Страници: [1] 2 3 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой е Волен Сидеров?  (Прочетена 28273 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен hacko
Sr. Member
Публикации: 292

« -: (Неделя) 24 Февруари 2013, 18:50 »

Само с тази снимка трябва да е ясно на всички , кой е Волен и защо е в политиката.
http://i47.tinypic.com/5klhn9.jpg
Кой е Волен Сидеров?
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1 -: (Неделя) 24 Февруари 2013, 19:09 »

Волен усети овреме, че политическата гангрена го налегнала и се опитва да изплува, но едва ли втори път ще може да излъже хората. Той беше до БББ две годни и нищо не направи. След като Буда го отсвири, тк разбра, че е по-евтино да си накупи независими депутати, отколкото да пълни сметките на Волен и Яне, Сидеров потъна.
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #2 -: (Понеделник) 25 Февруари 2013, 00:06 »

Ами тя цялата партия АТАКА, тръгна от ТВ Скат, ако трябва да сме точни. Там Сидеров си имаше ефирно време, предавания, финансова подкрепа от скатаджиите и работата тръгна с голям старт.
Сега не ми се търсят клипове, ама всичките му изяви на Сидеров бяха в стил - Бойко-мухобойко и т.н. ...за Борисов става дума. Обаче по едно време Сидеров се обърна на 180 градуса и се получи коалицията ГЕРБ-АТАКА. До вчера викаше Бойко-мухобойко, после си стискат ръцете. Партията (атака) вече беше парламентарно представена - държавата отпуска пари за разходите на партиите и скатаджиите останаха със среден пръст. След този ход на Сидеров, скатаджиите отвърнаха с няколко месечна унищожителна телевизионна кампания по ТВ СКАТ срещу АТАКА и самият Сидеров. Grin Една голяма част от симпатизантите на АТАКА се пренасочиха към новосформираната партия на ТВ СКАТ - НФСБ. От останалият електорат на АТАКА доста силно се забелязваше присъствието на футболни запалянковци, скинари и т.н., които като че ли не бяха водени толкова от патриотични идеали, а по-скоро пренасяха атмосферата от футболния мач на улицата под формата на викове, скандирания, хвърляне на камъни и други лесно достъпни предмети. Вероятността на предстоящите избори, АТАКА да последва примера на НДСВ е доста голяма, а с излизането на АТАКА от политическата сцена, ще се лишим и от обществената изява на Сидеров с неговите провокативни демонстрации - боя пред пред джамията, изпълненията пред трибуната на народното събрание и др. Не знам доколко успях, но това е общо взето политическото присъствие на Сидеров. А да не забравяме че всъщност Капка беше водещата фигура при управлението на партия АТАКА. Но пък тя беше на заден план в ролята на сивият кардинал и се занимаваше официално с вестникарска дейност - не знам дали го има още да се издава - вестник АТАКА беше едно време. Както се казва - жената върти къщата, но в даденият случай Капка въртеше партията.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #3 -: (Понеделник) 25 Февруари 2013, 10:57 »

Така е Страшку. Точен анализ.
Активен

bojinkata
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #4 -: (Понеделник) 25 Февруари 2013, 12:05 »

Този честно казано е за лудницата...такова лицемерие няма никъде  Cool

Ако „Атака” спечели изборите, премиер ще е Волен Сидеров Grin

Кой е този, който се припознава за „наследник на Левски“?
Волен Сидеров, син на комунист, който премина през сътрудник на криминалната милиция, арестуван от капитан Богомил Бонев. После 168-сантиметровият ямболия става участник в Клубовете за подкрепа на гласността и преустройството, отдел към Шесто управление на ДС. Член е и на Независимото дружество за защита на правата на човека с председател Румен Воденичаров – после негов присъдружник в коалиция „Атака“, и на „Подкрепа“. Без никакъв журналистически опит, оглавява седесарския всекидневник „Демокрация“, а десет дни след уволнението му – списание „София“, издавано от алчно червения тандем Андрей Райчев-Кънчо Стойчев. После говорител на „Овергаз“ – част от „Мултигруп“.
Тогава, по нареждане на „Позитано“ 20 и лично на Илия Павлов другарят Сидеров става пресаташе на кампанията на изпълнителния директор на Първа частна банка Веселин Йосифов – кандидат на БСП за кмет на столицата. Йосифов се ожени за сегашната конкубинка на Сергей Станишев…

След това Волен влиза в ролята на заместник на главния редактор – другаря Петьо Блъсков в неговия „Монитор“. Лъжа ли е, че заместник-партийният секретар на вестник „Отечествен фронт“ Блъсков и прекият му водещ офицер Валентин Моллов бяха създадени от Андрей Луканов? По онова време някой преквалифицира бившия яростен защитник на Ахмед Доган и на ДПС, другаря Волен Сидеров, в… националист. Когато за първи път се кандидатира за кмет на София, зад Волен всячески застана… Яне Янев, който по онова време май беше… „земеделец“.

Сетне командироваха Сидеров в телевизия СКАТ. Там, заедно с бъдещия му кум, той „се изгради“ като войнстващ нацист, макар да беше дезертирал от казармата. Двамата, с парите на Валери Симеонов Балевски, основаха националкомунистическата партийка „Атака“. Тя се съюзи с организации на бивши офицери от ДС, милицията и войската. Обединени, влязоха в Народното събрание под името коалиция „Атака“. Тя се оказа най-масовата фракция на Държавна сигурност…

Днес всичко е разтурено. Старите връзки са прекъснати – дали? Но облеченият в кагебистко черно Волен все така, подобно на развалена грамофонна плоча, произнася една и съща реч пред паметника на Левски. А нищожната тълпа пак го обявяваше за „новия Левски“!

http://diagnosa.net/diagnosite-mi/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0

п.п. Национален фронт за спасение на България - партията СКАТ и Валери Симеонов!
Активен

Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #5 -: (Понеделник) 11 Март 2013, 20:21 »

http://www.ataka.tv/видео/пресконеренция-на-пп-атака-11-03-2013г-c2069.html
Ето тук може да се прегледат доводите, аргументите и позицията на Волен Сидеров и неговата партия.
Аз не съм много в политиката, но като ги гледам, от всички в Народното събрание, този човек ми е най-малко антипатичен.
/Плюйте ме колкото си искате, това е мое вътрешно усещане към човека, към неговата енергия и излъчване/
Не правя агитация, просто споделям собственото си виждане и усещане. Прекалено силно и прекалено задружно го оплюват тия същите дето ги видяхме какво натвориха за 45+23 години...Е аз да не съм с амнезия за тия изминали години?!?!?! Тия всичките стари муцуни дето ни управляваха през тия години добре ли са изобщо да ми се появяват отново и пак да се гласят за избори?!?!?!  
Много е лесно и изгодно да наречеш някого "луд" или "фашист"...Запитайте се КОЙ ги говори тия неща...и преценявайте със собствените си сетива.
Поне можете да го изслушате преди да си създадете мнение.
Чели ли сте книгите на този човек?
Чули ли сте го какво говори или сте гледали по новините и чели по вестниците за него?
Чии са новините? Чии са вестниците?
 Wink

П.П. Изгледах днешната пресконференция на Сидеров. Той е единственият, който говори за ПРЯКА демокрация /референдуми/ като за най-първата крачка към промяна  на системата. Нима не е истина, че сме колония? Спомням си, че точно в този форум си говорехме с вас за огромните предимства на ПРЯКАТА демокрация. Някой ще ми каже ли защо не?
« Последна редакция: (Понеделник) 11 Март 2013, 20:36 от mira » Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #6 -: (Понеделник) 11 Март 2013, 20:49 »

.................
  Когато  плюеш  някого  кажи  кой  е  по  добър  от  него?Huh? 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #7 -: (Понеделник) 11 Март 2013, 22:08 »

Ааааааааааа, на думи сме се наслушали, на книги - също! Какво направи Волен като беше две години във властта до мутрата? Чинно изпълняваше указанията да му пази кабинета! Той си е поредния проект на ДС и БКП, които вече нямат полезен ход. Всички кукли са със свалени маски. Щом извадиха от нафталина Кунева-Пръмова - яка закъсация. Shocked
        Утре новия кабинет, съставен от РП ще бъде поредното шоу!

"Марин Райков се добра на финала в надпреварата да служебен премиер. Райков е посланик в Париж и в късния следобед пребори мълвата за Ради Найденов.  Марин Райков беше зам-външен министър на Надежда Михайлова в правителството на Иван Костов.
В правителството на Сакскобурготски Райков бе и до Соломон Паси. Марин Райков минава за човек от кръга на Иван Кръстев, Цветелина Бориславова и Иво Прокопиев.
Така Плевнелиев показа, че по никакъв начин не може да надскочи прилепването си към същия този кръг, чието създание е и той.

Afera.bg"
« Последна редакция: (Понеделник) 11 Март 2013, 22:18 от bojinkata » Активен

bojinkata
Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #8 -: (Вторник) 12 Март 2013, 08:31 »

Всичките законопроекти и декларации, които е внесъл за гласуване в Народното събрание напълно съвпадат с моите представи за това какво е правилно да се направи. Това са реални действия. И, ако нещо не е прието едва ли вината е негова /на вносителя/.
Само отбелязвам фактите.
Активен

Неактивен Martin
Full Member
Публикации: 102

« Отговор #9 -: (Вторник) 12 Март 2013, 10:13 »

Всичките законопроекти и декларации, които е внесъл за гласуване в Народното събрание напълно съвпадат с моите представи за това какво е правилно да се направи. Това са реални действия. И, ако нещо не е прието едва ли вината е негова /на вносителя/.
Само отбелязвам фактите.
Но все пак и се е знаело, че няма да се приемат, а въпросът е дали пак е щял да ги внесе, ако е имало "опасност" да се приемат. Undecided
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #10 -: (Вторник) 12 Март 2013, 14:01 »

Само отбелязвам фактите.
Но все пак и се е знаело, че няма да се приемат, а въпросът е дали пак е щял да ги внесе, ако е имало "опасност" да се приемат. Undecided

И с гласовете на групата си два пъти спаси предателското правителство на Буда при вотовете на недоверие. Когато ББ пресметна, че е по-евтино да си напазари независими депутати, Болен беше изритан от играта и смени палачинката - за пореден път!
        Мира, а задаваш ли си въпроса какво се е случило зад кулисите - колко е струвала предаността на Болен на ББ. Говори се за 150 милиона лева. Скъпичко му е дошло на пожарникаря и се видя какво стана с някои дУпетати. И Яне Янев и той рева - кой ми открадна хората.
        Изобщо в България последните 24 години не е имало свестен политик на власт или близо до властта! Фактите сами говорят!
« Последна редакция: (Вторник) 12 Март 2013, 14:13 от bojinkata » Активен

bojinkata
Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #11 -: (Вторник) 12 Март 2013, 14:20 »

Мисля, че да. Но докато не управлява един човек не можеш да си сигурен. За мен делата са важни. А фактите показват, че законопроектите са внесени от него.
Мира, а задаваш ли си въпроса какво се е случило зад кулисите - колко е струвала предаността на Болен на ББ. Говори се за 150 милиона лева. Скъпичко му е дошло на пожарникаря и се видя какво стана с някои дУпетати. И Яне Янев и той рева - кой ми открадна хората.
        Изобщо в България последните 24 години не е имало свестен политик на власт или близо до властта! Фактите сами говорят!
И мен са ме предавали. Аз трябва ли да отговарям вместо предателите си? Тия /отстъпниците от групата им/ по-добри от него ли са? Не мисля.
За неструващото ни "управление" 45+24 години - напълно съм съгласна. Затова обмислям алтернативите. Не искам да лобирам за никого, но е нелепо единственият който нещо СМИСЛЕНО е внесъл в деловодството на Н.С. да го наричат "луд" или "фашист".
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #12 -: (Вторник) 12 Март 2013, 15:30 »

Аз не съм много в политиката, но като ги гледам, от всички в Народното събрание, този човек ми е най-малко антипатичен.
Мира ще ти дам една моя идея и ако ти допадне добре, ако не - здраве да е.
Ако в дългосрочен план всички хора на планетата ще се обединят, то в краткосрочен план обединението ще е по държави. Май по етноси е по-точната дума.
Това краткосрочното обединение малко или много е водено от патриотичните идеали. Понеже онези от горе много добре го съзнават това и вместо да се борят срещу такива патриотично настроени формации, правят точно обратното -  допускат и поощряват крайните националисти да сформират парламентарно представени партии, които да окупират празното пространство в обществото на патриотично настроените. Проблема на крайните националисти е, че вместо хората да се обединят, хората се отвръщават от това нещо наречено патриотизъм - а точно това е целта! Волен Сидеров не е патриот, а краен националист!
Такива политически фигури не обединяват, a разединяват и отвръщават обществото. Тези отгоре не се страхуват от комунизъм, от капитализъм, от демократи, от социалисти и т.н. Тях ги е страх от онази "идеология", която се дистанцира от крайните националисти, но изповядва същите идеали. Ако хората успеят да намерят и усетят тънката граница и не я прескачат, онези отгоре започват да духат супата, както се казва.
Същият пример както в България със Сидеров е Гърция. Поинтересувай се каква е водещата патриотична партия там и кой е Николаос Михалолиакос.
Този човек как го приемаш вътрешно и енергийно? Smiley

http://prikachi.com/images/575/5982575n.jpg
Кой е Волен Сидеров?
http://prikachi.com/images/574/5982574t.jpg
Кой е Волен Сидеров?
http://prikachi.com/images/576/5982576B.jpg
Кой е Волен Сидеров?

Това не е патриотизъм.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #13 -: (Вторник) 12 Март 2013, 16:34 »

Вижте, аз смятам политиката за мръсна работа и не ме тегли към нея никак. Точно заради задкулисните игри.
Мисля, че досега все политиците ИЗПОЛЗВАТ народа ни, а е време да стане обратното: народа да ИЗПОЛЗВА политиците си /не в мафиотския смисъл на думата/.
Какво предлагаш ти, Страшку, за да стане това което искаш да стане? Как го виждаш осъществяването? Не е ли един от начините именно пряката демокрация?
Аз в случая не го мисля Волен дали си има слабости, дали преди години се е доближавал до компрометирали се хора и т.н.
На мен от него ми е важно, че чувам: "ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ за всичко важно в държавата", т.е. можем да използваме този МЕХАНИЗЪМ за да си върнем управлението на живота си в своите ръце.
Дали ще стане по - добре от това или по - зле, още не знам, защото:
1/Мен всеки може да ме излъже...НО САМО ПО ЕДИН ПЪТ !!!.
2/Не знам народа ни /ако му се даде правото да избира съдбата си чрез референдуми/ какво ще вземе да избере все пак...
Та така...Умувам си...И не приемам готови натрапени от медиите мнения, гледам да си създам свое такова...
Активен

Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #14 -: (Вторник) 12 Март 2013, 17:19 »

Прав си Страшку. Националистите разделята и всяват още повече раздори. Но малко са хората които могат да пазят баланс и да не залитат от крайност в крайност.
Но съм твърдо за пряката демокрация.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: