Страници: 1 ... 52 53 [54]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Смъртта.Кошмар за невежите или просто трансформация на съзнанието.  (Прочетена 37903 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #795 -: (Петък) 16 Декември 2016, 08:36 »

О,Митко се взел на сериозно
Не се коси,нямам никакво намерение да си правя труда..
Визитациите не са ми по вкуса,освен ако не са подтикнати от силно любопитство.
В твоя случай - такова няма..
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #796 -: (Петък) 16 Декември 2016, 08:56 »

Ами бих се изразила така, с малко хумор:  Един мъдрец, на смъртния си одър,заобиколен от всички роднини, жалещи го и ревящи,казал -  "Вие какво мислехте? Че съм безсмъртен ли?" Smiley  А пък един "евреин" пак така лежащ преди да умре казал- "Йосифе, ти ли беше последен в тоалетната? Защо не загаси лампата?" Smiley  Без расизъм- до човек си е!
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #797 -: (Петък) 16 Декември 2016, 14:19 »

Енигма, повечето не правят обзор/ преглед/ те имат мисии, задачи и други простотии, но благодарение на Митко половината форум може и да почне да прави. Не знам какво се случва, че забравят, че са починали,  в момента на смъртта от опита които имам ясно знаех, че умира.

Митко много смело каниш, предполагам знаеш в този случай защита не работи .
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #798 -: (Петък) 16 Декември 2016, 16:07 »

Двама  вече  са  аут!!!   Много  лесно  е  да   кажеш  не  искам  вместо  не  мога  нали.    Весе,  има  ли  за  какво  да  се  притеснявам,  че  да,  ми  трябва  защита?  Това  прозвуча  като   закана,  вие  не  сте  ли от  добрите,  леле  как  си  останах   беззащитен,   ама  така  ми  се  пада,  щом  съм  доверчив.  Будала  съм  си,  щом  се   доверявам  на  хора  които  биха  ме  удавили  в  капка  вода,  леле  кво  направих!  Паалла  и  Хоол  да  са  ми  на  помощ!!       
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #799 -: (Петък) 16 Декември 2016, 21:00 »

Ами бих се изразила така, с малко хумор:  Един мъдрец, на смъртния си одър,заобиколен от всички роднини, жалещи го и ревящи,казал -  "Вие какво мислехте? Че съм безсмъртен ли?" Smiley  А пък един "евреин" пак така лежащ преди да умре казал- "Йосифе, ти ли беше последен в тоалетната? Защо не загаси лампата?" Smiley  Без расизъм- до човек си е!

Мъдрец или евреин си? Може би нито едното, или и двете?

Поне на мен по-смислено ми звучи тезата, че не е нужно човек да чака да умре за да разбере какво го чака в зоната на "ирационалното".

Ето, в темата четем за разказите на хора, които толкова много пъти са "умирали" под формата на ОИТ и осъзнато сънуване, че накрая им е омръзнало и не мислят да се инкарнират/умират отново на земята.
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #800 -: (Събота) 17 Декември 2016, 07:36 »

Да, никъде не казах , че няма паралелни измерения, но реалността е една и е хубаво да е ясно. И аз имам опит извън тялото и тн. Но вместо да се изясняваме и да надграждаме, ние на нисшите нива създаваме конфликти, и влияем и на висшите погрешно и им създаваме допълнителна работа.И се получава затворен кръг.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #801 -: (Събота) 17 Декември 2016, 08:11 »

Двама  вече  са  аут!!!   Много  лесно  е  да   кажеш  не  искам  вместо  не  мога  нали.    Весе,  има  ли  за  какво  да  се  притеснявам,  че  да,  ми  трябва  защита?  Това  прозвуча  като   закана,  вие  не  сте  ли от  добрите,  леле  как  си  останах   беззащитен,   ама  така  ми  се  пада,  щом  съм  доверчив.  Будала  съм  си,  щом  се   доверявам  на  хора  които  биха  ме  удавили  в  капка  вода,  леле  кво  направих!  Паалла  и  Хоол  да  са  ми  на  помощ!!       

Тц,точно не искам е причината е,а не не мога.
Пък на теб като толкоз ти е зор,дигни си задника и ела ти ме намери.От къф зор аз да ти търча?!?Да ти се доказвам,точно на теб?Сериозно ли?!?
Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #802 -: (Събота) 17 Декември 2016, 11:24 »

Митко, пак преиграваш  Smiley Използвам да обясня между другото в безсмисления си разговор с теб как се случват нещата /никой не иска да те дави в капка вода/. Знам, че не си читав, но от гледна точка на опита ще преодолея отвращението си  Wink
Активен
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #803 -: (Събота) 17 Декември 2016, 17:06 »

https://www.youtube.com/watch?v=_hyAOYMUVDs

Пустота

0:07 Първи акорд, пиано. "Дръж се Живот, идвам!" Звук, Слово. Една силно заявена мисъл и всичко започва.
        Пауза, слизаме с още два акорда, две решителни стъпки, пауза, още една стъпка надолу, с която леко докосваме повърхността и  отдръпваме крак с последния акорд.
        Пауза.
0:18 Ехото. Пианисимо. Същата мисъл, но осезаемо по-тиха, с по-малка сила.
0:27 Пауза. Очакване.
0:28 Първият тон на мелодията, първият допир с Живота- простота, чистота. Любопитство, Опит, Грешка, нов Опит, Радост, Болка, Тъга, Грешки. Произведението се усложнява.
1:20 Аз, аз,аз
1:48 Ти, Любов, Нежност
1:58 Ти и Аз. Страст.
2:07 Повтаряме същата тема, но с друг любовник, с други думи.
2:26 Предателство, Обвинение, Страдание, Самота.
2:44 По-малко думи. Поука. Мъдрост.
3:17 С последния тон идва....

Не, това не е смъртта, онази вечната. Това е просто пауза. Но по-особена пауза. Знакът, поставен над тази пауза се нарича ФермАта. Тази пауза трае по-дълго от обикновената и трайността и зависи единствено от усета на изпълнителя. Колкото пожелае.

Тук обикновено тези, които не познават цялото произведение, започват да ръкопляскат бурно.
  Ако изпълнителят е свирил добре-викат "Бравооооо!", "Още!"
  Ако е свирил зле, отегчаващо, неуверено, неприятно-викат още по-силно "Бравоооооооо!", без "Още!". Викат от облекчение, въпреки, че си мислят "Най-после".

"Да продължа ли? Те имат нужда от мен...нали публиката дереше гърло. Един-двама плачеха безмълвно, но всички бяха там заради мен...Връщам се"

3:21 Всичко започва отначало-вече много по-уверено, категорично. "Знам как да стане по-добре"
4::23 На бързи обороти изреждаме все същото, хиляди животи, стигаме почти до края на клавиатурата...само лек допир до най-горния клавиш и пак се връщаме. За да вземем още малко, да се полюбуваме на спомените, да се изпратим с тях.
4:35 За последно, стакато, без удължаване на тона, реших
4:38 Остава само инерцията
4:49 Смирение. "Готов съм за срещата". Последната мисъл. Без никакво съмнение.
 Тих, спокоен край.

Пустота.
« Последна редакция: (Събота) 17 Декември 2016, 17:16 от Bobi » Активен
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #804 -: (Събота) 17 Декември 2016, 18:16 »

"2:07 Повтаряме същата тема, но с друг любовник, с други думи."

Подкрепям !!!
Колкото повече - толкова по-добре
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #805 -: (Събота) 17 Декември 2016, 18:25 »

Пък на теб като толкоз ти е зор,дигни си задника и ела ти ме намери.От къф зор аз да ти търча?!?Да ти се доказвам,точно на теб?Сериозно ли?!?

Не  на  мен  трябва  да  се  доказваш,  аз  знам  колко  можеш  и  колко  знаеш,  доказваш  какво  можеш  на  другите,  а  мен  ме  изненадваш.   И  хоп  авторитета  ти  подскача  нагоре.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #806 -: (Събота) 17 Декември 2016, 21:15 »

Не  на  мен  трябва  да  се  доказваш,  аз  знам  колко  можеш  и  колко  знаеш,  доказваш  какво  можеш  на  другите,  а  мен  ме  изненадваш.   И  хоп  авторитета  ти  подскача  нагоре.

Оф,знаеш колко ми дреме за авторитет и прочее..Аз не съм ти,и целта ми не е да се издигам в очите на слепите..Набии си го в главата.
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #807 -: (Четвъртък) 29 Декември 2016, 17:28 »

Човек може да лъже и неосъзнато, като вярва в твърденията си. Виж религиозните преживявания. Или ако едно малко дете ти разказва фантасмагории и небивалици, за теб ще е лъжа, но за него ще е светата истина, защото вярва в това. Съвсем различно е от целенасочената, користна заблуда.
  Имах предвид  целенасоченото   телепатично  манипулиране,  защото  тогава  може  директно  да  се  попита  ти  лъжеш  ли  ме  и  ответната  страна  не  може  да  не  излъчи  мисъл?

Mдаам...
Оказа се,че нещата с телепатията и нейното приложение могат да бъдат плачевно прозаични...

„Мистичният“ произход на ченълинг-посланията и тяхната употр*ба от разузнавателните агенции

http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/529-2015-01-21-23-27-19.html

Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: