Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Земната батерия - известни факти + лични спекулации  (Прочетена 3973 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #15 -: (Сряда) 03 Февруари 2016, 22:55 »

Оф. Ясно ми е, че все от някой трябва да се научиш. Защо все на мен това бреме...

Сèди мирен и чети каквото има за сега.
Активен

Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 137
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 04 Февруари 2016, 00:57 »

Не, не мисля "да те чета" повече в тази тема! Продължаваш си монолога САМ !!!
Само на 2-3 места видях твои съждения (не цитати), но...те са по логиката на "правата лопата", ще извиняваш...
Ами...прав е Гласа - твоето поприще не са тези науки, занимавай си се там с психология и философия и не се напъвай излишно - няма как да надскочиш себе си в разбиранията за "над човешко" мислене!

Ти си сух теоретик и дървен философ - аз съм държал в ръка проводници, по които тече студено електричество (еквивалент на хиляди волтове) , дело на моя разработка...аз...да се уча от теб? Смяхххххх!!!

Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #17 -: (Четвъртък) 04 Февруари 2016, 01:21 »

Бегай... бегай у лево, че още малко и ще пръднеш мокро.
Активен

Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 137
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #18 -: (Четвъртък) 04 Февруари 2016, 08:46 »

САМ...
Активен
Неактивен stoynev11
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #19 -: (Понеделник) 26 Декември 2016, 02:02 »

Форум какво стана с този проект ?
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #20 -: (Понеделник) 26 Декември 2016, 08:32 »

Много обещаващ проект. За последно по него бях изровил няколко много интересни патента, този на Стъбълфийлд е сред тях. Най-хубавото е, че всички имат много ясни и добре нарисувани картинки и схеми. Най-интересният от тези няколко патента е този на Майкъл Еме (Michael Emme), той го е нарекъл "Земен генератор на електричество", защото с устройството си добива 53 волта на 56 ампера от почвата.

Направих малка постановка в опита си да репликирам едно нещо от YouTube, което представляваше формичка за лед, напълнена с пръст. Репликата беше успешна и резултатите наистина са такива, каквито човека твърдеше във видеото - 2 волта на 0 ампера. Този резултат е много интересен в контекста на един друг ефект, защото в тази постановка има един любопитен елемент, и смятах това да го разкажа като изненада в темата.

Възнамерявах също да преведа всичките привличащи вниманието патенти по въпроса, понеже не са обемисти. Мислех също така да пусна връзка на тази група патенти с друга група ефекти и един патент и една статия, където става дума за каталитично консумиране на въглени, добивайки от тях директно електрическа енергия без отделяне на топлина или емисии.

Но темата в момента е замразена заради другия проект, с който се занимавам. Някой ден, когато си освободя ежедневието повече, за да мога да се занимавам и с двата, ще я размразя.
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #21 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:54 »

Заключвам темата по политически причини и в знак на протест срещу нерешителността на администрацията и отсъствието на модераторски екип.

Който иска да коментира, може да ми пише Лично съобщение.
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: