Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми с форума  (Прочетена 6563 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« -: (Вторник) 26 Февруари 2013, 18:48 »

Шефе,

постоянно като се опитвам да влизам тука и ми дава едно от следните съобщения:

* Сървър ис туу бизи.
* Не може да зареди страница.
* Няма връзка със страницата.

Ами писна ми вече. Що става така?  Cry
Активен

Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #1 -: (Вторник) 26 Февруари 2013, 19:13 »

Тъкмо си викам на кой ли ще му писни първи... hi-hi1
Вещичка, то сървъра където е форумът е безплатен - за това така. И на мен ми излизат същите съобщения. Много са авантаджиите и сървъра вика ...тоо бизи.
Я пишете по кое време на деня са проблемите? - при мен ги има между 15 и 18 часа. Като ми излезе грешка, след половин/една минутка се възстановява връзката и е ОК.
Другият вариант е да се местим на платен хостинг, ама ще трябва да търсим спомоществовател (спонсор). Grin ..или дарител за благородна кауза. Grin
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #2 -: (Вторник) 26 Февруари 2013, 19:21 »

при мен ги има между 15 и 18 часа.

Аха и при мен по това време. И рефрешвам по сто пъти и йок и го зарязвам. Дори и да успее да ми зареди началната страница, то после като реша да отворя някоя тема и пак същото и просто зарязвам компютъра да не се ядосвам...
Активен

Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #3 -: (Вторник) 26 Февруари 2013, 21:01 »

И на мен така се случва, ама кат рефрешна се оправя. А ако не се - бегам да пуша една цигара.

А въпросче. Платения хостинг колко струва? Undecided
Бихме могли да си поделим всички заедно разходите примерно.
Ама пък не е болка за умиргане като не се зарежда чат пат.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #4 -: (Вторник) 26 Февруари 2013, 21:55 »

Ами 5 лв. излиза на месец хостинга. +/- 1 лв. в зависимост от фирмата.
Вие пишете в темата, ако има по-сериозни сривове да ги вземам под внимание, но според мен като че ли няма смисъл ...на мен ми се случва рядко и не ми пречи.

Ама пиъринга май е само за България. Ако се преместим на тези евтинджосите, Tangrata ще 'артиса... Grin ...абе не сме опрели до хостинги, като има зор ще се измисли нещо - това да е проблема.
« Последна редакция: (Вторник) 26 Февруари 2013, 23:02 от admin » Активен
Неактивен tazmdg
Sr. Member
Публикации: 367
Смисълът на живота е... 42!

« Отговор #5 -: (Сряда) 27 Февруари 2013, 21:52 »

Точно преди няма и 5 мин при публикацията ми у ФЪНа ми забиха емотиконите(изчаках бая,но не се отвориха),а при публикуването ми...ми изчезна сървъра,треаше да ресна...
Сега всичко е ОК!  drinks
Активен

БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език, а не груби псувни.
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #6 -: (Сряда) 27 Февруари 2013, 22:11 »

Из дневника на системният администратор:
- проблем който се оправя с рестарт - НЕ Е ПРОБЛЕМ.  Smileydrinks
Активен
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 499

« Отговор #7 -: (Събота) 02 Март 2013, 01:36 »

бих искал да попитам администратора възможно ли е да направи възможноста за редактирането на съобщенията да не е за определен период от време а да важи постоянно?, в смисъл съобщението да е достъпно по всяко време за редактиране от страна на потребителя, както е по другите форуми, тъй-като при установяване на невъзможност за редактиране потребителят трябва да пусне ново съобщение, при което се получава нещо като спам, предварително благодаря!
Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #8 -: (Събота) 02 Март 2013, 06:51 »

Не знам по кои други форуми може да се редактира неограничено. Във форумите, в които аз влизам навсякъде е така, с време. И мисля, това е най-добрият подход.
Срокът ти дава възможност да редактираш нещо, което си объркал. Но не мисля, че е правилно да решиш след една седмица да променяш думите си, още повече, когато някой е отговарял на тях.
Пълно е с юзъри, дето са като фурнаджийска лопата. Днес едно, утре наопъки.
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #9 -: (Събота) 02 Март 2013, 07:02 »

Ее, холан, ми местете го. Ако ще е само заради мене. И без тва аз за нищо не ставам. Нямам и'зотерични преживявания. И само негативни мнения. Потънал съм яко в материята.
И инергията ми е черна. ... каквото и да значи това.  Cool

На мен форума ми е пушка. Ама влизам след полунощ, бг време. Дори след 3 сутринта.
А Вие в 3 следобед не ходите ли на работа?
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #10 -: (Събота) 02 Март 2013, 10:53 »

В много форуми Тангра може да се редактира неограничено. А тук е ограничено. Има срок.
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #11 -: (Събота) 02 Март 2013, 11:46 »

Където и да съм била, то максималното време за редакция не надвишава 72 часа. Смисълът на това е, че има разни екземпляри, които направо си трият мненията и ако съфорумци са отговаряли на тях и се получава някаква безмислица след изтриване на мнение. Сега, че примерно има допуснати правописни или пунктуационни грешки от бързане, то не е болка за умиралка.  3 дни според мен са напълно достатъчни да се поправят, ако юзъра има желание.
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #12 -: (Събота) 02 Март 2013, 15:36 »

А Вие в 3 следобед не ходите ли на работа?
Нас капитализма не ни лови. Ние сме го надвили! Grin
И на мен форума ми е пушка.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #13 -: (Събота) 02 Март 2013, 16:08 »

Еее к'во местих, к'во правих и пак ги оплетох коментарите ...нищо другият път ще е по-добре. Grin

тъй-като при установяване на невъзможност за редактиране потребителят трябва да пусне ново съобщение, при което се получава нещо като спам, предварително благодаря!
Няма нищо - човешко е да пуснеш след коментара си още един. Smiley Не е спам, просто се старай да не го правиш, пък колкото стане. Две са причините за заключването на коментарите - едната я споменаха, другата е че ако коментарите са редактирани след направен backup, има едни хаш кодове които няма да ми съответстват - сървъра "гърми" по някой път и ги ползвам да гледам дали и къде има "омазване" на базата данни.
Активен
Неактивен Martin
Full Member
Публикации: 102

« Отговор #14 -: (Понеделник) 04 Март 2013, 16:07 »

Шефе,

постоянно като се опитвам да влизам тука и ми дава едно от следните съобщения:

* Сървър ис туу бизи.
* Не може да зареди страница.
* Няма връзка със страницата.

Ами писна ми вече. Що става така?  Cry
Да, днес поне е много зле  и работи на 50% - не знам дали по принцип е така, тък като днес намерих форума.  Smiley Лично мен не ме притеснява, но може да откаже доста хора.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: