Страници: 1 [2] 3 4 ... 97   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Chemtrails HAARP (химически следи в небето и ХААРП)  (Прочетена 96026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6799
мислите определят съдбата ти

« Отговор #15 -: (Четвъртък) 03 Януари 2013, 12:12 »

Днес ни почнаха. Отвсякъде пръскат. Гледах филм за екологията в щата Калифорния. Всички коментари бяха на фона на решетка от ХС в небето. Това си беше чиста подигравка. Angry
Активен

bojinkata
Неактивен tazmdg
Sr. Member
Публикации: 366
Смисълът на живота е... 42!

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 03 Януари 2013, 12:54 »

Как така бре,bojinka? Над Западна и централна София облаците се разкъсаха и над тях си има приятно синьо небе...имайки предвид снощната мъгла... Гладам критично за следи,но йок за сега!
 think
Активен

БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език, а не груби псувни.
Неактивен tazmdg
Sr. Member

« Отговор #17 -: (Четвъртък) 03 Януари 2013, 13:00 »

Опа,поправка!  Cool
Над главата ми се разчисти и се открои сериозна черта! Остава да видиме как ще продължи деня...  connie_twiddle
Освен,че ще има слънчев следобяд...  dance
Активен

БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език, а не груби псувни.
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #18 -: (Четвъртък) 03 Януари 2013, 14:39 »

Днес ни почнаха. Отвсякъде пръскат. Гледах филм за екологията в щата Калифорния. Всички коментари бяха на фона на решетка от ХС в небето. Това си беше чиста подигравка. Angry

Да не е онзи филм където произвеждаха био зеленчуците и обясняваха колко са полезни, а отгоре в същото време се виждаше в действие как минава самолета и ръси? Забравих му името обаче...
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #19 -: (Четвъртък) 03 Януари 2013, 19:01 »

Не знам. Нещо дъвчеха за опазване на околната среда, хората и в този дух, но като видях небето се отказах да го гледам.
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 10 Януари 2013, 20:06 »

Днес фашагите надминаха себе си. Цял ден от рано сутринта още поддържаха мътилката над  града с много  ленти, които може би още снощи са "подготвили". Вероятно става въпрос за стотици самолетоизлитания. Тихото време е най-благоприятно за разпространение на ХС. Evil
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 10 Януари 2013, 20:29 »

Днес наистина се оляха, на фона на изминалите 2-3 дена. И на мен ми направи впечатление.
Активен

Неактивен tazmdg
Sr. Member

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 10 Януари 2013, 23:35 »

Само да вметна към оливането...
Днес голямо количество от чертаещите летяха на изумително ниска височина,странно...но не толкова сравнение с вчерашния мръчкав и студен Софийски ден,а именно... Цял ден слушах,но не видях нито един,шум от самолетни двигатели,ако ме разбирате...(звуковото разпространение при летене на по-ниска височина,но висока скорост...не е като при кацане...) Чух над 15 такива...,бях доста озадачен вчера,а наблюдението ми на ниско прелитащи и чертаещи днес,доста странно...  think  rifle  dash2
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #23 -: (Петък) 11 Януари 2013, 10:11 »

Вероятно има промяна в "химията", която пръскат?
Активен

bojinkata
Неактивен tazmdg
Sr. Member

« Отговор #24 -: (Събота) 02 Февруари 2013, 20:48 »

Поздрави на патерици за Трифон Зарезан и комплексно за днес,"петлйов ден"...

Почна се февуари и напомнянката започна:
07:52,01.02.2013,северо-запад...

...после мина време и ето,15:27...запад...

...и изток,15:44...

На здраве за празнуващите!  drinks
Активен

Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #25 -: (Събота) 02 Февруари 2013, 23:12 »

Да, днес и аз забелязах познатите бежово-сивкави дебели разстилащи се "отсечки" в небето... Sad

Имам чувството, че не са спирали да пръскат, а просто в мъгливите и в облачните дни по-малко им виждаме мръсотията дето я изсипват в небето ни. Днес беше слънчево и почивен ден и затова ги виждаме. А когато е мръчкаво времето и съм на работа от тъмно до тъмно...нормално е да ми се струва, че не са пръскали в този ден, защото на практика не виждам небето по светло....
Не им пука от нищо. Не са се спирали. Изобщо не са се спирали... Sad
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #26 -: (Неделя) 03 Февруари 2013, 00:29 »

Абе има ли в момента неограничени въздушни коридори на НАТО в България? Ако ги има - не само, че ще ръсят, ами могат да правят каквото си искат.
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #27 -: (Неделя) 03 Февруари 2013, 00:47 »

Това вярно ли е: От 2013 г. самолетите ще избират къде да минават над България

Цитат от статията:
Цитат
Съгласно него граждански и военни самолети, навлизащи във въздушното им пространство, ще избират най-изгодното като разходи и време трасе, а не да следват, както е в момента, строго определени коридори.
...че те сега ще ни разкажат играта!
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #28 -: (Неделя) 03 Февруари 2013, 14:11 »

За самолетите на НАТО и сега няма никакви ограничения. Само информират РВД, че навлизат в небето на БГ и си правят каквото си искат и където си искат. Няма да забравя миналата пролет, когато два си правеха осморки над Пловдив и си пръскаха. Писах го в "комшиите" и тогава Еон се направи на техен адвокат и започна да разсъждава дали не било учение и бля, бля. А учения се правят в строго определени зони, далеч от големи населени пунктове и не се правят облаци от ХС.Evil
Активен

bojinkata
Неактивен tazmdg
Sr. Member

« Отговор #29 -: (Неделя) 03 Февруари 2013, 19:08 »

След снощната ми публикация имах шумни гости,които радвайки се на топлата вечер на балкона ме извикаха да видя как се чертае...  Angry
Днес сутринта,до към късен следобяд премина почти ураганен вятър през София,но се оказа в разрез с логиката на bojinkata ...,ЧЕРТАЕХА НА ВОЛЯ !!!  Shocked

10:45,над мен и запад...

...същото,леко запад-север...

10:55,пак запад...

На толкова ветеровито не бях свидетел на обработващи горе! Това което сверих,че миналата година на тази дата пак са работили железните пчелички...  rifle

За капак ще вметна,че преди предстоящ валеж се обработва сериозно небето,а това дали цели да ни ръсят като гъбки и "добре" да попиеме,си заслужава да се замислим,защото в крайна сметка заваля!...
 thinking
« Последна редакция: (Неделя) 03 Февруари 2013, 19:54 от tazmdg » Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 97   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: