Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Начини за общуване със водата,енергиите и живота около нас.  (Прочетена 4585 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #30 -: (Вторник) 27 Октомври 2015, 18:07 »

А какво ще кажите за светената вода?

Според църковните указания - сребърен кръст  /т.е. среброто/, престоял 40 дни във водата унищожава всякакви вредни микроорганизми и пречиства  водата.
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #31 -: (Вторник) 27 Октомври 2015, 18:27 »

Великата тайна на водата

https://www.youtube.com/watch?v=f5XqYmb_fVI

Старо,ама златно.. Roll Eyes
Активен
Неактивен Страшкоу
Administrator
Публикации: 1586
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #32 -: (Събота) 31 Октомври 2015, 17:35 »

А какво ще кажите за светената вода?

Според църковните указания - сребърен кръст  /т.е. среброто/, престоял 40 дни във водата унищожава всякакви вредни микроорганизми и пречиства  водата.
Според мен водата е проводник, а едно от приложенията на светената е, че осветява подсъзнанието и тъмните места на човека и му помага това което е несъзнавано да изплува в будното съзнание.
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #33 -: (Сряда) 04 Ноември 2015, 18:29 »

Grin
Може ли да помоля админа да разчисти малко постовете,за да се събере това което съм написал.
И да помоля ако някой има да добави нещо към общуването,но със личен опит да заповяда.
Не ми се заключва темата,и ако някой има мерак за спор да отвори нова тема.
Нека стоят въпросите по същество,така или иначе вече са там,и са по темата.
 hi
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #34 -: (Четвъртък) 05 Ноември 2015, 12:53 »

Grin
Може ли да помоля админа да разчисти малко постовете,за да се събере това което съм написал.
Не ми се бърка в написаните коментари, като вариант пусни нова тема с нещата които си описал, после ще бъде заключена.
Активен
Неактивен Enigma
Newbie
*
Публикации: 20

« Отговор #35 -: (Петък) 06 Ноември 2015, 10:36 »

Днес ми е третият ден от водното прочистване, мисля да го удължа с няколко дни ( колкото успея да издържа  ).

Замених кроасаните / тестото с ябълки, защото ми притъпяват апетита и не чувствам глад. Всъщност, трудното е първият ден, след това организмът привиква.
Проблеми със стомах / отделителна система нямам, но започнах обилно да се потя ( редуват се горещи / студени вълни през деня, а не съм във възрастта, за която това е характерно  Smiley ). На моменти ми пада кръвното и започва да ми се вие свят, но изпивам една, две чаши вода и се оправям.
Наблюдавам и честа смяна на настроения / състояния - от яд до приповдигнатост и от отпадналост до пълна еуфория.

Сънищата престанаха - нищо не сънувам или поне не помня, а това е нетипично за мен. Само снощи сънувах мой близък починал приятел и ревах много, защото трябваше да се разделим.
Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #36 -: (Петък) 06 Ноември 2015, 11:11 »

Аз току - що приключих с водното очистване. Вечерях в неделя и след това закусих в четвъртък. Никакви драстични преживявания с отделителната система. Само на третия ден се чувствах доста отпаднал и лигавицата на устната кухина и езика бяха побелели. Все едно съм пил бяла боя. Дори съжалявам, че не продължих още наколко дни, никакво чувство на глад. Е, не съвсем, но сигурен съм, че думите, с които се обръщаш към водата, за които Меандър писа, вършат работа за настройка на организма. А сега се чувствам изключително тонизиран, такъв прилив на енергия, че както се казва: Камък да стисна - вода ще пусне.
Меандре, Благодарско !!! drinks
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #37 -: (Петък) 06 Ноември 2015, 13:21 »

Бялата шлака в устата Е отделителната система. Получава се, когато част от храносмилателната система е изключила, но в червата все още е пълно с отпадъци, които отнемат повече време да напуснат (и още повече време, когато системата съвсем заспи).

Ако гладуваш при напълно разтоварени черва, не се получават бели шлаки в устата. Само при положение обаче, че в плътта и тъканите също няма разтворени и разпръснати отпадъчни неща, които поради някаква причина са се забавили по пътя към червата.

Чисти езика. Природата го е измислила най-добре, с нокти, докато не порозовее отново. Или някои четки за зъби имат грапавина отзад. Някои го правят и с чаена лъжичка - въобще нещо стържещо.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #38 -: (Петък) 06 Ноември 2015, 19:58 »

Grin
Цитат
Днес ми е третият ден от водното прочистване, мисля да го удължа с няколко дни ( колкото успея да издържа  ).
Пълно е със дебели тикви.Какво не разбрахте,написано е три дена ма поне три пъти.След като го направите три пъти по три дена създавате ритъма.А после вече когато изпитате нужда тогава пак на същата дата и пак три дена.И писах добре да е събрана имунната система,за да може да неутрализира опасните неща,  да отпуши/блокажи,и възстанови жизнените енергийни канали.
Когато се обръщаш към водата ти я одухотворяваш с твоята енергия,и тя ти отговаря.Тези неща работят само на български  Wink.
Не си играйте, правете ги така както ви са дадени,прецакате ли се ,лошо.
 Cool
« Последна редакция: (Петък) 06 Ноември 2015, 20:03 от meander » Активен

Неактивен Enigma
Newbie
*

« Отговор #39 -: (Събота) 07 Ноември 2015, 01:02 »

Grin
Цитат
Днес ми е третият ден от водното прочистване, мисля да го удължа с няколко дни ( колкото успея да издържа  ).
Пълно е със дебели тикви.Какво не разбрахте,написано е три дена ма поне три пъти.След като го направите три пъти по три дена създавате ритъма.А после вече когато изпитате нужда тогава пак на същата дата и пак три дена.И писах добре да е събрана имунната система,за да може да неутрализира опасните неща,  да отпуши/блокажи,и възстанови жизнените енергийни канали.
Когато се обръщаш към водата ти я одухотворяваш с твоята енергия,и тя ти отговаря.Тези неща работят само на български  Wink.
Не си играйте, правете ги така както ви са дадени,прецакате ли се ,лошо.
 Cool

Спирам тогава, да не се престарая от първия път  Grin. Не разбирам обаче, защо трябва да се спре на третия ден, при положение че токсините започват да се изхвърлят от организма именно тогава? Тъкмо започва прочистването и приключваш процеса  Undecided.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #40 -: (Събота) 07 Ноември 2015, 08:08 »

Grin
Enigma
Не знам от какъв пол си,но ще предположа че си жена.Щото мъж няма да яде ябълка и да пие вода.Та ще те ползвам за нагледен урок,защото ми даде причина
 Тъй,всеки човек може да бъде оприличен на инструмент,имаме разни тоналности и звук.И сме един оркестър,имаме партитура/ноти и почваме да ги свирим.Но не щеш ли една цигулка там дето трябва да свири кроасан свири ябълка.Свършваме свирнята и се ослушваме за аплодисменти.И докато се ослушваме една ябълка пада на главата на цигуларката,дето свири ябълка вместо кроасан.И след тая случка избухват овации.Партитурата е за ръченица, не е за ябълков пай.
Друго,имаме двамата да свършим една работа.Трябва да изядем/приберем по една чиния яхния,без лъжици.Сядаме на масата,аз  си взимам кроасана/тестото, и за нула бройки си прибирам яхнията,даже си забърсвам и чинията.Ти със тая ябълка кога ще успееш?
Цитат
Не разбирам обаче, защо трябва да се спре на третия ден, при положение че токсините започват да се изхвърлят от организма именно тогава? Тъкмо започва прочистването и приключваш процеса
Откъде знаеш че на третия ден почва изхвърлянето като за първи път я правиш тая рецепта  и даже не е така както е написана.
Явно не знаеш какво е ред и правила.
"Рецептата" е написана подредено,кое след кое е.И там отдолу има написано какво трябва да стане,както и какви опасности има.Значи реда е описан а правила/правилно е ако решиш да го направиш,да е така поне три пъти.И като постигнеш посочените резултати казваш че е вярно.Т.е. истината.Тая истина до  която стигаш е твоя,но рецептата натрупва парса.И някой ден, някой който е много зле,тази рецепта ще стигне до него но той няма енергия за да направи общуването.И само мисълта/желанието му ще е достатъчно да започне процеса,после ще си оправи сметките.Пазейки себе си,помагаш на другите е това с което можеш да помогнеш на някой.По друг начин е опасно.
Това което направи с поста си е вредно за рецептата,защото  не говориш истината.Но тя е натрупала парса и ще трупа,и кат нищо можеш да си докараш зор.
Разбирам желанието ти да дадеш инфо за рецептата,за да могат и други да се престрашат.Но бъди почтена.Ако искаш да има нещо твое в нея,достатъчно е да я препишеш на ръка и да потвърдиш това което е станало.Живи и здрави е начин за помощ със енергии,но е само за тези които живеят по ред и правила Български.
 hi
П.п. Забравих да ви кажа че почнете ли да общувате с водата ще ви пречат максимално.Защо?Защото са паразити на които живота им зависи от това да има къде да паразитират.И реагират като при смъртна опасност,въпреки че нямат право.А ние се пазим от паразити защото ни отнемат живота.И двете страни са със застрашен живот,но причината за това е в паразитите.Не ги жалете,защото се обръщате срещу живота.И ще си заминете сами.
« Последна редакция: (Събота) 07 Ноември 2015, 08:20 от meander » Активен

Неактивен Enigma
Newbie
*

« Отговор #41 -: (Събота) 07 Ноември 2015, 10:18 »

Meander
Приемам критиките ти - ти говориш за пост на малко хляб / тесто и вода, аз съм направила диета с ябълки  Smiley. Съгласна съм - обърках рецептата, така че не претендирам за някакви специални резултати.
Ти говориш за енергийно очистване, аз явно съм постигнала единствено физическо.
Човек се учи от грешките си  ashamed - другият месец ще спазя рецептата дословно, тъкмо ще констатирам разликите ( между диета и пост  ).
Да вмъкна само, че не съм консумирала плодове и вода по едно и също време, щото е ясно до какво ще доведе това - ферментация  Smiley.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #42 -: (Събота) 07 Ноември 2015, 10:47 »

Grin
Enigma
Женското си е женско. rtfm
Това което се прави по тоя начин, нито е пост,нито диета,нито прочистване,нито както каза биг мама очистване.Четете умно,пише почистване.Уважавайте Българския,каквото кажете/помислите си има своята стойност.За да кажете нещо първо е мисъл,а езика е носителя.Мисълта има пряка връзка с духовното.Оттам и каквито мисли витаят в главите ни такова може и да ни сполети.
Не си само ти,просто използвах възможността щото ми даде причина(мога да използвам и женски работи,щото ми е дадено).Хем за тебе е добре да си обърнеш внимание.Могат да ни влиаят на мислите без да се усетим и оттам резултатите са по техен тертип.Жените са много опасни за тях,и ще ви е трудно в началото.Но никой не е надвил жена досега и няма да е.

« Последна редакция: (Събота) 07 Ноември 2015, 10:55 от meander » Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #43 -: (Сряда) 27 Април 2016, 07:23 »

Grin
http://aliya.blog.bg/history/2016/04/26/vodata-v-drevnobylgarskata-duhovnost.1447511
Цитат
Древните българи са считали водата за една от основните енергии, създали материалния свят.
И аз съм на това мнение,даже че тялото ни е 100% вода.Нищо че има кокали.
 hi
Активен

Неактивен knowledge
Full Member
Публикации: 134

« Отговор #44 -: (Неделя) 29 Май 2016, 19:18 »

Meander, общуването с водата, както си го описал работи. Обаче това според мен те въвлича в енергиини битки, за които ако не си готов? Когато ти предлагат разни неща това може да има положителни или отрицателни непосредствени последици в живота. И човек може да започне да се чуди и в един момент да бъде измамен. От всичко което си постнал в темата излиза ,че там не трябва да се има доверие на никого. Ако Аза е част от така наречения Висш аз(най-ниската част) това непротиворечи на М5. Каквито и енергии да се вихрят колкото и незначителен да изглежда Аза (като малкия принц на Екзюпери) нищо не може да стане без неговото съгласие. Обаче
ти пишеш, че цял живот да си държиш чашата до тебе и да си пиеш водицата. Това е ритуал т.е. изпозваш астарална сила, която те пази. Да,може да се каже, че Аза я използва, като лазглавница за да омекоти ударите, но това не променя нещата.
На колко хора реално си помогнал по този начин? Малко или много и защо?

И още нещо след като другите започнат да каталясват те ще отвърнат на удара и ние си пием и отказвам, отказвам, отказвам насилето ражда насилие. Човек понякога може това да го надрасне, това в езотериката се нарича ред от по-висок порядък. Защото по-надолу е вечна война в която всички участват несъзнателно и съзнателно.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: