Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опит за обсъждане на паралелни реалности  (Прочетена 16117 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« -: (Сряда) 20 Февруари 2013, 05:39 »

Хора, опомнете се!
Препарати някакви ли взимате, какво става? За ЛСД съм чувал, че прецаква чувството за реалност. Но надявам се хората не го ползват.

Ако искате да изложите някаква теза, ето така се прави:

ВЪЗРАСТТА НА ЗЕМЯТА
Защо Земята не е на милиони години
http://bojidarmarinov.com/bgrecon/Ferrell/vfec/chap04.htm

Дали е вярно, или не, дали са дори глупости, отделен въпрос. Но поне бъдете сериозни и отговорни спрямо себе си и спрямо тези, които ще ви четат.
Аз лично не споделям вижданията на въпросния автор. Но не мога да го опровергая и за половината доводи. Даже и 4/5ти от тях сигурно не мога да опровергая.

Орион, сириус, откровени глупости. Имало ценни метали в газовите гиганти.
Просто да се смея ли, да плача ли.
Казах ви, поне прочетете каквото пише в уикипедията. Само една страничка е. И е написано на ниво 3ти клас.
Бинарната система на сириус е от такъв тип, че 2те звезди са много близо една до друга. Ако има изобщо планети на тая система, то те ще се въртят около завъртането на 2те звезди едновременно. Писал съм в предния форум надълго и широко какви са условията за живот на Сириус. Очевидни работи. Просто нямам думи!
« Последна редакция: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 20:48 от admin » Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #1 -: (Сряда) 20 Февруари 2013, 10:19 »

Просто нямам думи!
Е що лъжеш ся?Егати му чаршафа дето спретна,па иначе немал думи..Tongue
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #2 -: (Сряда) 20 Февруари 2013, 21:34 »

Tangrata, на какво дължим тази емоционална проява? Много ми хареса - беше напълно искрен и без никакви задни мисли. Grin
Не знам доколко е уместно да ги наговоря тези неща, които ще напиша, но посланието в коментара ти е отправено до всички и аз се припознавам като въвлечен. Smiley

Цитат
Хора, опомнете се!
Препарати някакви ли взимате, какво става? За ЛСД съм чувал, че прецаква чувството за реалност. Но надявам се хората не го ползват.
Аз препарати не вземам - давам честна дума. Smiley
Имай предвид, че при употр*бата на LSD и подобни препарати, халюцинациите, виденията които човек възприема са точно толкова реални, колкото реален е т. нар. - истински свят в който живеем.
Петте сетива (зрение, слух, обоняние, вкус, осезание) са "инструменти" с които регистрираме много тесни честотни спектри от наличната енергия около нас. Чрез петте сетива, чрез информацията която постъпва към тях си изграждаме дадената реалност в която съществуваме. Повечето хора възприемат тази реалност за - вся и всё - което не е точно така. LSD-то дава възможност за "чувство на осъзнатост" извън честотните обхвати на петте гореизброени сетива. Нещата които тогава човек вижда, чува и възприема са толкова истински, колкото истински са нещата в "нашият свят". При употр*бата на такива препарати не се прецаква реалността, а човек може да си прецака психиката много сериозно от големината на мащаба на нововъзприетата реалност която осъзнава - просто не може да му издържи психиката...

Живота който си представяш на Сириус, на Орион или някъде другаде не е задължително да отговаря на честотните обхвати на петте ти сетива. Ако условията в този диапазон не са подходящи, то условията в друг диапазон извън обхвата на тези ти сетива, може да е напълно подходящ за съществуване, образно казано. Езотериците май му викат "паралелна реалност".
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #3 -: (Сряда) 20 Февруари 2013, 21:43 »

....... Писал съм в предния форум надълго и широко какви са условията за живот на Сириус. Очевидни работи. Просто нямам думи!
  Много смело! Танграта, ти си бил там, говориш като очевидец?
   Страшку много добре е описал нещата и много интересно.
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #4 -: (Сряда) 20 Февруари 2013, 21:50 »

@Tangrata: Ако си се ошашавил от увереността и непоколебимостта на контактьорите и ченелърите с която ежедневно разпространяват съобщенията - не се бой, и аз съм не по-малко шашнат от теб. Grin
 Тамън ме подсети да прегледам информационният бюлетин за нови съдбоносно-неизбежни предстоящи събития...
Активен

Неактивен Tangrata
Hero Member

« Отговор #5 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 00:51 »

....... Писал съм в предния форум надълго и широко какви са условията за живот на Сириус. Очевидни работи. Просто нямам думи!
  Много смело! Танграта, ти си бил там, говориш като очевидец?
   Страшку много добре е описал нещата и много интересно.
Нима ТИ си бил там и говориш като очевидец!??!??
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен Tangrata
Hero Member

« Отговор #6 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 01:08 »

Tangrata, на какво дължим тази емоционална проява? Много ми хареса - беше напълно искрен и без никакви задни мисли. Grin
Не знам доколко е уместно да ги наговоря тези неща, които ще напиша, но посланието в коментара ти е отправено до всички и аз се припознавам като въвлечен. Smiley

Аз препарати не вземам - давам честна дума. Smiley
Имай предвид, че при употр*бата на LSD и подобни препарати, халюцинациите, виденията които човек възприема са точно толкова реални, колкото реален е т. нар. - истински свят в който живеем.
Петте сетива (зрение, слух, обоняние, вкус, осезание) са "инструменти" с които регистрираме много тесни честотни спектри от наличната енергия около нас. Чрез петте сетива, чрез информацията която постъпва към тях си изграждаме дадената реалност в която съществуваме. Повечето хора възприемат тази реалност за - вся и всё - което не е точно така. LSD-то дава възможност за "чувство на осъзнатост" извън честотните обхвати на петте гореизброени сетива. Нещата които тогава човек вижда, чува и възприема са толкова истински, колкото истински са нещата в "нашият свят". При употр*бата на такива препарати не се прецаква реалността, а човек може да си прецака психиката много сериозно от големината на мащаба на нововъзприетата реалност която осъзнава - просто не може да му издържи психиката...

Живота който си представяш на Сириус, на Орион или някъде другаде не е задължително да отговаря на честотните обхвати на петте ти сетива. Ако условията в този диапазон не са подходящи, то условията в друг диапазон извън обхвата на тези ти сетива, може да е напълно подходящ за съществуване, образно казано. Езотериците май му викат "паралелна реалност".
Аз винаги пиша искрено и без задни мисли! Smiley
Не употребявам ченъли и други мистични субстанции Smiley

Може и в някои случаи да разширяват честотния диапазон както казваш. Но "дали" и "до колко"? Наемаш ли се да гарантираш? Може само в 1% от случаите да е така.
Нима всяка халюцинация и делириум е "паралелна реалност"!? Хайде, де!!!
Ти имаш ли някаква практическа проверка на горното? Или остава само теория?
И къде в първоначалния постинг се споменаваха паралелни реалности и "разширени" честоти?
Ми да бяха казали така и така, от някаква друга реалност пристигат "орионците" и "сириусианците" и царицата-майка, пардон кралицата-майка, така и така.
Айде стига моля ти се. Малко ги слушахме за края на 2012та.

Което ме подсеща, Божинка, не беше ли ти от основната агитка за края на света през 2012та? Сега пък извънземните от Сириус. И откъде на къде точно последното изведнъж да се окаже вярно, след като първото не беше?
Активен

Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #7 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 09:55 »

Едното  художествени измислици, другото научни предположения и на кой да вярваме ....  Embarrassed
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #8 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 11:41 »

....Което ме подсеща, Божинка, не беше ли ти от основната агитка за края на света през 2012та? Сега пък извънземните от Сириус. И откъде на къде точно последното изведнъж да се окаже вярно, след като първото не беше?

Тангра,пак много силно казано. Чак в основната агитка? Че то такава даже не е имало. Явно не си чел внимателно написаното от мен. Както и да е.
    За какви извънземни  от Сириус става въпрос?
Активен

bojinkata
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #9 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 13:20 »

Абе и аз да се набутам между шамарите  Grin. Доколкото съм чела, то всеки един наркотик ти приспива така наречения рационален ум и остават само сетивата. Каквото виждаш или чуваш е пречупено през личната ти призма. Не, че съм пробвала наркотици де ама съм се образовала от тук и там по въпроса.

Не мога да разбера твърдения от сорта "Само на Земята има живот и видиш ли другите планети кучета го яли.". Тва е пълен абсурд или както се казва във филма "Контакт" - огромна загуба на пространство. Хората сума ти и филми направиха за докажат съществуването на паралелни реалности. И то филми на астрофозици, а не на ченелъри и пак се отричат нещата, щото не могат да се пипнат... Ама, че работа...
Активен

Неактивен tazmdg
Sr. Member
Публикации: 367
Смисълът на живота е... 42!

« Отговор #10 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 16:19 »

Ай и аз да се набутам м/у шамарчетата!  flag_of_truce
Вещичке , ако си се образовала от тук и там,щеше да знаеш,че един Карлос Кастанеда е минал през пътя на халюцигените,за да 'прогледне',а чак след това шаманите или чародеи по нашенски(и по мое му) са му дали съвет да зареже опиятите и да остане с представата за околното,все едно си под влияние на в-во... Схвана ли?... Сега се замисли,с какво мислиш,че си запозната... Без лоши чувства...  Roll Eyes
А,за филмите...,доста силно отстоявам тезата,че филмите започват с екранизация на реалности,а след 130 години всичко се приема в раздели,сюжети и все сложни приуми,за да заблуди човешкото разбиране... Да вземем историята за филма "Междузвезни войни"...,как да допусна,че е просто фантастика имайки предвид други информации?!...

Активен

БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език, а не груби псувни.
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #11 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 16:44 »

Извън темата се получава. Ти призова да се опомним и ми стана малко смешно. Точно това трябва да направим всички - трябва да се опомним кои сме, включително и аз. Smiley ...затова и написах предишният си коментар.

Всяка халюцинация е не по-малко реална от това което определяш за реалност.
Да имам практическа проверка. Всички имаме практическата проверка, но не всички имат спомени за нея - трябва да се опомнят...
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #12 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 16:47 »

Вещичке , ако си се образовала от тук и там,щеше да знаеш,че един Карлос Кастанеда е минал през пътя на халюцигените,за да 'прогледне',а чак след това шаманите или чародеи по нашенски(и по мое му) са му дали съвет да зареже опиятите и да остане с представата за околното,все едно си под влияние на в-во...

Тва го знам от опит,ама е много трудно!Само веднъж ми се получи dash1 dash1
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #13 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 17:30 »

Вещичке , ако си се образовала от тук и там,щеше да знаеш,че един Карлос Кастанеда е минал през пътя на халюцигените,за да 'прогледне',а чак след това шаманите или чародеи по нашенски(и по мое му) са му дали съвет да зареже опиятите и да остане с представата за околното,все едно си под влияние на в-во... Схвана ли?... Сега се замисли,с какво мислиш,че си запозната... Без лоши чувства...  Roll Eyes

Чеки ся. Нещо караш ли ми се или да  Grin. Аз не осъждам опиати или производни бре! Лошо нема - ако за един човек е само този начина да прогледне и в други реалности, па нека го прави. Реално аз съм по рождение оперирана от рационален ум, така че акъла ми е все в другите реалности и без "добавки"  hehe2. И нещо не мога да ти схвана за кво ме юркаш  thinking...

А па, че Кастанеда и всичкото шаман дето се сетиш са били все надрусани, това го пише навсякъде  Grin Grin Grin...
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #14 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 17:44 »

Епифизата ти щрака по рождение ...ако си оперирана от рационален ум, как пишеш изреченията в момента? Smiley
И внимавайте с препаратите. Ако стане бялата се получава - погледът му е някак празен вече... - не е шега работа.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: