Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послания от контактьорите на новата епоха (new age)  (Прочетена 3059 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« -: (Понеделник) 28 Януари 2013, 15:50 »

Не знам дали следите информацията която постъпва към нашата планета. Ако не я следите много изпускате! Smiley
Ще нахвърлям случайно подбрани щрихи от две кореспонденции:

Командир Ащар:
Цитат
   ...Казвали сме ви много пъти, че президента Обама работи на страната на Светлината. Знаем, че понякога изглежда не точно така, това е защото сме го посъветвали да продължи играта, за да изглежда, че следва плана на „тъмните шапки”.
    ...Обама ще встъпи в пълноправна власт на 21-ви януари и ние ви молим да следите това събитие и да споделите с близките си новината. Опитайте се да уловите енергията на любовта, с която той ще се обърне към хората и да я излъчите обратно, за да може той да закотви максималното количество светлина и любов, която ще му се подава от по-високите измерения на универсума.
    ...Уверявам Ви, че съм неотлъчно с Обама при подготовката на събитието. Вие ще чувате мен посредством неговата реч и великите идеи на Светлината, които той прие и положи като основен мироглед. Някои от вас дори може да ме видят до него - дали някои или всички ще го направят - остава да се види. Отворен съм за всички възможности! Всички ние от по-високите измерения ще бъдем там, заедно с Ащар и неговата флотилия, за да осигурим безпрепядственото провеждане на събитието и да донесем нашата любяща подкрепа.
    ...Насърчавам ви да присъствате или да следите в глобалната мрежа това уникално събитие и да подкрепите с любящите си енергии Обама и всички Бели Рицари, които подготвяха този велик момент.

от Галактическата федерация:
Цитат
   ...Многочислените арести и процедури, за да се ускори ефектът от фактическата дата на началото, са подготвени. Прогнозираният момент е много близо. Ние сме готови да действаме, когато този момент настъпи, затова бъдете търпеливи и знайте, че всичко е готово!
    ...Галактическата федерация въведе в действие няколко холографски същества във финансовите и правителствените кръгове, със задачата да гарантират, че всичко продължава да се придвижва напред. Нашата цел е да поддържаме определена степен на нормалност във вашето общество и да изглежда, сякаш нищо особено не се променя.
    ...С множество предавания по медиите, официално ще бъде провъзгласено нашето доброжелателно присъствие и характерът на нашата мисия. В същото време Възнесените Майстори ще започнат да ви просвещават за вашия истински духовен и извънпланетен произход.
    ...Те ще ви помогнат по-добре да разберете природата на материалния свят и на неговата връзка с Небето. Вие се приближавате към момента завършване на метаморфозата към Същества от Светлина с пълно съзнание, с помощта на вашите индивидуално подбрани Светлинни камери, които ви очакват в Агарта. ...Това ще е момент на голям празник и истинска радост!
    ...Различни големи кораби-майки от звездните нации, които колонизираха Лемурия, са готови да върнат своите граждани в техните първоначални родни светове. Много от вас бяха инкарнирани в този свят, за да подготвят човечеството за това завръщане към пълното съзнание. Сега, когато това е направено, вие в пълно съзнание сами трябва да се върнете и помогнете, да обясните на вашите събратя, какво се случи току-що на Земята!
    ...а после заедно ще се пръснем из цялата слънчева система, за да създадем с любов нова звездна нация. Този случай е началото на славните събития, планирани за нас от Създателя. Ние трябва да останем като ваши наставници и да ви водим в Любов и Светлина към изпълнението на нашите свещени мисии.
    ...Вие достигнахте точка, където най-после ще видите, как се случва божествена намеса, която трябва позитивно да преобрази вашата реалност и да ви въведе в нова епоха на мир, благоденствие и първи контакт!
    ...Така е! Selamat Gajun! Selamat Ja! (на сириански: Бъдете Единни! Бъдете в Радост!)
Бележка от читателя - Бах ти майката! (на вселенски: Бъдете живи и здрави!)

Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #1 -: (Понеделник) 28 Януари 2013, 16:28 »

Страшку,

ма кво та напъна бе чадо, че опря до контактьорите  Grin Grin Grin...

Еееей туй ченелърите ми са много откачена нация. А тоя Ащар ми е много хиксов да знаеш. Мишо шамара/Арх. Михаил го знам - брато се пише, ама чак пък толкоз изтрещяване ми иде в повече. При условие, че съм разговаряла години с него и го познавам, и прочие, и всички тия простотии вече ми идат в повече... Светлина, светлина, възнесение, та накрая падане по гол *ъз в драките... Дрън дрън та пляс  Grin...

Всеки един ченълинг се пречупва през призмата на приемащия, тоест е субективен. И ако приемащия е светъл направо ойде коня у ряката...

Наясно съм, че на тази планета има много въплътени Архангели. Ама те не са нито светли, нито тъмни. Па тоя църньо бил светъл хахахааааа... Ох ще падна от смях  rofl2 rofl2 rofl2...
Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #2 -: (Понеделник) 28 Януари 2013, 16:31 »

Цитат
    ...а после заедно ще се пръснем из цялата слънчева система, за да създадем с любов нова звездна нация. Този случай е началото на славните събития, планирани за нас от Създателя. Ние трябва да останем като ваши наставници и да ви водим в Любов и Светлина към изпълнението на нашите свещени мисии.

Ма само из Слънчевата система ли бе? Тцъ тцъ тцъ, мен ми е тясна Галактиката, а тия пак на затвори налитат тюююю...
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #3 -: (Понеделник) 28 Януари 2013, 16:43 »

Страшку,надявам се тоя пост да е ШЕГА!

Въх..и кво излиза..Че благодарение на светлинните камери еволюираме Grin Grin Grin Grin Grin
Е..па до технология опряхме.Тва ако е индивидуална еволюция,здраве му кажи!
За слънчевата система,Вещичка се "изходи"по въпроса перфектно!Разширяват оградата на затвора,създавайки илюзията за неква свобода у индивида,като всъщност пак го ограничават.Не по врат,ми по шия!

A Обамата е толкова светъл,колкото аз съм гении по квантова физика!
А"великите" му идеи идват от всякъде другаде ма не и от неговото съзнание!Човека не е нищо по-различно от наш звездобойко!Марионетка с хубава усмивка!Само дето на нашия и усмивката ми е кофти Grin

Измама** Обама
http://zamunda.net/details.php?id=164092&comments=1&viewcomm=2541777#comm2541777

И той както и всички останали президенти имат  кръвна връзка с английският двор.

Новият US президент е 25-и братовчед на британската кралица Елизабет II и 22-ри на действащия президент на САЩ Джордж Буш, писа в. "Соар". Американски генеалози открили, че Барак Обама е далечен роднина и на бившите президенти Джими Картър, Джералд Форд, Линдън Джонсън и Хари Труман, както и на актьора Брад Пит, уточни РИА Новости. По майчина линия Обама е 36% англичанин, 5% германец, 2% ирокез, а 1% е французин с предци, които са живели в Елзас и Шампан и в Белгия. Барак Обама е 50% кениец по баща, пише вестникът. Изданието твърди, че сред 14-ото поколение предци на Обама по майчина линия е бил някой си Никола Марсо. Той е роден в Белгия около 1592 г. Марсо заминава за Америка и се установява в Йорктаун, Вирджиния. Негова съпруга му става вдовица, която му ражда три дъщери. Едната от тях - Елизабет, родена през 1625 г. или 1626 г., се омъжва за някой си М. Рид, от когото ражда дъщеря Милред, която се омъжва за Августин Уорнър. "Точно Августин Уорнър и Милред Рид с една от дъщерите си фигурират в генеалогичното дърво на новия стопанин на Белия дом, а чрез другата си дъщеря сред техните потомци е Елизабет Анджела Боуз Лайън, родена през 1900 г. в Лондон, и която е не някоя друга, а починалата кралица майка".
Обамата е и 9-ти братовчед на Чърчил
Източник "TIME"2008  page 80

http://en.wikipedia.org/wiki/Family_of_Barack_Obama

И наш Симеончо..Ко Бурга е кюпа Grin
« Последна редакция: (Понеделник) 28 Януари 2013, 17:34 от Psyhea » Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #4 -: (Понеделник) 28 Януари 2013, 17:59 »

Страшку,

ма кво та напъна бе чадо, че опря до контактьорите  Grin Grin Grin...

Ааааа следа ги, следа ги аз! Smiley Ти да видиш Минчо какво прави като се развихри ...Ащар ряпа да яде пред него!

Бележката на читателя е моя. Превел съм я на вселенски език, така че контактьорите да я предадат към първоизточниците на тези послания.
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #5 -: (Понеделник) 28 Януари 2013, 18:42 »

"Бележката" е култова! Grin

А кой е Минчо?
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #6 -: (Понеделник) 28 Януари 2013, 21:35 »

Според мен се подценява ситуацията. Познавам и хора лично, които разпространяват "светлина" и "любов" по-гореописания начин като в първия коментар. Уж са свестни хора, ама...
Да не разводнявам темата, понеже той Минчо не се занимава с федерацията и Ащар, а директно контактува с нашия Творец: в търсачката напиши само Минчо или Минчо блог. Миналата година съм го чел последно: беше опандизил Дянков, а Борисов беше в спешна помощ ...мани, мани не ми се разправя просто.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1531
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #7 -: (Неделя) 10 Март 2013, 14:42 »

Grin
Цитат
Бележка от читателя - Бах ти майката! (на вселенски: Бъдете живи и здрави!)
Басси, ти ма уби,ей такъв точен превод не съм срещал.
Има и приказка по делата им и телата им ще ги познаете(вярна е).Църен да са прай на бял,чалъм хич.
А пък тея със светлина и любов .Милите  Evil
Тоя който ги има ,а те са две различни по пол същества не я раздават,а си светят и разпръскват любовта си.
Сега са златните времена,но енергийни,или който свари той ще натовари.Тия които спат ши праят муцки,ма да не спат а да събират.
 hi
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #8 -: (Вторник) 12 Март 2013, 05:34 »

Според мен се подценява ситуацията. Познавам и хора лично, които разпространяват "светлина" и "любов" по-гореописания начин като в първия коментар. Уж са свестни хора, ама...
Да не разводнявам темата, понеже той Минчо не се занимава с федерацията и Ащар, а директно контактува с нашия Творец: в търсачката напиши само Минчо или Минчо блог. Миналата година съм го чел последно: беше опандизил Дянков, а Борисов беше в спешна помощ ...мани, мани не ми се разправя просто.
Ако съм на твое място, тия лични познати спирам да ги познавам ...
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #9 -: (Вторник) 12 Март 2013, 09:57 »

Миналата година съм го чел последно: беше опандизил Дянков, а Борисов беше в спешна помощ ...мани, мани не ми се разправя просто.
Ама тоя човек май има ясновидски способности.  Huh? Бойко два пъти беше в болница. Сега остава да вкарат Дянков в затвора. Grin
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #10 -: (Сряда) 13 Март 2013, 13:33 »

Ако съм на твое място, тия лични познати спирам да ги познавам ...
shakehead Бягането от проблемите не решава проблемите. Всички споделяме общ покрив.
Когато се срещам с тях, просто си кръстосвам ръцете.
Активен

Неактивен Вотан
Newbie
*
Публикации: 40

« Отговор #11 -: (Събота) 26 Юли 2014, 23:23 »

Намерете собствения си език да разчитате своите послания от Бога и Света (Ввселената), вместо да се осланяте на разни контактьори, медиатори, ченлъри, които са със същата длъжност като тия от електроразпределителните дружества и поповете.
Активен

Копието ми ще те обвърже с мен... но ще останеш на разстояние една дръжка от мен!
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 520

« Отговор #12 -: (Неделя) 27 Юли 2014, 02:04 »

Че какво, като имал кръвна връзка с кралицата? Това го прави лош ли, нали всички хора по Земята имаме кръвна връзка с кралицата - Гущерка. И е факт, че след неговият мандат, нещата като че ли се поуспокоиха, но е сам в цялата тази работа. Все пак има повече човешки черти от Буш и другите, а и е първия чернокож президент, враг на елита, защото негрите не ги харесват в собствената си страна, но кой знае, да не е реклама от всичките хвалебствия, написани за него. Изглежда свестен човек, външния вид не лъже, и на това не вярваме, не се ли обедини с враговете си, би последвал участта на Кенеди. Границата между истината и лъжата е много тънка и нека първо оправим нашата Слънчева система, па после да мислим за чуждите галактики. Не кръвта, а душата прави човека човек. Писна ми да слушам обвинения, заради шуро-баджанащина, както и циганите на сапун, най-добрия турчин е мъртвия турчин и др. идиотски обобщения.
« Последна редакция: (Неделя) 27 Юли 2014, 02:25 от peppone1 » Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #13 -: (Понеделник) 28 Юли 2014, 12:18 »

Че какво, като имал кръвна връзка с кралицата? Това го прави лош ли, нали всички хора по Земята имаме кръвна връзка с кралицата - Гущерка.

Не..Това не го прави лош..

Но пък и трее да си много зле за да не събереш 2+2,щото въпросната кръвна линия е у всеки американски президент.Не е само Обамата Tongue

Активен
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 520

« Отговор #14 -: (Понеделник) 28 Юли 2014, 13:26 »

Е, и...
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: