Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чипове  (Прочетена 5571 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #15 -: (Събота) 09 Февруари 2013, 23:36 »

Страшку,баси идеалиста си Grin
Че половината хора са осъзнати колкото кочан царевица.Кво съзнание,кви 5 лв.

Не ми схвана основната идея, а е доста съществена, когато се обръща процеса.
Целта не е да окаишят "кочаните с царевицата" - тях и с телевизора може да ги баламосваш. Другите са проблема - 'дето мътят водата - в момента докато пишем, точно това правим.  Smiley
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #16 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 13:16 »

Не Искам Да Ми Имплантират Rfid Микро-Чип Нека спрем това в зародиш!!!
Активен

Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2730
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #17 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 13:57 »

Успокойте се бре..Нема да ни фане нас.Има бая вода да изтече,докато се осъществи тоя проект.
Активен
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #18 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 14:23 »

А не така. Нека се вълнува населението.  Grin
То има наистина бая вода дотогава, ама все си мисля, че нещата трябва в зародиш да се спрат. А не да писнем кат чипират половината държави и тогава да дойдат тук. И чак тогава да писнем кат ущипана мома. Сега му е времето.
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #19 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 15:23 »

А не така. Нека се вълнува населението.  Grin
То има наистина бая вода дотогава, ама все си мисля, че нещата трябва в зародиш да се спрат. А не да писнем кат чипират половината държави и тогава да дойдат тук. И чак тогава да писнем кат ущипана мома. Сега му е времето.

Глупости.Нищо не можете и няма да спрете,и сте пинчера дето джафка булдога. Grin Grin
Активен
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #20 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 21:24 »

Може, може. Ама от хората си зависи.
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #21 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 22:18 »

Може, може. Ама от хората си зависи.
Баш.Ама като знаем колко са нормалните хора и как мислят те,и колко"лудите"..Обречена казуа Grin
Активен
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 10:28 »

http://www.youtube.com/watch?v=n6T5TFRlFY4

Може ли някой с по-добри умения по инглиш да ми каже какво говори. Трудно го разбирам като няма субс.
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #23 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 10:59 »

Чудя ви се направо .... часовник носите ли GSM ... че какво ако имате и чип ( поне няма да мъкнем сума карти паспорти и разни книжки), нали това ще е екстра към "оборудването"  за "дрехата" на душата  Grin.
« Последна редакция: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 15:05 от old4 » Активен
Неактивен tazmdg
Sr. Member
Публикации: 366
Смисълът на живота е... 42!

« Отговор #24 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 15:47 »

old4е , все си мисля че часовника ми или телефона ми са нещо като аксесуар към мен,да речем!... А чипирането е крайно различно от по-горе изброеното... Я пробвай да си забравиш чипа някъде,хрумва ли ти какво ти се пише ако разберат 'наблюдаващит'.... А с по-горните,проблем няма...

П.П.: Католическите фанатици са се раздвижили,за 2 седмици двама много нагли субекта ме заговаряха,бидейки,че съм със слушалки в ушите...та ме заховаряха именно за предстоящето чипиране,за идването на новия Исус,едвам се оттървах от тези вируси... Да не отварям въпрос как ме изнервиха в крайна сметка.... Странно...
 Shocked
Активен

БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език, а не груби псувни.
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #25 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 16:29 »

Кажи с едно изречения: одумвали са те да си сложиш чипчето или да се вардиш да не ти сложат чипчето?
Активен

Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #26 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 16:56 »

old4е , все си мисля че часовника ми или телефона ми са нещо като аксесуар към мен..............................

Абе тазманче абе чадо ... я вникни в това което съм писал  Wink, смятах да те светна за мислата си ама няма да се абя  .............. Grin, а ша та чипират няма де да идеш Wink.
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #27 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 17:11 »

old4е , все си мисля че часовника ми или телефона ми са нещо като аксесуар към мен,да речем!... А чипирането е крайно различно от по-горе изброеното... Я пробвай да си забравиш чипа някъде,хрумва ли ти какво ти се пише ако разберат 'наблюдаващит'.... А с по-горните,проблем няма...

П.П.: Католическите фанатици са се раздвижили,за 2 седмици двама много нагли субекта ме заговаряха,бидейки,че съм със слушалки в ушите...та ме заховаряха именно за предстоящето чипиране,за идването на новия Исус,едвам се оттървах от тези вируси... Да не отварям въпрос как ме изнервиха в крайна сметка.... Странно...
 Shocked
Тазчо говори за тва,че тоя вид чипове са свободен избор.
За разлика от евентуалните умни електромери на PG,както и нанороботиката,както и евентуално наложена инмлантация на чип.
Има огрооомна разлика.
Но си задайте въпроса,защо все повече се налага услугата JPS?И изобщо..Цялата политика и пропаганда се върти около това,да се убеди човека колко полезна вещ е чипа!
Активен
Неактивен tazmdg
Sr. Member
Публикации: 366
Смисълът на живота е... 42!

« Отговор #28 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 17:29 »

Леле,каква активност в 17:15 часа! Или на мене ми е бавничко...
Ето равносметката ми,да приемам корекцията ти old4...виноват! Като зачетох,пак и пак,да-подвел съм се.
За католическите лешояди какво да доразказвам?! Никога ли не са ви зарибявали,фанатични сектантчета от всякакви планети?! Въпросът е малко спорТен,Та: За колко време ще го разкараш?!... Майсторлък е,ако поднеш под 5 минути докато го накараш да не те занимава,натоварва или да,нали...както се чувсташ...в дадения момент... ВНИМАНИЕ: Наддумването не е много добър ход! ЖОРКО: ...не допускайте физически контакт/и...

JPS ни тикат в носа,ама никой не пита КОГА ще върнат тока в първообраза му показан от Тесла...безжичен,слаботоков,абе JPS !!!
Ех,мечти...

Активен

БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език, а не груби псувни.
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #29 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 17:29 »

Но си задайте въпроса,защо все повече се налага услугата JPS?И изобщо..Цялата политика и пропаганда се върти около това,да се убеди човека колко полезна вещ е чипа!
Абе уш следа нещата, но JPS за сефте чувам? Undecided GPS ли имаш предвид?

tazmdg, мъчно разбирам това което пишеш. Имам чувството че мисъта изпреварва писането... Undecided
« Последна редакция: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 17:35 от Страшку » Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: