Страници: 1 ... 101 102 [103]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Chemtrails HAARP (химически следи в небето и ХААРП)  (Прочетена 102967 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен wild flower
Jr. Member
**
Публикации: 83

« Отговор #1530 -: (Неделя) 20 Май 2018, 00:23 »

И даже се нахрани, напий и вдишай ГМО колкото можеш повече, та да ни освободиш от присъсътвието си!
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #1531 -: (Неделя) 20 Май 2018, 02:24 »

Диво цвете,  защо?  Нещо притеснявам ли те?
Две крави си говорят и едната викала- Знаеш ли,  понякога си мисля,  че ни гледат за да ни убият и изядат накрая... Другата - Оф,  писна ми от твойте конспиративни теории!
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1532 -: (Неделя) 20 Май 2018, 10:03 »

Диво цвете,  защо?  Нещо притеснявам ли те?
Две крави си говорят и едната викала- Знаеш ли,  понякога си мисля,  че ни гледат за да ни убият и изядат накрая... Другата - Оф,  писна ми от твойте конспиративни теории!

Dora, много добър пример! Ти май сама не си разбрала какво си написала? Той се отнася точно за твоите глупости дето драскаш. Няма ХС, които да са безвредни! Всички са насочени срещу природата и съответно човека.  Колкото до параноята -  нека  всеки сам да си преценя, не ни се натрапвай със съвети!
     Питаш какво предлагам - точно това правим - даваме гласност на проблема. И при по -широко обсъждане, шум в нета, има резултат! А точно това  искат създателите на този геопроект - кравите да си пасат спокойно и да не поглеждат към кланицата! За това запушиха и устата на Еленко Ангелов, който по ТВ ги разобличаваше и имаше силен ефект.
     И още - най-бързо може да се спре пръскането с "лекарството" С-300 и С-400, но нямаме тази възможност! rifle
   Все пак, благодаря, че намина. Повече инфо можеш да получиш в началото на темата, където админа слага най-интересните и откровени филми и клипове, касаещи проблема.
Активен

bojinkata
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #1533 -: (Неделя) 20 Май 2018, 10:06 »

Важно е да има и друго мнение,  че сте много крайни.  А филмите не ме касаят,  има и за и против.
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #1534 -: (Неделя) 20 Май 2018, 10:33 »

Важно е да има и друго мнение,  че сте много крайни.  А филмите не ме касаят,  има и за и против.

Имай си мнение, но не ни го натрапвай! Това искам да ти кажа! Дано си разбрала.  Крайни, безкрайни - теб какво те бърка?  Shocked
Активен

bojinkata
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #1535 -: (Неделя) 20 Май 2018, 10:35 »

Бърка ме това,  което и теб те бърка.  Нередностите трябва да се разобличават,  за да се наредят.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #1536 -: (Неделя) 20 Май 2018, 13:16 »

Бърка ме това,  което и теб те бърка.  Нередностите трябва да се разобличават,  за да се наредят.

Точно това правим в тази тема! Благодаря за разбирането!
Активен

bojinkata
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #1537 -: (Неделя) 20 Май 2018, 17:22 »

Ти мислиш най- трезво тук,  bojinkata. 
Активен

Страници: 1 ... 101 102 [103]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: