Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой призова Черното СЛЪНЦЕ!  (Прочетена 1423 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #15 -: (Петък) 18 Декември 2015, 21:39 »

Grin
Заради мангала!
Тъй като стана препирня със въпросния субект,би било нормално да приключа с него тука.Т.е. повече няма да общувам със въпросния каквото и да направи.Що?
Оказа се гласа не е на истината, а е на третия вид/*едерассссса.Снощи ми спретна показно какво е пълен *едерас,
.Зачетох му го.Но трети вид на земята няма ,и няма да има.Просто съм отвратен.Винаги третия вид са ми били отвратни,и сега в енергийното получих уверенията защо.На земята извратеността  и уродството идва от този вид ,а той не е земен.В енергиймото срещнах много видове, но  третия вид никой не може да ги бие по изроденост.Тоя мангал глас *едераски,се опита да ми покаже неговото секретно знание,при нас познато като сутляш/сперма.А бе боклук със пиене на сперма, ли ще се правиш на мъж?
Та това до което стигнах,че основните проблеми на Земята са от *едерасите(мъжки и женски).
Какво следва, инфото е подадено на женската част.Спонтанното изгаряне идва от женското.Предполагам че въпросния мангал ще  е първия във България.Каква е процедурата,в енергийното ако може ще види една искричка,която е Земната любов.Тя влиза през енергийното и излиза в материалното.И всичко през което мине ще е със много малък размер.След спонтанното изгаряне остава в материалното,и почва да вдига енергетиката на мястото.Така че ако около вас стане спонтанно изгаряне не се стряскайте,но гледайте какво правите.
Тъй това ми е последното писане тука относно гласа на *едерастията.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Гост
« Отговор #16 -: (Понеделник) 29 Февруари 2016, 17:57 »

Гласът на истината

Мъ,толкоз „мноууууууууу“ знаете,че Нищо Не знаете!    Cool

meandre,bobi-Разочарован съм!Мислех Въ за ПО-умни!  Grin Meandre,Ти ако имаше дори Капкаспособностти“ Да „Одиш“ У Астрала,за които тоооооолкоз много Обичаш да Говориш,щеше да Знаеш,че тъй като Черното слънце Е Идентично С Това,което за Простите(кат' на paci-то  Grin  )Тикви се нариЧа Нищо,то просто Няма КаК да има нещо „Отгоре“ или „Отдолу“ нему,защото когато То дойде пространството просто Изчезва!Капиш?Или съвсем Ти Прокапа „опитната“ Чукундура,аLaugh  Cool

Ти,ако НАистина Имаше Каквито И Да е било реални Способностти Да „'одиш У Астрала“ щеше Да го знаеш!Мъ,нъц!То показва и доколко „виждащо“ Ти Е Астралното „зрение“!Същото важи И За paci-то,ма Той Е Още По-голяма категория Аматьор И От Теб,щото Докато Ти поне Сам Си Измисляш „простотиите“,то на „Пац'та“ му Трябва „Вдъхновение“,сиреч Външен източник,че да У-бере кво било имало „В Астраля“  Grin  ,сиреч Съвсем Е Бос и Гол Човека!   Tongue

И Вий двамата сте ми били „разбирачи“,май,май Освен Да Лъскате на Чужд Гръб(моя,щот' За Разлика от Вас Аз Съм Си един Истински Разбирач Вий „двамката“ Другу Не Мойте Направити,а!?Добре,е че го има Гласът на Истината „Да Ви дава Светлина“,че да Ви дава Посоката,щото сами Едва Ли Ще мо'ите са 'опраи?

И това ми били „енергийни Работници“,то Вий Не мо'йти Види Енергията,даже Тока Да ва Удари,та С Нея ще Работите!Смях В Залата!   Laugh  Grin

Ако имахте Каквито И Да е било Реални Знания И Умения за работа В „Енергийното“-сиреч Мани(учете Латински за Да Знаете Какво ТОЧНО искам Да Кажа   Grin  )пулация на Астрала и неговата „финнаСтруктура,то Досега щяхте Да Сте Разбрали 100 пъти,че Черното слънце просто Няма как Да ЕОт другата страна“,щото При Него няма Пространство-То Се Губи,както И Времето,Енергията И Материята,щото То Е Нищо,и СЛЕДОВАТЕЛНО Го Няма!Капите лили пак ще Го обръщаме на Простотия И Обиди,щото Гласът Не МОЖЕЛО Да бъде Разбран!(Тоооооолкова ли Ми Е Високо нивото,Ааааааааааааааааа?   Cool    )ом като самият Астрал Е Изчзнал,то тогава Къде Е Материята,че нещо ИЗОБЩО да може да бъде Привличано където И Да е Било,Аааааааааааааааааааа!?Капиш?   Grin  Cool
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: