Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За форума  (Прочетена 12318 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 777

« Отговор #135 -: (Събота) 24 Юни 2017, 10:55 »

Абе аз като че ли повече от осем човека преброих.  Smiley Но в крайна сметка те са си прави хората - той форума си е техен. Аз това го написах, за да не почне сега някаква омраза, водене на битки и т.н. Колкото повече форуми има където се обсъждат тия неща - толкова по-добре. Ако се появи още един форум - още по-добре ще стане. По-важното е хора да има, да обменяме идеи и т.н., а не нихилизъм и безразличие към всичко.

Форуме,
Цитат
   ПОДОЗИРАМ, че именно Исус е научил ламите в Тибет и региона как да постигат енергийни тела (дематериализирането), и ПОДОЗИРАМ, че именно Исус е научил даоистите как да култивират вътрешния енергиен безсмъртен зародиш от инкарнация в инкарнация.

Но подозирам и друго...

ПОДОЗИРАМ, че всъщност КРЪВТА на Исус (тоест кръвта на Третата раса, както пише тук) е ключа към цялата практика. Мисля, че е много смислено, че горните практики за физическо безсмъртие И постигане на енергийно тяло ИЗИСКВАТ наличието на Карустосова кръв (кръвта на Исус) във вените, за да работят.

Мисля си, че когато Исус е учел учениците си на всички онези неща за витализиране (говоря за материалите от Есеите), тези практики са били ПРИ УСЛОВИЕТО, че носят неговата жилка в кръвта си.

Оттам и наблягането му на факта, че ако не "пият" от кръвта му, "няма да имат живот в себе си".

Само спекулация, разбира се... но бих потърсил някакви аргументи в тази посока
.[/b]

Размислите ми по-горе са плод именно на подобни "спекулации". Темата е интересна и определено заслужава изследване.

... admin, Страшкоу, Обръщам се с молба.
Имам технически проблем:
Бих желала да разбера в коя тема бих могла  да намеря цитата, който paci1 дава в горепосочения отговор в темата ми "Евангелието" тук:
http://xcombg.net/index.php?topic=2523.msg48405#msg48405
 (подчертан е в червено, за да е видно).
    Опитах през търсачката на Форума, но не ми даде никакви резултати, въпреки опитите ми. Възможно е да допускам пропуск в метода на търсене. Да не вписвам подходящо думите(?!).
Мотивацията ми е, че имам необходимост да змам в отговор на какво е даден коментара, защото за мен темата е от значение.

Благодаря предварително!

С Уважение: Мила

П. П: Допускам, че цитата би могъл да е разменен на лични. Т. е Форум да е пратил въпросния цитат на paci1. Тогава нека бъде уточнено от paci1, за да не търся в коя тема се е появил толкова интересен цитат, който съм могла небрежно да пропусна.

Отношения като тези, които показват незаинтересованост от взаимообмен на ценни съдържания,  в хода на разискването в дадена темита, задържат потока информация, чрез което забавя цялата дейност. Защото някои като мен следят хода на темите.

Активен
Неактивен Ключарят
Full Member
Публикации: 176

« Отговор #136 -: (Събота) 24 Юни 2017, 12:13 »

Имам технически проблем:
Бих желала да разбера в коя тема бих могла  да намеря цитата, който paci1 дава в горепосочения отговор в темата ми "Евангелието" тук:

Мила, чрез Гугъл намерих коментара. Ето го и него, намиращ се в 48 седмици с Дор Киристил.

П.С: Използвайки експресната търсачка на форума също успях. :)

« Последна редакция: (Събота) 24 Юни 2017, 12:19 от Ключарят » Активен

Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #137 -: (Събота) 24 Юни 2017, 13:21 »

Имам технически проблем:
Бих желала да разбера в коя тема бих могла  да намеря цитата, който paci1 дава в горепосочения отговор в темата ми "Евангелието" тук:

Мила, чрез Гугъл намерих коментара. Ето го и него, намиращ се в 48 седмици с Дор Киристил.

П.С: Използвайки експресната търсачка на форума също успях. Smiley

Ключарят, Върха си!

Добре бе, paci1. Защо не сподели от коя тема е цитата, че да може четящия да вникне в развитието на темата? Или да си опресни паметта някой като мен!

Искрено Бладодаря на Ключарят! Звучеше ми познато цитата, а не можех да се сетя от къде!
При мен търсачката даде само същия цитат, този на paci1. Явно не успявам да се справя с търсачката, т.е проблема е мой! 

Страшкоу, Прощавай за притеснението!

Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 394

« Отговор #138 -: (Събота) 24 Юни 2017, 13:38 »

А,не..
И при мен търсачката не работи като хората.
Активен
Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #139 -: (Събота) 24 Юни 2017, 15:59 »

А,не..
И при мен търсачката не работи като хората.

Интернета, който ползвам понастоящем ми създава трудности.
Успях!!!

« Последна редакция: (Събота) 24 Юни 2017, 17:25 от Мила » Активен
Неактивен paci1
Sr. Member
Публикации: 443

« Отговор #140 -: (Събота) 24 Юни 2017, 21:15 »

Мила,
Цитат
 Пишеш без да отбележиш чий е цитата, който поставяш. Поставяш цитат без да уточниш в отговор на какво точно го поставяш. И го поставяш тук, в тази тема. Следователно ако не би искал да обсъждам стореното от теб, защо го поставяш е темата ми, а не се обърнеш към  форум на лични.

Ето какво е това: Дезинформация!
Преди вечер нямаше проблем за теб да ме провокираш на лични, но понеже не ти отговорих, реши, че ще бъдеш забелязан тук, в темата. Не. Аз забелязвам всичко, paci1.
Аз знам повече от всеки, който би прочел този цитат какво пише в него.
Ти и тези като теб са никой! Защото вие работите за тъмнината и нищо освен тъмнина не Ви очаква!
Защото работата Ви е такава и постижението Ви следва делата Ви. Делата на Тъмнината са безплодни.

И отново не уточни от къде е цитата на Форум! От коя тема е?
 И що питам ли?! Защото искам да знам какво прави тази информация, не предназначена за моя коментар тук в темата за Евангелието, която тема както виждам е съвсем незначителна за повечето участници и все пак ти решаваш да поместиш не какъв да е коментар в нея, а точно този, в който мнението ми не е нужно?!

Припомням отношението ти към мен, за да не умуваш що не си получила инфо. Бая си нагла! И що не питаш лично аФтора му?
Това е нагледен пример за така дълго цитираното от Меандъра правило: Това, срещу което си, не можеш да ползваш нищо негово. Па макар и било то информация.
Имаш ли нужда от още разяснения? Lips Sealed

п.п. А, и да та светна за още нещо
Цитат
 Ти и тези като теб са никой! Защото вие работите за тъмнината и нищо освен тъмнина не Ви очаква!
Защото работата Ви е такава и постижението Ви следва делата Ви. Делата на Тъмнината са безплодни.    
Пиша го за теб, но пък може да послужи и за други.
Тъмни, светли няма. Има едни, които се правят на светли с цел риболов на шарани(примерно като теб).
Подобно е на риболова като хвърляме захранка да примамим шараните. И те завалийките си викат юруш на безплатния обяд, че и вкусен. Ма кукичките не ги виждат, щото са облечени с червейче. Нататък е ясно. Стават храна за хитрия рибар. Или пък си пипирудка и виждаш светлина/огън. Привлича те, щото излъчва светлина че и любов. Приближаваш се опиянена от излъчваното и става грешка. Всички сме го виждали това. Книжките които четеш било библия и разклоненията и, антропософия, теософия, езотерика, окултизъм и прочее на енергийна тематика са писани по поръчка на евреите/безполовите. Тия дето ни морят от хилядолетия и се правят на земни деца с едничката цел да растат в живота, ма на чужд гръб. Тия са паразитите на вселената(от минуса) и са технологично бая напред, ма с крадени знания.
И ти и такива като теб им се кефят и търсят в книгите им истината. И се въртят като мухи без глави, щото усещат мириса на истината от прочетеното. Книгата ако не знаеш също е технология.  То не бяха дънов, щайнер, хермес и пр. И сега като гледам си пак в изходна позиция отново с дънов. Опашката ли си гониш?  В книжката има малко захранка за шараните, колкото да им дойдат до куката. Финалът няма да го припомням, имате си глави на раменете.
Черен/тъмен съм ти бил? Що? Щото си кротувам на сянка и не се тикам в огъня ли? Не благодаря.
Предпочитам да се оглеждам около мен, пък каквото разбера, се кяр. И тук у форума има информация. Е, намери си я сама. Не си ми никаква.
Или пък сме ти черни щото разобличаваме "светлите"?
Оня малоумник Форум и приятели що избягаха от тук?  М?  Имат си нова кочинка че и с рога отпред.
Ще кажеш веднага че е заради нас сигурно?
Позна.
« Последна редакция: (Събота) 24 Юни 2017, 23:09 от paci1 » Активен
Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #141 -: (Събота) 24 Юни 2017, 22:52 »

Мила,
Цитат
 Пишеш без да отбележиш чий е цитата, който поставяш. Поставяш цитат без да уточниш в отговор на какво точно го поставяш. И го поставяш тук, в тази тема. Следователно ако не би искал да обсъждам стореното от теб, защо го поставяш е темата ми, а не се обърнеш към  форум на лични.

Преди вечер нямаше проблем за теб да ме провокираш на лични, но понеже не ти отговорих, реши, че ще бъдеш забелязан тук, в темата. Не. Аз забелязвам всичко, paci1.

И що питам ли?! Защото искам да знам какво прави тази информация, не предназначена за моя коментар тук в темата за Евангелието, която тема както виждам е съвсем незначителна за повечето участници и все пак ти решаваш да поместиш не какъв да е коментар в нея, а точно този, в който мнението ми не е нужно?!

Припомням отношението ти към мен, за да не умуваш що не си получила инфо. Бая си нагла! И що не питаш лично аФтора му?
Това е нагледен пример за така дълго цитираното от Меандъра правило: Това, срещу което си, не можеш да ползваш нищо негово. Па макар и било то информация.

Не. Това показва от какъв вид си, paci1
Активен
Неактивен paci1
Sr. Member
Публикации: 443

« Отговор #142 -: (Събота) 24 Юни 2017, 23:12 »

Допълних нещо над поста ти, ако искаш го виж.
п.п Прави впечатление първата тема при апокрифните. ОИТ.
Той и гласеца се пробва тук да се прави на даскал, ма бързо му мина мерака. Cool
« Последна редакция: (Събота) 24 Юни 2017, 23:38 от paci1 » Активен
Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #143 -: Вчера в 00:49 »

Мила,
Цитат

п.п. А, и да та светна за още нещо
Цитат
Пиша го за теб, но пък може да послужи и за други.
Тъмни, светли няма. Има едни, които се правят на светли с цел риболов на шарани(примерно като теб).
Подобно е на риболова като хвърляме захранка да примамим шараните. И те завалийките си викат юруш на безплатния обяд, че и вкусен. Ма кукичките не ги виждат, щото са облечени с червейче. Нататък е ясно. Стават храна за хитрия рибар. Или пък си пипирудка и виждаш светлина/огън. Привлича те, щото излъчва светлина че и любов. Приближаваш се опиянена от излъчваното и става грешка. Всички сме го виждали това. Книжките които четеш било библия и разклоненията и, антропософия, теософия, езотерика, окултизъм и прочее на енергийна тематика са писани по поръчка на евреите/безполовите. Тия дето ни морят от хилядолетия и се правят на земни деца с едничката цел да растат в живота, ма на чужд гръб. Тия са паразитите на вселената(от минуса) и са технологично бая напред, ма с крадени знания.
И ти и такива като теб им се кефят и търсят в книгите им истината. И се въртят като мухи без глави, щото усещат мириса на истината от прочетеното. Книгата ако не знаеш също е технология.  То не бяха дънов, щайнер, хермес и пр. И сега като гледам си пак в изходна позиция отново с дънов. Опашката ли си гониш?  В книжката има малко захранка за шараните, колкото да им дойдат до куката. Финалът няма да го припомням, имате си глави на раменете.
Черен/тъмен съм ти бил? Що? Щото си кротувам на сянка и не се тикам в огъня ли? Не благодаря.
Предпочитам да се оглеждам около мен, пък каквото разбера, се кяр. И тук у форума има информация. Е, намери си я сама. Не си ми никаква.
Или пък сме ти черни щото разобличаваме "светлите"?
Оня малоумник Форум и приятели що избягаха от тук?  М?  Имат си нова кочинка че и с рога отпред.
Ще кажеш веднага че е заради нас сигурно?
Позна.

paci1:

Подобно е на риболова като хвърляме захранка да примамим шараните.

paci1:

Това, срещу което си, не можеш да ползваш нищо негово.

Да. Точно така е.
Никой не влиза два пъти в една река. * Рибата вече не е там!
 hi

* Хераклит:
( Из wikipedia)

Хераклит (на гръцки: Ηρακλειτος) от Ефес, произхожда от царски род. Той е древногръцки философ. Името му се свързва с диалектическия метод на познанието. Според него процесите и явленията трябва да се изучават, когато са свързани.

Той не е съгласен с Талес, Анаксимандър и Питагор за природата на първичната субстанция и твърди, че всичко произлиза от класическия елемент огън, а не от въздух, вода или земя. От това следва, че промяната е реална, а устойчивостта — илюзия. Известен е с афоризма „Панта рей“:

„   Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένει
Всичко тече и нищо не остава

Хераклит е първият философ, за когото движението (промяната) е основна категория. Повечето му съждения демонстрират всеобхватността на движението:

Не можеш да влезеш два пъти в една и съща (вода на) река.

Интерес представлява смъртта на Хераклит. Според Диоген Лаерций, който прави опит за история на древните философи, споменава, че Хераклит е бил болен от болестта воднянка или бъбречна инфекция с подуване на стомаха. Философът се лекувал чрез намазване с кравешка тор на тялото си. Една вечер излязъл по улиците на Ефес и неговите съграждани го помислили за чудовище и го убили с камъни.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D1%82
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: