Неприятни сънища
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неприятни сънища  (Прочетена 7960 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 442

« Отговор #45 -: (Четвъртък) 13 Ноември 2014, 16:24 »

Благодаря за линка  Psyhea. Още като я пуснаха от Паралелна реалност я четох няколко пъти , но благодаря още веднъж.
Та да вметна , че този приятел се занимава с IT и програмиране( то е почти е дно и също де), макар и засега да се е поспрял.
Пък какво модно списание набарах... фулл монарх облекла и фотоси. Пълно с лууш - черни очи ,черни кървища и прочее. Трябва да отворя една тема Монах и облелкото/модата нещо такова.
Активен
Неактивен ladonnae
Sr. Member
Публикации: 319

« Отговор #46 -: (Четвъртък) 13 Ноември 2014, 22:14 »

КОЛКОТО ПО-СИЛНА Е ВОЛЯТА ВИ, ТОЛКОВА ПО-СИЛНА Е ЛИЧНАТА ВИ ЗАЩИТА И ЛИЧНАТА ВИ СИЛА!!!

Ще "обсъдим" и "волята". Или пък не. Живи-умрели и все по-здрави. Но по принцип е така. Без гаранции. Отчита се и "нежната" страна на нещата.
Не ща да звуча менторски. Набирам инерция Grin
« Последна редакция: (Четвъртък) 13 Ноември 2014, 22:32 от ladonnae » Активен
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 531

« Отговор #47 -: (Събота) 15 Ноември 2014, 02:07 »

Може илюминатите да използват филмите на Дисни и Стивън Кинг за техните тъмни цели, но тези автори си остават класици и филмите им са най-поучителни за разлика от сегашната киноиндустрия, която видимо е идиотска. Наскоро гледах "Сиянието", вдъхновен от действителна случка на автора и докато го гледах, аз забравих че гледам ужаси, заинтригуван от посланието, а Стивън Кинг случайни филми няма. На въпроса на репортерите "Вие в детството били ли сте малтретиран от своя баща, за да създавате такъв чудовищен образ?" Той отговаря: "Не, при мен беше вакуум, баща ми все едно го нямаше, нямаше нито насилие, нито загриженост от негова страна, просто беше празно." И това се вижда във филма, по-добре баща насилник, отколкото никакъв, непукист, изигран от един от най-добрите актьори - Джак Никълсън. Или зомбирането вече е спряло или самите програматори по погрешка са се автопрограмирали, та творят все тъпи филми и реклами, та ти идва да се издрайваш, голяма манипулация, няма що, децата вече не гледат анимация, бягат от училище и излизат навън да ритат топка, друго интересно за тях няма.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #48 -: (Събота) 15 Ноември 2014, 09:50 »

Smiley
ladonnae
Цитат
КОЛКОТО ПО-СИЛНА Е ВОЛЯТА ВИ, ТОЛКОВА ПО-СИЛНА Е ЛИЧНАТА ВИ ЗАЩИТА И ЛИЧНАТА ВИ СИЛА!!!
Струва ми се че това твърдение е невярно.
По вероятно е-
КОЛКОТО Е ПО-СИЛНА ВЯРАТА, ТОЛКОВА ПО-СИЛНА Е ЛИЧНАТА ВИ ЗАЩИТА И ЛИЧНАТА ВИ СИЛА!!!
Защото  воля/инат няма как да ви засили силата ви.
А за да нямате неприятни сънища,просто си изчистете енергийната част като не се съгласявате с никакъв сън.
Защото живота е наяве, не на сън.
Обаче, по принцип  вярата е относително понятие,така че колкото повече пестите/трупате енергия, хем сте по-силни, хем сте по-защитени.
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #49 -: (Събота) 15 Ноември 2014, 13:27 »

Като става дума за облъчване с послания, искрено се изумявам на езотерийците и конспиративните теоретици, които доброволно се облъчват с Лейди Гага, Цветелина Янева и всякакъв друг боклук. Сякаш са като обсебени. Ами как ги сглобяват разните клипчета, колажи и компилации, без да гледат и без да "попиват"? И после това се гледа и възпроизвежда от други, и така до безкрай се получава някакъв вирусен маркетинг. Било зле и влияело. Ами като е кофти и влияе зле - в кофата. Просто е.
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен vaseto
Newbie
*
Публикации: 25

« Отговор #50 -: (Четвъртък) 05 Март 2015, 08:47 »

За първи път съм в този форум и искам да споделя за един мой сън, от който вече спя на светната лампа.
Намирах се в помещение, като в стар магазин. С периферното си зрение видях да преминава някаква сянка, огледах се и нещо, като много сгъстен черен дим ме обгърна от към гърба и искаше да влезе в мен. Много неприятно чувство. Крещях Не не.., но не можех да се движа. И тогава си изкрещях "събуди се". На физическо ниво усещах част от това нещо, че е залепено за гърба ми.
И преди съм имала сън с опит нещо да влезе в мен, но тогава някой ми изкрещя да се събудя.
Вече всяка вечер обгръщам мислено себе си и близките си с щит.
Някой ако може да ми каже какво е това.
Активен
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #51 -: (Понеделник) 06 Април 2015, 21:42 »

По всяка вероятност това просто е игра на въображението ви в следстве на проблеми или въпроси в ежедневието и отговор трябва да потърсите не във форум по езотерика , а при някой стабилен психоаналитик.

По въроса за "енергийните щитове" и тяхното ползване мога да ви препоръчам да се обърнете в лично съобщение към потребител "Вещичка" тук във форума , много се забавлявах тия дни когато прочетох статията в личния и сайт за "Астралните битки" , как воюва и "разгражда" глутница астрални нападатели  Cool

Лично мен ако ме нападнат по такъв начин сигурно ще издраскам земята или астрала в опит да избягам и да се спася. Във всеки случай най-малкото ще опищя света преди да успея да събера енергиите си за да се "обгърна" с някоя сфера или пашкул Smiley

Не казвам , че е невъзможно това което описва тя като защита, а казвам че се забавлявах искренно.

Активен
Неактивен peppone1
Hero Member

« Отговор #52 -: (Вторник) 07 Април 2015, 18:20 »

Не се заричай, съдбата не подминава никому. Как ще пискаш и ще се бориш в астралния свят, след като душата ти все още е свързана с тялото, а то е заспало? Демоните искат да откраднат душата на човек, а той е най уязвим когато спи, затова душата неистово иска да се прибере в своята естествена защита на тялото, но ако не успее да се събуди е възможно тялото да умре. Обикновено се казва че е починал в съня си, но тази смърт никак не е лека.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен Dorssay
Sr. Member

« Отговор #53 -: (Вторник) 07 Април 2015, 19:26 »

Възможно е и това което казваш. Лично аз никъде до момента не съм срещнал потвърждение , че някой е починал по време на Астрални Пътешествия или Извънтелесен Опит. А доста хора изследват този феномен.
Ако имаш такива данни ще се радвам да споделиш източниците.

ха ха ха ха ха
 Cool
Активен
Неактивен peppone1
Hero Member

« Отговор #54 -: (Вторник) 07 Април 2015, 19:38 »

Ами да, никой не се е върнал от там за да каже от какво е починал. Гледайте предаванията на Стамен Стаменов, там са обяснени много неща.
http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=8161
« Последна редакция: (Вторник) 07 Април 2015, 19:44 от peppone1 » Активен

Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #55 -: (Вторник) 07 Април 2015, 20:08 »

По всяка вероятност това просто е игра на въображението ви в следстве на проблеми или въпроси в ежедневието и отговор трябва да потърсите не във форум по езотерика , а при някой стабилен психоаналитик.
Каква самонадеяност само... Sad Пък и категоричен!  Sad

Добре дошла тук, vaseto !
Виждала съм подобно нещо в напълно будно състояние. Не съм сигурна какво беше. Плъзна се ниско над пода при една саксия с цветя и изчезна...

Ами да, никой не се е върнал от там за да каже от какво е починал.

О, напротив, връщат се и разказват...Ама не по общоприетия начин...

ха ха ха ха ха
 Cool
?!
 nea
« Последна редакция: (Вторник) 07 Април 2015, 20:15 от mira » Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен Dorssay
Sr. Member

« Отговор #56 -: (Вторник) 07 Април 2015, 20:16 »

От предаванията на телевизия "СКАТ" гледам само Маг Рени Анастасова
 Cool

Активен
Неактивен mike76
Newbie
*
Публикации: 44

« Отговор #57 -: (Вторник) 07 Април 2015, 22:10 »

Това не са ли Литачите на Кастанеда.Черните сенки де.
Активен
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #58 -: (Сряда) 08 Април 2015, 07:22 »

Това не са ли Летачите на Кастанеда.Черните сенки де.
Честно казано и аз си помислих за тях, но няма как да разбера със сигурност какво видях...Знам само, че и аз се уплаших от видяното, и аз спах няколко нощи на светната лампа, признавам си... Sad

П.П. Усещането беше като за огромен черен сом - да, черен дим, но се извиваше точно както плуват огромните сомове по дъното... Sad
« Последна редакция: (Сряда) 08 Април 2015, 07:27 от mira » Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен Dorssay
Sr. Member

« Отговор #59 -: (Сряда) 08 Април 2015, 12:40 »

Каква самонадеяност само... Sad Пък и категоричен!  Sad

Това като констатация или упрек да се подразбира Smiley

А смеха по горе Мира е , че изразявам своето добронамерено забавление от мнението на Пепоне1.

Признавам,  твоя отговор под него също ми донесе приятни емоции хи хи хи хи. Ако това което твърдиш е вярно
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: