Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЕЗПЛАТНА енергия НЯМА!  (Прочетена 1754 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« -: (Петък) 08 Януари 2016, 00:00 »

Здравейте(отново,както се казва Cool  ),за първи път тази година реших да започна една по-така "сериозна" тема.Сега след като Анонимният раздел функционира КАКТО ТРЯБВА(този път ще кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на admin-ът за да видите,че когато има СМИСЪЛ аз също казвам тази дума Cool и че НЕ съм някой,който ИСКА да таи ЗЛО за разлика от други потребители на форумът)реших да изпълня "обещанието" си за тази година и отварям една тема,в която(по подобие на темите на bojinkata и форумът)и Аз ще "СВАЛЯМ" информация в този форум,но разликата е,че докато предните двама свалят ЧУЖДА информация,то Аз в този форум ще свалям предимно СОБСТВЕНА информация стигната чрез много много "ровене" в спомени,контакти със "същества" от "други измерения",както и Извънземни и ИЗВОДИ,до които ВСЕкапацитетният ми "мозък" е стигнал.Планирам(по подобие на "старата" си стратегия използвана в другите раздели на форумът докато още бях РЕГИСТРИРАН потребител(а НЕ просто ГЛАС "в далечината"))да пускам теми по КОНКРЕТНА ТЕМА и да се придържам към нея в течение на ЦЕЛИЯ диалог,а НЕ да влизам в лични нападки и дискусии относно качествата на един или друг потребител,въпреки,че си ме "знаете" мене,нали-АКО(и САМО ако)някой "ме подразни",то Аз и ЩЕ РЕАГИРАМ!Нооооооооо,ако такова нещо НЯМА то и аз ще си остана в режим на подаване на "данни" докато изчерпя темата.По този начин мисля да се развивам тази година,или поне докато все още имам нещо за казване-а така като гледам ще ми трябват поне едни 6-7месеца за тази цел-за да "запълня" поне този раздел с ИНТЕРЕСНИ теми и съответно ДИСКУСИИ.Всеки,който ЖЕЛАЕ да ДОПРИНАСЯ е добре дошъл!

Какво ще кажеш сега,а,admine,одобряваш ли "стратегията" ми?
Активен
Гост
« Отговор #1 -: (Петък) 08 Януари 2016, 00:25 »

И така първата ми "интересна" тема ще бъде посветена на това,което в нашата "литература"(говоря тук за литература УСЛОВНО тъй като и без другото повечето неща са ни в Интернет пространството,а НЕ като превод в някакви книжни издания)се означава като "свободна енергия"!Всъщност това идва от английския "термин"(кавичките са защото поне според ОФИЦИАЛНАТА наука това поле НЕ съществува поради което и тази дума в строго научния и специфичен смисъл НЕ Е термин)free energy,но на английски думата free има изключително МНОГО значения,поради което и вземането САМО на ПЪРВОТО й такова всъщност води до ДЪЛБОКА(поне според мене)ФАКТОЛОГИЧНА грешка!Според МЕН далеч по-"подходящо" е да се вземе значението на английската дума free като БЕЗПЛАТЕН,а НЕ като СВОБОДЕН,което и КОРЕННО(поне според мен)променя значението на "терминът" свободна енергия.В такъв случай той би се превеждал като БЕЗПЛАТНА енергия,което В КОНТЕКСТА на по-голямата част от информацията изнесена относно "полето",както в този форум,така и в българското,че и СВЕТОВНОТО Интернет пространство мисля,че дава ДАЛЕЧ по-добри резултати.Мисля си,че ще се съгласите с мен в това отношение,а ако ли не,то Ви МОЛЯ да напишете отношението си по-долу в тази тема.

И така тук ще говорим за БЕЗПЛАТНАТА енергия,която поне според един от потребителите на този форум-форум НЕ само,че съществува,но се И ИЗПОЛЗВА от някой "тайни" сили по света(а може би И У НАС Cool  Laugh  )за да захранва "машинарии",с които се било летяло в космоса,можело цели градове да СВЕТЯТ САМО с нея,а даже можело и да си "опечеш наденичката" с нея! Cool Смятам,че в контекста на това,което съм ИЗНАСЯЛ в този форум тази тема ще е дооооста ИНТЕРЕСНА затова и Аз като Дух ИЗПИТАЛ тези неща
Активен
Гост
« Отговор #2 -: (Петък) 08 Януари 2016, 00:43 »

(за които ПОТРЕБИТЕЛЯТ форум говори)ЛИЧНО смятам опитът и ПОзнанията си по темата за ЦЕННИ и откривам тази тема за да коментирам Има ли такова нещо БЕЗПЛАТНА енергия,Какво представлява тя,От къде се получава,Как се пренася и съхранява и още КУП други въпроси свързани с тази концепция!Надявам се,че ВКЛЮЧВАНЕТО ми в темата ще е полезно с оглед на САМООБЯВЕНОТО оттегляне на потребителя форум от форумът и така настъпилия "хаос" около него тук!Така поне ще има ЕДНА тема,в която ИСТИНАТА ДА ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА над подхода "копи-пейст",който потребителят форум и ПОДОБНИТЕ НЕМУ въведоха в този форум.

Благодаря Ви!

П.П.Четно казано МНОГО по-"подходящо" поне според мен би било и т. нар. форум се включи във форумЪт(или поне вземе да пише под ДРУГ ник в анонимния раздел ПОНЕ по тази тема)за да ЗАЩИТИ "писанията" Си по тази тема,НОООООООООО след като ТОЙ АВТОНОМНО заяви,че повече НЕ иска да участва в дискусии обвързани с този форум,то тогава мисля,че остава ЕДИНСТВЕНО на Гласът на ИСТИНАТА да ЗАЩИТИ ИСТИНАТА и СПРАВЕДЛИВОСТТА в този форум като РАЗБУЛИ митът за БЕЗПЛАТНАТА енергия като покаже ЕСТЕСТВОТО на това явление и ПРОСВЕТИ ЦЕЛИЯТ форум относно СЪЩНОСТТА и УПОТР*батА на тази концепция.Така,че ЩОМ форумът се сърди,то Гласът ще говори на НЕГОВО място и така НЯМА да се получи "вакуумът",от който някой от потребителите на този форум се опасяваха!Още веднъж Ви Благодаря Cool
Активен
Гост
« Отговор #3 -: (Петък) 08 Януари 2016, 01:27 »

Гласът на ИСТИНАТА

И така,Що е то БЕЗПЛАТНА енергия.Според потребителят форум туй са некакви си ми магнити увити около некви бакърени железарии дато като Ги РАЗВАЛИШ ТОК пускат!Значи,тоя "форум" Е Голееем ъкъл,баце,ТОК са било пускало НЕ като си ЗАТВОРИШ веригата,така както е НАВСЯКЪДЕ по света,ами като си Я "Отвориш"  Cool,видите ли верига НЕ било значело ЗАТВОРЕНА ситема,ами ОТВОРЕНА такава!Муахахахахахахахахахаха!И то ми било имало ъкъли!,който да Му се вързват на "Тоя" форум.Представяте ли си!?  Tongue

Нооооооооооооооооооо,добре е,че ВСЕ ПАК в този форум Го има и Гласът на ИСТИНАТА за да РАЗБУЛИ тези МИТОВЕ!  Cool

И така,според на практика ЦЯЛАТА физика ЕНЕРГИЯ се получава в ИЗПОЛЗВАЕМА форма когато имаме ТРАНСФОРМИРАНЕ на едно нещо в ДРУГО нещо-например на въглища във въздух,на уран в олово,на воден ток местещ се от място в по-голяма височина на такова с по-малка и т.н..Нооооооо,каже те ми,ако обичате,в пособените от потребителя форум машини каво в КАКВО се трансформира,а?(освен вашите ПАРИ в КУП СТАРО желязо,а   Grin  )Точно така-НИЩО!Е,те и ЗАтова от тая "БЕЗПЛАТНАТА" енергия на потребителя форум НА ВАС ви остава САМО сметката за тока!(дето Е ТРЯБВАЛО да Го използвате именно ЗА ДА направите "машинариите" на "наш форум")Щото от една вече ДВИЖЕЩА се машина просто НЯМА КАК да се ИЗВЛЕЧЕ енергия,освен,ако тя не БЪДЕ СПРЯНА!Нека бъда по-ясен.Ако сте забелязали в НА ПРАКТИКА ВСИЧКИ "планове" предложени ни от потребителя форум се предлага ПЪРВО да бъде ПУСНАТА енергия В самата машина(посредством батерия,акумулатор или даже Голият ЧОВЕШКИ *ъз  Cool на някой от "потребителите" на "БЕЗПЛАТНАТА" енергия на форумът),а НЕ Тя САМАТА да произвежда ТАКАВА(посредством "мистериозните" сили на Природата)БЕЗ каквато и да е НАМЕСА на ВЪНШНА сила!Ако,и ПОСТАВЯМ УДАРЕНИЕТО на Ако-то  Cool ,тази машина НАИСТИНА произвеждаше БЕЗПЛАТНА енергия,то тогава ЗА КАКВО ѝ е НЯКОЙ да трябва ПРЪВО да я захранва с такава,аааааааааа?!Или може би има един мнооооого по-ПРОСТ отговор на въпросът НИ-БЕЗПЛАТНА енергия НЯМАпорсто машита се "зарежда" с енергия от Първоначалното ПУСКАНЕ или от акумулаторът,батерията или КОЙТО И ДА Е ЗАХРАНВАЩ БЛОК и с течение на времето,тя просто ОТДАВА тази енергия,А НЕ произвежда нова такава!Те това би било и едно мноооооого ПРАВДОподобно обяснение на "машинариите" на форумът и отговор на въпросът ЗАЩО в клиповете в Интерет,които ние виждаме тия "машини" ВИНАГИ работят,ама в реалния СВЯТ досега НИКОЙ не си е захранвал къщата или карал колата,та камо ли да ЛЕТИ с летяща чиния задвижвана с "БЕЗПЛАТНАТА" енергия на форумът!Това Би Било и едно(поне СПОРЕД МЕН)дооооооосто ДОБРО  Cool ОБЯСНЕНИЕ на поведението показвано от потребителя форум в този форум-вясва се "за малко" колкото да "разбуни Духовете" и да си "обере НЕРГИЙКАТАCool от форумат(като всеки себеуважаващ се ЕНЕРГИЕН ВАМПИР в този форум)и като вече трябва да ПОказва КАК точно "му работи" БЕЗПЛАТНАТА енерия почва да "лъкатуши" наляво-надясно по темите разказвайки ту за ПРАХОВИ слънца,ту за антигравитация в центъра на Земята(тоя пък ГРАВИТАЦИЯ НЕ ЗНАЕ какво,та ще ми говори за АНТИ-ТО  Cool   ),ту за некви кораби-мораби уж от дърво,ама ЛЕТЯЩИ само и само за да НЕ СИ ПРИЗНАЕ,че всъщност си НЯМА НИКАКВА ПРЕДСТАВА ЗА КАКВО ГОВОРИ,та камо ли да може да "конструира" ЦЯЛА машина добиваща "БЕЗПЛАТНА" енергия от "нищото"!

Но..................все пак ВЪЗНИКВА въпросът ВЪЗМОЖНО ли е съществуването на подобни машини,и ако Да,то КАК рабоят Те??!

П.П.Естествено Е,че потребителят Форум ще се УПЛАШИ да пише повече във форумът,и особено в ТОЧНО ТАЗИ ТЕМА!  Laugh Все пак КОГА е било ВЪЗМОЖНО на ЛЪЖАТА ДА УСТОИ на ИСТИНАТА(и особено на Гласът ѝ)??!

Нека да ВИДИМ дали потребителят форум ще има СМЕЛОСТТА да ЗАЩИТИ думите си относно "БЕЗПЛАТНАТА" енергия или,като обикновенно,всичко ще се окаже просто един ЦИРК игран от него за да ПРИВЛЕЧЕ ЕНРЕГИЯТА на хората,от която И ТОЙ черпи СИЛИ!?  Cool

Нека да видим,НАИСТИНА дали форумът ще има ЧЕСТТА да защитава ИСТИНАТА,или ще "забегне" като ЩИПАНА мома,когато нещата станат твърде НЕугодни на "ЕГРЕГОРА" му?!  Tongue
Активен
Гост
« Отговор #4 -: (Петък) 08 Януари 2016, 02:25 »

Браво глас, напълно разби всички разбирачи. Така трябва, като на махленска седенка да му дръпнеш една яка тирада заклеймявайки всичко и всички дето не могат да ти разберат "истинската" истина. Карай и ти като шопа, и се провикни че от Искъро по-длибоко нема, пардон, че безплатна енергия няма, ама така че и глухите и слепите да го схванат това. Нема се излагаме я.
ПС За едно наистина си прав, няма "безплатна" енергия. Ако искаш да ползваш т.нар. свободна енергия трябва да вложиш освен много време, желание, ентусиазъм и т.н. също и реални пари, money, деньги. Пък който разбрал - разбрал.  Tongue
Активен
Неактивен teodordt
Full Member
Публикации: 151
"Защото няма от какво (да се страхува)."

« Отговор #5 -: (Петък) 08 Януари 2016, 09:52 »

Имаш дар слово, Глас.

Обаче в по-горните ти постове освен да оспорваш твърденията на Форум, друго не видях. Ще го приема като вид увод.
Обясни твоето разбиране за Свободната енергия - от къде "идва", как се "извлича", как практически да се приложи в експлоатация, дай факти, дай предположения?
Вероятно ще ти е нужно доста време да развиеш темата? Аз (а и другите предполагам) ще чакам и ще те чета.
Само една молба - остави тези подчертавания и цветове и подреди малко изказа. Започни от някъде и следвай логически развитието (главната линия). Дай допълнителни разяснения, ако се налага и пак се върни и се придържай към главната линия.

Оставам в очакване!

П.П.: Пусни, ако имаш време, и една тема за Астрала. Нещо като астрално ръководство. Говориш доста за него (не само ти), ама никой не казва как точно усеща, вижда демони, среща души и т.н.
Тъй като Ви чета (не само Гласа, а всички които пишат за паранормални изживявания), излиза все едно, че отиваш на разходка в парка. Щом е така - пишете как точно: Обличам се, обувам си маратонките, излизам от къщи, заключвам вратата, отивам до кръстовището, изчаквам светофара да светне зелено, пресичам и влизам в парка, ходя тук или там, не ходя еди къде си защото има зли кучета. Нещо подобно, с думи прости и добре обяснено. И най-сложните неща подлежат на прости обяснения. Използването на сложни думички и комбинации от тях не означава непременно разбиране и познаване на въпроса.

Та, както казах:
Оставам в очакване!
« Последна редакция: (Петък) 08 Януари 2016, 11:28 от teodordt » Активен

В нашата история (а и в историите на други страни) от XVIII в. до сега няма нищо по-задушаващо от "братската любов" на една голяма европейско-азиатска страна с имперски амбиции и нейните "освободителни" напъни.
Гост
« Отговор #6 -: (Петък) 08 Януари 2016, 10:25 »

Браво глас за хубавата тема  hi
Ще следим с интерес за развитието ѝ,  най-вече твоето собствено обяснение за свободната енергия опит и познание за нещата. Добре е че залагаш на опита си, а не на копи-пейста и чуждата информация, за разлика от останалите потребители във форума.
Очаквам с нетърпение продължение   Smiley
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #7 -: (Петък) 08 Януари 2016, 10:36 »

Може ли малко розово и лилаво,че тва червеното не ме кефи..

Ко речи за тока,че така и не разбрах ся,има ли го,нема ли го?
Активен
Гост
« Отговор #8 -: (Петък) 08 Януари 2016, 12:13 »

гласе туй червеното що не го смениш със зелено че не може да се чете
Активен
Гост
« Отговор #9 -: (Петък) 08 Януари 2016, 14:33 »

Колко много си изписал ,а в същото време нищо не каза....освен ,че форум не бил прав.....ако може спри с това червено ,и сега като може да се отговаря като анонимен ,не си давай сам коментари колко е хубава темата ти....жалко е ,личи си че двата отговора за прекрасната тема ,в която нищо не казваш , сам си ги написал  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Гост
« Отговор #10 -: (Събота) 09 Януари 2016, 17:00 »

Гласът на истината

За да бъда и Аз,така "по-обстоен" бих искал също да Ви покажа няколко "клипчета" от YouTube,които пък да демонстрират МОЯТА "идея" по въпросътлЕто и няколко интересни(според мене)предложения,които нямат НИЩО ОБЩО с магнити.
Ето Ви една доста проста(поне според мен)машина от типа "перпетуум мобиле",която НЕ съдържа магнити-https://www.youtube.com/watch?v=OWRyYYX7JxE
Тук пък можете да видите една интересна идея за самодвижещ се велосипед-https://www.youtube.com/watch?v=WQEbXD4Kqwc
А тук пък са дадени два примера ОТНОВО за машини със "свободна"(въпреки,че според мен поне ТОЧНИЯ превод от английски НЕ би трябвало да е свободна,а именно-БЕЗПЛАТНА)енергия-https://www.youtube.com/watch?v=7KqOwJKWIAw
Както и "класически модел" на машина с БЕЗПЛАТНА енергия измислен от германеца Пол Шеербат-[ulr]https://www.youtube.com/watch?v=qYyVRU5Z0so[/url]
А какво ще кажете за това например-https://www.youtube.com/watch?v=w55MPsIRYAQ или пък това-https://www.youtube.com/watch?v=_gAchuS8SyU,ами за тези-https://www.youtube.com/watch?v=c9YLkoJz7rM,https://www.youtube.com/watch?v=0Y8QXi7PzLI,https://www.youtube.com/watch?v=r-qfY0sUAqA,https://www.youtube.com/watch?v=8TniRMwL2Vg,а да НЕ забравяме и класиката-https://www.youtube.com/watch?v=rnKjv9hnepE
А ето и една от Любимите ми-Сферата на Архимед-https://www.youtube.com/watch?v=DqDJAPpAlTg

А какво ще кажете за това пък-https://www.youtube.com/watch?v=3N4V_YdEhYM.Доста "ефективна" машина със "свободна" енергия,нали?Какво друго ти требва освен Слънце?

Още доооооооооста ПОДОБНИ "дизайни" можете да откриете в този YouTube канал-https://www.youtube.com/channel/UCN8JJf0CMRkZ6ozapl6nMCwлИнтересно ми е дали потребителят форум изобщо НЯКОГА го е СПОМЕНАВАЛ,а?Или ако нещо НЕ съдържа Магнити или Намотки,то и потребителя форум НЕ се интересува от него?Някой ЩЕ може ли да ми каже ЗАЩО тези машини поне ИЗГЛЕЖДА,че работят докато онези ПРЕДЛОЖЕНИ от потребителя форум ВСЕ нещо като,че ли "НЕ им стига"!?

Доста по-ПРОСТИ и ЛЕСНИ за направа и употр*ба машини от тези на потребителя ФОРУМ,нали?А някой от Вас МОЖЕ ЛИ,ей,така,ПО СЛУЧАЙНОСТ,да се ЗАПИТА КАК работят тези машини и каква е тази сила,която ГИ ДВИЖИ?(Жокер:Някъде да виждате МАГНИТИ в тези конструкции??!)
Активен
Гост
« Отговор #11 -: (Неделя) 10 Януари 2016, 01:30 »

Гласът на истината

П.П.Ето Ви и една машина тип "перпетуум мобиле",която ИМА магнити-https://www.youtube.com/watch?v=qxZKLUAzQ7g,но да ЗАБЕЛЯЗВАТЕ нещо ИНТЕРЕСНО в нея?(Отново ЖОКЕР:Има ли ДВИЖЕЩИ се части като ЧАСТ от "моторът й"?)
Активен
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #12 -: (Неделя) 10 Януари 2016, 16:18 »

Какво ще кажеш сега,а,admine,одобряваш ли "стратегията" ми?
Smiley Разбира се, добре си дошъл. Но нека по-голямата част, когато има написан коментар да преобладава безпристрастно споделена информация, а по-малката част да бъде с емоционалната превъзбуда. Положи усилия да сведеш до минимум, теми описващи бъдещето с думи като "клане" и подобни действия. Избягвай да бъдеш проводник на такива енергии.
Активен
Неактивен teodordt
Full Member
Публикации: 151
"Защото няма от какво (да се страхува)."

« Отговор #13 -: (Понеделник) 11 Януари 2016, 09:57 »

Изглежда тези конструкции работят.
Активен

В нашата история (а и в историите на други страни) от XVIII в. до сега няма нищо по-задушаващо от "братската любов" на една голяма европейско-азиатска страна с имперски амбиции и нейните "освободителни" напъни.
Гост
« Отговор #14 -: (Понеделник) 11 Януари 2016, 14:29 »

фейк!!  shout lol
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: