Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Начини за общуване със водата,енергиите и живота около нас.  (Прочетена 4440 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #45 -: (Вторник) 31 Май 2016, 20:10 »

Grin
Извинявай но не можах да схвана мислата ти.Това което съм написъл е общуване,няма ритуал/насилие.
Даже ако ви се отворят чакрите на ръцете наблегнете на позиция Х,общувате със женските енергии.И те чудесно се справят със гамените,чистят ги безапелационно.
Почнете ли сте заплаха за тях,така че назад няма.Всяко зло за добро.Мангала са хвалеше че може без да ляга да влиза във енергийното.А аз забелязвам че даже не ми се налага да влизам в енергийното.По някое време корема ми прикърка и айде във нужника.Кат подуша кво излиза и са ухилвам.Идва момент когато инстинктрите ви,а те са завършени знания,почват да работят и директно във енергийното.Което за мен е голям кеф,щото няма да ги мисля.
Пак да повторя позиция Х,много е файдалия, щото не всеки има личната енергия и знания.А женското може да заема нужната енергия,от името на този със който общува.А той после си оправя сметките.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #46 -: (Вторник) 31 Май 2016, 21:40 »

Меандре, пробвах няколко пъти позиция лява ръка 3-4 пръста под пъпа и дясна на бедрото, и след ставане се чувствам по-отпочинал и по-бодър.
Притеснява ме, че в началото, след поставяне на ръцете, усещам около 10-на секунди се едно нещо ме фаща за гърлото и ме души. После се оправя.
Това нормално ли е?
Или не правя нещо както трябва?
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #47 -: (Петък) 03 Юни 2016, 06:27 »

Имам питане. Много учители казват, че е хубаво водата да стои на слънце в синя бутилка и след това да се пие на малки глътки. Дънов разяснява за всички цветове. Та, дали е хубаво да си наричаме вечер слънчева вода, има ли по-добър ефект? И добре ли е така външно да развиваме кундалини, чрез цветове и тн, или не е ли по-добре плавно, чрез осъзнаване да се отблокирме. Ако това е за друга тема, съжалявам, моля ви простете, обичам ви и благодаря!
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #48 -: (Събота) 04 Юни 2016, 12:53 »

Grin
Dora
Цитат
Много учители казват, че е хубаво водата да стои на слънце в синя бутилка и след това да се пие на малки глътки. Дънов разяснява за всички цветове. Та, дали е хубаво да си наричаме вечер слънчева вода, има ли по-добър ефект?
Всички които са чели или са слушали учители са на един хал,и си личат от километри.Все едно са щамповани със матрица.
Айде да помислим малко и да разгледаме-
Всяко нещо е такова каквото е.Водата си е вода слънцето слънце,що ги бъркаш че и във синьо шише.Водата е бяла/чиста,можем да си помислим че съдържа всички цветове/енергии във себе си,даже ако и се обадим и нашата ще е там.За Дънов не ми се приказва.
Не е хубаво да наричаш,щото е насилие.За това съм го написал ОБЩУВАНЕ.Това всички ли сте кьорави? Можеш да общуваш и със слънцето, ей така обръщаш си образа към нея да та види и мислено се обръщаш към нея.А тя си решава дали да ти обърне внимание.
Цитат
И добре ли е така външно да развиваме кундалини, чрез цветове и тн, или не е ли по-добре плавно, чрез осъзнаване да се отблокирме.
Не знам от каде идват тези мераци за отваряне на кундалиниту,или по точно знам мераклията, ма не ми стига акъла що се съгласяват и даже са мераклии.А после рев до небесата.
Първо, змията кундалини е демон паразит,и да му помагаш да овладее тялото на пълна мощност е безумие.
Второ,оригинала кундалини е кокалите ни,и ако ни е дадено ще се активира, само че мощността ни става огромна, а оттам и отговорноста ни.Благодаря ма на това дередже неща.Щото ефекта на пеперудата е точно кундалиниту,мръдва ти някаква мисла във главата и целия живот разбира и може да си изпати.
Тъй че всяко нещо със времето си,и то да си дойде само.И насила хубост не става.
И мнението ми за разни енергийни практики е лошо,щото е насилие.А насила не става хубост.
Друго,народа ни е отворил лечителството,и всички полека ще минем през него.А то е на база общуване със енергии, и не ни трябват,енергийни практики.Практиките са иницииране за тези дето имат мерак ма не стават.Не са резилете със практики.
 Cool
« Последна редакция: (Събота) 04 Юни 2016, 13:06 от meander » Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #49 -: (Неделя) 05 Юни 2016, 07:43 »

Ако не гледаме водата мислите влиаят ли и?
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #50 -: (Неделя) 05 Юни 2016, 07:49 »

И още един въпрос- не знам къде да го напиша, затова тук. Възможно ли е буквите от азбуката ни да са носители на енергията. Нпример О- затваря аурата, Ж отваря канали, Д затваря и заземява. От там България е затворена дума и не допуска влияния на чужди енергии. Имам такава информация и ми е чудно какво ще кажеш по въпроса. Отново Благодаря!
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #51 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 08:26 »

Аз може ли да попитам, ако е осъзнато и удобно на някой да каже Smiley Кое е по-важно от паметта? Щото ние търсим знанието в предците си, а само водата може да ни го предаде. Май мисълта е на по-високо ниво, а още по-високо е енергията. По нагоре аз не мога да видя, Smiley) Въпроса не е да се лекуваме,чрез нещо, според мен,и да прескачаме нива. Пак бягаме от отговорност и ще трябва да се връщаме за детайли. Всяко зло е за добро. Значи не трябва да му се бъркаме. Има си знание, преценило е. Нашата мисия, май, е да сме пазители и разяснители на основите, а децата ще се адаптират и покажат как става, ако им дадем Шанс Smiley Системата винаги си е била една и съща, и няма да се промени... идеална е!
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #52 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 09:33 »

Ако не гледаме водата мислите влиаят ли и?
  Да,  влияе  й  аурата  ни.
И още един въпрос- не знам къде да го напиша, затова тук. Възможно ли е буквите от азбуката ни да са носители на енергията. Нпример О- затваря аурата, Ж отваря канали, Д затваря и заземява. От там България е затворена дума и не допуска влияния на чужди енергии. Имам такава информация и ми е чудно какво ще кажеш по въпроса. Отново Благодаря!
 Да,  всяка  една  буква  всеки  един  смислен  сбор от  букви  притежава  енергиен  заряд.  Друг  е  въпроса  защо  азбуката  ни  е  окастрена  с  една  трета  от  символите  й?        

Аз може ли да попитам, ако е осъзнато и удобно на някой да каже Smiley Кое е по-важно от паметта? Щото ние търсим знанието в предците си, а само водата може да ни го предаде. Май мисълта е на по-високо ниво, а още по-високо е енергията. По нагоре аз не мога да видя, Smiley) Въпроса не е да се лекуваме,чрез нещо, според мен,и да прескачаме нива. Пак бягаме от отговорност и ще трябва да се връщаме за детайли. Всяко зло е за добро. Значи не трябва да му се бъркаме. Има си знание, преценило е. Нашата мисия, май, е да сме пазители и разяснители на основите, а децата ще се адаптират и покажат как става, ако им дадем Шанс Smiley Системата винаги си е била една и съща, и няма да се промени... идеална е!
    https://www.youtube.com/watch?v=ad00k_IG4x0  
    Филма ще  ти  даде  много  отговори.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #53 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 09:52 »

Не разбирам руски, а и не искам. Мен ме интересува, дали някоя българка си е спомнила Smiley))) ще пробвам да намеря превод някъде, но не мисля, че казват повече от Дънов Smiley
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #54 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 11:08 »

Бих посъветвала, да не се взимаме толкова на сериозно. Всичко, което съществува в мислите на хората, съществува реално. И видимо и невидимо. За да липсва информация, значи умишлено е премахната,защото не работи. Иначе някой мъдрец щеше да я е разбрал и закодирал вибрацията в природата. И понеже, злото никога няма да изчезне, а винаги ще е по-равно в дуалността, е хубаво да разграничаваме. Да има премереност. Това значи- необходимо зло и поискано добро. Другите степени, нива,вибрации не са осъзнати.
Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #55 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 13:01 »

Да, напълно вярно, Dora. Но има една важна грешка в думите ти.

Ти казваш: Нашата мисия, май, е да сме пазители и разяснители на основите...

С други думи - Нашата мисия е да сме пазители на истината. Да.

Ти казваш: Въпроса не е да се лекуваме,чрез нещо, според мен,и да прескачаме нива. Пак бягаме от отговорност...

С други думи - Болестите възникват заради наличието на Зло сред нас и това е действителния проблем, лекуването е бягство от отговорността за вътрешната промяна. Да.

Ти казваш: Май мисълта е на по-високо ниво, а още по-високо е енергията.

С други думи - Всяко съзидание започва от мисълта и от ума, така че няма по-висша съзидателна сила от мисълта. Да.

Само че виж тук, ти казваш и че: Всяко зло е за добро.

Това е така, но в бялото братство отдавна са изкривили смисъла на тези думи. Всяко Зло е направено ЗА ДА имаме възможност да направим Добро. Злото, само по себе си, не носи Добро, както твърдят в бялото братство. Злото е ШАНС да извършим Добро.

И ако ние не се възползваме от тази възможност, тогава Злото няма да бъде за Добро, понеже ние - които трябва да сме пазители на истината - сме носителите на тази формула.

И тази лъжа на бялото братство те кара да стигнеш до грешното съждение, че: Всяко зло е за добро. Значи не трябва да му се бъркаме.

Тъкмо обратното. КОГАТО пазителите на истината се набъркат във всяко Зло, тогава всяко Зло е за Добро.

Без действие срещу Злото то няма да бъде за Добро.

И тези размножаващи се лъжи от бялото братство и лъжливите му български езотерици подтикват хората да допускат и други грешни съждения. Ти например казваш: Всичко, което съществува в мислите на хората, съществува реално. И видимо и невидимо.

Това не е вярно. Не е истина.

Защото, когато ти си мислиш нещо, то все още не съществува - това е само НАЧАЛОТО на всеки съзидателен процес. Така че, когато си мислиш нещо, единственото, което съществува, са мисли и идеи. А не неща, не веществености.

Когато дадена мисъл и идея измине пътя на целия съзидателен процес, чак тогава тя просъществува като вещественост. Сиреч - чак тогава мисълта се ОСВОБОЖДАВА от твоя ум, и става независима от него. Защото даже и да не си мислиш за една вещественост, тя съществува независимо от твоите мисли.

И това е разликата.

Бялото братство, разпространявайки това лъжовно и измамно приравняване на двете неща - мислене и действие, мисли и веществености, съществуване и не-съществуване (на веществеността), разпространяват, всъщност, сатанизъм.

Защото тази тяхна лъжа произлиза от опита да се изравни Доброто и Злото, да се загуби разликата. Бялото братство твърдят, че разликата е, така да се каже, "транзитна". Те казват, че има някаква разлика, но тя подлежи на постоянна промяна, така че има разлика само в краткосрочен план, а в дългосрочен план няма разлика между Добро и Зло. Така твърдят от бялото братство.

Ето, ти в следващия момент казваш: Има си знание, преценило е.

Това не е ли бягство от отговорност? Естествено, че е бягство от отговорност. Знанието се носи от хората, и наша е отговорността да преценяваме.

Защо да преценяваме? Защото наша е отговорността да РАЗЛИЧАВАМЕ между Добро и Зло.

Защо е наша отговорността? Защото ние сме пазителите на истината. И истината е единственото нещо на този свят, което може да разграничи Доброто от Злото.

Значи ти в единия момент говориш за отговорност, при самолекуването чрез вътрешна промяна например, а в другия момент говориш от безотговорна позиция - опитвайки се да твърдиш, че преценяването е отговорност извън нас.

И всичко това идва от лъжите на бялото братство, които те примесват в езотериката.

И знаеш ли защо бялото братство успяват да пробутат лъжи на голям брой българи? Защото бялото братство се стараят да държат монопола над българоезичната езотерична литература.

Как го постигат? - Чрез системното налагане на ксенофобия към всички останали източници на чуждоезична езотерична литература, защото не могат да имат контрол над това съдържание.

Мога да продължа с филтрирането. Ето, на база пробутаната от бялото братство лъжа, ти пак стигаш до логическо заключение, наполовина вярно и наполовина грешно, казваш: За да липсва информация, значи умишлено е премахната,защото не работи.

Съвършено вярно - информация умишлено се премахва и крие, това си е пълномащабна война.  Но откъде ти хрумна, че е защото "не работи"?

Ти нямаш доказателства за това. За да достигнеш до това съждение, ти тръгваш от лъжата, която ти показах - че разликата между Добро и Зло е само в близък план, че не е ясно кой носи отговорност за разграничаването между Добро и Зло, това пробутват бялото братство.

И отново, ти продълаваш да развиваш полу-истини, казваш: Да има премереност. Това значи- необходимо зло и поискано добро.

Да има премереност, да.

Но знаеш ли какво означава да премерваш? Това идва от древен Египет, от ритуала "Премерване на сърцето", глава 125 от "Книга на Мъртвите". Сърцето на мъртвеца, преди да се отправи в Отвъдния живот, се премервало на везни пред Озирис и трибунал от 43 божества. Присъдата се записвала на скрижал от Тот.

Сърцето на починалия се поставяло от едната страна на везните и тежината му се премервала спрямо Принципа на истината и справедливостта, олицетворяван от богинята Маат, чиито символ бил перо. Ако сърцето било равно по тежест с перото, тогава починалият преминавал в Отвъдните полета на живота. Но ако сърцето било по-тежко от перото, тогава починалият бил разкъсван и поглъщан от ужасния звяр Аммит.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/58/b8/02/58b80206920b0559ae125f6b5ff44955.jpg
Начини за общуване със водата,енергиите и живота около нас.

Това означава да премерваш между Добро и Зло. Добро - дефинирано чрез истината и справедливостта, и Зло - дефинирано чрез неистината и несправедливостта.

ВСЯКО Зло е необходимо.

Злото е необходимо, за да имаш възможността да вършиш Добри постъпки. Всяко Зло е необходимо, за да ти даде възможност да защитаваш истината, и така, чрез тази войнствена защита на истината, да я постигнеш след смъртта си.

Има разлика с това, което ти казваш.

Ти казваш, едва ли не, че човек трябва да върши необходимо Зло, и да прави само поискано Добро. Това е лъжа от бялото братство и напълно отговаря на боготворената порочност в сатанинската религия.

Тъй като всяко Зло е необходимо, излиза, че човек просто би вършел Зло като цяло, а Добро - само когато му поискат.

Ще ти кажа нещо, Dora: Светът ни съществува САМО ЗАРАДИ онова непоискано Добро, с което сме били благословени въпреки невежия си сън.
« Последна редакция: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 13:15 от форум » Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #56 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 13:15 »

За някои неща си мълча, умишлено.  А ти мислиш,  че знаеш колко знам.  Smiley Ти от къде знаеш на другите нива дали няма работници агенти? ОТГОРЕ на всичко,  ние сме минали през всички нива,  няма как иначе.  И инфото от акаша се трие периодично,  за какво ни е непотребна информация. А това, че дъновистите правят грешки е човешко,  огледай се. Но не мисля,  че с неуважение става нещо,  все пак дънов е на по-високо ниво,  ако не го разбираме?
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #57 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 13:17 »

Grin
Дора специално заради тебе отворих тема за препирни .Ти пак с цялото си нахалство разводняваш темата.
Моля админа да почисти новите писания и да затвори темата.
А и още нещо-Всяко зло за добро.Е формула за трансформиране на злата енергия, а не че злото е за добро,още повече че тука злото няма никаква работа и е натрапник.Тази фомула възстановява баланса,е който може да я приведе във действие.Т.е. можене!
 Sad
 Ако обичате преместете се във темата за спорене!
« Последна редакция: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 13:27 от meander » Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #58 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 13:24 »

Дънов си е Дънов и дъновистите са дъновисти. Точно както Исус е Исус, а църквата си е църква.

Кой знае на ден днешен какво НАИСТИНА е говорил Дънов, след като последователите му толкова добре се стараят да унищожат всяка истина в българоезичната литература.

Истината е над всеки авторитет. Зная истината, и не я претеглям спрямо авторитета на източника й.

В крайна сметка, Dora... ти каза, каквото каза. Не е ли така? Онова горе са твоите думи. Вместо да реагираш като разревано детенце, след като си зрял възрастен, който говори за сериозни неща - отговорност например, мисъл, енергии и прочие неща от най-сложен житейско-философски характер, то човек би очаквал и по-зряла реакция от теб.

Например, преди да се впускаш да ме замеряш с глупости - с намеци, че не съм би луважавал Дънов, с намеци по твой личен адрес, че имаш повече стойност, отколкото демонстрираш и други дефанзивни комплекси - може да прекараш малко повече време в това да поразмишляваш, логически, над това, което ти написах.

Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #59 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 13:34 »

Аз реагирам първично. Това помислих и го написах. Такава съм, естествена, няма правила на държание. И не търся от никой да ми казва каква ми е стойността. Аз си знам. Добър човек, търсещ. Другото ти го чувстваш, защото така разбираш думите ми, не че аз съм ги казала така. Съжалявам, нито обвинявам, нито поощрявам някой! Търся безпристрастна информация.
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: