Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 2012 година  (Прочетена 3801 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6799
мислите определят съдбата ти

« -: (Събота) 08 Декември 2012, 21:08 »

Тук се вижда какво ще се случи на 21.12.2012. Това според мен е най-достоверното, защото ни е дадено от по-висшия разум.----  youtube/watch?v=7QtLq-t13kc&feature=related
       И какво е то? - Днес имах време и възможност да го разгледам обстойно. В рамките на няколко дни "авторите" на кръговете дават в развитие събитията на 21.12.2012 г. в един и същ кръг. А именно сутринта/примерно/, Слънцето е с нормални размери. След известно време, същия ден,/планетите не са си сменили местата/, то поглъща Мер*урий и Венера, а Земята се оказва на ръба на слънчевата корона. Появяват се един ромб/в червения кръг/ и Нибиру, на границите на Сл.система. Наздраве.
      И малко светлина в края на тунела. През последната година спътниците наблюдаващи Слънцето регестрираха голяма активност на най-различни НЛО- от огромни сфери, до огромни пръти, които щъкаха край светилото или влизаха в него. Та може е да са оправили проблема и нищо да не се случи на 21.12. А дано.
Активен

bojinkata
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #1 -: (Неделя) 16 Декември 2012, 12:42 »

Нищо няма да се случи в зримият ни спектър.Ден като ден ще си 21.12..
Най-обикновена цикличност..Нищо повече..
Активен
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #2 -: (Неделя) 16 Декември 2012, 16:53 »

Божинка, оправи си клипчето. Не може да се кликне на него. А при копиране не се отваря тубата.
Лично аз не вярвам да се случи нещо. Но пък знае ли човек. Ще почакаме и ще видим. Не остана много.
Иначе едно филмче днес изтеглих от замунда http://zamunda.net/details.php?id=335865&hit=1 -Големите загадки - Краят на света. Но още не съм го гледала.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #3 -: (Неделя) 16 Декември 2012, 18:18 »

Що, отваря се без проблем, Калан. Пак го изгледах и пак остави неприятни чувства в мен. Ще поживеем, ще видим.
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #4 -: (Неделя) 16 Декември 2012, 18:29 »

youtube/watch?v=7QtLq-t13kc&feature=related

Липсва .com

Някои браузъри са по-умни от други се "сещат" да пробват да го добавят, преди да "изплюят" - има грешка.
Така би трябвало да работи:
www.youtube.com/watch?v=7QtLq-t13kc&feature=related
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #5 -: (Неделя) 16 Декември 2012, 19:34 »

Нищо няма да се случи в зримият ни спектър.Ден като ден ще си 21.12..
Най-обикновена цикличност..Нищо повече..
То и обръщането на полюсите е най-обикновена цикличност... Sad А замразеният мамут с тревата в устата е факт, изровили са го мисля на някой от полюсите, не помня подробностите...
Та...през 2000 -та година в един вестник, на ...емнайста страница, излезе едно каренце, че учени са установили изместване на магнитния полюс с 200 километра...
Единствено се надявам, въпросните процеси да станат плавно, за да не стане мазало...
Иначе, и аз, като Божинката смятам, че на нас ни помагат да не го отнесем така както би могло...
Иначе е факт, че ние се изравняваме на 21-ви по начин, по който не сме го правили от 26000 години...Пък какво ще донесе това...Не претендирам да знам.
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #6 -: (Неделя) 16 Декември 2012, 23:03 »

Мамутчето беше намерено в Сибир. Очевидно промените са настъпили за часове или минути.
                      Северният полюс "пътува" на изток с 40 км на година, като напоследък е ускорил скоростта. Имаше и карта с нанесена обстановка към момента, но не ми се търси. И да я намеря, няма да го спра. Интересно, но нищо не пишат за това какво е положението на Южния полюс.
Активен

bojinkata
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #7 -: (Понеделник) 17 Декември 2012, 12:26 »

Местенето на полюсите си е цикличност да..Ама природен катаклизъм с такава величина от днес за утре,не виждам как може да стане,без външна намеса.За мамутчето го знам тва...И нас ся ако ни шибне метеор,кораб-майка...или нещо друго..и с нас може да стане така..АМа съм твърдо убедена,че тряя намеса от вън.Иначе да ми разправят,че полюсите се "изместили"за някви часове,е така от само себе си..Тва не го вярвам.
Аз писах в темата за ирационалното какво точно се случва(ако вярваме на маиския келендар).

Какво може да донесе "изравняването"?И с кво се изравняваме?И ако ще има някви последствия от квото и да било,не тряяше ли вече да се усеща нещо?Като приближаваш към огъня,усещаш топлината му/въздействието,още преди да си стигнал до огнището.Ако нещо щеше да влияе на физическо ниво,то вече тряяше да се усеща.Малко ми е като с Нибируто тва..Уж идваше,уж се виждаше..Де го? 
Остават 4 дни.Ще видим. Grin
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #8 -: (Понеделник) 17 Декември 2012, 12:59 »

А бе не искам да спамя, ама не се стърпях да му се невиди  Grin...

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ:

Който смята, че света ще свърши на 21.12.2012, моля да мине през вкъщи на 20.12.2012, за да си остави парите и всички ценни вещи на съхранение за историята!

Всеки направил това ще бъде специално и тържествено споменат в новогодишната ми реч!

Laugh Laugh Laugh
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #9 -: (Понеделник) 17 Декември 2012, 14:46 »

За този клип става въпрос, на който се вижда огромен сферичен обект, който е осъществил някаква "връзка" със Слънцето:
http://www.chudesa.net/%D0%BD%D0%B5%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%81%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%82%D0%BE/
    Ще потърся и другия клип, където огромен "прът", съставен от отделни НЛО-та, също се върти край светилото.
    Та може би това е "ремонтната" бригада.
Активен

bojinkata
Неактивен Martin
Full Member
Публикации: 102

« Отговор #10 -: (Сряда) 20 Март 2013, 19:19 »

Последно не бил 21 декември, а 22 март (Извинявам се, ако е грешната тема, не видях друга за 2012). Grin
Но в интерес на истината има някои интересни аргументи, а и за март е ставало дума и преди 21 декември:
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread473466/pg232
(За незапознатите "timewave zero" e опит за математическо разбиране/представяне на историята и повтарящи се тенденции. Ето в тази тема е обяснено по-добре: http://www.abovetopsecret.com/forum/thread469662/pg1 )

Същото твърди и някакъв (уж) старейшина на маите:
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread934228/pg1

И разбира се 3/22 е също числото на "Skull&Bones":
http://unifiedserenity.wordpress.com/2013/03/12/skull-bones-322-georgia-guidestones-erected-3221980-33-yrs-ago/

Не ми се вярва да има нещо, защото досега никога такива "предсказания" не са се сбъдвали, но все пак е интересно и винаги има "what if" момент. Wink
« Последна редакция: (Сряда) 20 Март 2013, 19:33 от Martin » Активен
Неактивен Хела
Full Member
Публикации: 186

« Отговор #11 -: (Четвъртък) 21 Март 2013, 10:48 »

Тоест утре?
 Кофти, няма време да се надъхам.  Sad
Активен
Неактивен ironia
Hero Member
Публикации: 523

« Отговор #12 -: (Четвъртък) 21 Март 2013, 11:46 »

clap clap

Тоест утре?
 Кофти, няма време да се надъхам.  Sad

що бе? За декември миналата година нали имаше?!
А може това да е идеята. Предния път прекалено отрано знаехме и имаше време всички добри бели и добри да издигнат "защита" и без да знаем да сме били всъщност спасени Smiley а сега, хоп "Изненада"!
Ама ... аз мислех утре да се омъжвам! Сори, друг път  Cool
Активен

"Няма радост на света, която да замени радостта, която ти е отнета" Байрон
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 417

« Отговор #13 -: (Четвъртък) 21 Март 2013, 11:50 »

Roll EyesСъвсем скоро сънувах, че Земята навлиза в астероиден пояс с множество малки атероидчета и се почва.
Активен
Неактивен Хела
Full Member
Публикации: 186

« Отговор #14 -: (Четвъртък) 21 Март 2013, 14:08 »

Честно да си призная, вече изпитвам някво такова мазохистично желание да се случи нещо най-накрая. Все още не знам дали е защото светът не върви на добре или съм в скучен период...Наскоро нали трябваше и извънземни да кацнат уж. Много ме разочароваха, беше ми голям стимул.  Cool
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: