Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Астралът  (Прочетена 6583 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #15 -: (Събота) 09 Януари 2016, 14:34 »

Хайде стига пак сте спамили, оставете Гласа да се изкаже. Ако нямате конкретни въпроси, отговори или лични случки и преживявания, които да опишите отидете и пишете по другите теми.
Я по - леко на завоите да не дерайлираш....
 Grin
Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш... Sad
herrian , не обръщай внимание, аз все още се надявам да напишеш каквото можеш и желаеш по темата.
 hi
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #16 -: (Събота) 09 Януари 2016, 16:31 »

Grin
Не мога да ви се нарадвам.С две приказки оня хвана цяло кило шарани.Докато не са се закачили още, ще продумам моето мнение пък вие си решавайте.
Мангала изгуби бая енергия и ся търси лапане,щото сутляша вече е кисел.Бяха си направили шадраван от сутляш, и кой кат тях."Мъже" та дрънкат,щото във сутляша, има, и знания ,и можене,и енергия, ма не е за педали,а за женското.Между другото сутляша има връзка със Духа,но само на някои.

Та енергетиката/енергийната част е на слоеве.Гледайте дъгата същото е само че най отдолу е астрала, който е капан.По тоя начин ви отделят от дъгата.За да стигнете до дъгата трябва да преминете през омагьосаната гора/астрала.Там основно се налага целта оправдава средствата.Ако искате да влизате намерете си гуро да ви обучи със какви абракадабри/молитви се влиза там,и ви се зачислява наставник или учител.Нормалния начин си е сънищата.Преди време ви казах да си чистите сънищата,защото от астрала ви тровят живота.И не е нужно да водите битки а да не се съгласявате със сънищата които ви пускат от астрала.Можете спокойно да минете през тъмното място но ви трябва лична енергия бая,и знания и можене.Пръскат се като пилци видяли орел.Друго,всеки който ви мерне в астрала ще се стреми да ви опука за да израсте в тяхната ерархия.Колкото са по мръсни номерата им по растат в ерархията.Тъй че въпросния знайко сам си го каза че е безкрайно подъл,а аз допълвам че е завършен *едерас.
По мое мнение нямате работа там по ваше желание.Използват призоваване да ви вкарат там за да ви опукат на "тяхен" терен.Тъй като не е по ваше желание щетите са за тяхна сметка.И запомнете не оставят живи свидетели,дори и да са от тяхните.

Интересно ми е отношението Ви към въпросния субект.Биете се във гърдите че сте българи,а сте зейнали по тоя който посегна на България,опитвайки се да пробие аурата и, да могат да си  изсипят всичките лайна тука и да ни уморят.Значи толкова сте и Българи.
Друго, Арри е юдеин,божинката във тандем със него ме атакуваха желнатски, първи в тоя форум.Божинката  с админа се оказват гъсти.И ми се струва че форума от хоремаг, отива на лаборатория.Целия *ур отива при админа.Още повече че доказан враг на България, го връща обратно за да си върши пъкленото дело.Не знам ,но имайте едно наум.
Аз мога да се пазя,но повечето даже и не вдяват във какво се забъркват.Гледам и мангала пак почна да святка на троянските коне,ако не сте ги разградили ще си имате проблеми.А ако все пак ви се чете писаниците му,просто ги маркирай те за копи и си ги четете така.
 Cool
« Последна редакция: (Събота) 09 Януари 2016, 17:46 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Гост
« Отговор #17 -: (Събота) 09 Януари 2016, 16:47 »

меандре на кое казваш троянски коне ?
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #18 -: (Събота) 09 Януари 2016, 16:55 »

Grin
Някои им казват демони,ма звучи стряскащо.За това използвам данайското наименование,все пак те са бащите. Но пък събраната имунна система, ги разгражда с кеф.
 Cool
П.п. Те са два вида демонолози и технолози.Но пък са двете страни на една и съща монета((безродници/трети вид)ако някой не знае какво е, ще поясня).Която за тяхна жалост излиза от обръщение, тука.Първите стигнаха до страшния съд.Ся остава да гледаме какво се случва и да се подръгваме/почесваме нейде.
« Последна редакция: (Събота) 09 Януари 2016, 17:28 от meander » Активен

Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 649
Помни края

« Отговор #19 -: (Събота) 09 Януари 2016, 17:15 »

Не е добра идея да се занимавате с това.
Активен

Живота е свещен.
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #20 -: (Събота) 09 Януари 2016, 17:29 »

meandre,
Cool

Цитат
   Друго, Арри е юдеин,божинката във тандем със него ме атакуваха желнатски, първи в тоя форум.Божинката  с админа се оказват гъсти.И ми се струва че форума от хоремаг, отива на лаборатория

Затуй ли онзи ден ме нападнаха троянски коне във форума (мира, психото, голямата майка), щот те питах за " оператора на божинката"

Cool
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #21 -: (Събота) 09 Януари 2016, 17:38 »

Grin
Ми нали си виждаща,виж ги.
 Cool
П.п. Между другото агент Смит не е художествена измислица,могат го.И то чрез троянските коне.Където и да ви локализират, коня който ви е набелязал,може да ви работи от най близкото тяло/ОП. Shocked
Схемата им е паяжинна.Но за наша радост оригиналните паячета,които бяха принудили да ни оплетат матрицата,след като ги освободихме,решиха да оправят плетеницата.И сега бели ,черни и рабатички паячета преплитат всичко по правилата и реда тука.Ма тея още не са се усетили.Воя ще е до черното слънце чак. Wink
« Последна редакция: (Събота) 09 Януари 2016, 17:53 от meander » Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #22 -: (Събота) 09 Януари 2016, 17:54 »

Grin

Знам, кои са с "оператори"  във форума и следват жълтата пътека, ма рекох да сверим данни    Cool
А и троянските коне и паяците им познавам, но  при мен не виреят. Пратиха ми и у дома един.

Grin

Ама тез дет не знаят как да се пазят по добре да не четат темата, че после ще плачат като мира-вампира.
Активен
Гост
« Отговор #23 -: (Събота) 09 Януари 2016, 18:15 »

Гласът на истината

Иване,meandre,миндилееее,Човек може ли да ЗНАЕ и нещо дето и ТИ Го НЕ знаеш,аааа?Или щом си Бългаарин(ама "от ТВОИТЕ")значи знаИш ВСИЧКО,ааааааааааааааа?То си е ПО НАСЛЕДСТВО май,АААААААААААа,шушниCool

П.П.Ти за думите Скромност и Смирение чувал Ли СИ?(Или викаш ТЕ НЕ са в речника на ИСТИНСКИТЕ Българи?)Чи КАК така някой МОЖЕЛ да РАЗВАЛЯ САМОчувствието на ИСТИНСКИЯ Българин meander като подлага ДЕМИТЕ МУ НА СЪМНЕНИЕ!?Че Ти щом Си Балгарин,значи Си Цар на ВСИЧКО видимо и НЕвидимо,Нал'тъй!?И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ народи ТРЯБВА Да ТИ ЯДЪТ ФЪШКИИТЕ,щом Ти ГО ИСКАШ,Нал'тъй!?Иначе ЗАЩО съществуват,ако НЕ за да СЛУЖАТ на България??!(Ма,ТВОЙТА България!)

П.П.И после КАЖИ,че НЕ си бил от Сините!?
Активен
Гост
« Отговор #24 -: (Събота) 09 Януари 2016, 19:00 »

Още един П.П.-admine,ЗНАМ,че обещах повече да не спамя из темите и да се придържам към заглавието на темата,но ЗА РАЗЛИКА от потребителя meander Аз НЕ ИСКАМ останалите да ми СЛУЖАТ и си имам своите собствени РАЗБИРАНИЯ,които Аз НЕ налагам НАД останалите!

Като йе,тооолкУз "умен" и "Духовен" НЕКА ТОЙ САМ обясни на потребителите как така,тоя "Астрал" дето уж бил ПОД "Дъгата" така става,че може да СЪДЪРЖА ЦЕЛИЯ СВЯТ и защо можеш да се докоснеш до "Другата страна" само чрез сънищата според meander,що Аз НЯМАМ нужда да ЗАспивам(сетете се ЗАЩО за е с главни букви)за да стигна до "Астралът" му или за да имам КОНТАКТ с каквото и да е било и през цялото време мога да СИ бъде 100%БУДЕН!Или май нещо Гооооооообемия Българин нещо,май,май Си Е ИЗГУБИЛ "ТЕЛАТА" щом става въпрос всъщност ДА СЕ КАЖЕ НЕЩО КОНКРЕТНО за преживяванията "отвъД",а НЕ САМО да се СПАМИ из ФОРУМЪТ?!И ЕДНА тема НЯМАШ във форумът,ама ВИНАГИ е изявяваш като "Големия РАЗБИРАЧ",ААААААААААААААА?Ти,някога,замислял ЛИ си се ОСВЕН СПАМ и КЛЮКИ(ааа,И да НЕ забравим-зареждания,тоест ЗАПОВЕДИ)Ти лично С КАКВО ДРУГО СИ ДОПРИНЕСЪЛ за този форум,АААААААААА?Я,тогава кажи,като си тооолкоз ЗНАЕЩ КАК Господ Е СЪЗДАЛ ВСЕЛЕНАТА,ААААаааа?От КАКВО??!

meandre,като Си такъв РАЗБИРАЧ що Не помогнеш на Човекът да се справи с "паякообразния"(Нали така беше?)дух,с който Човекът НАИСТИНА има Проблем?Или Те твойте Български "способностти" имат ЕФЕКТ само когато има КЕЛИПИР за ТЕБЕ(Великият "българин"!)?
Активен
Гост
« Отговор #25 -: (Събота) 09 Януари 2016, 19:06 »

И последно ще кажа САМО,Че ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ meandre,Аз ПРОСВЕЩАВАМ,а НЕ ПОДЧИНявам!

Разбра ЛИ го?

П.П.Както съм казвал вече мнооооого пъти Из Форумът Аз съм СИ туатауан с много ХИЛЯДИ години "стаж" тука на Земята и НЕ ми трябва да получавам ЗАПОВЕДИ от Никого,разбра ЛИ?!
Активен
Гост
« Отговор #26 -: (Събота) 09 Януари 2016, 22:02 »

Меандър, бихте ли пояснил как трябва да се пазим от троянците и паяците?
Аз лично ви вярвам, не знам за другите.
Какво значи да не се съгласяваме със сънищата си?
Благодаря предварително!
Активен
Гост
« Отговор #27 -: (Неделя) 10 Януари 2016, 00:47 »

Гласът на истината

Българине,НЕ се опитвай да търсиш от meander ИСТИНА!Той повече от два реда с "молитви" към [color-red]Великия[/color] Вожд,оня СИНИЯТ,няма да Ти даде!

Ако досега HE си Го разбрал "наш" meander НЕ е по "писането",а по НАСТАВЛЯВАНЕТО,сиреч ПОробването на Душите.Те такава му Е "директивата" ОТГОРЕ.Идва тук все едно ЗНАЕ ВСИЧКО,а НЕ казва НИЩО,щото да НЕ би "светията му"(оня рогатия)да му се СКАРА.Ти докато на него НЕ му паднеш НА КОЛЕНЕ да му ЯДЕШ ФЪШКИИТЕ и да му ЦЕЛУВАШ задникъ ТОЙ НИЩО НЯМА да Ти каже!А дори и тогава от думите МУ можеш да получиш САМО едно-РОБСТВО!
Активен
Гост
« Отговор #28 -: (Неделя) 10 Януари 2016, 00:50 »

Гласът на истината

П.П.Ако искаш ИСТИНА,обърни се към Гласът й,НЕ към Миндилът!
Активен
Гост
« Отговор #29 -: (Неделя) 10 Януари 2016, 09:14 »

Глас, ами хайде продължавай ИСТИНАТА

Слушаме те  Cool

от xcombg.net
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: