Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИНИ  (Прочетена 13691 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 535

« -: (Събота) 01 Декември 2012, 22:01 »

Интересни събития и явления, които могат да се коментират.
Активен
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #1 -: (Сряда) 12 Декември 2012, 23:19 »

Клипа не е нов. Но е ...уникален - поне за мен. Приемам казаното от този човек напълно сериозно, моите уважения, че има смелостта и "лудостта" да каже нещата, които казва...Уникално е, че човек на такъв висок пост го прави! Разбира се, "сериозните" медии по цял свят много удобно си мълчат по този повод. Или, ако кажат нещо, то ще е иронично и язвително - в стил "сандвич"- пласт истина - пласт лъжа...Добре, че има интернет и форуми като този...
Ето и клипа:
http://www.vbox7.com/play:0add85f8
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #2 -: (Четвъртък) 13 Декември 2012, 01:01 »

Готви се чудовищна манипулация на света, която ще инсценира извънземно нашествие! Това сигнализират учени, които се събраха на конгрес, посветен на извънземния разум, в обсерваторията на Ватикана преди дни.

Близо седмица учени, обществени организации, представители на бизнеса и уфолози коментираха появата на странни явления в някои страни. На срещата били коментирани и сигнали от щатите и Италия, според които САЩ готвят голяма манипулация до една година. Те щели да обявят съществуването на извънземни, за да предизвикат нещо подобно на 11 септември и да се завърти колелото на междузвездните войни. Става дума на новото харчене на пари за военни цели, заради което ще бъде завъртяна манипулативната машина.

Човечеството щяло да бъде подготвено и да се инсценира някакво нашествие на извънземни, твърдят учените. Щатите приключиха една война с терористите след 11 септември, убиха Бин Ладен, изчерпаха се мотивите им и сега си търсят нови оправдания за военните харчове. Има опасност от тази голяма манипулация, която е инспирирана от олигарсите, твърди българският учен проф. Лъчезар Филипов, зам.-шеф на Института за космически изследвания на БАН, който също участва с доклад във форума във Ватикана.

На срещата френски представител на аерокосмическата агенция, която е под контрола на държавния глава, алармирал за поява на НЛО около пристанището в Бретан, където има военни бази за съхранение на ядрени подводници.

Учените си задали и въпроса защо нямаме контакт с извънземен разум и стигнали до заключението, че пътищата ни са грешни и гледаме не там, където трябва.

Следващата среща ще е на 23 и 24 март догодина в Сан Марино. Единият ден ще е посветен само на опасността от манипулацията за нашествия от извънземни и връзката с военните бюджети. На срещата ще вземе участие и американският астронавт, летял до Луната Едгар Мичъл. 

Мичъл нееднократно твърди, че правителствата крият информацията за пришълците. Звездата на световната космонавтика заявява, че има основание да предполага, че и руското правителство крие данните за посещенията на извънземни на руска територия.

"Освен САЩ, много други страни, включително и Русия, има информация за извънземните същества, - казва Мичъл. – Правителствата са длъжни да разкрият тази информация! Досега на това се решиха само Франция отчасти Великобритания."

Близо 80-годишният Мичъл взе участие в мисията "Аполо-14" и стана шестият човек, който кацна на Луната. Той прекара 9 часа и 17 минути на повърхността на спътника. Американският космонавт е изключителен авторитет в световната космонавтика и е единственият, който се осмели да направи такова сериозно заявление.

Той твърди, че спецслужбите на всички водещи държави имат шокиращи архиви за контактите на земляни с НЛО.

Диана МИЛЕВА, БЛИЦ
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 13 Декември 2012, 13:26 »

МИТКО,това се знае отдавна.Това е един от най-честите сценарии които съм срещала за прословутата дата 21.12.2012.Даже съм чела и теории,че Кейм Трейлса има и такава цел.Създаването на постоянна плътна пелена(възможно е и едновременно по цялата планета,или поне по-големите и"значими"държави),която би дала възможност за 3Д холограма.На каквото си пожелаят.От "апокалисис с ангели господни"до извънземна инвазия.Подобен метод на холограма е показан от сциентоложчето Том Круз в последната серия на"Мисията невъзможна" Grin
Иначе в цялата история има логика,и това стар модел.За да накара цял свят да приеме нещо,то тряя да е доброволно.Същото което тихо и бавно се случва с предстоящето чипиране.Хората трябва да го ПОЖЕЛАЯТ.Точно както стана след 11.9...Сами пожелаха и се съгласиха на въвеждането на драконовски мерки за"сигурност"по цял свят,което на практика се превърна в легално следене,при това с нашето собствено разрешение.
Та така и с нашествието..
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6799
мислите определят съдбата ти

« Отговор #4 -: (Четвъртък) 13 Декември 2012, 20:10 »

Да не забравяме и другия момент - всяване и поддържане на страх. Изплашеният човек лесно се манипулира. Не ви ли прави впечатление вълната от филми на ужасите, заливащи екраните у дома и киното. А колко са комедиите? Това си е част от плана.
Активен

bojinkata
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #5 -: (Четвъртък) 13 Декември 2012, 23:19 »

Да бе..Чак и сериал как се подготвят за оцеляване след края на света.Имаше едни се бяха запасили с 2000 тона храна. Lips Sealed
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #6 -: (Петък) 14 Декември 2012, 19:28 »

А тази седмица е посветена на филми за апокалипсиса по НГ. По нашите ТВ-та също се дават преобладаващо филми с такава тематика. Атаката срещу стадото е много силна.
Активен

bojinkata
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #7 -: (Неделя) 23 Декември 2012, 17:22 »

http://vbox7.com/play:8592734b85 - Игнорирам простотията на Карбовски - мен ме интересува чичката какво казва, не Мартин Карбовски...Интересно е.
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #8 -: (Неделя) 23 Декември 2012, 17:38 »

Абе и на мен Карбовски не ми е от най-симпатичните, ама пък все ходи да търси такива хора, което е похвално. Още едно негово предаване:
http://vbox7.com/play:5a0d0be0aa&r=emb

Както в историята, политическите и военните тайна излизат след време, все се надявам след време да излезе наяве и това което се случва в момента - кой ни помага в придвижването, кой пречи и т.н.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #9 -: (Неделя) 23 Декември 2012, 17:48 »

Не съм гледала на Карбовски много предавания, но бих го определила толкоз прост. Обаче е доста директен. Което е и хубаво.
Ще го гледам клипчето по-късно.
Активен
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #10 -: (Понеделник) 14 Януари 2013, 13:30 »

Учени, позовавайки се на напълно конкретни и доказани факти, които обаче не се поддават на обяснение,
твърдят, че пътешествията във времето са възможни.

http://snaiper-bg.net/2012/03/pa-teshestvie-va-v-vremeto-to-maj-i-sega-se-sluchva-video/#ixzz2HwhbDgBo

Пътешествие във времето със Стамен Стаменов и доцент д-р Емил Минев - http://youtu.be/ap4eN0K2Zuw

Ето и руското  инфо  - http://youtu.be/id4LcqSIna8

Също това е много интересно - Контакт с Плеядами
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #11 -: (Понеделник) 14 Януари 2013, 15:52 »

Филмът за Плеядите е супер. Много интересни неща!
Активен

bojinkata
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #12 -: (Понеделник) 14 Януари 2013, 23:36 »

Uff..Мен па ме"отблъскват"точно плеядинските пропаганди.Не знам,ма мноо светли,мноо позитивни,а на сичкото отгоре и повечето ченали ми мираш баш си на Ню Ейдж. Sad
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #13 -: (Вторник) 15 Януари 2013, 11:38 »

Uff..Мен па ме"отблъскват"точно плеядинските пропаганди.Не знам,ма мноо светли,мноо позитивни,а на сичкото отгоре и повечето ченали ми мираш баш си на Ню Ейдж. Sad
Е, не може всичко да е негативно. М/у другото тези снимки на Майер от години се обсъждат в медиите.
Активен

bojinkata
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #14 -: (Вторник) 22 Януари 2013, 20:20 »

КОСМИЧЕСКИ ПЪТЕШЕСТВЕНИЦИ - Документален филм на руската телевизия РЕН

http://lucecita.blog.bg/?month=1-13&day=15
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: