Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кеше и фондацията му - 2015г  (Прочетена 4467 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 425
Ние сме очите на небето.

« Отговор #60 -: (Сряда) 27 Април 2016, 15:37 »

Аз желая, ако можеш да споделиш опит Smiley
Активен
Неактивен hacko
Sr. Member
Публикации: 292

« Отговор #61 -: (Сряда) 27 Април 2016, 17:01 »

Най-лесното и бързо което може да се тества е да си направите нанопокрита мед. Така се нарича медта която се използва.
Има два варианта за да се покрие медта. Единия е със сода каустик , а другия да се обгори с горелка и веднага да се охлади.
Процеса се повтаря три пъти за да може да се образува по-плътен слой.
За целта ще ви трябват малко материали.
При вариант с обгаряне:
1. медна тел - без изолация, лак и други подобни;
2. газова горелка;
Този вариант е лесен за проба, закачате да виси някъде спиралата и я обгаряте до златисто, без да се стига до червено. Веднага след като минете цялата спирала я пускате във вода за да се охлади. Изваждате, изчаквате да се махне водата и пак същия процес, така 3 пъти.

При вариант с каустик;
1. медна тел - пак без изолация
2. каустик NaOH;
3. пластмасов съд за да се сложи всичко;

Ако имате тези материали за метода с каустик , мога да продължа нататък. Ако не, след като се сдобиете пишете пак за да ви дам напътствия защото е малко по-сложно и повече стъпки има при метода с каустик.

Като първо трябва да си направите желаните форми от медната тел. И чак след това се слага покритието.
Лесна форма за навиване на ръка е ето тази:

Тук има повече инфо как се ползва: http://www.slideshare.net/exopolitika/keshe-foundation-magrav-technology-health-applications-116pages
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #62 -: (Сряда) 27 Април 2016, 17:12 »

Да допълня - след обработката наномедта повече не се пипа с гола ръка. Ползват се ръкавици или клещи. И още - при ползване на химическия метод - предмета се полива със содата, след което се поставя в затворен съд над течността за около 12 часа. Просто се следи почерняването. Ползва се обикновено така наречената мрежа - тип "рабица", на която се поставят заготовките. Химикала е отровен и трябва да се внимава много!!!!!
Активен

bojinkata
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 425
Ние сме очите на небето.

« Отговор #63 -: (Сряда) 27 Април 2016, 20:00 »

Най-лесното и бързо което може да се тества е да си направите нанопокрита мед. Така се нарича медта която се използва.
Има два варианта за да се покрие медта. Единия е със сода каустик , а другия да се обгори с горелка и веднага да се охлади.
Процеса се повтаря три пъти за да може да се образува по-плътен слой.
За целта ще ви трябват малко материали.
При вариант с обгаряне:
1. медна тел - без изолация, лак и други подобни;
2. газова горелка;
Този вариант е лесен за проба, закачате да виси някъде спиралата и я обгаряте до златисто, без да се стига до червено. Веднага след като минете цялата спирала я пускате във вода за да се охлади. Изваждате, изчаквате да се махне водата и пак същия процес, така 3 пъти.

При вариант с каустик..

А какви резултати получи? При какъв случай?
Активен
Неактивен hacko
Sr. Member

« Отговор #64 -: (Четвъртък) 28 Април 2016, 08:38 »

Може да се използва за следните проблеми:
Намаляне на мускулна болка, тендинит, и остър и хроничен тендовагинит
Подобряване на циркулацията на кръвта
Увеличаване на клеткъчно/тъканните процеси
Облекчаване на остра и хронична умора
Намаляване на синдроми на Стягане
Облекчаване на болки в кръста
Подобряване на остри и хронични болки в кръста
Поддържане на гръбнака в нормална позиция
Облекчаване на болки от стари счупвания на кости и по-бързото им зарастване на нови
Облекчаване на схващания и разтягания
Намаляване на болки в китката и Синдром на Карпалния Тунел / скованост, изтръпване, слабост, и други проблеми в ръката, поради натиск върху средния нерв в китката /
Намаляване на болките в колената
Синдром на прекалено използване (Alleviate Overuse Syndrome)

- сигурно има и други проблеми, които може да се облекчат и да преминат, но за тези неща е тествано до сега.
Търсят и медицински лица с интерес към тази технология за да я развиват!

Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #65 -: (Четвъртък) 28 Април 2016, 09:24 »

То хубаво, ами ти конкретно, какво си излекува с това? Или какви резултати си имал с излекуване на други хора?
Активен

Неактивен hacko
Sr. Member

« Отговор #66 -: (Четвъртък) 28 Април 2016, 10:03 »

То хубаво, ами ти конкретно, какво си излекува с това? Или какви резултати си имал с излекуване на други хора?

Конкретно, резултати директно към тези проблеми:
Облекчаване на болки в кръста
Подобряване на остри и хронични болки в кръста
Облекчаване на болки от стари счупвания на кости и по-бързото им зарастване на нови
Облекчаване на схващания и разтягания
Намаляване на болките в колената

И други проблеми но там се използваше една субстанция която се прави допълнително, нарича се ГАНС.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #67 -: (Четвъртък) 28 Април 2016, 10:19 »

Форум, а тук има отзиви на хора, ползвали технологията:
https://www.facebook.com/KesheFoundationBulgaria/
Активен

bojinkata
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #68 -: (Четвъртък) 28 Април 2016, 15:02 »

Вижте, ясно съм предупредил още преди много време, че това е измама. Въпросът не е дали е измама, а доколко е драстична, колко далеч се отива в злонамереността, защото я надуших още преди години. Ако не вярвате на кучето, това си е ваше решения, кучетата са само помощен персонал.

Мога да направя критична публикация срещу Кеше, която за момента да е необорима. Но това ще се разтълкува като агресия (и ще е точно така), а в момента нямам интерес от това. Просто ви съветвам да бдите и да бъдете внимателни, и най-вече съм против кампанията за увличане на други хора в тази измама с неясна насоченост.
Активен

Неактивен hacko
Sr. Member

« Отговор #69 -: (Петък) 29 Април 2016, 11:41 »

Хахах форум ти ме разсмя, като ти чета поста имам чувството , че съм се върнал в 15 век в някое село в момент, в който наближава слънчево затъмнение и всички са се изпокрили за да не ги уловят духове Smiley Или пък съм отишъл на някоя планета с туземци и съм ги снимал със светкавица и всички си мислят, че съм магьосник, шаман и други техни примитивни разбирания Smiley
Форум, аз и много други сме тествали това което разпространяваме и говорим.
Аз не искам никой да ми вярва, съмнявайте се във всичко и всеки, просто тествайте сами и ще се убедите. Просто не искам вече никой да страда заради личните облаги на определени кръгове хора. Това, че медицината не иска да помага на хората, не означава, че трябва да спрем да мислим за здравето си. Същото е и за другите отрасли. Всичко е за контрол на масите. Кеше има много врагове, защото технологиите му ни правят свободни.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #70 -: (Петък) 29 Април 2016, 11:50 »

Форум, това дето си го написал е напълно в духа на средновековните "учени"-схоластици, които са отхвърляли всичко ново и прогресивно.
     И другото е интересно - твоето виждане напълно съвпада с това на кукловодите и петролните магнати,  които не искат да чуят за овладяването на "свободната енергия"! Случайност?
     Срещу Кеше имаше опити за ликвидиране, дори краля на Белгия го обяви "персона нон грата". Сега е в Италия. Много неудобен  за контрола!!!! Да си чул нещо за него по официалните медии? Така е с такива като Кеше - свободолюбиви и умни хора, които не се поддават  на  "облъчването"!
Активен

bojinkata
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #71 -: (Петък) 29 Април 2016, 13:11 »

Глупаци, това дето аз съм ви го изписал тука за свободната енергия вие няма да го проумеете в близките години, защото ви мързи да го прочетете.

Казвам ви, че Кеше е измамник и лъже и вече не ми дреме къде си го завирате.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #72 -: (Петък) 29 Април 2016, 13:46 »

Глупаци, това дето аз съм ви го изписал тука за свободната енергия вие няма да го проумеете в близките години, защото ви мързи да го прочетете.

Казвам ви, че Кеше е измамник и лъже и вече не ми дреме къде си го завирате.

Ужас!!!!!!!! Cool
Активен

bojinkata
Неактивен hacko
Sr. Member

« Отговор #73 -: (Петък) 29 Април 2016, 14:32 »

Форум, теб лично измамил ли те е?
Тъй като аз тествам преди да говоря, това означава ли , че и аз съм измамник за теб?
Активен
Неактивен hacko
Sr. Member

« Отговор #74 -: (Петък) 24 Юни 2016, 16:19 »

На този линк:
https://store.keshefoundation.org/store/product/magravs_power_generator/
са пуснали независимо устройство пак си е Маграв, но вече е автономен и без нужда от подаване на ток от мрежата. До 3 киловата натоварване е този модел, и съответно по-скъп. Има подробности в линка и от там има друг линк към видео в което показват независимия Маграв от мрежата в действие.
Единственото условие е да е заземен, до колкото разбирам.
Аз съм в процес на направа на Маграв и скоро ще споделя и аз резултати.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: