Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Астралът  (Прочетена 6474 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #195 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 09:02 »

meandre,

Одил си там  ама ай не ме разсмивай   ;
Кой ще те пусне теб там. Даже и името не знаеш. Ама ся като ти чета бисерите установявам , че освен че не можеш да виждаш на далеко, то и много можеш да лъжиш, та дано някой ти повярва.  Cool
Само че преди ми казваше, че съм мъж без Дух, щот нали много мож да виждаш, пък ся кокошки ти се превиждат, други ден сигурно и към петия вид ще ме изкараш, дето още не е дошъл  Cool, че и българите сме изморили......Смях.... Grin

Що питам за Българите? Ми щот виждам, че освен да се радваш на буквосъчетания от букви, друг резултат няма, а  нали си пазител на реда, ама на кой ред български?!?...Само като погледнеш като влезеш в България всичко колко е подредено... и  вече ще си казвам това е дело на наш меандър  Cool
А пък в онзи град с тези селски епитети и замърсено съзнание няма кой да те пусне, тъй че недей лъга шараните -господ сканира съзнанията.

Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #196 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 09:22 »

Grin
Айде учената,явно достъпа ти е ограничен и не ти дават инфо за фаловете им.И откакто го разпнаха,всички имена са капани(защитни).Тъй че мен имена не ме интересуват.Щото никой няма желание да му се случи същото.И тука си въртим едни имена и си живеем колкото има чалъм.
А защо във българия е такова дереджето,ми питай си родата защо извършват геноцид над Българите,при положение че това е лично дело.Май са имат за богоизбрани.Ма пилците са броят накрая.А той не е далече.
 Cool
П.п.
Цитат
А пък в онзи град с тези селски епитети и замърсено съзнание няма кой да те пусне, тъй че недей лъга шараните -господ сканира съзнанията.
И кат си голяма работа що са чепиш по мене и искаш инфо.Щото съм със замърсено съзнание ли? Аман от Юдейски чалъми,додеяли сте ни ,ма още малко ша ва потърпим.И рахат в едема.   Laugh

П.п.1 Аре кат си наясно с имената я шушни имената на елита ви дето не можете да ги откриете,да видим колко станаха.Щот май бая са дали фира.М?
« Последна редакция: (Събота) 06 Февруари 2016, 09:30 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Гост
« Отговор #197 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 09:40 »

Психеьо.
Нищо лично. Не искам та засегна, щот усещам, че си свястна.
Стига сте го развявали насам-натам тоя пусти астрал, щото накрая някой невинен ше изгърми.
Нали не искаш примерно да е някой твой роднина или приятел?
И към Митко имам такава молба.
Се пак сички имаме роднини и приятели, на които държим.
Умната.
Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 649
Помни края

« Отговор #198 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 10:27 »

И аз туй викам,  ама опасното е като меда.
 Всъщност титане Митко е дал най-смислената причина да ходи в астрала. Останалите имам чуството,  че или незнаят за какво говорят,  или преднамерено с недобра умисъл говорят така все едно там е като увеселителен парк с екстри. Бил съм там три пъти за обща култура и не сам. Живи хора нямат работа Там.
Активен

Живота е свещен.
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #199 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 11:39 »

Аз пак питам..Нощем де си мислите че ходите?

Не знам за трянските коне.. И не мисля че сичкото народ дето е там е с юзди...
Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #200 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 13:48 »

И аз искам да те питам - имаш ли мнение по въпроса който задаваш?

Ако е нужно ще пусна нова тема в някой друг раздел.
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #201 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 14:17 »

Твърдо  заявявам,  че  когато  спим  астралното  тяло  не  напуска  физическото  такова,  защото  тялото  трябва  да  бъде  умиротворено.  Всяко  едно  неволно  движение  е  сигнал  за   тревога  -  хъркане,  обръщане,  даже  и  най-малкото  потръпване  на  някой  мускул  
      Наблюдавал  съм  чрез  астралното  си  тяло   години  наред  съпругата,  внука,  когато  съм  бил  в  болница  другите   болни  в  стаята.  Нито   веднъж  не  съм  срещал  пътуващи  астрални  тела,  не  е  възможно  да  сме  се  разминавали,  щях  да  видя  поне  нишката.
      Не  съм  срещал  и  в  писанията  на  сериозни  хора  владеещи  излизането,  че  са  пътували  заедно  с  близките  си,  или  са  се  срещали  като  астрални  същности.  

Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Гост
« Отговор #202 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 14:26 »

Митко откъде виждаш нишката да тръгва ?
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #203 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 14:39 »

При  мен  точно  между  основата  на  главата  и  първият  прешлен.  Там  се  образува  малка  дупка  сякаш  е  специално  за  нея.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #204 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 14:57 »

Техн.пробл.Кой видял,видял.Ще пробвам пак след малко
« Последна редакция: (Събота) 06 Февруари 2016, 15:03 от HomerCat » Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Гост
« Отговор #205 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 15:04 »

При  мен  точно  между  основата  на  главата  и  първият  прешлен.  Там  се  образува  малка  дупка  сякаш  е  специално  за  нея.

Мерси Митко! А случвало ли ти се да наблюдаваш при друг човек когато тръгва от мястото около пъпа, където се намира, и проследявайки нишката с поглед виждаш, че достига до Луната. Цветът е синкаво сребрист, подобен на плазма. Ако си гледал междузвездни войни наподобава лазерния меч на Дарт Вейдър, като цвят, но не е холограма, самата плазма изглежда като жива и свързва астралното тяло на човека с Луната. Какво мислиш по въпроса?
Активен
Гост
« Отговор #206 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 15:31 »

Добре,че не ви четат Монро, Радуга ...

Митко, щом искаш филм да гледаш, ще гледаш, но това е твой проблем не на другите. Меандър същата работа, поне се напъни едно смислено изречение да вържеш.

14 страници тъпотии.
Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #207 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 15:53 »

Твърдо  заявявам,  че  когато  спим  астралното  тяло  не  напуска  физическото  такова,  защото  тялото  трябва  да  бъде  умиротворено.  Всяко  едно  неволно  движение  е  сигнал  за   тревога  -  хъркане,  обръщане,  даже  и  най-малкото  потръпване  на  някой  мускул  
      Наблюдавал  съм  чрез  астралното  си  тяло   години  наред  съпругата,  внука,  когато  съм  бил  в  болница  другите   болни  в  стаята.  Нито   веднъж  не  съм  срещал  пътуващи  астрални  тела,  не  е  възможно  да  сме  се  разминавали,  щях  да  видя  поне  нишката.
      Не  съм  срещал  и  в  писанията  на  сериозни  хора  владеещи  излизането,  че  са  пътували  заедно  с  близките  си,  или  са  се  срещали  като  астрални  същности.  

Митко, мерси за включването.

Сетих се за нещо което четох в Паралелна Реалност. Разказът е на някой си Пане Андов от Македония.

Влизайки в къщата достигнах до стаята, където спяха физическите тела на моите братовчедки. Стаята беше студена, но това беше нормално, защото си спомням, че те обичаха да спят в по-студена стая. Гледката беше удивителна, защото можех да видя освен физическите им тела и техните астрални тела на 3 метра от леглата им стоящи на килима и заети с „водени на разговори“. И двете бяха много запалени в разговора и въобще не осъзнаваха, че се намират извън физическите си тела и споделят един и същ сън. Тъй като моето астрално тяло вибрираше на доста по-високо ниво, те не можеха да ме видят. Отидох точно пред тях, гледах ги, а те не ме виждаха. Тогава си казах: „Стоя точно пред тях, а те не могат да ме видят.“ Астралните им тела бяха идентични на моето, но аурата около тях беше по-малка. След това отидох до прозореца и се насладих на гледката която се виждаше от дома им с гората и къщите построени на хълма. Реших да си тръгвам и на сбогуване реших да кажа довиждане на братовчедите си. Протегнах ръката си и докоснах рамото на астралното тяло на братовчедка ми. Когато докоснах астралното й тяло усетих голям студ и в същия момент тя се събуди в астралното си тяло. Тя ме погледна и от изражението на лицето й стана ясно, че е много объркана. Две секунди по-късно тя изчезна и се събуди физически. След това стана и след като видя, че всичко е наред и осъзна че е „сънувала“ се върна да спи. Не исках да преча повече и реших да напусна стаята. След това отидох в кухнята където всичко беше добре подредено, имаше чифт очила и вестник. След това отидох в коридора.

http://www.parallelreality-bg.com/statii/ezoterika/481-2013-11-22-00-00-44.html

Различните описания и различните сравнения със сънуването, ме карат да се замислям дали тези феномени не се преживяват различно от различните хора? Едни хора могат да излизат с астралните си тела, други не. Едни са съзнателни, други не са.

Различни нива на сънуване, различни "астрални опитности", различни описания и накрая основния въпрос - умират ли различно хората? Всички ли запазват съзнание, или е като сънуването, различно? Едни запазват съзнание, други не, за трети е като сън, или има четвърто, пето, шесто? Защото както пишат някои, че в астрала не било за живите и след умирането всички отивали там за 40 дни, няма как да не се зададе и въпроса за запазване на съзнанието?

Оттам и следващия въпрос - за срещите с тези "астрални същества" за които се пише. Пане Андов например е писал за срещите си със сиви грейове обитаващи кухата земя и имащи бази на тъмната страна на Луната. При липсата на съзнателност, ползата от подобни срещи ще е никаква.
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #208 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 16:34 »

Именно причината, поради която нито едно поприще на света не се позовава на информация от Далечно виждане и няма такова нещо като "астрални доказателства". Веществените доказателства са задължителни и никоя теза от професионалния езотерико-конспиративен свят не се опира изклюително на не-веществена информация.

Когато невеществена информация започне да съвпада с ОРТОДОКСАЛНА научна информация, това трябва да е незабавна аларма, че става дума за откровени глупости. Просто защото последната дума е във веществените доказателства - както винаги е било до сега - а невеществената информация се използва за вдъхновение и възбуждане на интуицията с цел проправяне на път в безпътна ситуация, нищо повече от това.

Когато ортодоксалния научен свят бъде разобличен, и когато фактите от действителността излязат от окултизма, множество индивиди, които са си изградили хибриден ортодоксално-научен "езо-образ" ще бъдат автоматично дискредитирани.

Защото последната дума е във веществената действителност.
Активен

Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #209 -: (Събота) 06 Февруари 2016, 18:46 »

Мили Боже,ако ми се получи успешно тоя спам,обещавам повече да не спамим тука.
Я сигИ да видиме...

Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: