Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Луцифер - Корана, Католицизма и лъжите за кръста  (Прочетена 3265 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6897
мислите определят съдбата ти

« Отговор #15 -: (Петък) 11 Декември 2015, 22:37 »

Още по въпроса за плацентата! Нещо се намесиха и рептилиите? Нормално!
Къде отиват плацентите, пъпните връви и кръвта им, наситена с имуно-глобулини?
http://xcombg.net/index.php?topic=833.0
Активен

bojinkata
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #16 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 12:59 »

ЛЪЖАТА  ЗА КРЪСТА

И понеже някой хора ме предизвикаха да пиша за него, въпреки риска който поемам върху себе си ще го напиша.

Кръстът е СИМВОЛ на САТАНА, а не на ХРИСТОС. Разбрахте  ли?

Символ на мъченията на човешкия син и човека. Средство за екзекуция в древн  Рим и Картаген.

И вие целувате този сатнанински "идол ", като покаяние на греховете си и спасението си и след, което отново правите същото от което сте се отрекли.

Въведен е от лъже папата Стефан ( 752-757) - Лъжесидеровите декретали  Cool Забележете "Сидер..." думата за кръста и си свирете инфото с уикепидията  Cool

Самият кръст с четирите си краища символизира, не обединението, а разделението на Бащата от сина и светия Дух.
Делото свързано с краищата на КРЪСТА , управляван от четирите ДЕМОНА  

" Маигуа, Ерума, Баемон, Амаемон.....Умишлено ги споменавам на български за да се избегне ЛАТИНСКАТА  им зависимост, която крие опасности.

Следва  Cool

« Последна редакция: (Неделя) 27 Декември 2015, 13:14 от galaxsis » Активен
Неактивен Enigma
Newbie
*
Публикации: 19

« Отговор #17 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 13:13 »

Кръстът, четворката, не са ли символ на материята? Христос, прикован на кръста - човекът, прикован към материята / материалният свят, управляван от Сатаната?
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #18 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 13:22 »

Да,  Enigma - материята  е управлявана от "някой" . Кръстът определя, координатите на Сатана с четирите демони  и онзи женски демон Мaria Margoue    в католицизма  и отчасти в православието  Wink, дето обича "свободната воля " на човека по нейни правила да променя   Wink
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #19 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 13:34 »

ЗА КАТОЛИЦИЗМА и MARIA MARGOUE

Не знам на колко от Вас ви е известно т.н. Aschermitwoch в Католицизма?

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Aschermittwoch

Вижте подробностите, около маркирането с КРЪСТ  Smiley

( п.п. меандре, имаш ли нещо общо с този женски демон  Maria Margoue ?)
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #20 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 14:07 »

И понеже някой хора ме предизвикаха да пиша за него, въпреки риска който поемам върху себе си ще го напиша.

Тъй като задълбавате,да спомена и аз нещо.Пък вие си решавайте.

НЕ СЕ ПЛАНИРА АТЕНТАТ!Форуме,СПРИ ДА СПАМИШ!Знам,че НЕ бях напълно откровен с вас през последните месеци,затова искам(ПРЕД БОГА)да ПОПРАВЯ грешката си!
...
Но ми беше ЗАБРАНЕНО да го казвам.Само че като видях какво правят ДПС днес повече просдто НЕ МОГА да МЪЛЧЪ!

Някой от вас тримата разполага ли със себе си? Суверена ли е волята му?
Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #21 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 14:23 »

Моята е свободна и е в синхрон с тази на Всевишния и Духа ми  .
Затова ме среща  с разни " фракции",  и ми разкрива  "тайни и лъжи "  Астрални.... Cool

Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #22 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 14:27 »

Моята е свободна и е в синхрон с тази на Всевишния и Духа ми  .

Нима?

Има много неща да се казват, но онзи ден откакто пуснах темата за " Луцифер, Корана, Католицизма и лъжите за кръста ", получих не едно предупреждение да се спра и ми отправиха още няколко силни атаки, които засегнаха и мои близки, след предупреждението. Така, че вече ще гледам да пиша без да назовавам имена и да навлизам по дълбоко в разясняването на тази мръсна материя.

Като гледам, драмата на близките лесно се преодолява с една невинна провокация от някой си.
Активен

Активен meander
Hero Member
Публикации: 1579
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #23 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 14:29 »

Grin
galaxsis
Цитат
( п.п. меандре, имаш ли нещо общо с този женски демон  Maria Margoue ?)
Какво значи имаш ли нещо общо?
То и ти си женски демон.Нищо че се пъчиш със дух,фалшиф. Жената се развива когато свали Духа в нея,дотогава може да се каже че е паразит/даже и демон.Щото първия демон с който се сблъсках го намерих в женско тяло,и то което познавам добре от минал живот.А след това ги подкарах наред и от мойто тяло.Мангала им святкаше ма няма на кого.До един съм ги разградил,и съм наясно какво е положението и по другите.Казва се личен опит.Кат та слушам/чета какво си правила,гаранция че си нагъчкана до ушите с тях.
Тъй че не хрипкай.Виждаш ли високите енергии,или само ниските/демонските?
 Cool
П.п. А след като свали жената Духа в тялото си се получава тази кръстната енергия.Която някои използват като материално в кръста.Всяко знание се ползва по два начина,кой както си го избере.Душата/жената ми, е свалила духа ми в нея си от бая време и в мене има кръстна енергия която дразни много паплач.И т.н.
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #24 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 14:37 »

По делата им ще ги ПОЗНАЕШ  Cool

Както горе,така и долу , аз чувствам чистите енергии и не ми е нужно да ги разпознавам допълнително.

Познавам ГИ ДА   Smiley

п.п. За свалянето в кръста ще пиша, като ми дойде музата  Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #25 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 14:41 »

п.п. За свалянето в кръста ще пиша, като ми дойде музата  Cool

И ето я истината, най-накрая.

Предпочетох да те бъзикна, вместо да те питам "galaxsis, защо поне не преведеш немския от тия линкове, дори и да оставиш нахвърлянето на английски линкове без коментар". Понеже, ако те бях попитал така, щеше да ми плеснеш някоя астрално-окултна конспиративна измишльотина, понеже егото ми те дразни.
Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #26 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 14:49 »

Моята е свободна и е в синхрон с тази на Всевишния и Духа ми  .

Нима?

Има много неща да се казват, но онзи ден откакто пуснах темата за " Луцифер, Корана, Католицизма и лъжите за кръста ", получих не едно предупреждение да се спра и ми отправиха още няколко силни атаки, които засегнаха и мои близки, след предупреждението. Така, че вече ще гледам да пиша без да назовавам имена и да навлизам по дълбоко в разясняването на тази мръсна материя.

Като гледам, драмата на близките лесно се преодолява с една невинна провокация от някой си.

Ще ти кажа на теб лично, че НЯМАШ, опит и знание за това, което пиша.Така че и да сравняваш с каквато и да е допълнителна  информация от Интернет, ютуб и книжки .... ЛИПСВА ....ти  ...ДОСЕГА...до Нещата...и от там изводите ти са погрешни.

Виж Фриц, казва също истини които съвпадат с мои и обикновено пиша неща, които са потвърдени от ДУХА  ми..!!!

П.п За РАЗЛИКА от теб НЕ черпя ЗНАНИЯТА си от линкове на английски, при положение че ми е най-противният език на който ДАДЕНО  знание се предава на " РАЗВАЛЕН ТЕЛЕФОН"..

Ако обаче открия съвпадения с моя информация, мога да я ПОТВЪРДЯ.
« Последна редакция: (Неделя) 27 Декември 2015, 14:55 от galaxsis » Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #27 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 15:14 »

Малииии че си лъжкиня. Меандър в случая е прав, че казва, че лъжеш.

Я вземи по-добре си питай духа си за мене, щом като сте отделни.
Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #28 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 15:24 »

Малииии че си лъжкиня. Меандър в случая е прав, че казва, че лъжеш.

Я вземи по-добре си питай духа си за мене, щом като сте отделни.

Не виждаш, не СХВАЩАШ или не четеш...добре..

И пак меандъра да те спасява ......де  видя да пише че съм лъжкиня?...Той много добре разбра за кво го питам АМА ти НЕ си в ЧАС, за туй дето АЗ го ПИТАМ,  и от там ти е проблема.  Grin

АБЕ К'В си мъж все НЯКОЙ ДА ТЕ СПАСЯВА.... Grin
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #29 -: (Неделя) 27 Декември 2015, 15:37 »

АБЕ К'В си мъж все НЯКОЙ ДА ТЕ СПАСЯВА.... Grin

Това е, понеже знаеш твърде малко, явно. Както ти се каза, виж сама, и както пак ти се каза, питай някъде.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: