЕ в МРЕЖИТЕ си ОПЛИТА!galaxsis,верно Ти е "пуснала" паяк,действието му ВЕЧЕ си ЛИЧИ!  Cool
Активен
Гост
« Отговор #26 -: (Събота) 16 Януари 2016, 20:44 »

И този човек щял да бъде "светилото"(НАРОЧНО с тъмни букви)на науката във форумът!  Laugh   Grin

Добре е,че Го има Гласът на ИСТИНАТА!  Cool
Активен
Гост
« Отговор #27 -: (Събота) 16 Януари 2016, 21:50 »

Гласът на истината

Форуме ЕДИНСТВЕНОТО за което "ще се хвана" в думите Ти е схаващането,че този свят ОПРЕДЕЛЕНО има нужда от ПРОМЯНА!За обществото Си прав.Анализите Ти са що-годе правилни.Грешката ти е в науката и технологията,не в психологията-Чудно ми е като си толкова ЗЛЕ с тях,що все още се занимаваш с тях!?  Undecided  
Прехвърли се САМО в психологията!

А като Туатуауан ще Ти кажа,че Аз ВСЪЩНОСТ съм ЖИВЯЛ в общество като това към което се стремиш-виж ми темата за спомените ми от "Туат-ското време"!Към света който търсиш "ключ" ИМА и той е в нещо,което ние още навремето наричахме-Ваа гуадорнмат!Знаеш,че преводът ми от хуасаут на български НЕ ми е от силните страни,но това в ГРУБ превод значи нещо като-Ваа-то,тоест ВРЪЗКАТА между хората е Всепокоряваща,така че ако искаш да постигнеш "подобно" общество ПЪРВОТО,което да направиш е НЕ да се концентрираш върху технологията или как да замениш законите или държавата,а ИМЕННО как да изградиш ВРЪЗКИ между хората,които да бъдат НЕразрушими!Не да Ги "кастирарш",щото НЕ било на Твоето!Така само РОБСТВО ЩЕ ПОСТИГНЕШ!

Просто съвет!  Cool

П.П.Виждаш ли,че НЕ дъч ЗЛОнамерен към теб!  Grin
Само към Глупостите ти!  Cool
Но Човек НЕ Е това,в което ВЯРВА,нали!?
Активен
Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 138
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #28 -: (Събота) 16 Януари 2016, 22:28 »

Просто... няма как да стане, след като всичко, което знаеш за свободната енергия, го знаеш от мен. Както и друг път се е случвало, просто те оставих да се изненадаш сам от себе си. Ти се опитваш да си създадеш погрешна илюзия за мен, и после се опитваш да повярваш в нея, защото искаш да прекъснеш авторитета, който подсъзнателно ми отдаваш. Вътрешо не успяваш да се почувстваш независим от това, което четеш в моите публикации. Минава се само малко време, преди да започнеш да ме преоткриваш отново, и нарочно измислените от теб погрешни илюзии да се разпаднат - оттам и изненадата.

Хахахахахахаха Laugh Laugh Laugh

Форуме, подобен егоцентричен нарцисизъм е само твоя "привилегия"Smiley Арогантна самовлюбеност, изродила се до изкривена, уродлива себеоценка, губеща връзка с реалния самоанализ! Чак на душевна перверзия бие малко Grin

Както вече ти казах - много си интелигентен, но правейки нечий психопрофил, не изчерпваш познанието за света!

Ти си самоограничен, по свой си, уникален начин...и никой не може да те копира, повярвал си си, че си "върха на сладоледа", а това далеч не е така!
Хора е имало много преди теб и ще има много след теб, повярвай!

А Гласът е...чешит небесен Grin Grin Grin
Все пак не успявам да разбера как се "помещават" у него детска емоционалност, житейска мъдрост, "жилка добро", младежки ентусиазъм и абсолютна неграмотност...последното може да се отдаде отчасти на езиковата и понятийната транскрипция на различни езици и представи, разбира се.

Глас, чета те с интерес всеки път, но само като наблюдател...по-точно, както се съзерцава явление без да помислиш да си го обясняваш или анализираш. Така истината винаги блесва, рано или късно, въпреки, че е трудно подобно безпристрастно гледане за по-голямата част от нас...и в тоя ред на мисли, по тази скала "форум" е още пале Grin
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #29 -: (Събота) 16 Януари 2016, 22:42 »

Хаха  Grin не се сдържах да пусна емотиконка.

Глас, ти си цар на това да получаваш комплименти от хора, на които не им дреме за тебе. Както и да влизаш само в банкови съюзи (с лихва). Рано или късно, някой ден, ще си дадеш сметка че само аз съм се интересувал от човека зад цялата тая простотия. За сега - ето ти Робинзон. Твоя гръб е широк, поноси го.
Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: