Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докладът на Доган  (Прочетена 4246 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Sergo
Newbie
*
Публикации: 48

« Отговор #15 -: (Сряда) 23 Декември 2015, 15:06 »

"Няма изолирани действия. Всичко е във всичко". Нещо много ми напомня тази ключова фраза на един немски философ от времето на Хитлер-Хаусхофер ли беше или друг.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7047
мислите определят съдбата ти

« Отговор #16 -: (Сряда) 23 Декември 2015, 17:27 »

За Бога... нямах предвид че е разконспириран че е бил и е агент.

Исках да обърна внимание на това, че умишлено не говори на модерен агентурен език. Което само по себе си е послание.

Просто няма случайни неща и хора в живота и политиката! Още по-малко, такива като Доган. 
Но по доклада:
Три много важни неща: първо – Европа е в много тежка криза, второ – САЩ все повече започва да губи световното си господство, и трето – тежък конфликт зрее между Русия и Турция, а турците / и ние разбира се/ в България може да се окажат заложник на тежки задкулисни игри, което в никакъв случай не е добре за България. Гореща линия или точка! Пунктуацията е без значение - бази на сАЩ.
В ЕС ври и кипи, което дори пряко ни засяга, само ние се правим//т.е опитват се да ни внушат така наречените платени медии//, че тук си живеем щастливо, безгрижно и всичко ни е ОК. Да ама, не ! И какво излиза от изказването на Доган, че той мисли за България както трябва да мислим ние…..а ние, не! Това да се запомни, другото също е интересно, но не толкова основополагащо! Българинът отвикна  да мисли! Вместо него мисли сандъка/ТВ/!
Активен

bojinkata
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #17 -: (Четвъртък) 24 Декември 2015, 09:06 »

Преди малко станах и пуснах ТВ на НОВА ТВ. Там беше поканен някакъв професор от Земеделския Народен съюз /не му запомних името/ - приятел на Ахмед Доган.
И....
това, което ме впечатли беше, че професора каза, ей така между другото, че в последните години Доган се занимавал с Браунов газ и с възможността да се получава енергия от слънцето.... Wink
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #18 -: (Четвъртък) 24 Декември 2015, 09:57 »

Я виж ти... Благодаря ти, Мира!  Нямаше да знам това, ако някой някъде не гледаше телевизия...

Веднага се сещам за два въпроса:

В такъв случай, Божинка, аз ли не разбирам от политика, както казваш... или политиците не разбират от нещо друго?

Политическа партия АТАКА и нейните активисти, кога най-накрая ще започнат да разбират от "политика"? От седмици вече съм им задал въпроси, на които не ми отговарят: До политическа партия АТАКА
Активен

Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #19 -: (Четвъртък) 24 Декември 2015, 10:08 »

Димитър Тадаръков се казва.Освен за Брауновия газ спомена,че Доган се интересува и от нанотехнологии,и че в кабинета си има карти с видовете почви на България и ги изучавал от години.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 24 Декември 2015, 10:17 »

Ясно. Значи изучава земната батерия.

Иска ми се да кажа "както си и знаех", само че не го знаех. Твърде любопитно. От няколко дни си мисля да направя тема за земната батерия...
Активен

Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 24 Декември 2015, 12:58 »

Я виж ти... Благодаря ти, Мира!  Нямаше да знам това, ако някой някъде не гледаше телевизия...
Мдаааа....И аз не гледам телевизия редовно. Но от време на време го правя. За мен това е като да "прослушвам матрицата" /спомни си оператора на кораба от едноименния филм Wink/...Следя енергиите - на мен това ми е интересното в цялата работа... Wink
Димитър Тадаръков се казва.Освен за Брауновия газ спомена,че Доган се интересува и от нанотехнологии,и че в кабинета си има карти с видовете почви на България и ги изучавал от години.

Да, вярно, че така се казваше.... good
Някой знае ли какво стана с торсионния генератор на Константин Тренчев?
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 24 Декември 2015, 14:28 »

Стигнахме до там един фес да крепи мира и да защитава националните интереси на държавата .Къде са ПФ, Атака, ВМРО? За ГЕРБ, БСП, абв и РБ не питам, защото отдавна се предадоха  на чуждите интереси. Всички си траят. По СММ - ни вест ни кост!!! Не може да се отрече нюха и усета на Доган да се ориентира и бързо да взема мерки и съответно нагажда.  Местан се държи грубо и арогантно и най-цинично демонстрира протурската си политика.  
      Това което казва  Доган по отношение на тътените и недоволството, което се надига е лявата вълна и за това ДПС трябва да се преструктурира, за да стане изразител на народното недоволство. Пак да е в центъра на събитията, пак да дърпа конците! Не е приятел или милее за българите, просто има заплаха за неговия електорат и за него самия! Да не забравяме как извъртя Иван Костов и Станишев! Пък и царя. Така наречен цар! Съответно какви щети нанесе на България. Но сега!?
        След доклада му турският външен министър на бегом притича в София. Вчера Местан цял ден получаваше указания в турското посолство в София. И това беше видимото! А какво става зад кулисите.... ДАНС да каже!   Но тези совалки показват, че нещо ще става!
        Докога народът ще чака чужди държавници да му решават съдбата?Huh??
Активен

bojinkata
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #23 -: (Четвъртък) 24 Декември 2015, 14:39 »

Трябваше да е до днеска. И двете събирания трябваше да се осуетят по някакъв начин - и пред сараите и в Кърджали трябваше да има вандали, протестъри, футболисти, рокери, каквото и да е... Да се създаде НЯКАКЪВ хаос. Енергията на този ден трябваше да се използва.

Отново изпуснахме завоя. Сега ще караме по поредната надолна магистрала, до следващата детелина.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #24 -: (Четвъртък) 24 Декември 2015, 14:58 »

Трябваше да е до днеска. И двете събирания трябваше да се осуетят по някакъв начин - и пред сараите и в Кърджали трябваше да има вандали, протестъри, футболисти, рокери, каквото и да е... Да се създаде НЯКАКЪВ хаос. Енергията на този ден трябваше да се използва.

Отново изпуснахме завоя. Сега ще караме по поредната надолна магистрала, до следващата детелина.

Е, да ама нищо не стана! Кой знае какво ни чака на следващата детелина!?
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #25 -: (Петък) 25 Декември 2015, 19:29 »

ЕТО ЗАРАДИ КАКВО ДОГАН ОБЕЗГЛАВИ МЕСТАН! ТУРЦИЯ ЩЕ КЪСА ЗЕМЯ ЗАРАДИ КЮРДИСТАН, В ЗАМЯНА ТЪРСИ КОМПЕНСАЦИЯ – КЪРДЖАЛИЙСКА И БУРГАСКА ОБЛАСТИ!

ЕРДОГАНИЗВЪН ОБЩИТЕ ФОРМУЛИ ЗА ПРЕДАТЕЛСТВОТО НА МЕСТАН И ПАТРИОТИЗМА НА ДОГАН.
Уважаеми дами и господа, драги ми другарки и другари,
Много моля да ме извините, че в очакването на Рождество Христово ви занимавам отново с моите анализи и прогнози, които незнайно защо се оказаха правдиви!
Всички говорят за предателството на Местан в съзвучие с интересите на Турция в лицето на ислямисткия тандем Ердоган-Давутоглу, всички говорят за българския патриотизъм на Ахмед Доган, но никой не ви казва за какво всъщност става дума!
Вижте какво, уважаеми дами и господа, драги ми другарки и другари, цялата евроатлантическа групировка, най-вече САЩ, заедно с Русия, ще подпомогнат създаването на държавата Кюрдистан, която ще се разполага на териториите на Ирак, Иран, Сирия, Турция и Таджикистан! С други думи, Турция ще трябва да откъсва земя и хора от собствената си територия, а в замяна на тази „отстъпка“ ще поиска компенсация на север – областите Кърджалийска и Бургаска на територията на суверенна България! Това е всъщност проблемът, който накара Ахмед Доган да обезглави основния проводник на тези „евро-атлантически“ ценности в лицето на селския даскал Лютви Местан!
Това е положението, уважаеми дами и господа, драги ми другарки и другари!
В очакване на Рождество Христово се надявам по подобие на турците и мюсюлманите около Ахмед Доган, българските православни християни също да се обединят в името на запазване на цялостта на Родината!
Бог да ви благослови и да ви е на помощ, скъпи сънародници!

ПРОФ. ЛЮДМИЛ ГЕОРГИЕВПроф. Людмил Георгиев
http://afera.bg/%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82.html

Лютви Местан го отлюспиха от ДПС! Е, и! Shocked Какво  се променя, след като държавния глава и премиера са готови да дадат всичко на Турция само да останат на власт!? Турците последните дни пътека направиха у нас, счупиха телефоните! И нищо от страна на държавата! Няма никой! Били празници!Да ЕПМ!
Активен

bojinkata
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 648
Помни края

« Отговор #26 -: (Петък) 25 Декември 2015, 19:46 »

За по лесна комуникация за напред единият трябва да осане в "противниковия" лагер. Слагам кавички защото аз невиждам ни един противник сред тия дето би трябвало да управляват тази страна. Забележи кои са поставени като заместници на местан. От трън та на глог.
Активен

Живота е свещен.
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #27 -: (Петък) 25 Декември 2015, 20:12 »

За по лесна комуникация за напред единият трябва да осане в "противниковия" лагер. Слагам кавички защото аз невиждам ни един противник сред тия дето би трябвало да управляват тази страна. Забележи кои са поставени като заместници на местан. От трън та на глог.

Друго не може да се очаква! Там няма един свестен! В допълнение има 5-6 българи, предатели, за цвят!
        Какво прави впечатление от последните дни:
     - антиб*лгарски филм по Алл-джазира,
      -възхвала в София на неосманската книга на Давутоглу от нашите "учени"
      - частно /?/ посещение, свързано с партийни прояви на турски в.министър,
      -доклад на Доган?!  
      Сигурно има и други "случки", но те не се виждат обикновено!
  Във външен план - Турция влезе в Ирак, Сирия! Почти обяви война на Русия. Започна военна операция срещу турските кюрди! САЩ мълчаливо ги подкрепят!

Пълно МЪЛЧАНИЕ на държавните органи, компетентните по въпросите! Няма държава, има амеби!

Активен

bojinkata
Неактивен petqni
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #28 -: (Петък) 25 Декември 2015, 23:57 »

Не вярвам на Доган. Ако е бил толкова обичащ България, можеше да направи много неща, за всичките тези години , а не да си върти обръчи и да се държи така сякаш, държавата му е ЕООД. Струва ми се , че е готов да жертва ДПС за някакви по-големи цели. Уж не е в политиката пък каквото реши се случва... Ще видим...
Активен
Неактивен petqni
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #29 -: (Събота) 26 Декември 2015, 00:01 »

И Божинка, когато царя говори останалите мълчат.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: