Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бежанците  (Прочетена 28952 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Sr. Member
Публикации: 464

« Отговор #420 -: (Неделя) 04 Юни 2017, 17:37 »

Божинка, това ти го изсра тук:
Цитат
  Днес Париж - утре - София!   
Не за  първи път си позволяваш да наричаш, но пък кво, бери си кахърите. Cool
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6742
мислите определят съдбата ти

« Отговор #421 -: (Неделя) 04 Юни 2017, 19:47 »

Божинка, това ти го изсра тук:
Цитат
 Днес Париж - утре - София!  
Не за  първи път си позволяваш да наричаш, но пък кво, бери си кахърите. Cool

Проблем? Заплаха? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
А сега сериозно! И в София и в Харманли вече има райони, където не е за бели! А ти си живей в измисления свят. paci1, какво стана, имаше да ми отговаряш на едно въпросче, но се правиш на разсеян! Неудобен въпрос?
« Последна редакция: (Неделя) 04 Юни 2017, 19:52 от bojinkata » Активен

bojinkata
Неактивен paci1
Sr. Member
Публикации: 464

« Отговор #422 -: (Неделя) 04 Юни 2017, 20:01 »

Не съм ти длъжен с нищо. И престани да ги мъкнеш тия гнусотии тук. Толкоз си българин.
 Cool
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #423 -: (Неделя) 04 Юни 2017, 20:16 »

Според мен, нас в България никога няма да ни връхлети тероризма, както го виждаме в Европа.

И причината не е добра. Причината е, че те много добре знаят, че ще се обединим, ако се появи атентатен тероризъм. Народопсихологията на българина е такава, че нас един атентатен тероризъм ще ни подейства разбуждащо и сплотяващо, и това ще е в полза на нашето укрепване като народ след това.

Тактиката към нас е друга. Тактиката към нас е да спим, понеже българинът обича да спи и да се успива. На нас също ни прилагат терор, но той е под формата на толерастия - точно обратното на атентатния тероризъм. При нас е по малко, но постоянно... с търпение. И се разпадаме като скала на вятъра, безвъзвратно при това.

В Европата е друго. Те, ако ги оставиш на мира, вървят нагоре. Те в мир просперират. Атентатния тероризъм в Европа цели да даде още повече правомощия на европейските правителства над собствените им граждани, целта е да загубят още повече свободи под предтекста на тероризма. Това затягане на хомота е заложено още от Втората Световна, за реализация в наши дни.

А нас ще ни оставят на мира. Оставят ни на мира, понеже на нас съня ни е слабото място. Така сме си хубаво заспали, че докато спим, ще измрем от глад и жажда и сами няма да разберем, че сме умрели.

Ако пукне бомба, ще се събудим. Затова тука тероризъм няма да има.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #424 -: (Неделя) 04 Юни 2017, 20:20 »

Не съм ти длъжен с нищо. И престани да ги мъкнеш тия гнусотии тук. Толкоз си българин.
 Cool

В духа на написаното от теб! Не съм длъжен да изпълнявам заповедите ти!!!
Да, гнусно, но е истина! Но за да се излезе от това положение трябва да се каже истината в очите! Иначе ордите идат!
 Пък като ти е неприятно, просто сменяй канала!
Ай де сега пък, не съм българин! Shocked Че кой си ти да даваш оценки? Дори се страхуваш да отговориш на обикновен въпрос, т.е пишеш глупости и не искаш да те питат защо ги пишеш!  
  Та викаш истинските българи са като щраусите? Главата в пясъка!

форум, дай боже!  Съгласен с написаното от теб! Не трябва да се събужда заспалия народ! И това е пределно ясно на кукловодите! Просто тихичко ще си завземат територията! Това е целта и имат подкрепата на западната  толерастия!
« Последна редакция: (Неделя) 04 Юни 2017, 20:26 от bojinkata » Активен

bojinkata
Неактивен Рамбо Силек
Newbie
*
Публикации: 18

« Отговор #425 -: (Неделя) 04 Юни 2017, 22:03 »

Дано да е прав, че няма да ни връхлети тероризма.
За другото /спането/ - дано да греши.
И народът трябва да се събуди. Ама дали ще стане е друг въпрос.
Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #426 -: (Неделя) 04 Юни 2017, 22:13 »

Аз това си мисля напоследък и дори днес пак го обсъждах..
Защо с това племе е толкова заспало?
Все едно го ръсят с приспивателни от въздуха.. Huh?
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #427 -: (Понеделник) 05 Юни 2017, 08:35 »

Аз това си мисля напоследък и дори днес пак го обсъждах..
Защо с това племе е толкова заспало?
Все едно го ръсят с приспивателни от въздуха.. Huh?

Спането не е от сега! То продължава над сто-двеста пък и повече години! Да ви припомням ли стихотворението на Добри Чинтулов - "Стани, стани юнак Балкански, от сън дълбок се събуди"!
Народопсихология! Какво да го правиш?
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #428 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 19:59 »

АРАБИТЕ В СОФИЯ ОНАГЛЯХА! Дюнерджия заплашва със смърт българин!

Служители от РДНСК обслужват интереса на арабите, сетете се защо?!

Със безцеремонност, наглост и заплахи за убийство бяха посрещнати днес собственици на имот и граждани от квартала „Красно село“. Повод за безумната наглост е самозабравил се арабин собственик на будка за дюнери в близост то пазара. Около него има още 3-4 будки също предвидени по план за отстраняване, но и до момента функциониращи необезпокоявано.

Днес пред очите на десетки свидели арабинът - собственик на будката за дюнер изрече: „Долни българи! Всички ви ще избия!“

„Теб специално ще те убия! Аз не плаша, аз действам!“, закани се озлобеният мургав мъж на собственика на съседен имот.

Безочливата наглост на арабина стигна до там, че той неприкрито предлагаше пари на държавна служителка от РДНСК, разказват очевидци на случката, като в крайна сметка изненадващо или не, случайно или не, държавната работничка зае позиция в полза на практикуващия корупция чужденец.

Тук е и момента да обърнем много сериозно внимание на шефката на ДНСК Мила Гечева, на шефа на РНДСК „Красно село“, както и на всички правозащитни органи имащи отношения към корупцията, статута и наглостта на чуждите граждани у нас. Както и да ги посъветваме да предяват внимателно държавните служители, които работят при тях, защото безобразията в тази държава започват да минават всички граници.

Добре ще е МВР, ДАНС и всички прилежащи служби да се самосезират и проверят лицата с чужд произход, които така официални и безцеремонно се заканват в убийство на българи!

BIG5.BG

Така ще е, докато ги траем! Толерантност!
Активен

bojinkata
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: