Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правила за писане във форума  (Прочетена 6082 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 487

« -: (Понеделник) 03 Декември 2012, 19:57 »

http://prikachi.com/images/826/7073826N.png
Правила за писане във форума

Понеже ме заболя главата докато писах условията за ползване на форума свързани с регистрацията - затова относно правилата за писане ще напиша следното: След написване, преди да пуснете дадена публикация, мислено се поставете на мястото на администратора/модератора и си помислете дали ще изтриете тази публикация ако я прочетете. Ако смятате, че ще изтриете публикацията си, то може би ще е уместно да я редактирате или пък изобщо да не я пускате?
     Няма да изреждам правила - Всяко едно правило ще може да бъде нарушено в зависимост от ситуацията. Всяко едно наказание ще може да бъде отменено в зависимост от ситуацията.
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1199
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #1 -: (Вторник) 05 Март 2013, 19:59 »

Здравейте.
Да дам и аз един акъл.Не само да се пише на кирилица,но и да се пише по правилата.И всяко кривване ,като мерена реч,клякане в началото и края, или писане в кратки форми,писане с главни букви,ако не е в кавички,предупреждение и бан.
Живи и здрави. hi
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 459

« Отговор #2 -: (Понеделник) 27 Май 2013, 00:35 »

моля, администратора да се съвземе и предотврати безобразието с постването на публикации с неприлично и неправомерно съдържание от някои потребители като същевременно предприеме някои мерки във тая посока, тъй-като смятам че не е добре и коректно за имиджа на форума защото постовете от тоя род са с изключително просташко и вулгарно съдържание което даже не е адекватно на темата в която се публикуват а и това от своя страна показва общата култура на някои от потребителите, която изглежда е под всякаква критика. По тези показатели форумът започва да прилича на нещо което един уважаващ себе си сайт имащ амбицията за авторитет и развитие не би допуснал, моля за адекватно отношение и разбиране, благодаря!
Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #3 -: (Понеделник) 27 Май 2013, 13:26 »

x_name41, на всеки коментар, гледам, че долу вдясно има някаква опция - информирай модератор.

Когато виждате, че има коментар който трябва да се премахне или да се премести в друга тема - използвайте опцията. Пишете ми и съответно ще ги местя и изтривам. Това мисля, че ще е решение на проблема. Ако вземете участие нещата ще се подобрят. Ако разчитате само на мен, едва ли нещо ще се подобри кой знае колко. Една птичка пролет не прави. Smiley

То така е и в реалният живот - ако всеки взема участие, нещата около него се подобряват. Smiley

Иначе аз ти приемам забележката и ще се постарая да направя каквото мога.
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #4 -: (Неделя) 14 Юли 2013, 21:21 »

Не зная дали съм на правилната тема, но имам въпрос. Може ли двама потребители у форума да са с един и същи аватар.....?? Ей тва ми е любимия аватар - http://www.google.bg/imgres?um=1&sa=N&hl=bg&biw=945&bih=739&tbm=isch&tbnid=7SY1lyb4LfDSuM:&imgrefurl=http://www.animevice.com/neo/18-23029/all-images/84-55767/neo/83-3645/&docid=6bIeV7hyj1PBxM&imgurl=http://media.animevice.com/uploads/0/9/3645-neo.jpg&w=393&h=491&ei=t_niUcSsMczKsgaOkIGIBw&zoom=1&ved=1t:3588,r:4,s:0,i:101&iact=rc&page=1&tbnh=210&tbnw=162&start=0&ndsp=9&tx=44&ty=28......Т въпросът ми е, може ли двама потребители да са с почти един аватар?
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #5 -: (Неделя) 14 Юли 2013, 22:15 »

Идеята е да не се получава визуално объркване с друг потребител, ползвай го.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #6 -: (Вторник) 23 Юли 2013, 13:05 »

Една молба имам към вас, понеже ми бърка доста работата. Когато цитирате пишете името на потребителя от който е цитата. Ако ползвате бутона за цитиране, то става автоматично. Ето пример за поясняване:

asdf, asdf
Цитата се вижда, че е от admin.

Цитат
asdf, asdf
А тук не се вижда, от кой е цитата.

Активен
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 459

« Отговор #7 -: (Събота) 25 Януари 2014, 20:59 »

моля модератора да вземе необходимите мерки, не може в един форум да има т. нар двойнствен стандарт "за едно може а за друго не може", визирам нецензурните думи употребени от някои потребители, независимо с каква цел и същевременното автоматично редактиране на възможни вулгарни думи при писане на бъдещ пост от даден потребител, подобно толериране е недопустимо и не говори добре за имиджа на форума, а колкото до вицовете с мръсния подтекст накрая, въобще не са смешни и забавни, а напротив са доста извратени, непристойни и глупави на които би се зарадвал единственно простак и човек с изкривен акъл, добре е да се спазват някакви норми на поведение все пак, поне от модератора, тъй-като някои потребители явно не се усещат (по обясними причини) благодаря!

п.п. уведомих предварително модератора преди този пост, но нищо и никаква реакция от негова страна
Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #8 -: (Четвъртък) 23 Октомври 2014, 20:51 »

Админ...просто хронично не можем да търпим мутрите....А поредната мутра от с.СИК-банкя е полазила форума. Факт....Може ли за напред регистрацията у Форума да става с покана от друг съфорумец. Така поне ще се отървем от мутрафоните на сик-банкя....Ако може де....Защото сикаджиите ни полазват поне 2 пъти в месеца....Та по новия вариант, няма да ни полазват... и няма да се чудиш как да ги гониш...То не бяха джеки-та...то не бяха Zurlex-и...КлючоДържател-и....Ся очакваме на форум-ци да им бием шута....имаше и едно  банкянско недоразумение trustno1, дето си тръгна доброволно....Та да няма поредния изключен от форума, ако може да се тури някаква ''цедка'' при приемането им....
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 600

« Отговор #9 -: (Четвъртък) 23 Октомври 2014, 21:12 »

Админ...просто хронично не можем да търпим мутрите....А поредната мутра от с.СИК-банкя е полазила форума. Факт....Може ли за напред регистрацията у Форума да става с покана от друг съфорумец. Така поне ще се отървем от мутрафоните на сик-банкя....Ако може де....Защото сикаджиите ни полазват поне 2 пъти в месеца....Та по новия вариант, няма да ни полазват... и няма да се чудиш как да ги гониш...То не бяха джеки-та...то не бяха Zurlex-и...КлючоДържател-и....Ся очакваме на форум-ци да им бием шута....имаше и едно  банкянско недоразумение trustno1, дето си тръгна доброволно....Та да няма поредния изключен от форума, ако може да се тури някаква ''цедка'' при приемането им....

Странно искане, предвид че във форума на xnetbg.com са го направили с покани, има активен администраторски контрол и тематиката е сходна. Тоест, има място което отговаря напълно на критериите ти. Защо вместо постоянно да се оплакваш, просто не пишеш там?   
Активен

Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #10 -: (Четвъртък) 23 Октомври 2014, 21:55 »

Имам си регистрация у XNETBG.COM....не знам, дали там е с покани, или не...пък и все ми е тая...Идеята ми е да спрем набезите на престъпната част от обществото дето се кланя на сикаджийчето....За това предложих регистрацията да става ч/з покани...Защото, ако имаше покани, разни тъпаци - фенове на сикаджията щеше да пишат тук само у мечтите си....Знаеш ли колко минаха от тук като форум-а....? То не бяха ключодържатели...то не бяха тангри...то не бяха джекита...то не бяха trustno1...Абе цял панаир мина от тук....Майтапа на страна, крайно време е да се измисли нещо, което да възпрепятства  ядящите филии с мас да се разпищолват у Форума....Не, че нещо, ама последното бойково недоразумение пълни форума с тъпи и безсмислени теми....една от темите му беше за Монголия или нещо подобно, и въпросния ядящ филия с мас се беше удивил, че монголците или нещо подобно били скотовъдци и били си носели селата с тях....Абе пълен цирк...Естествено, че ще си носят селата с тях...Скотовъдците са динамична прослойка...те се движат заедно с животните...Ако бяха земеделци, щяха да са уседнали племена...Както и да е....Та поредния ядящ филия с мас (тъпак) се бодна у форума...И идеята ми е, как да се абстрахираме за напред от подобни форумни недоразумения...Та за това иде реч...не за нещо друго...
И м/у другото, мене ме покани Божи у форума....Изобщо не знаех, че този форум съществува....Около 1 година прекарвах м/у Куба и Швейцария и почти не следях новостите из конспирациите...и ако не беше Божи, нямаше и да го знам този форум....Та мисълта ми е, че регистрацията да става с покана, а не всяка филия с мас да може да се регистрира...Само давам идея де...Не означава, че ще бъде прието мнението ми...

Поздрави  hi

Активен

Неактивен admin
Administrator

« Отговор #11 -: (Петък) 24 Октомври 2014, 11:50 »

...Може ли за напред регистрацията у Форума да става с покана от друг съфорумец.
ARRI, с такива похвати за участие във форума ще се превърнем в масонска или подобна ложа. Идеята на форума е да осветим положението, а не да влизаме в леговищата и катакомбитата им.
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2732
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #12 -: (Петък) 24 Октомври 2014, 12:10 »

Арри,имам един въпрос към теб?

В България ли си,и ако да откога?
Активен
Неактивен peppone1
Sr. Member
Публикации: 499

« Отговор #13 -: (Събота) 25 Октомври 2014, 22:17 »

....Може ли за напред регистрацията у Форума да става с покана от друг съфорумец. Така поне ще се отървем от мутрафоните на сик-банкя....Ако може де....Защото сикаджиите ни полазват поне 2 пъти в месеца....Та по новия вариант, няма да ни полазват... и няма да се чудиш как да ги гониш...То не бяха джеки-та...то не бяха Zurlex-и...КлючоДържател-и....Ся очакваме на форум-ци да им бием шута....имаше и едно  банкянско недоразумение trustno1, дето си тръгна доброволно....Та да няма поредния изключен от форума, ако може да се тури някаква ''цедка'' при приемането им....
И кой ще е този съфорумец, да не би да си ти? Това, че ти си бил поканен на точното място от точния човек, не означава, че при всички е така. Аз също бях поканен от един съфорумец в друг форум, където още в началото ме оплюха, а той ми вика Споко така е в началото, после ще те приемат, но добре че имат справеливи администратори, та не след дълго изхвърчах от там и се приземих отново в добрия стар форум. Поне този форум още не се е превърнал в научен, та да се навират всякакви зубрачи и да почнат да спорят с неща, които не разбират. Не ми се мисли за бъдещето поколение, ако сегашните теории се утвърдят като факти и се пишат в учебниците по история и почнат едни дърварски д*бати, за това колко люспи имали рептилиите? Сивите костюм ли носят или наистина са Сиви? Рогата истински ли са или са просто шапка? и т.н. Сега все още сме в златната среда и можем да си умуваме и гадаем до насита, без да ни се бъркат модератори и други избрани потребители, които знаят всичко и имат дългогодишен стаж. Нека не разваляме форума с шуро-баджанащини и да не чакаме специална покана, ако искаш да поканиш някой, просто го покани, но никой няма нужда от портиери и одобрители и първоначален тест, при условие, че цялата тематика е хипотетична, а будните и мъдрите не се нуждаят от доказателства и уроци, те просто знаят.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #14 -: (Неделя) 30 Ноември 2014, 00:20 »

Арри,имам един въпрос към теб?

В България ли си,и ако да откога?

За сега не съм у България....И както се развиват събитията, скоро няма да се върна....Тъпча се с хапчета против радиация и се крия у анти радиационни бомбоубежища у швейцарско.....Защо питаш....?
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: