Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Масонски знаци в българските медии  (Прочетена 924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен ZZ7
Newbie
*
Публикации: 3

« -: (Неделя) 15 Ноември 2015, 03:10 »

Здравейте събратя контраконспиратори.Тука искам да повдигна въпроса за масонските знаци в българските медии.Нали те масоните са тайни общества обаче много обичали да правят subliminal messages та каква по-хубава трибунка за тях от медиите,нали.И без това повечето медии са собственост на неясни субекти,но дайте да не разлабваме темата,ами по същество.Какви масонски знаци сте срещали в българските медии.Нека ги обсъдим,понеже повече очи виждат по-добре от един чифт.Мен ме провокира ,,Шоуто на Слав'',отдавна гледам прави един знак но пусти мързел чак сега реших да драсна няколко реда.Въпросният знак е запазена марка -котре и показалец нагоре,останалите пръсти са свити,съчетан от Слав с изплезване на езика.Това нещо го прави всяко  шоу,когато се изнизва след финала.Сега тука искам да кажа че според експерти това е масонски жест и Слав май май го сервира на публиката да се покаже какъв велик зидар е пред погледа и пък то уж невинно било и тя не подозира даже за какви велики дела става въпрос и каква конспирация се върти пред самия и поглед.Знака с ръката е ясен какво значи,три 6,подигравка с Христос,няма нужда да го разясняваме.Хората ще кажат-то това е знака запазена марка на хевиметълите,ти не си добре,какви масони.Да обаче не всеки знае че изплезването на езика също е масонски знак.Сега хората ще кажат-абе какви масони,ти не си добре-плезене-масони,хаха.Да,но айде хората да обяснят това http://www.sumerianalien.com/CatEyes/ aко разгледате картинките ще видите че на една ги има съчетани двете заедно,голяма случайност,нали.Друго е начина на здрависване с някои от гостите.Трето-на концерта си беше с тениска череп и кости,символ на най-влиятелното тайно общество в САЩ skull and bones.По декора не съм се заглеждал толлкова сигурно и там бъка от символика,специално символа на шоуто,нещо подобно на меч,вероятно има някаква символика но на мен не ми е известно,Чакам ваши наблюдения и за други предавания и водещи,само без Биг Брадър,че то там е очевадно и не е интересно.
Активен
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #1 -: (Неделя) 15 Ноември 2015, 12:05 »

Здравей.Преди няколко години ми се беше разпаралелила реалността и посъбрах доста инфо и картинки и таман да си направя информиращо-разобличителен блог забелезАх,че вече има такива неколкостотин.Щях само да папагалствам неща,достатъчно добре разработени от други.И след известен престой на компютъра ми повечето материали ойдоа у кошчето.Само някои картинки запазих,защото ги харесвам по мои си причини(например текущата ми аватарка гледа доста "монархично").
      Но ако не възразяваш,бих могъл да похейтвам(умерено) един известен пръцкатор - Сарафа.С малко картинки и кратки коментари.
Намирам феновете му за големи льольоминати,а него за мърсон(замърсител на медийната среда).
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен ZZ7
Newbie
*

« Отговор #2 -: (Неделя) 15 Ноември 2015, 13:12 »

Здравей.Сарафа го знаем,но при него всичко е поза от много гледане на клипове на американски рапъри.Докато Слав е сериозен фактор и там става въпрос за доста мощни организации и реален социален контрол.Да не забравяме че той в момента инициира референдум с цел да бъде променена изборната система,така че има пряко влияние върху обществените процеси.Все пак пусни и за Сарафа,нека членове,които не са запознати видят и неговите напъни да бъде интересен с имитация на масонски символи.
Активен
Неактивен ZZ7
Newbie
*

« Отговор #3 -: (Неделя) 15 Ноември 2015, 13:16 »

Искам и да се извиня че във връзката която прикачих има разни препратки към извънземни,рептили и т.н,но просто това ми попадна първо и като нагледен пример.За мен лично рептили и подобни звучат несериозно,но масонските организации са доста реален и силен фактор.
Активен
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #4 -: (Неделя) 15 Ноември 2015, 20:26 »

Като се замисля,имам си по-належащи интроспекции,които отлагах и сега не ми се губи време с този елемент.Затова мисля да му отделя не много на брой изречения.Може и да не е само поза използването на някои символизми,може и да е взел някой лев от некои чичковци,но това за мен е дребнотемие.Само един (дразнещ ме) пример:
       В един текст казва ,че чалгата не спирала да дъни по радиата,"на кючеци ли възпитавате децата?"
   А в друг текст разправя,че "на задната седалка в бенца,за вкъщи съм си взел две  "   Воистина възпитателен текст.

С една дума,мнението ми за него - келеш,пишейки за когото изгубих достатъчно време и затуй смятам да приключвам.

А относно рептилите - не знам,мога само да допускам варианти и за мен те са достатъчно реалистичен(отчитайки,че има доста раздувки по темата,къде умишлено,къде поради диагноза на авторите,може би)
  Обаче се отказах да приказвам по въпроса,защото хората ми казваха: “Абе какви рептили,ти не си добре,рептили,хаха."

Но да не разводнявам темата ти.Ако имаш идея за някакви материали,примерно за Слав и свързани теми,пиши,затуй е форума - да има за четене за всеки според интересите му.

Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен trustno1
Sr. Member
Публикации: 361

« Отговор #5 -: (Неделя) 29 Ноември 2015, 22:26 »

не че гледам Криско...но имам приятели и познати които се занимават с Бг рап продуцират,записват лейбъли тва онова.Гледайте няколко клипа на Криско.И няма какво да говорим повече.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: