Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неприятни сънища  (Прочетена 7929 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« -: (Вторник) 12 Февруари 2013, 16:27 »

Как се справяте с неприятните сънища? От какво са породени?
Взеха да зачестяват и ми се струва, че някой пак ми е "вдигнал мерника". Да не описвам цялата история от снощи, че ще се хванете за главата Smiley, а ще спомена само кулминационният момент: В някакво помещение лежа на едно легло. Пред мен четирима човека се поклащат наляво-надясно като че ли е някакъв шамански танц - ритуал. С ококорени очи като на стар зил фаровете ме зяпат - все едно четири изгладнели канибала са намерили нещо за вечеря (аз съм вечерята). Усетих че работата не е на добре и излезох от тялото си - преместих се към тавана на помещението и наблюдавах отгоре как се вайкам в леглото и се чудя как да се измъкна, а онези четиримата се точат. Опитах се да го променя (съня) - не се получи нищо сполучливо  ...прибрах се благополучно - събудих се.

П.С - то не е излизане от тялото, а бях и на двете места едновременно. И в леглото и на тавана на помещението ...абе откачена история...
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #1 -: (Вторник) 12 Февруари 2013, 17:13 »

Ми как се справям. Лесно.
Значи каквото съм сънувала отварям съновника Grin и гледам какво пише. Ако е добро - супер.
Ако е лошо - веднага си викам " Бе тва са глупости" и абсолютно нищо не се случва.
Е тая нощ сънувах неприятен сън. Зъболекарката искаше зъб да ми вади. Което значи, че е врема да запълня оня кариес.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #2 -: (Вторник) 12 Февруари 2013, 18:06 »

Проблема е със събуждането. Някой път е все едно - пиле се опитва да пробие черупката на яйце и се мъче да излезе ...както и да е.
Активен

Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #3 -: (Вторник) 12 Февруари 2013, 18:33 »

...както и да е.

Страшку, всеки е имал страшни сънища и събуждането е голям стрес, въпросът е друг дали са единични с голям период или повтарящи се и продължаващи месеци наред тогава не е за добро и трябва да се допита човек към знаещи. Аз имах навремето такива и непрекъснато треперене на окото, не им обърнах внимание като си мислех че е на нервна почва и от стреса ......, а е трябвало.
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #4 -: (Вторник) 12 Февруари 2013, 19:42 »

Виждах 11 постоянно в продължение на 2-3 месеца.В стария форум писах..После сънувах как ми падат всички зъби и ги държа в шепа,кат бонбонки..Бели перлички омазани с кръв.И майка ми си отиде Sad

Иначе Страшку,в тези случаи като твоя,просто се"събуждам".
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #5 -: (Вторник) 12 Февруари 2013, 21:33 »

Страшку, всеки е имал страшни сънища и събуждането е голям стрес...
Нарочно написах неприятни сънища, а не мъчителни кошмари. И не се повтарят. flag_of_truce

Иначе Страшку,в тези случаи като твоя,просто се"събуждам".
Най-общо казано и аз така процедирам.

Просто ми беше интересно за ваши някакви по-интересни премеждия, ако може да се нарекат интересни изобщо.
Още една случка от мен: намирам се в помещение и отвън някой се опитва да влезе през вратата, която е заключена. Ама такова зверско желание има да влезе че не е истина. В това време с тялото в леглото усещам че нещо лети към мен и свисти със страшна скорост, все едно метеорит навлиза в атмосферата - така свисти. След няколко секунди отварям очи - прибирането е безаварийно. Smiley
Активен

Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #6 -: (Вторник) 12 Февруари 2013, 22:19 »

Това "свистене" съм го чувала и аз!!! Много страшен звук! На тласъци. Грохот. И с увеличаващо се ускорение. Докато се прибереш в тялото си, явно. Тогава се будиш с пулс 200 и си вир вода. Аз виждах квадрати - черно - бели - като шахматна дъска - облицовка на басеин, но не е точно басеин...Аз все съм "на тавана", гледам надолу и летя с бясна скорост по гореописания начин: със свистене, грохот и ускорение.
Предполагам, че този звук е реален от аварийното прибиране в тялото...Но не мога да го твърдя.
За сънищата: хвани чувството, което изпитваш докато сънуваш. Не фактологията, а как се чувстваш. И виж дали няма да откриеш причини за това чувство и в ежедневието си. Така се мъча да отсявам зърното от плявата, но и тука не съм на 100%. Защото може да е всичко.
Аз се измъчвам двойно от такива сънища, защото не успявам да ги забравя. И на моменти завиждам на хората, които твърдят смело: "О, аз изобщо не сънувам!"  Wink Wink Wink Направо понякога им завиждам.  Embarrassed
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #7 -: (Сряда) 13 Февруари 2013, 07:24 »

Мира наистина понякога са за завиждане тия дето не си ги помнят сънищата.
Често се сънувам, че се гледам в огледало. От година и половина съм така. Имате ли някакви наблюдения какво може да значи това?
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #8 -: (Четвъртък) 14 Февруари 2013, 20:18 »

В някакво помещение лежа на едно легло. Пред мен четирима човека се поклащат наляво-надясно като че ли е някакъв шамански танц - ритуал. С ококорени очи като на стар зил фаровете ме зяпат - все едно четири изгладнели канибала са намерили нещо за вечеря (аз съм вечерята). Усетих че работата не е на добре и излезох от тялото си - преместих се към тавана на помещението и наблюдавах отгоре как се вайкам в леглото и се чудя как да се измъкна, а онези четиримата се точат. Опитах се да го променя (съня) - не се получи нищо сполучливо  ...прибрах се благополучно - събудих се.

Страшку,

не че искам да те плаша ама някой те е "работил" на сън. Черните магьосници си вършат своето нощно време докато хората спят, защото тогава са уязвими - обикновено след 1:00 - 2:00 часа нататък. Това, което описваш си е баш такова  Angry...
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #9 -: (Четвъртък) 14 Февруари 2013, 20:25 »

Не ме плашиш, не ми е за първи път. Единия път ги разкарах много грубо - с един валяк ги мачках, образно казано. Grin
Дай ми един приятелски съвет - ако е много конретен по-добре на лично...
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #10 -: (Четвъртък) 14 Февруари 2013, 21:02 »

Мира наистина понякога са за завиждане тия дето не си ги помнят сънищата.
Често се сънувам, че се гледам в огледало. От година и половина съм така. Имате ли някакви наблюдения какво може да значи това?

Огледалото е портал! Wink
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #11 -: (Четвъртък) 14 Февруари 2013, 21:04 »

Ами кво да е конкретен. Те защитите са едни и са непробивами. Направо ти копирам статията дето я писах преди време от сайта ми  Wink.

Средства за енергийна защита

Като цяло идеята на енергийната защита е да усили съпротивителните сили на човека, срещу външни неблагоприятни влияния. По принцип, всеки човек има естествени защитни сили, които го пазят от повечето ежедневни вредни въздействия, които не са насочени специално към него, но за по сигурно е добре да си имаме постоянна защита, която да ни пази както от влиянието на недоброжелателни хора, така и от целенасочени влияния на окултни същества или хора, занимаващи се с магия..

Една стара окултна аксиома гласи: "Енергията следва мисълта". Натам, накъдето насочим мислите си, натам отива енергията ни. От онова, което мислим и вярваме, от онова, което планираме, ние създаваме условията за неговото проявление.

В този ред на мисли могат да се създават молитвените щитове и мандали са използвани за нещо точно определено. Те могат да се използват за обозначаване на свещено място, за защита и разтваряне, за духовни сили.

Най-висшите сили са тези на Природата/Майката Земя.

Най-важното нещо в личната ви защита е възможността за визуализация от ваша страна и Силата на Волята ви. Не ги ли притежавате, то все едно нищо не правите. Научете се първо да контролирате ума си, волята си и възпитавайте Личната си Сила. Никога не забравяйте следното:

КОЛКОТО ПО-СИЛНА Е ВОЛЯТА ВИ, ТОЛКОВА ПО-СИЛНА Е ЛИЧНАТА ВИ ЗАЩИТА И ЛИЧНАТА ВИ СИЛА!!!

Учете, четете и знайте! Знанията ви носят силата да ги използвате. Колкото по-големи са знанията ви, толкова повече нараства силата ви. Без знания и без нужните умения да ги използвате вие ще останете безсилни!

Ето няколко примера за защити:

1. ЧЕРНИЯТ ТУРМАЛИН служи за защита. ВНИМАНИЕ: носи се само от лявата страна на тялото! Лявата страна е приемащата страна и каквото постъпва в нашето тяло, то минава първо оттам. Черния турмалин спира каквито и да било енергийни влияния, когато се носи от ляво. Гривна от черен турмалин на лявата ръка или пръстен с черен турмалин на лявата ръка върши прекрасна работа.

2. ЧЕРНИЯ НЕФРИТ е много силен амулет срещу негативна енергия, уроки, лоши мисли и дава силна защита. - За този нефрит само съм чувала, но на практика идея си нямам как се използва.

3. Визуализирайте защитна сфера, която да ви обгръща изцяло. Сферата е задължително да е в ЗЛАТЕН цвят, защото златното е неутрализатор. Сфера в бял цвят ви кара да светнете като крушка нощем, тоест ще бъдете видни из целият астрал и съответно ще привлечете куцо, кьораво и сакато там! Заложете тази сфера като програма в енергийните си тела - тоест сферата да пропуска естествените енергии, които обменяме с природата и да спира всяка енергия или информация, която е насочена срещу вас. Тази защита може да се подновява всяка вечер или когато се сетите, или да се свърже с някакъв постоянен генератор на енергия като ядрото на земята, някоя звезда или енергията на някоя стихия, но задължително първо питайте самият източник дали е съгласен да ви захранва. Ако ви се откаже, то потърсете друг такъв.

4. Сфера в ЧЕРЕН цвят е нож с две остриета - може и да ви скрие, а може и да привлече тъмните енергии към вас. Не е препоръчителна за слаба воля и липса на сили и знания!

5. ОГЛЕДАЛНА сфера - визуализирайте сфера с огледална повърхност, като огледалото е насочено навън: всичко, което идва към вас автоматично се отблъсква от огледалото обратно натам, откъдето е насочено. Огледалото се използва и като начин за прикритие в астрала.

Висш пилотаж в използването на средства за защита са 5-те елемента, Архангелите, Божествения ви Аз, Абсолюта. Ако нямате силите или знанията е по-добър вариант да не опитвате, защото последиците ще са катастрофални.

Не на последно място трябва да спомена, че преди да започнете изграждането и материализация на сфери, то първо трябва да питате господарите на Кармата дали имате позволението/правото да го направите и в какъв вид ще е най-подходящо за вас. Понякога защитата, която се опитвате да изградите може да попречи на уроците предвидени от Висшият ви Аз за тази ви инкарнация.

Желая ви Успех!

22.08.2012
Вещичка
Активен

Неактивен user
Hero Member

« Отговор #12 -: (Четвъртък) 14 Февруари 2013, 21:31 »

Огледалото е портал! Wink
Undecided
Към какво точно?
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #13 -: (Четвъртък) 14 Февруари 2013, 21:33 »

Калан,

портал към други измерения бе  Tongue...
Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #14 -: (Четвъртък) 14 Февруари 2013, 21:36 »

Значи да поясня: всичките изброени по-горе в статията защити са лично изпробвани от мен и вършат работа. Достатъчно астрални битки съм водила, за да знам как да се оправям там. Ако пък защитете не помагат да се отървеш от говедата, щото го има и тоя момент - ти може да си със защити, но те пак да досаждат, въпреки че не могат да ти направят нищо, то използвай енергийни топки със синьо-бяла енергия. Синьо-бялата енергия е цвета и енергията на Архангел Михаил - демек най-силната  Wink... Сивите и рептилите като я видят и бягат през глава  rofl2 rofl2 rofl2...
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: