Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За марихуанта  (Прочетена 4955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен tazmdg
Sr. Member
Публикации: 367
Смисълът на живота е... 42!

« Отговор #15 -: (Понеделник) 01 Юли 2013, 17:00 »

Страшкоу ,а това за плащането на данъците в близкото минало в САЩ, с количество канабис, знаеше ли го?

Още си блъскам главата,къде четох това,не е в Паралелката,а и в статийката сложена от alexxx39, не е споменато...в графата История...
ARRI добе е описал историята,ама и той е на косъм да ме опроваргае... Доста ме човърка къде го четох...
Определено се сетих за стотици начини за консумация,голяма част лично изпробвал...
Представи си издълбана кртуша(плодът) като луличка(едно конусче и едно тънко цилиндърче-пресичащи се),а?!...Елементарно е...
Божественно...  
Активен

БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език, а не груби псувни.
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #16 -: (Понеделник) 01 Юли 2013, 20:31 »

Конопът е с по-високо качествени нишки от дървесните. Много по-малко разяждащи химикали са необходими за производството на хартия от коноп, отколкото от дървесина. Конопената хартия не пожълтява с времето и е много издържлива. Растението расте бързо и достига зрялост за един сезон, докато израстването на едно дърво отнема цял човешки живот.

Всички пластмаси трябва да се произвеждат от олио от семената на конопа. Такива пластмаси са биологично разграждащи се, следователно не замърсяват природата. Пластмасите, произвеждани от нефт, тези, с които сте много добре запознати, спомагат за разрушаването на природата. Те не се саморазграждат и ще причиняват големи вреди в бъдеще. Процесът за производството на голям спектър от конопени пластмаси няма да опропасти реките, както направиха Дюпонт и други петролни компании. Екологията не влиза в плановете на нефтената индустрия и политическата машина. Конопените продукти са естествени и безопасни.

Конопът трябва да се използва за производство на лекарства. Можем да се върнем във времето, когато Американската Медицинска Асоциация подкрепяше лекарствата с участието на канабиса. "Медицинската марихуана" се разпрострянава законно само сред шепа хора, докато останалите са принудени да разчитат на химикали. Марихуаната е здравословна за човешкото тяло.

Световният глад би могъл да приключи. Голямо разнообразие от хранителни продукти биха могли да се произвеждат от марихуана. Семената на конопа са един от най-богатите източници на протеини в природата. Също така, те съдържат две основни мастни киселини, които изчистват тялото от холестерол. Тези мастни киселини не се срещат никъде другаде в природата! Консумацията на конопени семена е най-доброто нещо, което можете да направите за своето тяло. Яжте сурови конопени семена.

Дрехите трябва да се произвеждат от коноп. Конопените дрехи са изключително здрави и издържливи. Днес има американски компании, произвеждащи дрехи с коноп, обикновено съдържанието му е до 50%. Конопените влакна трябва да бъдат навсякъде. Вместо това, те са почти скрити под земята. Щата Кентъки, един от най-големите производители на коноп, направи носенето на ленени дрехи незаконно! Можете ли да си представите да ви вкарат зад решетките, заради това, че сте носили хубави дънки?

Светът може да е полудял, но това не означава, че и ние трябва да полудеем. Има само един враг - приятните хора, на които плащате своите данъци, войнолюбивите разрушители на природата. С вашите пари те убиват света пред очите ви. Половин милион смъртни случая всяка година са последица от тютюна и свързани с него заболявания. Половин милион смъртни случаи на година са причинени и от консумацията на алкохол и свързаните с това заболявания. Нито един смъртен случай, когато и да е било, не е приписан на употр*бата на канабис. Нашето общество изкара конопа извън закона, но не прави почти нищо против употр*бата на убийците тютюн и алкохол.

Инжектирането на THC, активния агент на канабиса, има положителен ефект, успокояващ астма и глаукома. Конопът облекчава гаденето, предизвикано от химиотерапия.

"Стереотипът на потребител на марихуана и на пияницата са близки" - дрън-дрън. Наистина творческите възможности се усилват под действието на конопа. Възприятиято на времето леко се забавя, някои стават по-чувствителни. Под действието на канабис може да се оцени по-добре изкуството. Всъщност симптомите на приемащ канабис са пълна противополжност на употребяващия алкохол.

Конопът е извънземно растение. Има физически доказателства, че канабисът не прилича на никое друго растение на планетата. Конопът е единственото растение, при което мъжките изглеждат по различен начин от женските растения. Никой не говори за мъжки и женски, когато става въпрос за растения, защото растенията не показват своя пол, с изключение на канабиса. За да определите пола на земно растение, трябва да изследвате неговото ДНК. Мъжки стрък трева на външен вид изглежда точно както и женски такъв. Канабисът от своя страна демонстрира интензивна сексуалност. Отглеждащите го знаят как да убиват мъжките, преди да могат да оплодят женските.

Канабисът е лекарство, не отрова и наркотик!

http://www.world-mysteries.com/newgw/marijuana_sql_dy.htm

Справка :
За да ''убиеш'' мъжкият, трябва да го премахнеш. Разпознаваш го, като погледнеш под листото.......... и ако има торбичка  тва е мъжкото. Отстраняваш го за да не зарази женското. Ако не ти трябва за пушене, а за индустрията, не отделяш мъжките...!!!

hi

Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Страшкоу
Administrator
Публикации: 1586
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #17 -: (Събота) 06 Юли 2013, 12:03 »

Дадоха ми един линк преди известно време и го пускам и в темата:
Сенатът на САЩ предприема закони за отглеждането на коноп за първи път
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #18 -: (Сряда) 10 Юли 2013, 19:59 »

Поръчах си конопена семена.... Laugh Били добре да се ползват от спортисти Wink....Половината ще ги изям, а другата половина у саксията....: Grin
Също така си поръчах от този сайт и конопено мляко.... Grin.....Решил съм да ставам БИО .... Grin

http://www.zoya.bg/category?id=1&q=%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BE+%D0%BC%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%BE&cathandle=search
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Herbaliser
Jr. Member
**
Публикации: 70

« Отговор #19 -: (Сряда) 10 Юли 2013, 22:37 »

Конопчето е медено...
@ARRI,
Сблъска ли се по сайтовете с масло/oil от семената,тип зехтин. Чел съм,че било много полезно и това. Семената минавали за супехрана
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 10:07 »

В магазините за здр.храна продават и семена и брашно. Брашното е два пъти по-евтино. АРРИ не знам дали от семената ще поникне нещо, но сподели. Конопът е божие послание или по-скоро дар!
Активен

bojinkata
Неактивен Хела
Full Member
Публикации: 186

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 13:59 »

... а другата половина у саксията....: Grin
И после какво правиш с поникналото?
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 15:34 »

Herbaliser, и в сайта, който съм постнал има конопено олио. Поръчал съм си и от него.....абе решил съм да опитам от всичките продукти, пък ще видим.....Или ще ставам свръх човек, или НЕ..... Grin Grin Grin

Божи, питах ги дали семената ще покълнат, и те ми гарантираха, че ще покълнат....Ако са ме излъгали, не е беда.... Smiley

Хеле, ако изпусна цъфтежа и не отделя мъжките, няма да стане за пушене, и ще си го пия на чай. А ако го ''хвана'' о време, ще си пафкам....Може и бизнес нещо да подвъртя..... Grin Grin Grin Grin
Активен

Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #23 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 15:40 »

Смеем се тук и се бъзикаме за конопа, ама тва е супер индустрия....Ако започнем да го отглеждаме ще спасим милиони дървета.....Ще бутнем рамо и на текстилната промишленост....ще го преработваме и ще го ползваме за био гориво(първия модел Форд е вървял и с конопено гориво все пак Wink)......Ще го използваме и за фармацефтиката......и пр. и пр. Ама уви, до като има петрол, конопът ще е табу и забранен..... Angry
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #24 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 17:51 »

Ползвал съм и конопено масло- немско. Малко скъпичко е, но май не е точно това, което се рекламира в един филм, по-рядко е. На филма, мисля че го има в темата, то лекуваше всякакви кожни проблеми. Но и производството му си беше много специално. Конопът е решение за много проблеми на съвременната цивилизация, но илюминатите няма да разрешат ползването му.
Активен

bojinkata
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #25 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 21:26 »

Разсъждавайки  за  конопа  реших  да  потърся  поне  един  факт  за  вредата  му  в  здравната  и  социалната  област,  но  не  намерих!  Да  потърсим  заедно!  Бих  желал  по-умните  от  мен  да  направят  една  обективна  съпоставка  между  марихуана  -  алкохол  -  тютюн   
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #26 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 22:54 »

МИТКО, според Световната здравна организация след 60 години изследвания конопа е на 3-о място по вредност след алкохола и тютюна. Ето едно интересно интервю, в което са омешани конопа и траките  Smiley.

От марихуаната има полза. Защо е забранена?
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #27 -: (Петък) 16 Август 2013, 17:21 »

Днес реших да си купя пакет конопено брашно. Струваше - 200 грама, 3.39 лв./преди/. Не погледнах изобщо цената и на касата ми поискаха 9.90 лв. Не повярвах, касиерката пак го чекира - толкова -9.90. Върнах го. Проверих и в други магазини - всякъде вдигнато яко. Конопеното семе също беше вдигнато. Та така - не искат да го консумира конопа под никаква форма! Angry
Активен

bojinkata
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #28 -: (Петък) 16 Август 2013, 17:51 »

Ето тук има 300гр. румънско конопено био брашно за 9.90лв.

http://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0%B8%D0%BE.1379?filters=_D0_9A_D0_9E_D0_9D_D0_9E_D0_9F_D0_95_D0_9D_D0_9E-s

Ейййййй, румънците се очертават китайците на балканите  Grin....Веднага влезнаха ''в час'' с търсенето на пазара  Wink.....
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #29 -: (Петък) 16 Август 2013, 22:01 »

Проучих  въпроса  с  конопа,  в  селото  ми  са  се  засявали  около  50 декара!   Никой  от  помнещите  не  си  спомня  да  е  имало  зависими,   за  празниците  са  дъвчели  семена  за  настроение  и  толкоз!  Да,  има  спомени  за  пияници,  но  за  нарко-зависими  не!  Само  моят  дядо  е  сял  по  половин  декар!   Наричали  са  конопа  гръсти!
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: