Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИНФОРМАЦИЯ - като основа на мирозданието  (Прочетена 2732 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #60 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 16:32 »

Да,Боби..Всяка "точка" еманира собствено време

"Времето е в нас и ние в него.То нас обръща и ние него."

На фона на графиката по-долу ,особено като вземем прадвид постоянното движение на ториода,от вътре навън и обратното,отвън -навътре ,тези думи са право в 10-ката

Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #61 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 17:36 »

ВИДЕО:

Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1579
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #62 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 18:13 »

Grin
Цитат
Това не е за всички.При раждането те зареждат със време/дух  на заем който трябва да върнеш.Това е времето във нас.А ние сме във него когато имаме личен дух.За тебе кат си гледаш женската работа тогава можеш да добиеш личен дух.Но само работейки със духа на мъжа който си взела да гледаш,ако си попила само неговата енергия(доминантна във тебе),и ако се е докарал до дух.На приказки е по лесно.
Е и кат енергиен паразит можеш ама излиза много скъпо,и даваш фира по някое време.
 Cool
« Последна редакция: (Понеделник) 05 Декември 2016, 18:27 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #63 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 18:14 »

Grin
Цитат
Това не е за всички.При раждането те зареждат със време/дух  на заем който трябва да върнеш.Това е времето във нас.А ние сме във него когато имаме личен дух.За тебе кат си гледаш женската робота тогава можеш да добиеш личен дух,но само работейки със духа на мъжа който си взела да гледаш,ама ако се е докарал.На приказки е по лесно.
 Cool

Мхм..
А за едиn атом да речем ,как е?
Има ли си свое време атома,или пак зависи дали е мъжки-женски? Cool
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #64 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 18:20 »

Grin
Въх мъри.
Ти що не си гледаш проскубания *ъз ми се буташ при атомите?Виждала ли си атом със очите си? Кат го видиш загащи го опрай му бретона и тогава приказвай за тях.Много сте нахални,приказвайте само за това което познавате лично,че не се знае.
Капиш?
 Cool
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #65 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 19:12 »

Grin
Въх мъри.
Ти що не си гледаш проскубания *ъз ми се буташ при атомите?Виждала ли си атом със очите си? Кат го видиш загащи го опрай му бретона и тогава приказвай за тях.Много сте нахални,приказвайте само за това което познавате лично,че не се знае.
Капиш?
 Cool

Ба..че аз и теб не съм та виждала с очите си?
Ама на..хортуваме си тука,нали? Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #66 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 20:47 »

Ми да! И аз това казвам! Не трябва да говориме и да учиме за Ботев и Левски, щото вече няма някой, който да ги е виждал.

Ми ако са били бежанци?? Най-добре да не говориме за нещо, което не сме виждали с най-собствените си очи възможни.

Така някои хора си мислят, че най-малко рискуват с отговорността.

Истината е следната: Ако разсъждавате по този начин, рискувате най-много, защото няма по-безотговорно мислене от това.
Активен

Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #67 -: (Сряда) 07 Декември 2016, 08:52 »

Grin
Цитат
Това не е за всички.При раждането те зареждат със време/дух  на заем който трябва да върнеш.Това е времето във нас.А ние сме във него когато имаме личен дух.За тебе кат си гледаш женската работа тогава можеш да добиеш личен дух.Но само работейки със духа на мъжа който си взела да гледаш,ако си попила само неговата енергия(доминантна във тебе),и ако се е докарал до дух.На приказки е по лесно.
Е и кат енергиен паразит можеш ама излиза много скъпо,и даваш фира по някое време.
 Cool

Нищо не трябва да върнеш, а да го ОползоТвориш! Да сътвориш нещо полезно от времето-живот, с което разполагаш. Тогава стваш Майстор в живеенето. Това е разликата между полезните и непотребните хора-вторите са просто загуба на време.

Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #68 -: (Сряда) 07 Декември 2016, 10:19 »

Grin
Цитат
Нищо не трябва да върнеш, а да го ОползоТвориш! Да сътвориш нещо полезно от времето-живот, с което разполагаш. Тогава стваш Майстор в живеенето. Това е разликата между полезните и непотребните хора-вторите са просто загуба на време.
Бравоо.
Ей тва във червеното е големия проблем на маса жени,щото жената живее от мъжкия дух.Взима го, оползотворява го и го връща там откъдето го е взела.Като не го върне и спират кранчето и изсъхва кат жаба на слънце,или става енергиен паразит ма до време.

Аре сега да свалим розовите очила,че сме тука да се учим,да са изкефим и тям подобни и да погледнем със очилата които са за работа.
Да речем има голям проблем със някаква незнайна болест/зараза която мори всичко живо.Какво се прави,ми строи се болница от затворен тип/карантинен.Болния е във болницата и целия персонал е затворен във нея докато не се намери ляяяяк.Що ми щото е страшна заразна болест,и е засегнато женското.
Я ми кажи тая болница място да се учим ли е или да работим,и ако се учим няма ли да пукне пациента?И какъв персонал трябва за такава работа(мисля че е за светила)Хубу че за разлика от розовоочилатите работниците си свършиха работа.Обаче сега човечеството има друг сърбеж.Тука доскоро беше работно място за някои,работата е завършена следва одит/отчет за харчовете.Съответно "складовете" бяха пълни със всевъзможни материали щото болницата е на  ниво само истината/дух,и каквото ти трябва за работата го изписваш(е някои си направиха банкет тука).Та след отчета тези които са тука си минават на собствена стопанска сметка.На работното място имахме осигурени храна,дрехи защитни(тяло) инструменти/знания и т.н.И ся на много им е криво че ще трябва да се осигуряват сами,със живот,със тяло,със знания,още повече че безплатен обяд няма.
А някои най ги боли че ще трябва да си платят за всички золуми които са направили във болницата докато някои си гледаха работата.Даже държаха някой да им изкупи и греховете.Не стига че правят грехове на опасно работно място ами искат и да им ги купуват.Айде де.
Каквото искате оползотворявайте само имайте едно на ум че минаваме на собствена стопанска сметка/самозадоволяване,и тези които имат бая борчове тука, някои работи през крив макарон докато не си ги оправят.И не е далеч времето да живеем живота си, ама ако сме го направили,ако не сме, китки и айде.
 Cool
« Последна редакция: (Сряда) 07 Декември 2016, 11:08 от meander » Активен

Неактивен Bobi
Hero Member

« Отговор #69 -: (Сряда) 07 Декември 2016, 11:46 »

Миналата седмица, Меандъре, вместо да гледам мъжа ми как шпаклова и да му сресвам бретона с едната ръка, а с другата да му бъркам боб, аз взех шпаклара от ръцете му и опуках сума квадрати за "нула време", за да си отпочине. И той гледа, гледа...и вика:"Ти *ба майката на всички, дето се бият в гърдите, че са Майстори". Това е оползотворено време-хем се учих, хем добра работа свърших. Хем ръцете ми заети, хем главата ми свободна. Хем по-хубава ставам като се трудя, хем по-умна, докато го правя. Хем мегдан имах да творя, хем добри пари изкарах.Ей тъй си го радвам мъжа!
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #70 -: (Сряда) 07 Декември 2016, 12:07 »

Пък Жана Д`Арк е била девствена през цялото време...
Активен

Неактивен Bobi
Hero Member

« Отговор #71 -: (Понеделник) 12 Декември 2016, 13:45 »

Един съфорумник ми беше споделил(не се сърдиш, нали Wink ), че ме смятал за някаква си, понеже си представял, че води спор с мен; представял си, че аз му отвръщам еди-какво си и на базата на това съм изглеждала еди-как си. И аз му пратих снимка да види истината.

Та, страха на обективистите и тъпотията на субективистите, мисля, тук се сблъскват.

Това, че Битието е в основата си мисъл/слово/информация не значи, че всичко е една измишльотина. Не значи, че е погрешна представа. Не значи, че действително не съществуваме. Не значи, че не страдаме; че не се нараняваме; че не ни боли; че не се радваме; че не обичаме. Не. Това значи, че Битието е в основата си мисъл/слово/информация.

Аз не си представям как изглежда Веско,например. Нямам никаква информация за неговия външен вид. И затова нямам истинско право да си го представям. Още по-малко имам право да му казвам какъв е и какъв не е. И да споря с него относно килограмите му е абсурд.
  Външният вид лесно може да бъде доказан....за другото се иска чистота.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: