Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЛО  (Прочетена 17569 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6217
мислите определят съдбата ти

« Отговор #180 -: Вчера в 11:39 »

Ами....в небето, предполагам. Къде другаде? Grin

Над коя държава, град? Нема страшно!

София, посока Витоша, поне при мен  Smiley / и промяна на формата/ гледане му е майката  Smiley

Да, над Витоша това е често явление. Някои колеги бяха пускали и клипове, пак над Витоша! Нещо има там  и ги привлича!?
Активен

bojinkata
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 2975
xaumana@abv.bg

« Отговор #181 -: Вчера в 12:11 »

Витоша е резервното централно управление на България, в случай, че някой избомби София и я изравни със земята. Базата във витоша е специализирана радио и комуникационна база.
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 600

« Отговор #182 -: Вчера в 21:55 »

От клипчетата в интернет с НЛО-та ми е направило впечатление как буквално изчезват нло-тата. От видим обект стават на светеща точка/кълбо и изчезват. В един момент се виждат в кадъра, в следващия миг проблясват и изчезват. Няма ги.

Това видео не знам дали е истинско или фалшиво, но се вижда нещо подобно, как пришълецът излита в синя светлина нагоре и изчезва някъде. Huh?

Real UFO With Aliens Caught On Camera From Saudi Arabia | UFO Or Military Vehicle? Alien Sightings
Активен

Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 600

« Отговор #183 -: Вчера в 22:10 »

Дори и клипчето да е фалшиво, идеите за "светлинни превозни средства" явно не са нови.

Едно от известните изображения в иконографията:

източник с кратко инфо за картинките: http://harta-bg.info/subektiv/има-ли-образи-на-нло-в-християнската-живопис
« Последна редакция: Вчера в 22:22 от bg2 » Активен

Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: