Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Начини за общуване със водата,енергиите и живота около нас.  (Прочетена 4581 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #15 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 13:32 »

meandre, включвам се относно водата   Smiley

Знаеш, че има твърде замърсени райони на планетата, където водата не може да се пие и се продава бутилирана. Същотото се  отнася и за цялото население на България, което няма  възможност да пие чиста изворна вода от Балкана и я ползва, като чиста  ***инфомармиция -прочистване ***.

Дори в града, където живея, постоянно ми пращат разни фирми, брошури  за проби на водата ми и съответно срещу заплащане екстри и пречиствателни устройства   Grin

Какво ти е мнението?
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #16 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 13:46 »

Grin
Технологиите са крадено/копирано от живота можене.По тая причина вредят на живота.При положение че го можеш сам за какво ти е технология.И сега в магазините водата ни е пълна със всякакви проклятия и черни енергии,белким на уморат.Знанието ни Да,в основата си е общуване.Езика ни е такъв че можем да одухотворяваме,колко му е да общуваме.
Водата като се обърнеш към нея потвърждавайки качествата чиста и животворна тя за тебе е такава,щото и тя ти отговаря със това което си потвърдил за нея.Независимо да ли я пиеш тука или на другия край на Земята.
А най лесно е да се увериш и да е истина.Погледни водата,бистра е ,чиста е,какво са е навряло в нея щом не го виждаш то не играе в отношенията ви,имаш растение,увяхва,поливаш го.То са съвземе и продължи да живее,значи е животворна,истина е.И т.н.
Майката му е общуването но на база истини.Чалъмите и номерата са до време.Важното в живота си да мериш с един аршин,за да се чува думата ти.Тогава всяко нещо с което общуваш ще те чува.Просто е ред и правила.
А и водата помни като жените какво е отношението към нея.Женското помни докато свят светува.За това и в България е пълно с лековита вода,заради отношението/общуването ни със нея.И където и да идем няма да усетим липса на вода,но има и вода гази жаден ходи.Жена е все пак.
От рода си имам дядо който е бил в диарбекир,и знам че са показали на заптиетата че Земята там е златна и ражда всичко.Преди години се случи да мина оттам.Ужас,овцете няма какво да хапнат.Питам един турчин какво става,защо е такъв пущинак.Знаеш ли какво ми рече-ами водата се скри!!! Така ще е и навсякъде по планетата.А не че няма вода.
 Cool
« Последна редакция: (Неделя) 25 Октомври 2015, 14:00 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен knowledge
Full Member
Публикации: 134

« Отговор #17 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 14:04 »

Добре е че по пътя на самовнушението можеш да се предпазваш.
Но има нещо което е по-силно от водата и това е кръвта. Можеш да се избавиш от влиянието на другите ,но от повелята на кръвта по-трудно.
Нищо не може да стане без твоето съгласие. Великолепно! От чие име го даваш обаче от духа или тялото, което има собствено съзнание и се управлява именно от кръвта?
Но има още един закон. Нищо не можеш да оцениш, без да го преживееш. Така се програмираш, като компютър работещ на принципа проба, грешка. Така разширяваш съсзнанието си (със знание). Ето защо невежеството е нужно, то е и първоначално неизбежно. Така не можеш да дадеш съгласието си несъзнателно. Да не си луд.  Затова компютъра в началото е напълно безполезна машина и всеки може да я рита и блъска. Не можеш да се научиш да плуваш без да се намокриш.
Това което може да победи и кръвта и водата е импулса за който писах в друга тема. Това е като да цанбурне камък във тихата и спокойна вода. В разширяващият се концентричен кръг енергията се променя напълно. Зъболекаря след години практика казва, кариесите нямат нищо общо с миенето на зъбите. Фитнес инструктора, правенето на мускули не зависи от приемането на протеини. Това е само началото. Всичко е в ума. Когато получиш импулс знаеш, какво трябва да направиш въпреки, че няма никаква логика. Мозъка го разшифрова, като чувство. Покал*баеш ли се край. Това е първия урок. Но вече си придобил усет. Това е безценно. Ще да получиш безкраен поток от съмнения. Да се доверя или да не се доверя?
Така се прави връзка връзка с физическото случване на нещата.

Също направих опита с водата. Предложиха ми нещо да подпиша. Това беше сутрешен сън. Тогава са най-важни. Отказах.
Meander, хващаш ли грип?  Много ги дъвчеш твоите писания, пооправи ги.

Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #18 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 14:18 »

Grin
knowledge
Цитат
Добре е че по пътя на самовнушението можеш да се предпазваш.
Ако така ти е по удобно изгодно.Иначе по добре е да знаеш какво правиш,тогава имаш и обратния път ако объркаш нещо.Всичко е дуално/двупосочно, и не трябва да си затваряш обратната посока.Щото по някое време разбираш че трябва нещо да промениш,пътя е обратно до това което ще промениш и пак напред.Не мисля че внушението във всичките му форми е двупосочно.
Цитат
Но има още един закон. Нищо не можеш да оцениш, без да го преживееш.
Аз съм чувал и други-целта оправдава средствата.победителите не ги съдят.Но аз пък уважавам правилата.Що? Ми щото законите са като картина има рамка,а правилата като врата в полето.Ако искам ще си направя моя,но ще си отнеса *ура.Но пък устискам ли(правилно ли е) ще има още една врата в полето.Който има *ураж да минава.
Цитат
Също направих опита с водата. Предложиха ми нещо да подпиша. Това беше сутрешен сън. Тогава са най-важни. Отказах.
Meander, хващаш ли грип?  Много ги дъвчеш твоите писания, пооправи ги
Това какво ще рече?Не не хващам грип или разни болести от много време.Даже и коляното ми се възстанови а не можех даже да приклекна.Да не говорим че бяха ми прехвърлили рак на червата ,ма и помен от него няма сега.А относно писането,ще пиша както намеря за добре,все пак дупето си е мое,и не е за общо ползване.

Cool
Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #19 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 14:20 »

Grin
Технологиите са крадено/копирано от живота можене.По тая причина вредят на живота.При положение че го можеш сам за какво ти е технология.И сега в магазините водата ни е пълна със всякакви проклятия и черни енергии,белким на уморат.Знанието ни Да,в основата си е общуване.Езика ни е такъв че можем да одухотворяваме,колко му е да общуваме.
Водата като се обърнеш към нея потвърждавайки качест.вата чиста и животворна тя за тебе е такава,щото и тя ти отговаря със това което си потвърдил за нея.Независимо да ли я пиеш тука или на другия край на Земята.
А най лесно е да се увериш и да е истина.Погледни водата,бистра е ,чиста е,какво са е навряло в нея щом не го виждаш то не играе в отношенията ви,имаш растение,увяхва,поливаш го.То са съвземе и продължи да живее,значи е животворна,истина е.И т.н.
Майката му е общуването но на база истини.Чалъмите и номерата са до време.Важното в живота си да мериш с един аршин,за да се чува думата ти.Тогава всяко нещо с което общуваш ще те чува.Просто е ред и правила.
А и водата помни като жените какво е отношението към нея.Женското помни докато свят светува.За това и в България е пълно с лековита вода,заради отношението/общуването ни със нея.И където и да идем няма да усетим липса на вода,но има и вода гази жаден ходи.Жена е все пак.
От рода си имам дядо който е бил в диарбекир,и знам че са показали на заптиетата че Земята там е златна и ражда всичко.Преди години се случи да мина оттам.Ужас,овцете няма какво да хапнат.Питам един турчин какво става,защо е такъв пущинак.Знаеш ли какво ми рече-ами водата се скри!!! Така ще е и навсякъде по планетата.А не че няма вода.
 Cool

meandre,  а  знаеш ли че тези същите с  водата са яко вързани със здравните каси.  Grin

Плащам здравни всеки месец по 184 евро по задължение, но до сега не ми се е налагало да ползвам лекарските им  услуги  .
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #20 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 14:33 »

Grin
 galaxsis
А знаеш ли че тъпчат водата с какво ли не.И ако добавиш мисленно  пия чиста и животворна вода, без отрови,магии и лоши работи в нея.А ако има такива, този който  е замърсил водата с тях, си носи отговорността и последствията.Какво става? Но е за тези които живеят по реда и правилата,щото не може да си осран отвсякаде и да говориш/мислиш по този начин.Ред и правила!
 Cool
Активен

Неактивен knowledge
Full Member

« Отговор #21 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 14:55 »

Цитат
Но има още един закон. Нищо не можеш да оцениш, без да го преживееш.
Аз съм чувал и други-целта оправдава средствата.победителите не ги съдят.Но аз пък уважавам правилата.Що? Ми щото законите са като картина има рамка,а правилата като врата в полето.Ако искам ще си направя моя,но ще си отнеса *ура.Но пък устискам ли(правилно ли е) ще има още една врата в полето.Който има *ураж да минава.
Цитат

Наречи го и правило.

Всеки пише, както може. Такъв ти е стила.
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #22 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 15:42 »

Grin
 galaxsis
А знаеш ли че тъпчат водата с какво ли не.И ако добавиш мисленно  пия чиста и животворна вода, без отрови,магии и лоши работи в нея.А ако има такива, този който  е замърсил водата с тях, си носи отговорността и последствията.Какво става? Но е за тези които живеят по реда и правилата,щото не може да си осран отвсякаде и да говориш/мислиш по този начин.Ред и правила!
 Cool

Тъпчат я да водата  с всякакви мръсотии    Smiley

И ако е натъпкана с тях, как е възможно да се прочиствваш с нея/замърсената... ?

И мисълта ми бе,че ако не могат сами да изчистят съзнанията  си  от мръсотията....

..ни...

**** мръсна, хлорна вода  ,  ни изворна би им помогнала. ***  Grin
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #23 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 17:45 »

Grin
форум
Цитат
Меандре... ще кажеш ли, в дома като има дете, мъжа и жената как се грижат за него? За момче как се грижат, и за момиче как се грижат? И то как се грижи за тях после?
Иначе се правиш на разбирач,даже и обясняваш на другите какво съм искал да кажа.

Знаеш ли кое винаги ни проваля. Това, че не сме дорасли за нещата, които научаваме, и че не позволяваме знанието да ни учи. Отново се случва някакъв комплекс... някакви психологически неравности, насметени в тъмен ъгъл.

Имаш такива опасения от мен, че почти се събират в страх в известен смисъл. Това говори за мен, говори за теб, но най-вече говори само за себе си. Мога да направя същото - мога да кажа "ако се появят трима, които искат да чуят какво мисля по думите на Меандър, ще кажа какво мисля". Според теб, с колко мога да вдигна? Мога ли дакажа, "ако се появят петима"? Мисля, че мога, ще има поне седем човека може би, може би повече. Но няма. Не искам. Разбрах, че затваряш пътя.

Предпочитам да си тръгна от това.
Активен

Неактивен knowledge
Full Member

« Отговор #24 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 18:22 »

Това какво ще рече

Принципно скоро започнах работа.
Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #25 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 18:45 »

Навсякъде правото е на по-силния / няма свободна воля,  в нашия случай орела си мисли, че е пиле и като реши нещо различно гаргите предпочитат да не рискуват/.
Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #26 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 22:32 »

Меандре, аз за водата..
Знае ли почитаемата аудитория във форума как се обеззаразява бутилираната вода ?! С РАДИАЦИЯ !!! Не е вярно, че е с УВ филтри. Това е само за малки инсталации, битови. Големите бутилиращи компании имат гама -облъчвателни инсталации, с източник на йонизиращо лъчение Кобалт - 60. Период на полуразпад 5,25 години. Не зная с каква интензивност я облъчват, колко Сиверт/час вкарват, но това оределено променя структурата й. И как да вкараш информация, намерение, в нещо, което е мъртво ! Като, че ли е по-добре хлорирана вода от чешмата, че като постои в отворен съд и хлора почти изчезва. Впрочем, така обеззаразяват и паста за зъби, шампоани, всякакви женски помади, лекарства, дори и семена за посев. И какво да правим, да ходим в планината и от някоя чешма или извор да пълним бутилки ?! А бе то май всичко, което е с етикет и капачка е фейк !
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #27 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 23:24 »

Grin
форум
Цитат
Знаеш ли кое винаги ни проваля. Това, че не сме дорасли за нещата, които научаваме, и че не позволяваме знанието да ни учи. Отново се случва някакъв комплекс... някакви психологически неравности, насметени в тъмен ъгъл.
Ми хайде де дорасни.
Цитат
Имаш такива опасения от мен, че почти се събират в страх в известен смисъл.
Ми така ти се струва.Отдавна ти казах че си на грешния път според мене.Още повече че си ми никакъв.Страх нямам от себе си,само притеснения, камо ли от тебе.А трима ми трябваха за да съм по правилата.Щото не хич добре да го ядеш щото някои кат тебе чакат да им го сложиш в устата.И после са гурута.Казах ти технологии и живота, са две противоположни неща.Независимо колко си чел или гледал клипчета.
Нищо лично.
 Cool
« Последна редакция: (Неделя) 25 Октомври 2015, 23:49 от meander » Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #28 -: (Неделя) 25 Октомври 2015, 23:41 »

Grin
 big mama
Цитат
Меандре, аз за водата..
Знае ли почитаемата аудитория във форума как се обеззаразява бутилираната вода ?! С РАДИАЦИЯ !!! Не е вярно, че е с УВ филтри. Това е само за малки инсталации, битови. Големите бутилиращи компании имат гама -облъчвателни инсталации, с източник на йонизиращо лъчение Кобалт - 60. Период на полуразпад 5,25 години. Не зная с каква интензивност я облъчват, колко Сиверт/час вкарват, но това оределено променя структурата й. И как да вкараш информация, намерение, в нещо, което е мъртво ! Като, че ли е по-добре хлорирана вода от чешмата, че като постои в отворен съд и хлора почти изчезва. Впрочем, така обеззаразяват и паста за зъби, шампоани, всякакви женски помади, лекарства, дори и семена за посев. И какво да правим, да ходим в планината и от някоя чешма или извор да пълним бутилки ?! А бе то май всичко, което е с етикет и капачка е фейк !
Знам.
И това което съм писъл го правя от 2007г. и?Езика ни е свещен и одухотворява,а и да та светна водата е събудена в България.И тя е живо същество.Пазейки себе си,събирайки имунната си система пазим и нея.И тя вече може да се пази,не зависимо какво и причиняват.Но ги записва и им връща всичко.Затова казах че мангала въобще не е наясно що валя когато се опитаха да пробият аурата на България.Вървим към финалната сцена на Аватар,когато всичко тръгва да защити живота на планетата.Всяка енергия е жива и е АЗ,и носи отговорности.Който ,има същите права и задължения,като нас.Явно не знаеш че личната отговорност засяга всички енергии на Земята.
Духа е огромна енергия със огромни възможности,а ние сме народ със дух.Затова винаги ги е било страх от нас,и сега ги гони ужасен ужас,скоро ще се види в очите им.Знаеш ли че 2007г. Българи 777(седмички) им събраха цялата технология във нашия всемир, разградиха я, и разградиха и екипажите,и всичко е върнато по планетите откъдето са.И то за има няма два месеца.Технологии има само в слънчевата система,поради причини.И нибируто им и луната са зачистени от технологии.
А от бая време живота на Земята живее с Българския дух,Божия отдаван е прибран на сигурно поради причини. Roll Eyes
 Cool
Активен

Неактивен Страшкоу
Administrator
Публикации: 1586
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #29 -: (Вторник) 27 Октомври 2015, 01:11 »

Сигурно всеки знае, но ще го допълня към темата: Човешкото тяло е около 70% вода, а мозъкът дори и повече. Храната която приемаме в по-голямата си част също е вода и тя е жива и чиста. Съдържанието на вода в някои от храните, просто за онагледяване.

Зеленчуци, Плодове:
Цвекло: 90%
Зеле: 92%
Моркови: 88%
Карфиол: 92%
Краставици: 95%
Салата: 95%
Бамя: 90%
Чушки: 94%
Картофи: 80%
Тиква: 92%
Репички: 95%