Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неприятни сънища  (Прочетена 7797 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен vaseto
Newbie
*
Публикации: 25

« Отговор #60 -: (Сряда) 08 Април 2015, 14:46 »

Благодаря на всички за тълкуванията.
Не ми се искаше да повярвам, че съм за психоаналитик. Да си призная много мислих какво точно се случи.
Кастанеда казва, че  винаги  до нас има такава сянка, но не си я представях, че е така плътна и активна.

Активен
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #61 -: (Сряда) 08 Април 2015, 18:23 »

Няма защо  Васе , за нас беше удоволствие да споделим с теб тълкуванията си.

Ако позволиш съвет щом така и така нещо те влече отвътре по такива теми , по-добре мини на произведенията на Паулу Куелю. Последния е представител на Европейските сефироти , докато Кастанеда дърпа към Северно-американския шаманизъм. Няма лошо , но по този път има малко кофликти с нашата народопсихология и концепцията на Кастанеда. Просто това е друга Традиция , за други хора , дето дъвчат кока по цял ден и пушат халюцигени , с друг манталитет. Върши работа , но за тях. Не за нас.

Освен ако не те привлича идеята да ходиш лятото по Рила и Витоша за халюцигени гъби за да си в духа на Кастанеда.
Имай предвид , че нашия Наказателен Кодекс няма да вземе под внимание духовните ти стремления ако се надрусаш за да получиш "просветление" , а също и българския Съд е не по-малко строг от Божия ако се стигне до там
 Cool

Активен
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 531

« Отговор #62 -: (Сряда) 08 Април 2015, 23:23 »

А смеха по горе Мира е , че изразявам своето добронамерено забавление от мнението на Пепоне1.

Признавам,  твоя отговор под него също ми донесе приятни емоции хи хи хи хи. Ако това което твърдиш е вярно
Странно чувство за хумор имаш. Понякога уплашеният се смее за да скрие че го е страх.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #63 -: (Четвъртък) 09 Април 2015, 16:38 »

А смеха по горе Мира е , че изразявам своето добронамерено забавление от мнението на Пепоне1.

Признавам,  твоя отговор под него също ми донесе приятни емоции хи хи хи хи. Ако това което твърдиш е вярно
Странно чувство за хумор имаш. Понякога уплашеният се смее за да скрие че го е страх.
Много точно и на място казано!
yes
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен poli58
Newbie
*
Публикации: 15

« Отговор #64 -: (Понеделник) 17 Август 2015, 16:07 »

Миналата седмица сънувах ужасен сън. Бях обградена от змии и те бяха без глави. Опитваха се да ме задушат и след това от паниката се събудих беше ужасно. Как да го разтълкувам?
Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #65 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 23:57 »

Сетих се за един колкото ужасен, толкова и странен сън. Сънувах половин конски труп. Беше гадно, но и сякаш не участвах в съня, а гледах трупа като през някаква невидима преграда. Помня съня, защото след това все по-често започна да се появява подобна дистанция и в други сънища.

Също и при сънищата които мога да ги определя като предизвикващи чувство на тревожност. Сякаш чувството за тревожност което предизвикваха разни повтарящи се мотиви (битовизми, проблеми, хора, събития и от този сорт сънища), намаля.

Честно казано, идея си нямам какво може да значи това. Undecided
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: