Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анонимният раздел - размишления  (Прочетена 1378 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
« Отговор #15 -: (Четвъртък) 10 Септември 2015, 01:15 »

Написано от Гласът на ИСТИНАТА:

meandre,що сега пък НЕ кажеш ТИ каква я напраихме?Ааааааааааааааа?Ако успееш,тоя път Аз ша та призная?  thanks1

Щото бях там-НА ТЕРЕН,когато се случваше,що си мислиш,че една седмица ме нямаше от форума,а??!И на 12-ти ПАК ще бъде?Верно опрехте ни се!Ама накрая КОЙ зави жално,а?Айде да те видим като си такъв гобям "разбирач" и си тоооолкова "силен" и "добре информиран" що не вземеш ДА КАЖЕШ НА ХОРАТА каква я вършихте,Вие,сините,от които Ти "уж" не Си между 5-ти и 7-ми септември тай година и накрая КАКВА излезе,аааааааа??!Ши "шушнеш" ли?  Cool

И не ми говори КОЙ КОГО щото тоя път Аз БЯХ там-и физически,И психически,така че знам много добре какво стана и как свърши,или поне вече свършва всичко!Дори,и Аз(с каквото можах)си Дадох своя Принос-И аз кървях,и аз бях раняван,и аз се МОЛИХ с останалите,така че НЕ ми Ги пробутвай Тия глупости,че НЕ съм бил "в лагера" и не съм "знаел" какво върша и "за кого" служа.Верно е,meandre,с тебе си приличаме-и двамата сме ВЪТРЕ в нещата,така че вземи си запази пропагандата за ПСЕТАТА ТИ и "шушни"  Cool,или по-добре направо разкажи как свърши великата Ви "намеса" в холитическия живот на България и кой сега ще си прекара легионите,аааааааааааааааа?И В Чие име ще се бият?  Cool
Активен
Гост
« Отговор #16 -: (Четвъртък) 10 Септември 2015, 01:19 »

Гласът на ИСТИНАТА:

П.П.Що не "шушнеш" нещо и за 12-ти като така и така си тръгнал да се резкриваш?  Cool

Твойте "хора"(кавичките СА нарочни)нещо НЕ ти ли казаха?Или си по-сляп и от мене?!Хахахаха
Активен
Гост
« Отговор #17 -: (Четвъртък) 17 Септември 2015, 19:35 »

От Гласът на Истината

meandre,хайде де къде се изгуби?Що НЕ кажеш какво стана на 12-ти(а и след това),а??! Cool

Разкажи де,meandre,хайде КАЖИ СИ!Да не те досрамя нещо?Или пък много боя беше тоя път,а? Cool

А днеска(17.09.2015година)разбра ли кво стана)Хайде,чакам отговор,чакам!Илюминирай ни с ВСЕобщата си "светлина"! Cool

П.П.За тия дето са "по-встрани" от темата ще кажа само,че тъй като "хората" на наш meander нещо май май напоследък ядат БОЙ той се "е покрил" някъде да не би случайно да "засече" Гласът на ИСТИНАТА във форума,дали от срам,дали от страх,дали щото яко са е НАСРАЛ и Аз не знам Cool  ,ама само и само да НЕ ми попадне пред очите,че ще ТРЯБВА да разказва кво са случи в последно време с неговите "пре"хвалени "убавци" Wink
Активен
Гост
« Отговор #18 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 13:42 »

Форума, живна, откакто си тръгнаха ВАМПИРИТЕ  Cool
Активен
Гост
« Отговор #19 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 14:45 »

Остава и ти да се махнеш и ептен ше цъфне.
Активен
Гост
« Отговор #20 -: (Сряда) 13 Януари 2016, 19:53 »

Cool

Прав си !

Ай връщай се  Wink
Активен
Гост
« Отговор #21 -: (Понеделник) 18 Януари 2016, 15:54 »

Страшкоу, това   ХЮМНЕ  форум, до кога ще разиграва целия ФОРУМ   Smiley

Кат не му върви бизнеса нито с  конопа, нито със свободната енергия, нито със жените ..да не спами в анонимния ТЕМИТЕ   Smiley
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #22 -: (Понеделник) 18 Януари 2016, 16:45 »

Малееее... Не мога да повярвам. Не само че си овца (не те обиждам, ами искам да кажа колко е лесно да те управлявам), ами трябва и звънче да ти купя! Един хубав чан.

Исках нещо да ти кажа... ама размислих и не ти го казах. А ти какво направи? Дойде баш в най-правилната тема, за да ти го кажа! Не съм се надявал на нещо такова! Овцата самичка си плаче за пастиря, това е то, природата. И като дойде точно където не се сещах, че те искам... ще ти кажа.

На две съображения искам да те наведа.

Първо, виж admin. Това е един много съобразителен човек, който всячески зачита чувствителността на другите. Дотолкова е съпричастен, че вместо да участва във форума като "admin", той си има друга, стандартна регистрация, с който да може да общува на равни начала. Рядко по форумите се наблюдава такава елементарна, човешка етичност.

И... мислиш ли ти... че след като admin се опитва по най-етичния начин да общува с всички... и има присъствие и с нормална регистрация... не присъства и в анонимния раздел? Не е глупаво да не се сетиш, но е глупаво да се сетиш, и да го забравяш.

И... мислиш ли ти... че АКО това е вярно... admin ще рискува с такива прецеденти като да проверява IPтата на анонимните? И да си създава някакви абсурдни ситуации в бъдещето, като да проверява сам себе си?

Разбираш ли, овцо... има два типа хора. Едните се възползват от възможностите, когато такива се появят. Другите хора - те сами си създават бъдещите възможности. Ти си овца не защото си от първите, а защото си от третите. "Третия вид", ра`иш ли... дето не усвоява първото, камо ли второто. На овцата друг й създава възможностите, и после друг й ги подава да ги изпасе.

ДОРИ И ДА НЕ Е ВЯРНО... това че admin понякога пише в анонимния... Мъдро е ти да живееш така, все едно е вярно. Защото ако не е вярно - то admin, като най-благоразумен и разсъдлив човек, няма да си затвори тая врата, само защото ти постоянно го подстрекаваш.

Или... по-добре да кажа... като постоянно се опитваш да му седнеш на стола и да го използваш като твоя ръка, а?

А... дори и да НЕ Е вярно... изключително глупаво е да мислиш, че някой ще си пише с IPто в анонимния. Наивно е.

Второто...

Няма такива теми... "на Гласа", "на единия", "на другия", "на еди си кой си"... в Анонимния раздел.

В Анонимния раздел дори няма такъв, "Глас на Истината" или какво е. Той е измислен. Като всички останали в Анонимния раздел.

Точно поради това, Анонимния раздел е раздел за СПАМ - защото не може да бъде нищо друго. Такава му е функцията от самото начало на замисъла му. "Тук могат да пишат лица без регистрации във форума". Сиреч - тук лицата имат свободата да не се съобразяват с правилата за писане във форума. А това е дефиницията за СПАМ... овцо (просто обръщение, не го казвам с омраза).

Така че, както всеки друг потребител, аз тепърва ще го ползвам за каквото и да е. Както съм казвал поне два пъти до сега - не пиша важни неща в Анонимния раздел. Пиша само неща, за които нямам нищо против още утре да се потулят, дори и след минута.

Най-забавното е обаче, че ти доброволно избра този раздел! На своя собствена воля... смятайки това решение за "прозорливо".

Ееех... Не обичам Санчо Панса, като цяло. Но точно в момента може да има добра възможност за изява:

"Каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи!"  hi

Еййй, че ретро! Даже малко шик ми седи Tongue
Активен

Гост
« Отговор #23 -: (Понеделник) 18 Януари 2016, 17:01 »

Нещо много сте се оплели в конопа Господине  hi

Няма да извлечете от нас свободната си Енергия.

Aliens - federation

Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #24 -: (Понеделник) 18 Януари 2016, 17:30 »

Хаха...Баш па Форума ли решихте,че е конопаджия? Щото пусна тема за отглеждане? D Grin Grin
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: