Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кои са АНУНАКИТЕ ?  (Прочетена 1671 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« -: (Събота) 05 Декември 2015, 18:09 »

Кои са Анунаките  ?

Хайде давам Ви  шанс да се изкажете, НОоОООООО,  моля без Уй' кепидия!  Smiley и

Линкове ... Smiley......за Нибуру...и тем подобни блогъри и yutub спамари, както и линкажиии............... Evil

Който няма собствено МНЕНИЕ, да си трае и не замърсява темата !!!

« Последна редакция: (Събота) 05 Декември 2015, 18:21 от galaxsis » Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 811

« Отговор #1 -: (Събота) 05 Декември 2015, 18:46 »

Кои са Анунаките  ?

Хайде давам Ви  шанс да се изкажете, НОоОООООО,  моля без Уй' кепидия!  Smiley и

Линкове ... Smiley......за Нибуру...и тем подобни блогъри и yutub спамари, както и линкажиии............... Evil

Нещо ми подсказва, че ще нарушиш собствените си правила и ще сложиш в темата цитати от свещените книги на брадатите пророци отпреди хиляди години.

Ако искаш предизвикателства, ето ти едно: Кое е по силно - собствената самодисциплина и воля, или егрегора за който си закачен(а)? 

п.п.: прощавай за обръщението, имам впечатления, че пишеш в мъжки род, а някои съфорумци се обръщат към теб в женски род. Може и аз да съм в заблуда, така че предварително моля за извинение.
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #2 -: (Събота) 05 Декември 2015, 19:00 »

А мен ме притеснява, че НЕ ГЛЕДАШ какво ПИША, а те интересува в какъв род/ пол  ПИША  Smiley

Което обезмисля  и омазва всякаква комуникация   Smiley

Ползвам Писанията точно на мястото си там и където трябва, защото ИМАМ ...много повече информация от теб за ИЗПЪЛНЕНИЯТА   им..

п.п. Ако ИМА  какво да кажеш за Анунаки от себе си   КАЖИ,  ако не от мен ЧАО .. Smiley
Активен
Неактивен bg2
Hero Member

« Отговор #3 -: (Събота) 05 Декември 2015, 20:09 »

Де да знам, може да е някакво джендър обучение спуснато "отгоре".    За мен лично няма проблем да слагам едно (а) накрая.

За Анунаките, инфото ми е, че егрегора им ползва хората като приемници и се маскират като Аватари от Агарта.
Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #4 -: (Събота) 05 Декември 2015, 20:54 »

Tи Вярваш ли на Езотериците във форума и Вещиците, Митко, мира...........карти Таро...   Huh?......Агарта ти е далеко... Huh?
Активен
Неактивен bg2
Hero Member

« Отговор #5 -: (Събота) 05 Декември 2015, 21:46 »

Не е до вяра, а до правене на разлика между хора които споделят мисли, мнения, лични опитности и хора с претенции да са проводници/посланници на същества от други измерения. Ако хората са в състояние да попадат под въздействие на пан-измерни същества и могат да служат като портали за навлизане на влияния в нашето си 3д, тогава не е ли по-добре за профаните (четящите, тези към които са посланията) да имаме едно наум и да сме по-внимателни в разпознаването? Защото като ви чете човек посланията и книжките които цитирате някак си изниква въпросът, абе с кой или с какво си комуникирам във форума? Човешко същество, някой алтър излязал наяве, дух от друго измерение, или нещо друго.

Така че да не те учудва ако срещаш странни питания, странни въпроси и странни вметки. Ако имаш против, просто кажи ЧАО 2 и чакай някой друг да се включи в темата за да те предразположи да предадеш каквото имаш за предаване за Анунаките.

Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #6 -: (Събота) 05 Декември 2015, 22:00 »

А ти разбра ли Кои са Анунаките или чакаш, някой да те спаси.. Smiley
Активен
Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 137
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #7 -: (Неделя) 06 Декември 2015, 03:56 »

galaxsis, ми...прав е bg2!
Отварянето на темата ти прилича малко на анкета - "Какво знаят и мислят земните хора за (нас/тях) - анунаките"?
Все едно опипваш почвата, сондирайки мнения?
Какъв отговор очакваш да получиш?
Ако имаш нещо да ни светваш - давай, ако не...спри да ни "сканираш"  Evil
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #8 -: (Неделя) 06 Декември 2015, 06:51 »

Анунаките са източникът на всичко, което илюминати са.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1776
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #9 -: (Неделя) 06 Декември 2015, 11:37 »

Grin
galaxsis
Цитат
Кои са Анунаките  ?
Хубу де кажи първо кои/какви са и тогава искай мнение.Иначе става -какво е искал да каже афтора в творбата си.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7174
мислите определят съдбата ти

« Отговор #10 -: (Неделя) 06 Декември 2015, 19:50 »

Точно казано с едно изречение! Само трябва да се смени местото на глагола СА и става абсолютно! Но и така става!
Активен

bojinkata
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #11 -: (Понеделник) 07 Декември 2015, 13:31 »

Кои са Анунаките  ?

ПедраЗи - глобалисти.....Ей тва са анунаките. И както обича да казва проф. Станилов на лютфи наместан - М/у мен и теб има цивилизациоонна пропаст. Та ей тва са анунаките....цивилизиционна пропаст....Кой паднал там, паднал...който не иска не пада.....
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7174
мислите определят съдбата ти

« Отговор #12 -: (Понеделник) 07 Декември 2015, 13:39 »

Точно казано с едно изречение! Само трябва да се смени местото на глагола СА и става абсолютно! Но и така става!

Или иначе казано - анунанките са така наречените ИЛЮМИНАТИ! Просветени, светещи, умни, красиви и тн! Grin
Активен

bojinkata
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 648
Помни края

« Отговор #13 -: (Петък) 25 Декември 2015, 20:20 »

Съществуват два типа анунаки. Светли или Нун-Галене и тъмни или Игиги. Тия две фракции воюват по между си от цяла вечност така да се каже. Хората са много удобни и за двете групи които ги използват като Живи Оръжия. За такива хора-оръжия се споменава на някои места из Ведите. Такова оръжие е бил и героят Херакъл докато робувал на Хера ( Евристей) . Такива хора-оръжия са и днешните ислямисти слугуващи на древноарабския бог на луната Илумкух,  познат на акадите като демона асалухи. Всъщност и тези от ответната страна също са оръжия. 
Активен

Живота е свещен.
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 648
Помни края

« Отговор #14 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:46 »

http://budha2.blog.bg/technology/2016/01/13/pleiadite-za-blizkiia-iztok-sivite-kompiutrite-i-oshte-nesht.1422235

това е любопитно. до колко е истина незнам,  но кой знае.

междувременно се поразрових за нунгалене и игиги. Нун-Галене са царе-пазители или велики-пазители. През акадски и арамейски името преминава в елински под формата...Ангели. За игигите в някои патриотични сайтове се дава превода "поробители" като името се извежда от нашата българска дума Иго. други го приближават с демоничните кала-юга в хиндуизма.  Други твърдят чеу имат нещо общо с демона яга.  Дори има версия че игиги са Гог и Магог от последната битка.

на акадски "иги" или игиги ще рече звездни. Една крачка до падналите ангели на Енки...опа...Енох.
« Последна редакция: (Сряда) 13 Януари 2016, 20:05 от herrian » Активен

Живота е свещен.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: