Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИНФОРМАЦИЯ - като основа на мирозданието  (Прочетена 2729 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #30 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 09:00 »

ключарю, споделям част от заключенията ти, беше ми интересно да прочета анализа ти. Другата тема за филма не съм я видяла. Филма наистина е многопластов и сериозен, но пишещите тук изобщо не проявиха никакъв интерес явно, заети да се държат един друг за гушите...Тъжна работа.

Ми...Гледали сме " VICE ", мисля и ,че е обсъждан,та не виждам смисъл да дъвча едно и също по 100 пъти..

http://filmi-bg-audio.com/wp-content/uploads/2015/03/vice_2015.jpg
ИНФОРМАЦИЯ - като основа на мирозданието
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #31 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 09:08 »

.Защото тялото е отворено(има отвори)И чрез иформация можеш да вкараш нещо във него.АЗа не е отворен,и той отговаря какво допуска във тялото.

Въй...Я ся шушни за Аз-а?
Виждал ли си го?На опън,на напън?Има ли форма,няма ли?
От къде знаеш,че не е отворен?
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1579
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #32 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 09:24 »

Grin
Цитат
Въй...Я ся шушни за Аз-а?
Виждал ли си го?На опън,на напън?Има ли форма,няма ли?
От къде знаеш,че не е отворен?
Ми щи дам един пример,женски.Тука(енергийното) бая женски са ми въртели номера интимни,но не ме допускат да проникна във енергийното (АЗовото) им тяло.Т.е. АЗовото тяло няма отвор откЪдето да го мушна, даже не може да се изнасили.А представи си че съм прониквал във жена,и то във АЗовото тяло.Е, жената която ме е допуснала, е моята душа,но се е случвало.Мангала също ми е минавал отзад във енергийното и нищо.Няма начин, ако АЗа не допусне някой във енергийното си тяло,което той трупа със труда си.Единственото което можем да вземем от Земята(материалното) е това което успеем чрез труд да добавим към енергийното си тяло(АЗ).
Имаме форма и тя е като на тялото,но тази форма е само за Земята.И за да подържаме тази форма е нужен дух,той е кокалите на енергийното тяло.Щото за да има кокали материалното, трябва да има кокали енергийното.Т.е. имаме арматура,и ако тръгнем срещу духа сети се каква ще ти е последващата форма.
Така че насилването на материалното тяло има за цел да блокира акъла,за да може насиления да бъде поробен.Реално енергийното тяло не го засяга това деяние,и ако човек преодолее шока после "става много интересно".Така че наличието на отвори на тялото прави достъпа вътре във него възможен.За това АЗа е отговорен какво ще допусне вътре,ако е насилен нещата вече са други.Така че насилието на материалното тяло шокира енергийното тяло (АЗ) щото то е недосегаемо.И шока е поради факта че не се ориентира правилно във материално/енергийно.Щото сме двете неща заедно,но трябва да можем да ги "разделяме" за да сме ефективни за нас си.
А най големия майтап е че защитата на материалното тяло чрез Азовото(енергийно) тяло е максимална.Т.е. не се ли съгласиш със сънищата не могат да ти навредят на материалното тяло през материалното.Толкова им е хала на "боговете".Но пък във енергийното са много добри мошета,но само са мошета.
 Cool
« Последна редакция: (Неделя) 06 Ноември 2016, 09:57 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #33 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 10:27 »

Ne,ne..Без  локуми..Питах те : Ти виждал ли си Азовто тяло или изказваш предположения?

Има разлика между "видях и изследвах" и "предполагам" 

Защото аз мисля,че има "отвори",но ще чакам да ми отгвориш на горните въпроси.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #34 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 11:00 »

Grin
Цитат
Ne,ne..Без  локуми..Питах те : Ти виждал ли си Азовто тяло или изказваш предположения?
Тъй де без локуми или да са правиш на изпитваща.Аз ти дадох моя отговор какво очаваш още?Ако ще си приказваме ,не се прави на изпитваща.А и не съм длъжен да ти казвам каквото и да е.Що? Ми явно имам причина,хеле ако няма приказка насреща.
А и женското и мъжкото гледат със различни очи,ако не знаеш.И кат та гледам какво виждаш даже много се отпуснах със приказките.Но пък не си само ти жена която надзърта във тоя форум.
 Cool
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #35 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 11:47 »

Ми не..Говориш си просто така..Не си виждал тялото на Аза,ма на видиш ли..Нямало отовори..Мушморок.. Grin

ето го модела..
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #36 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 11:52 »

Grin
Нали се пъчеше че можеш да миткаш? Като идеш при някой човек така ли го виждаш?
Кокошка с гол *ъз.Чи и посинял.
Чи и са замерваш със картинки.Патка.
Приказката е нещо друго.
 Cool
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #37 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 12:24 »

Grin
Нали се пъчеше че можеш да миткаш? Като идеш при някой човек така ли го виждаш?
Кокошка с гол *ъз.Чи и посинял.
Чи и са замерваш със картинки.Патка.
Приказката е нещо друго.
 Cool

Не,виждам го като човек,ама това е защото толкоз си мога,а не щото Азовото тяло било затворена система,видиш ли... Grin

Паток с гол *ъз си ти,драги.
Защото ако наблюдаваш природата,там всяко,абсолютно всяко нещо е във взаимодействие със всичко което го заобикаля.Ако си затворена система как ще взаимодействаш?М?
Как ще разреждаш/освобождаваш енергията?М?Или само ще си трупаш? Само,че не става така..Най-много да има ....

Всеки Аз е тороидно тяло,и не не съм виждала,щото не мога.Виждала съм само човешкото тяло и оцветения етер около него..
Но следвайки максимата,че всичко е сътворено по един модел,то няма модел на затворено тяло.Внаги е тороид.Толкоз от синия ми задник..

Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #38 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 12:30 »

Не  знам  дали  може  да  се  види  АЗа,  но  душа  съм  виждал,    нещо  подобно  на  топка  за  ръгби  в  червен  цвят  като  в  периферията  е  светъл  и  към  центъра  става  по-наситен.  Няма  затворена  информационна   система.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #39 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 13:41 »

Grin
Цитат
Не  знам  дали  може  да  се  види  АЗа,  но  душа  съм  виждал,    нещо  подобно  на  топка  за  ръгби  в  червен  цвят  като  в  периферията  е  светъл  и  към  центъра  става  по-наситен.

Цитат
Не,виждам го като човек,ама това е защото толкоз си мога,а не щото Азовото тяло било затворена система,видиш л
Май трябва пак да погледнеш какво съм писал.Писах че няма отвори като материалното тяло,дето да си бъркаш със пръста.А не че е затворена система.Но ако иска и е необходимо, е такава,защото е във цялост,но може да се допълва или да дава ако  трябва.
Това което е тупнала психото и това което казва митко за душата са едно и също.А аз съм казал че не виждам.Така е щото са ми повредени очите от мангалите.Ходих при дебелата да си ми ги оправят,ма тя ма погна.Така че това което виждам в енергийното е през женското.Така че кокошко не си вири посинения *ъз.А що през тях не е ваша работа.
Всичко което можем да видим разбрано е пряко свързано със знанията ни.Душа и АЗ (мъжки) са различни неща.Не ги бъркайте,те се забъркват сами като семейство един за друг родени.А психото кат си загащи голия *ъз може да стигне и до картинката,ма не се знае.
 Cool
п.п.
Цитат
Ако си затворена система как ще взаимодействаш?М?
Пак ли ще ми навираш абсолюта?
П.п.1
Цитат
Внаги е тороид.Толкоз от синия ми задник..
А да ли е така? Кат го видиш шушни без да се срамиш. Ма май няма да е баш така както си го чела,
« Последна редакция: (Неделя) 06 Ноември 2016, 13:57 от meander » Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #40 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 14:33 »

Ми тва за което говори и Митко..Топка за ръгби или тиква,ама "ребрата" и се отварят  като на акордеон когато уваличи размера си и се свива до малка светеща топка (като за тенис) когато се свие..Всъщност размерите са относителни.Въпрос на личните възможности на Аз-а е да борави с тялото си.Точно както сега не всеки може да направи 200 лицеви опори..Индивидуално е.

Но това е отворена система в двата края,тороид.

п.п.Абсолюта не мога да ти го навра никъде,споко..Твърде тесен мозък си за тая работа..  Пък и кво има да ти навирам,като всички ние сме навряни в Абсолюта.. Grin
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #41 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 14:39 »

Grin
Айде като за кокошка-
1-какво е м/ж?
0-какво е м/ж
И кое ти мяза на картинката
А душа със АЗ има още нещо на картинката,май във магурата я има тая картинка.
 Cool
п.п. А и за да ти е по ясно патка е женско без АЗ.Женско със АЗ е Жена, малко сега е хаос във женското ма иде оправията.Патката ще си е патка,Жената, Жена.
Айде жокерче-душа със АЗ мяза на пумпал.И енергията и е кръстна(движението).
« Последна редакция: (Неделя) 06 Ноември 2016, 14:54 от meander » Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #42 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 15:20 »

Ми айде като за надут петел..1 е  0-ла, обърната навътре! Компресирана до макс. Grin

Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #43 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 16:55 »

Grin
По твоята "логика" 1, е "умряла" от глад 0.Корема и е залепнал за гърба.Чисто кокоша мисъл.
 Cool
Активен

Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #44 -: (Неделя) 06 Ноември 2016, 17:42 »

Grin
А по логиката на Meander 0 е женско, а 1 е мъжко, защото той обича да си пъха разни работи по дупките и нулата му прилича на дупка, а единицата...на разни работи. Само дето внимава ония да не са копирали дупките, щото е патил кат е пъхал единици безразборно в енергийните дупки. Ма беше- вече за всяка единица си има само по една нула- оригинала. От там произлиза древният български обичай със слагане на халка на пръста кат са вземат двама. А е на безименния, защото тогава вече не си с твойто име и имаш Аз посредством другия.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: