Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИНФОРМАЦИЯ - като основа на мирозданието  (Прочетена 2733 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #45 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 17:47 »

Меандре,  няма  душа  без  АЗ.  Даже  АЗа  е  основата  на  душата. 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1579
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #46 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 18:15 »

Grin
Боби
Цитат
Ма беше- вече за всяка единица си има само по една нула- оригинала. От там произлиза древният български обичай със слагане на халка на пръста кат са вземат двама. А е на безименния, защото тогава вече не си с твойто име и имаш Аз посредством другия.
hi
Най после една вярна приказка от жена.Женското става душа на, и получава от мъжа, АЗа му,и вече са самостоятелна единица във живота(1 0 е самостоятелна единица  Wink ).Семейство.Само че сега е голяма навалица,и ще останат само тия семейства които са семейства събрани от/във духа.Женското може поне да се приведе по БДС,иначе пътя му е само един.Във Геената,ма кофтито е че е вече тука.Щото има промени във Женското.Много е фина цедката и, и не се знае колко от енергийното ви тяло ще запазите, а оттам и мястото ви във женското.Не се прецаквайте заради мангалите,женското навсякъде е еднакво(като можене),но тука има работа само ако е от духа и е душа.Златния милиард е реалното население по реда и правилата тука.А другите милиарди?Зависи от тях до къде ще се докарат.На всеки ще се въздаде според деянията му тука.Имайте във предвид че техния множител е най големия,щото са цар, и царица, на световете,а сме във техния дом.Отделно от това ще се въздаде и според множителя на децата и,това са Българите.Не бъркайте Българи и Български гражданин.Казано е (предадени сме) от време оно, кой може да живее на наша Земя.И е истина.
Митко
Цитат
Меандре,  няма  душа  без  АЗ.  Даже  АЗа  е  основата  на  душата.  
Да АЗ м.р. дава Аз на женското.Но не всяко женско е душа,камо ли със АЗ.Има някои неща за които даскалите ти ще те държат настрана щото горят.Женското което е душа и е със АЗ, има няма половин милиард.Колко женски тела има на Земята?
Но женско валат няма .Така че ще видим.
 Cool
П.п.    thinking  
Тва даскалицата манГалка гачи са пръждоса? Май, оценката, 2= по даскалство и е дошла на място.

« Последна редакция: (Неделя) 06 Ноември 2016, 18:31 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 544

« Отговор #47 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 18:27 »

Тихо, Меандре, нидей вика дявола. Grin
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #48 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 18:36 »

Grin
Цитат
Тихо, Меандре, нидей вика дявола.
Мба нещо ми се върти че е филия дето я мажат за да папка ламята.И е на повикване,кат е гладен я слагат на тезгяха.Тва де как му викаха там дето слагат папуто за "Боговете", амвон ли беше,абе тва дето около него си правят ритуалите де.И после бог и шушкал и тя вече е ходжова патка филията.Ма нейсе тя си бере кахърите.
Тъй че споко, не е оная дебелана яхвето.Нея я знам, даже съм я и маркирал.Има зъбките ми на ръката си,под лакътя са.  Laugh
 Cool
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #49 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 19:40 »

Меандре  ти  си  мюсюлманин  бе! 
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #50 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 20:04 »

Grin
Цитат
Меандре  ти  си  мюсюлманин  бе! 
Що?
Сигурен ли си?
 Или даскалите ти са чустват застрашени?
 Grin
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #51 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 20:59 »

Съдя  по  писанията  ти!  Да  са  застрашени  от  теб,  я  стига  бе,  та  ти  си  една  инкарнация  и  нищо  повече.  Няма  значение  са  колко  голям  се  мислиш,  все  пак  си  с  капацитет  под  10%,  а  както  виждам  и  доста  по-нисък,  и  обидите  които  сипеш  наляво  и  надясно  са  пример  затова.   
       Не  бери  грижа  за  Паалла  и  Хоол,  много  си  малък.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #52 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 22:31 »

Grin
Цитат
Съдя  по  писанията  ти!
Ха? Ти значи познаваш исляма? Щото аз не съм се запознавал,нито имам мерак главата ми да стане пача.
Цитат
Да  са  застрашени  от  теб,  я  стига  бе,  та  ти  си  една  инкарнация  и  нищо  повече.
Ти да не би да си нещо повече.Ма поне аз я карам без даскали и май се справям доста добре.Пък ти си се дръж за ръчичката им няма да стигнеш и 10%.
Е ако 3-4 метра човек да е малък може, сигурно има и по големи.Аз съм от по дребните Българи.
А за "обидите",вай толкова ли си нежен.А откъде си сигурен че мерака ми е да обидя някого?
Няма намерение да бера някаква грижа за даскалите ти.Все пак всеки си носи грижите сам и сега във реално време,ако не са ти казали.
 Cool
Активен

Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #53 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 18:12 »

В темата на Меандър за водата Форум остави видимо по-голямо празно пространство, след като обясняваше на Дора за енергията и мисълта и кое е по-нагоре......След дългогодишни препирни между съфорумниците, си стиснахме ръцете относно това що е материя и що е енергия и съвсем скоро в друга тема успяхме да си обясним къде в скоростната стълбица е времето......Дора пък има запитване какво следва.......Както си признах на Галаксис-Българка съм, което беше нещо като условие от страна на Дора.....Меандър каза:"Всички патки вън от темата ми"...... Та, ето ме тук Grin седя и си събирам две и две и резултата показа, че е време да видим цялата стълбица.

Започваме от най-бавното

Материя                 =           Тяло

Енергия                  =           Душа

Време                     =           Дух

Информация          =           Слово, Мисъл

И всичкото това се обединява в Съзнанието

Благодаря за вниманието!
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #54 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 18:52 »

Grin
Може ли и аз като паток да си кажа разбирането/виждането-

Енергия      -материя      -тяло/тела    -не знам

дух           -     време       --душа       -инфо/слово/мисъл       - не знам

И всичко е живот.
Благодаря на патките, че ме имат за паток.

Cool
П.п. А и между другото материята е бая бърза стига да можеш.Що? Ми щото докато помислиш може да се окажеш на другия край на живота, и да си дръгнеш дупето там.Така че бързината не е фактор.

А между другото само тука се делят нещата уж щото било по разбираемо.Ма във живота всичко е във цялост  и такова деление няма.
Фрагментирането/делението е способ на някои за да изучават живота.Кои са, сетете се сами.
« Последна редакция: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 19:14 от meander » Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #55 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 19:36 »

А "ИДЕ-Я"та/ импулса, къде ги забравяте?
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #56 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 20:35 »

В темата на Меандър за водата Форум остави видимо по-голямо празно пространство, след като обясняваше на Дора за енергията и мисълта и кое е по-нагоре......След дългогодишни ......Дора пък има запитване какво следва.......Както си признах на Галаксис-Българка съм, което беше нещо като условие от страна на Дора.....Меандър каза:"Всички патки вън от темата ми"......

Благодаря за вниманието!

Както си признах на Галаксис-Българка съм.
""""""""""""
Не ме интересува, каква си по националност, нито знака във аватара ти!
Българка-обръщай се към самотния селянин меандър, дето си търси жената.
Аз съм Galaxis, и разглеждам нещата,не от българска точка и профанска -Като  на мангала меандер, дето решил, че и Земята  и Луната са български.
Активен
Неактивен Bobi
Hero Member

« Отговор #57 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 07:37 »

Отново ли заблуждаваш, Галаксис, веднъж си Galaxsis, друг път Galaxis. Интересно, беше се възмутила наскоро, че Форум се кръстил Форум, защото егото му било толкова голямо, а виж се ти Grin
  Не съм ти на нивото, нали? Това е била винаги позицията, от която изхождаш, не само към мен.

Само че, Кака, поиграй си малко с него, помириши го, бутни го с перката, не го налапвай веднага червейчето-ами, така де....става ми безинтересно. Докато го потопя и ти си там. Няма тръпка.
Активен
Неактивен Bobi
Hero Member

« Отговор #58 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 07:40 »

Психея, постави човека на неговото стъпало и ще видиш къде е идеята и къде е импулса.
Активен
Неактивен Bobi
Hero Member

« Отговор #59 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 15:58 »

"Времето е в нас и ние сме във времето"

Ние сме във времето. Буквално.

Потопени сме във времето, както рибата е потопена в океана. Времето е нашата околна среда. Боравим с това отгоре-мисъл, слово, информация и с това отдолу- енергия, душа, чувственост.
Към нас идва единен енерго-информационен лъч, който от нас бива разделен на енергия и информация. Между двете е пространството, където "тече" времето, където сме и ние, хората в развитието си.

Същевременно времето е в нас. То е подвластно на мисълта. Сега пък ние сме неговата околна среда.
  Огледални намотки, а времето помежду им....
  Ин-Ян, а S-образната спирала помежду им....
  Свастика, Аумкара, Алфа и Омега, Въглероден атом-спирали....

Сетих се за едно прашасало стихче:

Родени от Съзнание,неподозиращо дори,
че създало е свят със своите мечти,
чувства,емоции превъплътени
в хора щастливи или уморени;
в природа жива,картини прекрасни,
в болка,тъга,спомени ужасни;
в хора със свои собствени мечти,
неподозиращи,че и те самите са Творци.

Ние сме в Абсолюта и Абсолюта е в нас.
 Не от инат, просто не мога да се съглася, че Абсолюта е затворена система.

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: